Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 16.10.2018., 18:09   #4531
catroot
Premium
Moj komp
 
catroot's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: I live in 43 05'04.11"N 17 57'36.71"E
Postovi: 880
Pozdrav. Kupio sam xiaomi mi a2 lite, ok je mob, al danas mi se restartao par puta tokom testiranja viber video call.

Pokušao sam s drugim mobitelom preko vibera nazvat na taj mi a2, ali čim sam kliknuo video call, taj xiaomi mi a2 lite se restartao, dok je samsung ostao upaljen.

Oba mobitela su na istoj wifi mreži spojena, tj. preko istog rutera.

Sad me zanima, da li bi to što se mi a2 restartirao mogao biti problem softwarea, tj. viber/stock android ili je to nešto do samog uređaja xiaomi mi a2 lite.

Jučer je kupljen mob, mogo bi i tražiti drugi, al ne znam što je problem. Svaki savjet je dobro došao. Hvala vam unaprijed.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
catroot je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2018., 18:55   #4532
krlja
Premium
 
krlja's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Ne znam
Postovi: 65
Citiraj:
Autor catroot Pregled postova
Pozdrav. Kupio sam xiaomi mi a2 lite, ok je mob, al danas mi se restartao par puta tokom testiranja viber video call.

Pokušao sam s drugim mobitelom preko vibera nazvat na taj mi a2, ali čim sam kliknuo video call, taj xiaomi mi a2 lite se restartao, dok je samsung ostao upaljen.

Oba mobitela su na istoj wifi mreži spojena, tj. preko istog rutera.

Sad me zanima, da li bi to što se mi a2 restartirao mogao biti problem softwarea, tj. viber/stock android ili je to nešto do samog uređaja xiaomi mi a2 lite.

Jučer je kupljen mob, mogo bi i tražiti drugi, al ne znam što je problem. Svaki savjet je dobro došao. Hvala vam unaprijed.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
Da li se ponavlja ili ti se jednom dogodilo, ako je jednom vidi ako će se ponovit. Može bit software ali ako se bude ponavljalo naravno da može bit nešto i hardware prirode.
krlja je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 16.10.2018., 18:59   #4533
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,528
ma garant do viber app-a


i bude došao fix
dadoremix je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2018., 20:03   #4534
Remixer
Premium
Moj komp
 
Remixer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Irska
Postovi: 1,142
Ekipa, kupio sam prvi XIAOMI mob u životu (Mi A2 lite) jer je na papiru super, ali ne sviđa mi se prvi dojam (zadnje 2 godine imao sam Samsung Galaxy A5 2016)




-kvaliteta izrade je odlična

-perfektan osjećaj u ruci

-no zaslon je jako loš - tekst kad se pomiče (facebook skroljanje) ostavlja crveni trag, tj. sva slova postaju crvena kad se tekst pomiče što je odvratno (nivo kvalitete zaslona u tom cjenovnom rangu, da - razumijem) al' ono... -i nigdje nema nikakve opcije za podešenje zaslona tj. slike (samo svjetlina i ono noćno svjetlo što požuti sve)

-druga stvar - ovi indikatori gore (ikone) za WiFi i jačinu signala te pomični izbornik je kretenski dizajniran te je sve crno-bijelo (wtf?) pa me zanima jel postoji launcher koji može to sve promjenit? Mobač imam tek 24 sata i nisam stigao puno čačkat, ali to me jako živcira (danas sam isprobao nekoliko launchera no ni jedan ne mjenja baš to)

-treća stvar, vidim da jako loše hvata signal, skoro je cijelo vrijeme na 3G mreži dok je stari mob (kojeg još uvjek imam) bez problema hvata 4G, čak i WiFi lošije hvata neg' stari mob :-(


hvala!
__________________
http://img845.imageshack.us/img845/7167/croatia240animatedflagg.gif
Remixer je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2018., 21:09   #4535
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,390
Citiraj:
Autor Elven Pregled postova
Ako nisi na Tele2 mrezi, Vipnet i TMobile koriste 800Mhz za 4G, koji Mi max nema. Mozda mu fale i neke frekvencije za 3G.
Nisam ni na jednoj od tih mreža nego sam u inozemstvu, više mreža kombiniram i na dosta njih vidim isti problem.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2018., 21:32   #4536
catroot
Premium
Moj komp
 
catroot's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: I live in 43 05'04.11"N 17 57'36.71"E
Postovi: 880
Svaki put isto se dogodi, i na viberu i na whatsappu. Napravio sam reset na tvorničke postavke, pokušao ponovno sve, opet isto. Riješiti ću nešto, al uglavnom mob je odličan.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
catroot je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2018., 21:59   #4537
ShebY
Premium
Moj komp
 
ShebY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Velika / Osijek
Postovi: 1,441
@remixer sve sto vidiš je stock android, osim mozda kamera app-a, tako da to nije do xiaomija. Ovo za signale je grozno, a mislio sam mami taj mob uzet.

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
__________________

ShebY je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2018., 22:36   #4538
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor domy_os Pregled postova
Nisam ni na jednoj od tih mreža nego sam u inozemstvu, više mreža kombiniram i na dosta njih vidim isti problem.
Provjeri dal ti operateri koriste 800Mhz, ali ako si u zapadnoj europi, onda ti je 99% to problem
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2018., 22:57   #4539
i-man
Premium
Moj komp
 
i-man's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Varaždin
Postovi: 145
Pitanje za A2 lite (na kojem je odabran hrv. jezik), dal je tamo u Postavkama SIM/mreže jedan dio postavki još uvijek na engleskom?

Ili kod odabira s koje sim kartice želiš zvati je još uvijek onaj prozorčić na engleskom?
To sam svojedobno primjetio, možda je to popravljeno na hrv?


@Remixer: THX

Zadnje izmijenjeno od: i-man. 17.10.2018. u 07:13.
i-man je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2018., 23:06   #4540
Remixer
Premium
Moj komp
 
Remixer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Irska
Postovi: 1,142
Citiraj:
Autor ShebY Pregled postova
@remixer sve sto vidiš je stock android, osim mozda kamera app-a, tako da to nije do xiaomija. Ovo za signale je grozno, a mislio sam mami taj mob uzet.

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

Ma da, jer je Android One. Mob je baš težak, a baterija je jedva izdržala 1 dan (a nisam puno ni čačkao po mobitelu) tak da ni ta baterija od 4000mAh nije baš nešt...


-ovo za signal, razlika je u jednoj crtici, ali točno znam npr neka mjesta na poslu gdje je 4G imao jednu crticu, Mi A2 lite je na 3G-u na istom tom mjestu (isto je i doma), mislim nije smak svijeta zbog jedne crtice signala, ali eto, ima razlike.


Citiraj:
Autor i-man Pregled postova
Pitanje za A2 lite (na kojem je odabran hrv. jezik), dal je tamo u Postavkama SIM/mreže jedan dio postavki još uvijek na engleskom?

Ili kod odabira s koje sim kartice želiš zvati je još uvijek onaj prozorčić na engleskom?
To sam svojedobno primjetio, možda je to popravljeno na hrv?

Išao sad provjerit to - na eng. je sve unutar tog izbornika ''SIM kartice''
__________________
http://img845.imageshack.us/img845/7167/croatia240animatedflagg.gif
Remixer je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 16.10.2018., 23:41   #4541
frulex
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 692
Citiraj:
Autor domy_os Pregled postova
Nisam ni na jednoj od tih mreža nego sam u inozemstvu, više mreža kombiniram i na dosta njih vidim isti problem.
Pa ista ti je stvar i u ostatku Europe, većina operatera koristi (i) B20 frekvenciju izvan gradova, a u gradovima svaštara. Ja sam isto s Max 2 isprobavao dosta po Europi i vrlo mi je malo nedostajalo 800 mhz, po Austriji i Njemačkoj najčešće 4G, a znalo se često zalomiti i 4G+. Uostalom, nije mi to neka stvar za razbijati glavu, ako je 3G na 25 mbps brzini tak mi svejedno kaj piše gore...

Sent from my Mi Max 3 using Tapatalk
frulex je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2018., 23:49   #4542
frulex
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 692
Citiraj:
Autor Remixer Pregled postova
Ma da, jer je Android One. Mob je baš težak, a baterija je jedva izdržala 1 dan (a nisam puno ni čačkao po mobitelu) tak da ni ta baterija od 4000mAh nije baš nešt...

Malo mi je to čudno da nije jedan dan izdržala, čini mi se da bi trebao barem 6-8 sati SoT-a dobiti - da nešto ne cucla bateriju u pozadini?


Sent from my Mi Max 3 using Tapatalk
frulex je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2018., 23:56   #4543
Remixer
Premium
Moj komp
 
Remixer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Irska
Postovi: 1,142
Citiraj:
Autor frulex Pregled postova
Malo mi je to čudno da nije jedan dan izdržala, čini mi se da bi trebao barem 6-8 sati SoT-a dobiti - da nešto ne cucla bateriju u pozadini?


Sent from my Mi Max 3 using Tapatalk

Možda sam malo prekritičan opet, znači jučer popodne kad sam otpakirao mob otišao sam i ostavio ga da se napuni na 100% (bilo je negdje oko 18h) i sada je na 39% s time da sam ga spajao na PC kako bi prebacio neke datoteke tako se malo dopunio tad... by the way, kad ga spojim na PC i kad odem u windows explorer i kliknem na mob, sve se zablokira i sve ikone nestanu na neko vrijeme (događalo mi se to i sa A5 ali ne tak jako)
__________________
http://img845.imageshack.us/img845/7167/croatia240animatedflagg.gif
Remixer je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2018., 07:46   #4544
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,286
Citiraj:
Autor Remixer Pregled postova
Ekipa, kupio sam prvi XIAOMI mob u životu (Mi A2 lite) jer je na papiru super, ali ne sviđa mi se prvi dojam (zadnje 2 godine imao sam Samsung Galaxy A5 2016)




-kvaliteta izrade je odlična

-perfektan osjećaj u ruci

-no zaslon je jako loš - tekst kad se pomiče (facebook skroljanje) ostavlja crveni trag, tj. sva slova postaju crvena kad se tekst pomiče što je odvratno (nivo kvalitete zaslona u tom cjenovnom rangu, da - razumijem) al' ono... -i nigdje nema nikakve opcije za podešenje zaslona tj. slike (samo svjetlina i ono noćno svjetlo što požuti sve)

-druga stvar - ovi indikatori gore (ikone) za WiFi i jačinu signala te pomični izbornik je kretenski dizajniran te je sve crno-bijelo (wtf?) pa me zanima jel postoji launcher koji može to sve promjenit? Mobač imam tek 24 sata i nisam stigao puno čačkat, ali to me jako živcira (danas sam isprobao nekoliko launchera no ni jedan ne mjenja baš to)

-treća stvar, vidim da jako loše hvata signal, skoro je cijelo vrijeme na 3G mreži dok je stari mob (kojeg još uvjek imam) bez problema hvata 4G, čak i WiFi lošije hvata neg' stari mob :-(


hvala!
imam Mi A2 Lite i slažem se da nije sve idealno,ali ovo je stvarno super mob...

ekran je lošiji u usporedbi s A5.ipak je ono Amoled i treba znati da je taj A5 u početku koštao 2500kn...
crno bijele ikonice su takve jer je to stock android.probaj Nova launcher(Premium).ima nebrojene mogućnosti mjenjanja skoro svega,ikonica,fontova,tema....
za bateriju se ne slažem.
promijenio sam hrpu smartphonea i ovaj ima najbolju bateriju.od OnePlus kojeg isto imam,ima pa skoro 50% duže trajanje...
od Mate Pro koji ima 4000mAh ima bar 20-30% duže trajanje.baterija je čudo...
znao sam imati 55h korištenja,7,5h sot(2,5h igranja) i još 11% baterije....
wifi mi lovi super u rangu većine mobova koje sam imao,a signal mreže je ok i nisam primjetio probleme.doduše kod mene je jako dobra pokrivenost i stalno imam 4g...
fingerprint je spor,nema double tap to wake i to je to 😀
locks je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2018., 08:06   #4545
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,764
Citiraj:
Autor catroot Pregled postova
Svaki put isto se dogodi, i na viberu i na whatsappu. Napravio sam reset na tvorničke postavke, pokušao ponovno sve, opet isto. Riješiti ću nešto, al uglavnom mob je odličan.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
Prednja/zadnja kamera ti normalno radi? Možeš probati i onaj Google Duo, ali cim se ponavlja na 2 različita appa ja bi rekao da je problem negdje do sw ili hw od moba.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2018., 08:19   #4546
catroot
Premium
Moj komp
 
catroot's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: I live in 43 05'04.11"N 17 57'36.71"E
Postovi: 880
Probano i na viberu i whatsappu desetak puta, svaki put se dogodi. Napravio factory reset phone, ponovno sve instaliranje aplikacija, probao ponovo i svaki put opet isto. Znači čim se uspostavi video call na tim aplikacijama, svaki put mob se sam od sebe restartira.
Pokušavam ući u recovery mod, tipka power plus tipka power up. Dobijem sliku logo androida i iznad natpis no command. Jel to mora biti tako? Mobitel nisam ručno fleshao, sam je povukao ota update jučer neki, od 450mb. Kamere rade i prednja i zadnja.

Inače mobitel je ok, stock android, nema bloatwarea ništa, fluidno radi, nema pretjerano puno opcija, valjda zato što je stock android..

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Zadnje izmijenjeno od: catroot. 17.10.2018. u 08:27.
catroot je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2018., 08:27   #4547
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,615
Dal ti aplikacije imaju dozvolu za koristit kameru?
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2018., 08:33   #4548
catroot
Premium
Moj komp
 
catroot's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: I live in 43 05'04.11"N 17 57'36.71"E
Postovi: 880
Imaju sve dozvole uključene, prilikom aktivacije sve sam kliknuo na allow. Sad gledam u app info, permissions, sve dozvole uključene. Probat ću resetirat mobitel opet, pokušat još jedanput, ako ne bude radilo budem reklamirao. Jel zna netko da li kad se uđe u recovery mode, bude samo android logo i iznad natpis no command, tj. da li tako treba biti.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Zadnje izmijenjeno od: catroot. 17.10.2018. u 08:41.
catroot je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2018., 09:04   #4549
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,390
Jesi li probao obje kamere preko Camera app? To mora biti nešto do hardwarea.

Ne znam kako je na A2, ali na Mi Max nemam nikakav recovery po defaultu, samo download mode.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2018., 09:09   #4550
catroot
Premium
Moj komp
 
catroot's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: I live in 43 05'04.11"N 17 57'36.71"E
Postovi: 880
Ne, jer cim se uspostavi video call sekunda dvije prođe i restartira se. Jedino ne znam da li bi mogao biti problem što su uređaji spojeni na isti ruter tj. koriste wifi normalno. Znači kliknem na video call, a mob je u drugoj prostoriji, jer kad su blizu nešto zuji. Znači to je ok u recovery mode da bude tako. Ok tnx

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Zadnje izmijenjeno od: catroot. 17.10.2018. u 09:15.
catroot je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2018., 09:11   #4551
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,390
Ne govorim o video callu nego o običnoj nativnoj aplikaciji za kameru. Pusti sad video call i third party aplikacije.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2018., 09:15   #4552
catroot
Premium
Moj komp
 
catroot's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: I live in 43 05'04.11"N 17 57'36.71"E
Postovi: 880
Aha kamere rade ok, prednja i zadnja

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
catroot je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2018., 09:17   #4553
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,615
probaj skinuti sa apk mirror starije verzije vibera i whatsappa pa vidi dal ti se u njima isto dešava.
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2018., 09:25   #4554
catroot
Premium
Moj komp
 
catroot's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: I live in 43 05'04.11"N 17 57'36.71"E
Postovi: 880
Citiraj:
Autor zgmmax Pregled postova
probaj skinuti sa apk mirror starije verzije vibera i whatsappa pa vidi dal ti se u njima isto dešava.
Probao sad, isto tako bude, ma ništa reklamirati ću uredaj i dobro. Al ne vezano za ovaj problem, da li treba ili je preporučljivo preuzeti zadnji update, mislim na update softwarea. Jučer sam neki update preuzeo, mislim da je bilo samo navedeno da je vezano za security patch.. 450mb je bilo.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
catroot je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2018., 11:01   #4555
razjaren
Promatrač
 
razjaren's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2015
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 28
Citiraj:
Autor catroot Pregled postova
Probao sad, isto tako bude, ma ništa reklamirati ću uredaj i dobro. Al ne vezano za ovaj problem, da li treba ili je preporučljivo preuzeti zadnji update, mislim na update softwarea. Jučer sam neki update preuzeo, mislim da je bilo samo navedeno da je vezano za security patch.. 450mb je bilo.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
Naravno da je preporučljivo .. naročito jer ti imaš i gore napisane probleme u svojim postovima s nekim aplikacijama.
Drugo sam update za security patch nije toliko težak ( naveo si da je nekih 450mb, a oni su obično oko 80 do 140 mb) , obično takav update te veličine sadrži i ispravke nekih bugo-va u firmwareu … tako da nije lože da to preuzmeš i instaliraš
razjaren je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2018., 11:14   #4556
catroot
Premium
Moj komp
 
catroot's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: I live in 43 05'04.11"N 17 57'36.71"E
Postovi: 880
Tnx. Pa ovo je bilo veliko 450mb, nema, tj. nije bilo detaljnijih informacija tamo u postavkama koje su promjene bile sadržane u njemu, osim to za security patch level..

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
catroot je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2018., 21:13   #4557
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,921
izao novi patch danas. ali javljaju da ne ispravlja battery bug.
geronimo_2 je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2018., 22:01   #4558
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Došao mi danas poco F1. Kvalitetna izrada, dobar zaslon, baterija bi trebala bit dobra. Mob leti, nema se tu šta puno pričat. No...
Želio iskopirat sve sa starog telefona. Nađem u postavkama Mi Mover. Vele, instalirajte i na starom mobu Mi Mover. Odem na play store, Mi Mover tamo jebeno ne postoji. Malo guglao, uspio preko Mi Dropa.
Što se deinstaliranja tiče, il ja nisam dobro skužio il se fakat mora uć u postavke i od tamo deinstalirat. Debilana...
Postotak baterije - mora se povuć dolje da se vidi. Debilana na kvadrat.
Ne nalazim nikakav app za teme i slično.
Face unlock - pod regija se mora stavit Indija ili Hong Kong.
Jel se nekako može dobit app drawer? Navikao na to...

Huawei je to imao puno bolje riješeno. No ajd, naviknut ću se.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2018., 22:07   #4559
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
De malo fotki od moba i sa moba, nebilo ti naređeno

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2018., 22:15   #4560
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Sutar, ne da mi se sad, odo gledat Bodyguarda.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na