Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 14.10.2007., 13:20   #1
ALiEN17
Premium
Moj komp
 
ALiEN17's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Histria
Postovi: 1,138
Promjena ISP-a s istekom ugovora?

Nisam znao kako drugačije nazvati topic! Pošto smo zaključili da nema šanse za prelazak na Amis u Istri, odlučio sam preći na Optimu (ADSL i telefonska linija za 99 kuna mjesečno), e, sad, za prelazak na drugi ISP moralo je proći najmanje 24 mjeseci za DSL u T-comu. Ukratko, T-comov DSL imam puno više od 24 mjeseci (3. mjesec u 2005. godini - istekao odavno) ALI! mi smo prije početka ljeta negdje u 4. mjesecu ove godine promjenili paket, prešli na FlatRate i onda opet u 7. mjesecu ove godine sa FlatRate-a na Start paket. Pošto mislim da su ti preslasci paketa ipak neka vrsta obnavljanja ugovora (svaki put su poslali onaj papir sa user namemom i passom na kućnu adresu i uredno piše Ugovor br. 321351213 - svaki put drugačiji!) brine me da neću morat opet čekati 24 mjeseca da pređem na Optimu ili se to možda broji od onoga dana kad sam postao DSL preplatnik, bez obzira na promjene paketa?

ALiEN17 je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2007., 13:37   #2
Xan
networking wannabe guru
Moj komp
 
Xan's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 997
nazovi službu za korisnike i pitaj

to ti je najsigurnija opcija, mozemo mi sad nagađat, al ovako ces saznat pouzdano...
__________________
Quotation from the Bhagavad Gita famously quoted by J. Robert Oppenheimer upon witnessing the detonation of the first atomic bomb.

Also quoted numerous times by overly melodramatic players of Unreal Tournament upon detonation of the Redeemer weapon.

"Now I have become death, the destroyer of worlds who has come to annihilate everyone."
Xan je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.10.2007., 16:25   #3
Codiac
bycod
 
Codiac's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb / Dubrava
Postovi: 6,695
nisi produzio ugovor 100% tako da samo se prebaci na optimu.
__________________

Intel-i5-760 / Cooler-Master-Hyper-212 / Gigabyte P55-USB3
GSkill -2x4gb / MSI R7 370 2GB / Audigy SE Xtreme
Samsung EVO850 250GB / Samsung HD204UI / WDC 1TB/Samsung SH203b
Seasonic-430w / Chieftec-LCX-2x120 / DELL U2412M
Logitech Illuminated Keyboard / Logitech-G9 / Steelpad 4D / Rumble-pad-2 / Logitech-Z4


.i.
Codiac je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2007., 17:02   #4
ALiEN17
Premium
Moj komp
 
ALiEN17's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Histria
Postovi: 1,138
Citiraj:
Autor Codiac Pregled postova
nisi produzio ugovor 100% tako da samo se prebaci na optimu.
Je, isto tako mi je rekla tetka iz službe za korisnike, čim sam je pitao ak' mi je ugovor istekao - počela bacati neke ponude - "e, ako uzmeš ovo i potpišeš, dobiješ 2 mjeseca flata, a ako uzmeš ono i ovo dobiješ 4 mjeseca besplatnog flata...", a ja njoj "e, daj, zaboli me..." idem na optimu!!!!
ALiEN17 je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2007., 20:21   #5
RaZZoR
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Split
Postovi: 27
Heh... To joj je posal, ipak joj snimaju razgovore... Ja iman još 1 misec do slobode....
RaZZoR je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2007., 16:17   #6
Matt
Premium
Moj komp
 
Matt's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zabok
Postovi: 1,620
Danas sam zvao t-službu da uzmem samo vezu a ne i maxadsl. Veli meni čovjek da se veza kao sama ni nemože dati nego da se mora uzeti maxadsl i to start paket (ovaj od gige) i ako se ne prikopčam nijednom na t-com račun za paket neće stići doma al 79kn za vezu hoće. Bilo je toliko neslužbenih saznanja o tome pa sam htio sad reći da je to zbilja tako.
__________________
Svi elektronički uređaji rade na bijeli dim!
Kad dim izađe uređaj više ne radi!!!
Matt je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2007., 20:37   #7
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,944
Molim? Pa kako ja onda ima vezu ili ADSL priključak od t-coma, a account od Iskona? Od početka. Nisam nikada ni imao otvoren maxadsl račun kod t-coma, već sam prebacio ondašnji dialup pristup u adsl paket.
tor je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2007., 21:11   #8
Matt
Premium
Moj komp
 
Matt's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zabok
Postovi: 1,620
Ti si bio pametan, raspitao se kod frendova koji rade u t-comu ili gdje već i riješio svoj problem.
Ja sam kao i barem 80% korisnika adsl-a slijepo plaćao t-comu 1gb, doduše ne ja nego šogor. Tek kad sam prije 3-4mj saznao da je ipak moguće uzeo sam voljatel, al opet se barem jednom mjesečno šogor skonektirao na t-com (voljatel je bio prespor) i opet je stigao račun za 1gb paket.
__________________
Svi elektronički uređaji rade na bijeli dim!
Kad dim izađe uređaj više ne radi!!!
Matt je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na