Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Mreže
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 07.10.2007., 12:17   #1
Gemmy
smeghead
Moj komp
 
Gemmy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,946
spajanje 2 kompa na net

ovako imam 2 kompa koja su umrezena preko crosswire kabela, ali sada bi htio da drugi komp se moze spojiti na net, problem je u tome sta imam usb modem od t-coma koji sluzi nicemu, ne podrzava brzine veće od 2 mb...

sada koliko sam skuzio bi trebao kupiti neki router koji je broudband i ima mogucnost spajanja jos par mompova u mrezu

posto je meni istekao ugovor s t-comom, dali imam kakvu opciju da produzim ugovor i oni mi daju neki kvalitetan router i dali se to isplaiti(zivim bogu iza nogu i drugih int providera nema i mislim da nece biti jos neko vrijeme) , ili da sam kupim neki jeftini router ?
Gemmy je online   Reply With Quote
Staro 07.10.2007., 12:31   #2
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,418
IMO, ako nemas drugih opcija, produzi ugovor na 24 mj. i uzmi ovo

__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.10.2007., 12:43   #3
Gemmy
smeghead
Moj komp
 
Gemmy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,946
neznam razmišljao sam da ide na soluciju s zicama,neki obicni router, neda mi se opet gubit zivce s wirelessom
Gemmy je online   Reply With Quote
Staro 07.10.2007., 12:48   #4
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,418
Citiraj:
Autor Gemmy Pregled postova
neznam razmišljao sam da ide na soluciju s zicama,neki obicni router, neda mi se opet gubit zivce s wirelessom
Ma neee, nisam ni mislio da koristis wireless, jednostavno ga iskljuci, opet imas 4 lan porta. Ako ces "morat" bit na t-comu jos duze vrijeme zasto ne uzet ovaj router za samo 99kn bez seta nozeva
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 07.10.2007., 13:00   #5
Gemmy
smeghead
Moj komp
 
Gemmy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,946
neznam 2 godine jos biti na t-comu...rade ako ima neki uredaj koji je ok pa da je samo 1 godina ugovora, jer ipak se nadam da ce doci koja konkurecnija ubrzo blizu

nego ima kakav router ka se moze kupiti do 300 kn(novi ili polovni svejedno) da ne produzujem ugovor
Gemmy je online   Reply With Quote
Staro 07.10.2007., 13:06   #6
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,418
A reci tako onda : http://www.nabava.net/trazilica.php?q=router&x=0&y=0 a sad koji, neam pojma...
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2007., 22:11   #7
ejSid
Lunatic
Moj komp
 
ejSid's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Varaždin
Postovi: 213
Ili napravi što sam i ja, zovi ih da ti se modem neće priključiti na centralu, došel tu bu njihov striček doma, vjerojatno ujutro i ti njemu veliš da nije radil več dva dana i da je danas proradil, pošto bu radil kad on dojde, nebu ništ napravil i bude otišel, i onda ih opet zoveš navečer da ti opet ne radi i veliš da su bili danas pri tebi, opet bu došel striček opet veliš da navečer nije radil, ali da sad radi, opet bude otišel i navečer ih opet zoveš i veliiš da je več dva dana tako i onda se malo dereš na njih (pošto je tel na tatovu firmu sam im rekel da kaj oni misle da ja ne mogu poslovati jer mi sve ide prek neta), i onda im je do*izdilo i rekli su mi da bum dobil novi router,i došel je striček opet i donesel mi je D-Link DSL-584T, i svi sretni zadovoljni .

Jedino što nisam bio na netu tih četri dana navečer i dva cijela opče nisam bil.
ejSid je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na