Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 21.07.2007., 00:35   #1
rak21
COD2 expert
Moj komp
 
rak21's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,883
Savjet za kupnju: bežični miš i tipkovnica - komplet

kupujem navedeno, može li mi netko preporučiti nešto da je u rangu 200-300kn max. Ako je moguće da se može kupiti u Ve-milu.

Hvala!
rak21 je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2007., 13:59   #2
marq20
Premium
Moj komp
 
marq20's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Samobor
Postovi: 620
http://www.vemil.hr/opis.aspx?prikaz...=0&Sifra=30745
ja imam tu i zadovoljan sam, baterije u tipkovnici traju 6mj. a u mišu ovisi koliko se koristi, od 10-20 dana.

a što se tiče S 510 tipkovnica je ali ima nekako preslabe nožice, tj. full su tanke

Zadnje izmijenjeno od: marq20. 21.07.2007. u 14:43.
marq20 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 21.07.2007., 14:02   #3
flek
Premium
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 46
Ja imam Logitech S510, mislim da ga imaju u Ve-Mil-u, kosta nekih 400-tinjak kuna ili manje. Beizzicni prijem radi savrseno, tipkovnica ima veliki enter i veliki delete, mis je precizan i ima tilt wheel, njemu baterije traju po mjesec-dva (ako ga se ne gasi mislim da traje duze nego da ga se gasi nakon svake upotrebe), a tastaturi traju vec 4 mjeseca, bez da pokazuju znakove istrosenosti.

Funkcijske tipke (F1 - F12) su malo tvrde, ali se na njih lako naviknuti, pogotovo ako ih se ne koristi cijelo vrijeme. Preporucam, naravno - mislim da se isplati dati toliku lovu na neku ergonomski oblikovanu periferiju.

Ako je to ipak prevelika cijena, preporucam da pogledas CHERRY-jeve bezzicne setove - otprilike su u rangu od 200-tinjak kuna.

Tolko od mene, pozdrav!
flek je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2007., 18:25   #4
rak21
COD2 expert
Moj komp
 
rak21's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,883
Hvala na savjetima, mislim da ću uzeti ovu 1., ovo mi je ionako za komp koji ne koristim previše, na drugom su upareni Logitech ultra flat i g5, jer osobno baš i nisam ljubitelj bežičnog ali poslužit će svrsi. Hvala obojci!
rak21 je offline   Reply With Quote
Staro 24.07.2007., 15:33   #5
Lord_Calidor
Extreme Air Cooler
Moj komp
 
Lord_Calidor's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Kastav & Rijeka
Postovi: 485
Ja sam si preko firme ubo S 510 samo radi tipkovnice. Savrsena je. Koristim je bez nozica, kao sto je i zamisljena. Prvo sam se trebao malo privikavati, jer je dosta niska, ali zbog podloge za dlanove savrseno pase.
__________________
::: < The MONOLITH Project > ::: Antec P180B Mod
Lord_Calidor je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na