Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Softverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 15.01.2016., 10:14   #1
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,312
(riješeno) Modecom mini PC stick reinstalacija OS-a

Dakle dobio sam na reinstaliranje ovaj stick i nemam pojma kako uć u boot menu njegov probao sam F12, F1, F2 i ništa. Stick bit trebalo formatirat i instalirat win 8.1 na njega. Trenutni Win 8.1 je zaključan i nije moguće uć u njega osim ako se ne probije pass. no klijent je zatražio da se zgaze win da ne treba ništa vadit. E sad guglo sam o ovom uređaju, ali baš ništa ne mogu nać kako doć do boot menija da sa sd kartice na koju sam stavio win 8.1 bootam instalaciju i instaliram. Probao sam u biosu prčkat sa bootom, ali nije i dalje htio.


EDIT:
Uspio sam ako ikom ikad zatreba. Neće iz nekog razloga povuć sa sd kartice pa sam morao u konverter microsd to usb, ne znam zašto nije htio sa sd kartice direktno. Sad moram pronać micro usb to usb da spojim bar miš jer ovaj mini PC ima jedan mini usb port i jedan običan usb a u običnom mi je već stick sa win. Ko za peh hub sam posudio reko ionako ga ne koristim nisam ga spajao ima sigurno 5 godina baš bi mi sad dobro došo. I da na njega ne mogu iz nekoga razloga 64bitni win nego samo 32 makar je proc. x64.

Zadnje izmijenjeno od: Thermaltake. 15.01.2016. u 16:51.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2016., 17:12   #2
looky4mb
Banned
 
Datum registracije: Jan 2016
Lokacija: zgb.hr.
Postovi: 14
mislim zato jer vidi valjda sadašnji x86, meni na C/hdd na 7x64 nije dao obrisat sa 7x86. prvo sam moro napravit pa formatirat particiju i zaljepit onda w7x86
looky4mb je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 15.01.2016., 22:46   #3
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,312
Ovdje je slučaj da je uefi 32bitan i neće očitat 64bitne win. bar ne na ovaj način, a dalje mi se nije dalo u detalje to proučavat i gubit vrijeme makar sam vidio da postoje neke šeme da se može stavit ali ovo je čisto uredu za to za šta će služit taj mini pc, tako da nije bilo potrebe.

Zadnje izmijenjeno od: Thermaltake. 15.01.2016. u 23:14.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2016., 10:43   #4
looky4mb
Banned
 
Datum registracije: Jan 2016
Lokacija: zgb.hr.
Postovi: 14
s 2 gige rama teško i da bi smisla bilo u 64bitnim vindozama, osim poradi znatiželje dal bi brže radio (no sa 16gigabitnim c-om teško pa bi još i neku aplikaciju posadil, ?sumnjam pa bi s proširenjem mogo funkcionirat kao 80 giga c-a).
looky4mb je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na