Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 25.10.2023., 20:24   #2521
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
Citiraj:
Autor Dottore Pregled postova
Tebi je svaki Pixel loš? Nije to za tebe.
Ne mislim losije doslovno, ali gsmarena prakticki uvijek za pixel daje ispodprosjecne rezultate.


A to dal je pixel za mene, to cu najbolje sam vidit. A znas kak se veli, ne znas dok ne probas.
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2023., 20:57   #2522
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,316
Citiraj:
Autor zvonac Pregled postova
Ne mislim losije doslovno, ali gsmarena prakticki uvijek za pixel daje ispodprosjecne rezultate.


A to dal je pixel za mene, to cu najbolje sam vidit. A znas kak se veli, ne znas dok ne probas.
Pa doslovno misliš jer svaku generaciju pitaš praktički istu stvar. Gledaš prosjek endurance u mirovanju sa gsmarene i nije uvijek isto mjerilo koju dobiješ u Hrvatskoj. Zaboravljaš omjer signala, broj instaliranih appova i na kraju poslije žališ da to nije to.



Mobitel kupuješ ono što znaš i da te služi u komunikaciji. Brzina punjena ne predstavlja problem.
__________________


Lenovo ThinkPad T14 Gen 1


CPU: Intel Core i7-10510U
RAM: 16GB soldered + 16GB Samsung DDR4-2666
SSD: Kioxia/Toshiba XG6 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel UHD Graphics
LCD: 14" Matte IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech MX Master 3S
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + WD SN570 2 TB

Connected To A1 optical 1 Gbit



Lenovo ThinkPad T14s Gen 1

CPU: AMD Ryzen 7 PRO 4750U
RAM: 16GB soldered LPDDR4
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: AMD Radeon
LCD: 14" IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech VX Nano
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + Samsung 980 1TB



Lenovo X1 Carbon 7th Gen

CPU: Intel Core i7-8665U
RAM: 16GB soldered LPDDR3
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel HD 620
LCD: 14" IPS @ 2560x1440
OS: Windows 11 Pro 23H2



Dottore je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2023., 22:29   #2523
vacs
Premium
Moj komp
 
vacs's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: RH
Postovi: 1,578
Citiraj:
Autor lanoki Pregled postova
Meni je na pixel 8 pro jako dobra baterija ako usporedujem sa 7 Pro.

7 Pro je dobio duze trajanje baterije sa updatom na Android 14, oko 10-20%. 7icu sam morao staviti na punjac otprilike svakih dan, dan i pol.


8 Pro me iznenadio, traje mi malo manje od 2 dana sa mojim koristenjem. U ovih tjedan dana kolko ga koristim bio je 3 puta na punjacu.
Meni 4h SOT do 7%, s23+ mi je drzao 7h, tako da jako lose sto se baterije tice

a punjenje zal boze, nikako ga docekati tako da moram opet puniti preko noci ako hocu imati ujutro pun mob...kad god ga spojis pise sat i 20 da se puni, ali rekao bi da je blize 2h, nisam tocno pogodio pogledati u njega kad je prebacio na 100%, ali usb power meter mi pokazuje da puni sa 27w do nekih 50% i onda dalje sa 14w, neka skinu jos 10w pa mozda baterija prezivi tih 7 godina

Kad sam vec na zaljenju...video je los (ima jak noise i po svjetlu i po sumraku), photo je dobar i daleko bolji od od s23+ (cak se sa dxo mark slazem oko ocjene, ako koga zanima mogu uploadat svoj comparison), supalj zvuk dok kuckas po ekranu je cudan u najmanju ruku, ali i dok tipkas cujes kako ti prsti tuku po ekranu (nije greska, takav je dizajn, kod iphone ista stvar jer se rastavljaju od napred), nedostaje mi double tap to wake i sleep, citac otiska je isto katastrofa (dvaput sam dodao isti prst i svejedno me svaki treci put fula), AI feature jos nisam koristio, sumnjam da cu ikad

Kad sam se raspisao vec, uzeo sam sestri oneplus 10 pro, definitivno bolji bang for the buck (540 eura na aliju), photo nesto losiji, video isti sa manje noise, brzina jednaka kao na pixelu, sucelje jbg, pobjegao od njega kad su oxygen 12 pustili, ovaj oxygen 13 cak i prolazna ocjena, 80w punjenje mila majka

Kad povucem crtu malo mi je zao sto sam uzeo pixel 8 pro, ali lijen sam sad opet mijenjati, trebalo mi dva dana da sve prenesem i poriktam, mozda ako oneplus 12 bude imao bolju kameru se prebacim, ali samsunga vise nikad
vacs je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2023., 22:46   #2524
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
Citiraj:
Autor Dottore Pregled postova
Pa doslovno misliš jer svaku generaciju pitaš praktički istu stvar. Gledaš prosjek endurance u mirovanju sa gsmarene i nije uvijek isto mjerilo koju dobiješ u Hrvatskoj. Zaboravljaš omjer signala, broj instaliranih appova i na kraju poslije žališ da to nije to.



Mobitel kupuješ ono što znaš i da te služi u komunikaciji. Brzina punjena ne predstavlja problem.
Pa pitam s razlogom, zato jer me zanima dal google napreduje na polju baterije iz generaciju u generaciju, osim korištenja, tu opet igra i ulogu sam OS koji ne napisan za dotično mob, a koji je kolko čitam, ne baš bajan, neka verzija je lošija za baterija dok je aktualna verzija navodno jako dobra, a i s guglom ne znaš točno na čemu si.. Al dobro, većina problema je vezano uz softver i iste je te prirode..

O hardveru nećemo više zato kaj praktički svaki mob ima neki fušeraj (tipke, ekran, zvučnik, kamera itd.)

Proizvodni proces je sve manji u smarfton industriji, a smartfoni su sve rastrošniji, a opet i ekipa se zalaufa pa popali sve živo (nfc, bt, gps, 3g, wifi, itd.) Al baterija nikad ne može bit prevelika, kao ni što tv na zidu nikad ne može biti preveliki

A opet i kolko god je mob rastrošan u toj mjeri bi i trebala pratit te zahtjeve veličina baterije, pixeli baš ne stoje bajno po tom pitanju, a izgleda da opet tu ovisi od generacije do generacije, znam da je pixel 5 imal odličnu bateriju, ostala pixel serija je neki prosjek, doduše malo bolji ak ćemo uspoređivat sa starijim pixelima 4 koji se nije baš proslavio s baterijom, al to je već stara poznata stvar.


E vidiš, nisam nikad vodio brigu o brzini punjenja dok nisam nabavil nord 2, mogu reć da je to jedna od najgenijalnijih stvari u smartfonima

0-100% za cca 30tak min. To pozdravljam i šteta što nema više smartfona s tim munjevitim brzim punjenjem.
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2023., 11:46   #2525
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,793
Radi vama google assistant? Od zadnjeg nesretnog factory reseta ga ne mogu podesiti, kaze da nije podrzan na ovom mobu. Znaci setup od nule, evo koristim mob vec nekoliko dana i sve ok. Samo assistenta nikako osposobiti. Kaze "hey google is not supported on this device" vrlo opcenit i cest slucaj koliko vidim. Sad drljam po aplikacijama, cistim cache i data i bacam voodoo pri rebootanju moba. Ah zivote...

Edit:
Ne znam kako ali uspio sam nakon sto uninstallova i brisanja cachea, promjena jezika, nemam pojma... Sad mogu upaliti voice match, ali ne radi hey google hahahaha. Idem izgubiti jos malo vremena u ovom zivotu.

Edit:
Par dana kasnije i dalje ne uspijevam osposobiti glasovno pozivanje asistenta iako je hey google upaljen i voice match podesen... Odustajem od pixela, ovog i svih buducih. Sljedece godine kupim novog S23 i prst u uho
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.

Zadnje izmijenjeno od: xlr. 30.10.2023. u 13:37.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2023., 17:35   #2526
vacs
Premium
Moj komp
 
vacs's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: RH
Postovi: 1,578
nasao sam rjesenje za slabo drzanje baterije, sad mi je SOT skocio sa 4h na skoro 6h (sim + esim)

vacs je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2023., 18:24   #2527
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,793
Pixel je valjda jedini telefon kojeg znam da se updejta na tri razlicite strane za tri razlicite stvari

Security updateovi, jednom mjesecno:
settings - system and privacy - system and updates - security update

Play store updejtovi, svako malo izadju, obavezan reboot nakon svakog updejta i updejtovi nisu kumulativni pa zna biti 3-4 updejta za redom i iza svakog moras prvo rebootati (wtf):
settings - system and privacy - system and updates - play system updates

I Google system updates (nemam pojma sta je ovo):
settings - google - more - system services updates

Moj Pixel je nakon factory reseta i potencijalno nakon restoranja google backupa ocigledno popizdio. Ne samo da hey google vise ne radi, nego nemam opciju za update play storea (zasivljena opcija) i google system updates (jednostavno je nema)... Svaki dan nesto novo.

Ali barem baterija roka kao prvih dana, nabijem ga na klip kukuruza.

#teampixel
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2023., 09:56   #2528
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,793
Long story short, jos malo rantanja na temu pixel experiencea. Jeeej!

Kao sto sam vec pisao, mob mi se sam od sebe factory resetirao prije nekih par tjedana, pa sam krenuo od nule - friski A14 i ista verzija kojeg sam imao i prije reseta i vratio sam podatke preko google backupa. Klasika, tako se to inace radi, zato imamo backup. All good! Or is it?

Nedugo nakon setupa sam skuzio da mi assistant ne reagira na hey google iako je sve naoko uredno podeseno i aktivirano. Malo iznad je poduzi post o tome i kako sam izgubio nekoliko dana pokusavajuci to srediti. Nema sta nisam probao, osim bacanja moba u zid.

I danas sam to sredio. Krivac? Google backup, tj restore! Da, tko bi reko...

Poslao sam sve u rodni kraj i odlucio napraviti novi factory reset, za probu vratio restore - asistent ne radi.

Onda sam napravio factory reset bez vracanja backupa, znaci setup od nule - asistent radi. I ne samo da radi, nego kod setupa mi nudi i pita neke potvrde koje me nije pitao u prethodnim slucajevima. Znaci setup je drukciji.

Opet napominjem, google backup je napravljen na istoj verziji androida na koju sam ga kasnije restorao, znaci to bi trebao biti idealni scenario. Vec sam prosao sranje s restoranjem A14 backupa na A13 - taj dio NE radi kako treba, pola podataka ne vrati iako je u pitanju isti mob. Pisao sam i o tome nedavno. Google ocito ne voli kada mijenjas verzije OS-a pa restoras.

I opet sam samome sebi potvrdio - bolje da ne ovisis o google backupu jer me jos jednom nije spasio. Bog zna sta je zbrkao kod tog restoranja.

Ps: ovoliko je i sluzbeno mob kojeg sam najvise puta factory resetirao u godinu dana... A godina jos nije gotova
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2023., 10:31   #2529
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,178
u postolara najgore cipele, nevjerojatno.

meni isto nije radija google assistant niti voice to text.
A ista ta funkcionalnost na Honoru radi bez greške.

Tužno zapravo.
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2023., 11:12   #2530
Mr.Ex.President
Torrent freek
 
Mr.Ex.President's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Split
Postovi: 3,912
xlr susojećam
Ove "long story short" cirkuse sam imao kad sam tvrdoglavo rootao svaki mobitel jer sam baš htio neke feature imat što u originalu nisam imao. Valjda se neću ureć, ali otkad vozim čisti Pixel OS, a ovo je već 3. uređaj, koristim mobitel doslovno u pali-vozi modu...
Naravno, još sam na A13, svakom ažuriranju dam mjesec-dva fore
__________________

CPU: AMD Ryzen 5 1600X MHz - cooling: Corsair H100x
MBO: MSI B450 Gaming Plus
RAM: 2x 8 GB DDR4 G.SKILL 3000 MHz (Aegis F4-3000C16D-16GISB)
VGA: Asus GeForce 970 4 GB STRIX
HDD: SSD Kingston 256 GB [KC400] || Toshiba 3 TB [DT01ACA300]
Case: NZXT S340 - Rear exhaust 120mm - 7V
PSU: Corsair RM550X 550W


Periferija

LCD: HP ZR24w
Keyboard: Logitech Illuminated Keyboard
Mouse: Logitech G400
Gaming Wheel: Driving Force™ Pro
Sound: Genius SP-HF1201A
Printer: HP LaserJet 1020
Scanner: HP ScanJet 4300
Headphones: Philips SHC 2000
ADSL: Siemens Gigaset SX763 router [T-com Flat - 10/640]
Switch: D-Link DGS-1005A 5-port giga
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1



CPU: AMD X2 A4-5300 cooling: BOX
MBO: Gigabyte GA-F2A85XM-HD3
RAM: Kingmax 1x4GB DDR3, 1600 MHz CL9 [FLGF]
HDD: WD Green 2TB [WD20EZRX]
PSU: Antec SU380
Case: Antec NSK2400 (ispuh: 120mm - 5V)

TV: Samsung 43E450 @HDMI
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1
Remote: Logitech K230 + Logitech M180 mouse

LINK

Mr.Ex.President je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2023., 11:25   #2531
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,178
tu se opet nameće pitanje kako ga koristiš
ali činjenica jest da je pixel zaista najgori šta se tiče kvalitete softwarea.
U rangu zlatnog doba MIUI-a, po meni.
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2023., 12:02   #2532
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,793
Kao stari ljubitelj Nexusa, imao sam zbilja visoka ocekivanja jer mi je ovo prvi Pixel. Hej, ipak je to gugl fon i koristim valjda sve gugl usluge i to mora biti top iskustvo... mora biti bolje nego iskustvo na Samsungu koje je btw bilo bez greske (Samsunga sam u 4 godine samo dvaput factory resetirao).

Realnost je, nazalost, da od nultog dana s Pixelom brojim neke problemcice i softverske nelogicnosti. Mislim da se svi sjecaju tih postova, da ne ponavljam.

Moje misljenje je da je guglova inacica androida (pixel experience, kako ga vec zovu), debelo otisla na kvasinu i sama cinjenica da se na A14 veselimo razdvojenom volume slideru za poruke i pozive je, onak, hilerijus.

Zasto uopce jos uvijek imam ovaj fon? Jer ima dobre fotke i bateriju kojoj (jos uvijek) mogu vjerovati da ce izdrzati dan i pol-dva. I cinjenica da sam dao punu cijenu za njega i ima tek nepunu godinu i ne mogu sad tek tako dati 600+ eura za nekog Samsunga/Horora jer imam i druge financijske prioritete. Kad mi dijete dodje u fazu da mu mogu reci "stani mirno, fotkam te" onda cu komotno reci pa-pa Pixelima i ici na nesto sto nudi puno vise, puno stabilnije i za puno vecu cijenu. Apsolutno nemam problema s tim.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2023., 12:23   #2533
goran1985
Ili jesi ili nisi
 
Datum registracije: May 2011
Lokacija: vrgorac
Postovi: 709
Ha, tvoj Pixel vrijedi 400€. Kupiš S23 za 600, prodaš i onog 21FE iz promocije za 300 i ostane ti 100€ za električnu ogrlicu, tj. dresiranje djeteta.

Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Nema sta nisam probao, osim bacanja moba u zid.

I danas sam to sredio.
Ovdje sam se ponadao ali opet kurčina...

Šalu na stranu, zbilja je ta kamera jedini plus P7 vs S23, ito baš u toj situaciji koju spominješ.
Baterija ista, mob brži, ekran bolji, i FP i face unlock puuuno bolji kod Samsunga...
goran1985 je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2023., 12:38   #2534
Zero Cool ZG
Premium
 
Datum registracije: Aug 2021
Lokacija: ZG
Postovi: 226
Citiraj:
Autor goran1985 Pregled postova
Ha, tvoj Pixel vrijedi 400€. Kupiš S23 za 600, prodaš i onog 21FE iz promocije za 300 i ostane ti 100€ za električnu ogrlicu, tj. dresiranje djeteta.



Ovdje sam se ponadao ali opet kurčina...

Šalu na stranu, zbilja je ta kamera jedini plus P7 vs S23, ito baš u toj situaciji koju spominješ.
Baterija ista, mob brži, ekran bolji, i FP i face unlock puuuno bolji kod Samsunga...
Ja sam imao S23 i mogu reći da je signal puno lošiji nego na P7 (a to mi je osnova svega), kamera miljama daleko, baterija jednaka, fingerprint jednak. Face unlock nisam koristio, a za ekran ja ne primjećujem neku razliku. Prednost s23 je dex i možda stabilnost os-a. Tu se ne mogu požaliti.

Poslano sa mog Pixel 7 koristeći Tapatalk
Zero Cool ZG je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2023., 12:46   #2535
goran1985
Ili jesi ili nisi
 
Datum registracije: May 2011
Lokacija: vrgorac
Postovi: 709
Signal je meni dovoljno dobar ali ima tu razlike. Najbolje to vidim kad idem u Hercegovinu (a to je često) po udaljenosti na kojoj dobijem poruku da sam na roamingu. Pixel je tu najbolji, pa Samsung pa iPhone najgori od mobitela koje imam pri sebi...
Čudi me za FP da govoriš da ti je isti, tu mi je razlika baš poprilična.
goran1985 je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2023., 12:59   #2536
Zero Cool ZG
Premium
 
Datum registracije: Aug 2021
Lokacija: ZG
Postovi: 226
Citiraj:
Autor goran1985 Pregled postova
Signal je meni dovoljno dobar ali ima tu razlike. Najbolje to vidim kad idem u Hercegovinu (a to je često) po udaljenosti na kojoj dobijem poruku da sam na roamingu. Pixel je tu najbolji, pa Samsung pa iPhone najgori od mobitela koje imam pri sebi...
Čudi me za FP da govoriš da ti je isti, tu mi je razlika baš poprilična.
Recimo kod P7 FP ne radi kad su prsti suhi, i ne pomaže da pokušavaš 100 puta. Ako ruke nisu potpuno suhe radi odlično i ne fula. Kod Samsunga nekad nije htio iz prve očitati bez obzira na to kakvi su prsti, ali onda je prošlo iz drugog ili trećeg pokušaja

Na iPhoneu 13 mi je signal bio odličan, najbolji od ove trojke. Sad na P7 primjetim da mi je često eSIM signal bolji nego na običnom SIM-u. Oba su ista mreža, A1. Sve u svemu na iPhoneu i P7 nisam još iskusio gubitak signala gužvi, hotelima i sl., a na S23 je to bilo normalno.

Poslano sa mog Pixel 7 koristeći Tapatalk
Zero Cool ZG je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2023., 17:13   #2537
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,793
Citiraj:
Autor goran1985 Pregled postova
Ovdje sam se ponadao ali opet kurčina...
Tebe sam cekao
Mah, ne znam ni tko bi ga kupio za 400 kad ih ima za oko 500 po amazonu. I jos nema garu, because amazon.


Edit:
Ajse da ne bude sve tako crno, barem je baterija opet na nivou

https://i.imgur.com/yL4ceIh.png
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.

Zadnje izmijenjeno od: xlr. 03.11.2023. u 17:31.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2023., 12:07   #2538
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,793
Dodajem jos jedan iritantan bug na listu bugova koji me pogadjaju sad vec na redovnoj bazi

A14 ne vidi Canon printere, ne moze se spojiti:
https://www.reddit.com/r/GooglePixel...th_android_14/

Naravno, takve stvari skuzis tek kad ti hitno nesto treba. Probam zenin P6a A14 - nece. Hodam oko printera vec dva dana - sve oke, sve normalno na kompovima, nema greske.

Probam neki random tablet - radi ko puska, spoji se, nema greske.

I onda krenes guglati pa se usput prosvjetlis, razocaras, deprimiras... Zivote!

S pozitivne strane, navodno su u 11mj fixali onaj bug s multiple users. Nemam muda probati (jos). I baterija je top, ulazim u treci dan kako se drzi. Ne znam sta su napravili ali ono, wow.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2023., 12:14   #2539
robik666
Premium
 
Datum registracije: Feb 2012
Lokacija: into the void
Postovi: 342
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Dodajem jos jedan iritantan bug na listu bugova koji me pogadjaju sad vec na redovnoj bazi

A14 ne vidi Canon printere, ne moze se spojiti:
https://www.reddit.com/r/GooglePixel...th_android_14/

Naravno, takve stvari skuzis tek kad ti hitno nesto treba. Probam zenin P6a A14 - nece. Hodam oko printera vec dva dana - sve oke, sve normalno na kompovima, nema greske.

Probam neki random tablet - radi ko puska, spoji se, nema greske.

I onda krenes guglati pa se usput prosvjetlis, razocaras, deprimiras... Zivote!

S pozitivne strane, navodno su u 11mj fixali onaj bug s multiple users. Nemam muda probati (jos). I baterija je top, ulazim u treci dan kako se drzi. Ne znam sta su napravili ali ono, wow.
Ja sam sinoć normalno printa sa svog pixela koji je na a14 na canon printer..iako, ima tjedan dana mi nije radilo.

Poslano sa mog Pixel 4a (5G) koristeći Tapatalk
robik666 je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2023., 13:15   #2540
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,793
Jesi poduzimao kakve radnje u periodu kad nije radilo?
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2023., 13:33   #2541
robik666
Premium
 
Datum registracije: Feb 2012
Lokacija: into the void
Postovi: 342
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Jesi poduzimao kakve radnje u periodu kad nije radilo?
Nisam ništa, samo sam sinoć triba nešto printat i iša vidit jel priko moba proradilo, i radi..
Na ovoj međuverziji je mob UP1A.231105.001
A odavno imam od canona app sa trgovine, ovaj
https://play.google.com/store/apps/d....ad.pixmaprint

Poslano sa mog Pixel 4a (5G) koristeći Tapatalk
robik666 je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2023., 13:40   #2542
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,793
Zanimljivo, kod mene ista verzija na mobu. I app isto, nije se updejtao od 9.mj tako da nije ni do toga. Radio reboot moba, reinstall appa, klasika...

Tnx za info!
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2023., 13:51   #2543
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,617
Ja od kad sam updejto na A14 mi spotify sam od sebe stane svirat dok je spojen na BT slušalice.

Zapravo izgubim zvuk u slušalicama, a u spotifaju pjesma ide i dalje.

I onda ubijem aplikaciju i ponovo je pokrenem i imam zvuk.


Još nisam skužio kaj bi moglo biti.
Probao sam clear data na spotify ali nije pomgolo
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2023., 17:33   #2544
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,802
Pogledaj si da ti se ne spoji neki drugi bluetooth uređaj paralelno, pa da prebaci automatski.

Imam taj problem i sam: puštam "radio" preko bluetootha na zvučnike u hali i kad otvorim vrata auta, njegov bluetooth se aktivira i automatski me prespoji.

Android naravno od vajkada nema prioritetnu listu uređaja. Nije me smetalo dok nisam ugradio bluetooth u auto.
Kad mi dopizdi onda ručno maknem auto iz liste poznatih uređaja.
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2023., 18:52   #2545
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,617
Izađem iz ureda sve ok i onda na ulici stane, većinom na istom mjestu, al nisam skužio zbog čega..
Glup neki problem
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 16.11.2023., 07:56   #2546
suba
Vozi katru :))
Moj komp
 
Datum registracije: May 2003
Lokacija: Rijeka
Postovi: 161
Ja sam razočaran baterijom na 7a, preko noći je izgubio 20 posto, system apps. Probao sam resetirati mreže i ove ostale upute sa par postova više, ali nije pomoglo, 5g je isključen, ostalo standard, wifi i Bluetooth..
suba je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2023., 11:54   #2547
Mr.Ex.President
Torrent freek
 
Mr.Ex.President's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Split
Postovi: 3,912
Bose 700 koje su dollazile sa Pixelom 6 nisu izdržale taman dvije godine, naime unutarnja podstava se krenula trgati A nisu korištene možda 200 sati sve skupa, ako i to. I to uredskog rada, bez nekog šetalja po gradu, trčanja, kiše, vlage i čega već ne. Iskreno očekivao sam više od slušalica klase 300€, ali s obzirom da sam ih dobio za 0 i da (JOŠ) ne žuljaju uši, spreman san i to oprostiti...

ps. Evo i rješenja, samo 40€
__________________

CPU: AMD Ryzen 5 1600X MHz - cooling: Corsair H100x
MBO: MSI B450 Gaming Plus
RAM: 2x 8 GB DDR4 G.SKILL 3000 MHz (Aegis F4-3000C16D-16GISB)
VGA: Asus GeForce 970 4 GB STRIX
HDD: SSD Kingston 256 GB [KC400] || Toshiba 3 TB [DT01ACA300]
Case: NZXT S340 - Rear exhaust 120mm - 7V
PSU: Corsair RM550X 550W


Periferija

LCD: HP ZR24w
Keyboard: Logitech Illuminated Keyboard
Mouse: Logitech G400
Gaming Wheel: Driving Force™ Pro
Sound: Genius SP-HF1201A
Printer: HP LaserJet 1020
Scanner: HP ScanJet 4300
Headphones: Philips SHC 2000
ADSL: Siemens Gigaset SX763 router [T-com Flat - 10/640]
Switch: D-Link DGS-1005A 5-port giga
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1



CPU: AMD X2 A4-5300 cooling: BOX
MBO: Gigabyte GA-F2A85XM-HD3
RAM: Kingmax 1x4GB DDR3, 1600 MHz CL9 [FLGF]
HDD: WD Green 2TB [WD20EZRX]
PSU: Antec SU380
Case: Antec NSK2400 (ispuh: 120mm - 5V)

TV: Samsung 43E450 @HDMI
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1
Remote: Logitech K230 + Logitech M180 mouse

LINK

Mr.Ex.President je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2023., 19:06   #2548
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,178
Evo rjesenja, samo 60 kn:
https://a.aliexpress.com/_m0sNWAg
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2023., 20:58   #2549
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,938
Citiraj:
Autor zgmmax Pregled postova
Izađem iz ureda sve ok i onda na ulici stane, većinom na istom mjestu, al nisam skužio zbog čega..
Glup neki problem
Da tebi ne pukne internet veza pa zato krepa?

Meni se to desava kad se mob odspoji s wifija od doma. Ali nakon 5-10 sekundi nastavi svirat.
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2023., 23:40   #2550
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,617
U uredu prije izlaska prebacim sa WIFIa na LTE
zgmmax je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na