Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > PC Ekspert > Komentari i prijedlozi
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 13.03.2014., 19:14   #1
_Juicy_
Squeeze me
Moj komp
 
_Juicy_'s Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 50
Pristup tržnici

Pozdrav svim članovima pcekspert foruma.

Nisam se dugo logirao, ukazala mi se potreba za kupnjom nekih dijelova za računalo, i nakon par bezuspješnih dana traženja na njuškalu, sjetio sam se da ovdje postoji tržnica. Iznenadio sam se kad sam vidio da su uvedena nova pravila i da više nemam pristup istoj.
Shvaćam razloge takve odluke, ali osobno nemam dovoljno vremena za češće posjećivanje ili pisanje na forumu, iako bih to želio.
Znam da izmišljam toplu vodu i da je ta tema vjerojatno već puno puta prožvakana, i da se pristup tržnici u konačnici mora odobriti, ali svejedno postoji šansa da se na taj način potiče spam, makar suptilan.

Trgovao sam više puta ovdje, kupovao i prodavao, na obostrano zadovoljstvo mene i klijenta, i imam samo riječi pohvale za ljude s kojima sam se imao prilike sresti.

Ovim putem molim ako se može ljudima omogućiti pristup tom dijelu foruma, bez dozvola za pisanje ili otvaranje novih tema. Bio bih vrlo zadovoljan da mogu barem pogledati što se trenutno prodaje, a smatram da bi i samim prodavačima to išlo u prilog, jer bi dobili veće tržište

Zadnje izmijenjeno od: tor. 14.03.2014. u 07:29.
_Juicy_ je offline  
Staro 14.03.2014., 00:38   #2
JohnnyBoy
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor apoljon Pregled postova
Pozdrav svim članovima pcekspert foruma.

Nisam se dugo logirao, ukazala mi se potreba za kupnjom nekih dijelova za računalo, i nakon par bezuspješnih dana traženja na njuškalu, sjetio sam se da ovdje postoji tržnica. Iznenadio sam se kad sam vidio da su uvedena nova pravila i da više nemam pristup istoj.
Shvaćam razloge takve odluke, ali osobno nemam dovoljno vremena za češće posjećivanje ili pisanje na forumu, iako bih to želio.
Znam da izmišljam toplu vodu i da je ta tema vjerojatno već puno puta prožvakana, i da se pristup tržnici u konačnici mora odobriti, ali svejedno postoji šansa da se na taj način potiče spam, makar suptilan.

Trgovao sam više puta ovdje, kupovao i prodavao, na obostrano zadovoljstvo mene i klijenta, i imam samo riječi pohvale za ljude s kojima sam se imao prilike sresti.

Ovim putem molim ako se može ljudima omogućiti pristup tom dijelu foruma, bez dozvola za pisanje ili otvaranje novih tema. Bio bih vrlo zadovoljan da mogu barem pogledati što se trenutno prodaje, a smatram da bi i samim prodavačima to išlo u prilog, jer bi dobili veće tržište.

Pretpostavljam da moja molba neće uroditi plodom, tako da ću usput zamoliti ako netko prodaje P45 ploču, da mi se javi na PM, hvala i lijep pozdrav.
Mozda i hoce ali sumnjam da su administratori uveli ovo pravilo bezveze, sigurno je bio nekakav razlog u toj odluci.

I ja cekam pristup ali kao sto vidis za razliku od tebe ukoliko ovaj post i budes citao meni manjka dana poslije registracije.

Istina je da bi to prodavacima islo u prilog ali opet kakvi bi to prodavaci bili na kraju krajeva.
 
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.03.2014., 00:47   #3
Forace
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: Petrinja
Postovi: 1,604
Uz sve dužno poštovanje na vremenu od registracije ali da baš ne možeš zajednici doprinjet baš niti jednim postom, osim postova prodaje i jednog mišljenja o opticarnetu?

6 godina ....
Forace je offline  
Staro 14.03.2014., 07:29   #4
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,944
Pravila su nastala s razlogom, tu ne dolazi u obzir nikakva odstupanja.
Pisanje postova punih spama da se dobije pristup tržnici - to ne završi dobro. Moderatori imaju naputak, a i piše u pravilima, da strogo sankcioniraju takve stvari, tako da i taj argument ne drži vodu.
I treće - imaš 6 postova u toliko godina, ubaci u višu brzinu, 25 i nije tkao velik broj
tor je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na