Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 08.03.2011., 00:27   #1
Ant3G
Premium
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Gospić
Postovi: 70
Nokia e66 trazi kod nakon updatea sw

Dakle Nokia e66 me nakon updatea softwarea trazi kod. Pokusao sam s defaultnim 12345, nulama 0000, 00000, ma hrpu razlicitih kombinacija i nisam uspio pogoditi trazeni kod.
Dakle, nokija se upali, dodje na pocetni zaslon, cak stignem otvoriti npr poruke te se nakon par sekundi pojavi taj prozor te trazi da se unese kod.

Je li imao netko slicnih iskustava? Sto bih mogao pokusati? Jedino rjesenje koliko sam se raspitao je poslati mobitel u nokia servis.
Kod mijenjao nisam nikad. Zvao sam tmobile te kazu da oni ne raspolazu s takvim informacijama.
Molim vas za pomoc, hvala!
Ant3G je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2011., 10:06   #2
Corporal Clegg
Outlaw Torn
Moj komp
 
Corporal Clegg's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 402
Citiraj:
Autor Ant3G Pregled postova
Dakle Nokia e66 me nakon updatea softwarea trazi kod. Pokusao sam s defaultnim 12345, nulama 0000, 00000, ma hrpu razlicitih kombinacija i nisam uspio pogoditi trazeni kod.
Dakle, nokija se upali, dodje na pocetni zaslon, cak stignem otvoriti npr poruke te se nakon par sekundi pojavi taj prozor te trazi da se unese kod.

Je li imao netko slicnih iskustava? Sto bih mogao pokusati? Jedino rjesenje koliko sam se raspitao je poslati mobitel u nokia servis.
Kod mijenjao nisam nikad. Zvao sam tmobile te kazu da oni ne raspolazu s takvim informacijama.
Molim vas za pomoc, hvala!
Mozda ovo?
http://discussions.europe.nokia.com/...lp/td-p/867345
__________________
The sun sets forever over Blackwater Park
Corporal Clegg je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na