Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 16.10.2016., 20:11   #661
santos
Premium
Moj komp
 
santos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Čakovec / AT
Postovi: 1,782
Citiraj:
Autor c-shadow Pregled postova
Zanimljivo, to je još jedanu nizu bugova za koje čitam da se događaju na R3S, dok izgleda da R3/pro rade ok. Da nije do androida 6?
Evo kod mene R3 Pro nema tih problema, manje-više sve radi ok ... kuc,kuc po stolu
da , zato me i cudi, sestra ima r3 pro i nista se nije zalila na probleme s mobitelom...
__________________
slow is smooth, smooth is fast...

Zadnje izmijenjeno od: santos. 16.10.2016. u 20:23.
santos je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2016., 20:18   #662
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 3,008
s3 pro?
c-shadow je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2016., 20:23   #663
santos
Premium
Moj komp
 
santos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Čakovec / AT
Postovi: 1,782
sori, imao sam naporan vikend, brika mi se malo
__________________
slow is smooth, smooth is fast...
santos je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2016., 20:36   #664
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 3,008
Možda je fakat u androidu 6 problem, koji MIUI je gore, 8-ica?
Ja vrtim 7.5.2 EU stable i radi vrlo dobro, ne znam kakve su ti opcije za 3S, da probaš downgrade na 7-icu ako uopće postoji za taj model.
Sad sam otvorio službenu MIUI stranicu i ne vidim uopće sekciju za 3S za download ROMa
c-shadow je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2016., 20:49   #665
santos
Premium
Moj komp
 
santos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Čakovec / AT
Postovi: 1,782
da, apdejtalo mi je na prokletu osmicu bez da sam ja to dopustio, i onda dok je skinulo download mi je stalno iskakalo da restartam mob a ja nisam htio iz principa... i nakon odredjenog broja dana, apdejtao se sam.... poludio... a ne da mi se sad opet zezat s mi flashom da stavim miui sedmicu nazad... (nisam napravio backup :/ )
__________________
slow is smooth, smooth is fast...
santos je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2016., 21:06   #666
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 3,008
Po defaultu ti je automatic update uključen
Ako ti mob nije rootan, napravi backup iz stock aplikacije, probaj flashati natrag stable 7-icu pa vidi onda da li radi ok. Ako ne, lako vratiš natrag backup.
Ak je rootan, onda zna se - Titanium
c-shadow je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2016., 13:59   #667
Sunbriel
Guest
 
Postovi: n/a
To s mrežama mene ne dira. Ako već treba, riješi se u 10 sekundi, nije bed. Jedino što sam shvatila da me jako smeta je trash kamera. Stvarno neki put čovjek poželi imati nešto normalno jednom u milijun godina. Možda bude nešto u budućnosti kad će biti novaca, a do tad ću nositi svoju polu-pro Panasonic mrcinu oko vrata

Sent from my Redmi 3S
  Reply With Quote
Staro 17.10.2016., 16:44   #668
trivke
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8
Citiraj:
Autor Sunbriel Pregled postova
To s mrežama mene ne dira. Ako već treba, riješi se u 10 sekundi, nije bed. Jedino što sam shvatila da me jako smeta je trash kamera. Stvarno neki put čovjek poželi imati nešto normalno jednom u milijun godina. Možda bude nešto u budućnosti kad će biti novaca, a do tad ću nositi svoju polu-pro Panasonic mrcinu oko vrata

Sent from my Redmi 3S
haha baš to, ja sam dugo koristio mobitel sa strganom kamerom i dok sam napokon kupio novi mobitel brzo mi je splasnulo ono početno oduševljenje da napokon imam kameru nadam se novom poslu i malo većim prihodima pa da si za godinu dana priuštim neki mob sa dostojnom kamerom, možda već bude redmi 5
trivke je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2016., 17:23   #669
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 3,008
Samo se ti nadaj da će kamera biti bolja na redmi 5
c-shadow je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2016., 21:24   #670
tutom
Registered User
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: KR
Postovi: 408
Svaka nova serija sve gora kamera izgleda da je prvi hongmi imao najbolju

Sent from my x600 using Tapatalk
tutom je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2016., 06:52   #671
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 3,008
Bez zafrkancije, imam doma i hongmi i 3 pro, na suncu ok, ali u uvjetima slabijeg osvjetljenja hongmi bolje fokusira. Sporije, ali bolje, pogotovo na blizu. Mene kamera na R3 razočarala, očekivao sam napredak nakon skoro 3 godine, ali šipak
Svakom novom verzijom MIUI kamera ima sve manje funkcija, macro mode iz V5 nestao je negdje u V6. A možda je tako samo na redmi seriji koja je ipak niža klasa?
c-shadow je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2016., 09:54   #672
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
S druge strane kamera na Mi5s oduševljava po svim "ozbiljnijim" i detaljnijim recenzijama koje sam našao....A kolko vidim da se naći za 2500kn...


Citiraj:
Autor trivke Pregled postova
nadam se novom poslu i malo većim prihodima pa da si za godinu dana priuštim neki mob sa dostojnom kamerom,D
A postoje i neki prioriteti. Ja imam taj "bolji posao" i dosta radnog iskustva i fax ali imam i dvoje djece, kredit za stan (jebiga nisam imao nasljedstvo kao mnogi), želim i jesti i izlaziti van....živjeti dostojno. To je sve ispred toga da imam mob od 3 ili 5 somova kuna. Mogao bi ga uzeti na rate al mi ne pada na pamet. Rađe štedim za putovanje. Note 3 pro radi sasvim ok fotke kad se fotka vani a za sve drugo je više nego dovoljan. Kupio sam novog za soma sto kuna.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2016., 10:54   #673
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 3,008
Čitam neke reviewe da kao OIS nije nešto, da 1080p video je loš, da su slike u uvjetima manjeg svjetla loše itd.