Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 05.07.2006., 23:28   #31
TomG
®
 
TomG's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Munich
Postovi: 2,203
To je istina ,a što je najbolnije nitko mu ništa nemože...Ali naletjeti che taj na budalu vechu od sebe...
TomG je offline   Reply With Quote
Staro 05.07.2006., 23:31   #32
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,508
a tako se kaze
ovo hvalisanje covjeka zapanji - njemu je to normalno , totalni nabrijanko .
Router je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 06.07.2006., 00:20   #33
Smarty
Premium
Moj komp
 
Smarty's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Split
Postovi: 1,273
Lako se njemu kur*** kad ima para i moze si priustit zvir od auta.
Ipak je to brabus on je sigurniji na 250kmh nego stojadin na 80kmh
(osin ako ti netko preprijeci put onda ti nema spasa ni u jednom ni drugom autu )
Smarty je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2006., 00:26   #34
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
kad smo vec kod vožnje..bacite oko na ovo...

http://www.dumpalink.com/media/11520...Idiot_In_Turky
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2006., 00:32   #35
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,394
Zašt ne bi išo 320, ja sam se u fucking Meganeu vozio 250, sljepio sam se za sjedalo...
domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2006., 00:37   #36
Matesonik
prcknedl
Moj komp
 
Matesonik's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,131
na pisti ili na cesti?? cesta nije pista. na cesti ima i drugih sudionika u prometu. a na grobniku kaj se mene tice dri i 400

a na cesti sporije. zbog sigurnosti i tvoje i tudje. uostalom ima li itko potrebu autoputom voziti preko 200? mislim da ne, da je samo za adrenalin i kurcenje.
Matesonik je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2006., 00:46   #37
Brown Acid
..dno
Moj komp
 
Brown Acid's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Crikvenica
Postovi: 1,963
Mah, meni skuteric ide 888 kmh
__________________
“Free software” is a matter of liberty, not price. To understand the concept, you should think of “free” as in “free speech,” not as in “free dinner.”
Brown Acid je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2006., 01:00   #38
maxxp
Premium
 
maxxp's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 323
bio jednom, pa više nije...bila mečka,možda brabus,pa više nije...
talijan,sin vlasnika konfekcije razvalio po gasu pa poljubio platanu.Motor iz mečke odletio stotinjak metara dalje,a vlasnika sastrugali sa lima ,asfalta i travnjaka i poslali za italiju...a platana ponosno stoji, ništa joj nije.
svima kojima ćitam divljenje pri komentiranju gornjeg članka,i spomena imena brabus,mogu besplatno poslati sliku ljepotice...tek toliko da vide da i od brabusa nešto jače ima
maxxp je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2006., 08:22   #39
mITZEK jr
R.I.P Mitzek
Moj komp
 
mITZEK jr's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Prigorje zelene..
Postovi: 354
a nije li opc tvornicki tuning mozda?mislim opelov....
a brabus ima pravo skinut meckine znakove,promjenit karoseriju i naravno poigrat se sa motorom.....
brabus je kao mine"s nissanu--dogovoreni tuner.....
al ipak najjaci skyline na svijetu kosta oko 500,000 kn al za te pare se dobiva uzitak,kompresija,zvuk uvlacenje u sjedala...ahh
ja vjerujem da se vozio al isto tako vjerujem da ima i ludih od njega al treba imat para za ovako skup sport......
__________________
there's no replacement for cubic displacement...except turbocharger
mITZEK jr je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2006., 09:37   #40
Bran
nemam kaj napisati
 
Bran's Avatar
 
Datum registracije: May 2003
Lokacija: Međimurje
Postovi: 1,300
Lijepi auto i sve to ali gdje nema pameti...
__________________
ASUS A3500N Centrino 725 1.6GHz, 15"(1024x768), 4X +/- DVD-RW, HDD 60GB, DDR 512MB, Li, Fax/Mod, LAN, IEEE1394, 4xUSB2.0, 0.35 millijuna pixela integrirana video camera





Bran je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 06.07.2006., 09:40   #41
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
u stvari...zašto proizvode osobne automobile koji mogu preko 160 ako je recimo to max ogranicenje u svijetu...to mi isto nije baš najjasnije...
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2006., 09:41   #42
atha
Moderator
Moj komp
 
atha's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 8,918
Taj automobil nema limit. Ide malo preko 300kmh, to vam jamcim.
A sve ostalo preko te vrijednosti je stvar kasnijih dorada.
__________________
___________
HTPC: Intel Core2Duo E8500 × ATI Sapphire HD4670 HDMI × 2x 1GB DDR2 × Samsung 160GB ×
Lenovo Key+Mouse
× Philips 49PFS5501 LED TV × Technics SA-EH780 5.1 × Windows 10
Laptop1: Lenovo x100e w/Windows 10
atha je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2006., 10:40   #43
FERRYS
AutoCad & Allplan expert
Moj komp
 
FERRYS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Zagreb-Karlovac i okilica
Postovi: 2,159
lik je teski kreten koji bu pitanja samo vremena kad napravil neko sranje...
__________________
none
FERRYS je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2006., 11:21   #44
Don
je gladan!
Moj komp
 
Don's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,696
baš je frajer, nema šta : bonker2
__________________
Don je online   Reply With Quote
Staro 06.07.2006., 12:47   #45
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
ajme, ajme, kako trkeljate gluposti i opet prodajete pamet o automobilima, a 70% tu vas ni nema vozačku dozvolu niti je ikad vozilo auto.

budala je što je vozio 300km/h na autoputu? a gdje da ga vozi drugdje?

najjači ste mi vi koji govorite da su takve brzine za trkaću pistu... LOL. a ajde mi nađite pistu u hrvtaskoj, ma kakvoj jadnoj hrvatskoj, i u europi koja je otvorena za javnost i na kojoj se možeš voziti 300nasat...

taj merc je Brabus, vozili su ga u Automotivu (ili tako nekoj emisiji na TV-u), i oni su ga vozili preko 300nasat, i to usred bijela dana, i sa drugim automobilima na autoputu.. i ništa strašno... a i neki dan sam ga vidio uživo kod moje zgrade.

ljudi imaju dojam da auto sa 300kmh LETI... e pa ljudi, NE LETI.... vozio sam se u takvoj Sklasi, slabijeg malo motora, 250kmh, i vjerujte, taj auto to bez problema podnosi.. bolje rečeno, ne osjeti.
a vi koji pričate da mu je ovjes slab, da će mu se razletit turbina i slične gluposti, mogu samo reći L O L
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2006., 12:52   #46
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,508
evo malo i drugacijeg misljenja . treba sve postovati i uvaziti .
ali , jer 3 godine vozackog iskustva dovoljno za njega i svaladavanje takve brzine?
nije da leti , ali preko 300km/h - zaustavni put se mjeri u kilometrima , a vrijeme reakcije mora biti ko da je Supermen u tebi .
Router je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2006., 13:02   #47
Matesonik
prcknedl
Moj komp
 
Matesonik's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,131
zasto ne na cestu s ostalima tak brzo???

jer se ne ozes zaustavit. znam kad sam isao negde sa starcima vozio je otac 160-170. i auto u dobrom stanju otac dobre reflexe ima. i izleti mu jedan s kombijem ide bus preticat. i dlakavo je bilo. da se radi o manje iskusnom vozacu kao sto je ovaj---ko zna. jer iskusan vozac ne mora tolko pazit kak ce saltat i sl, on to zna jer je naviako. i moze se bolje usredotocit na cestu. i ima sigurnost u svojim odlukama.

necu uopce zamislajt kak bi to bilo s 250-300-350kmh. naravno ti auti imaju jace kochnice i bolje gume ali cim ides brze moras i bolje kocnice imat da bi stao.

a onaj ko bi tako vozio i ima takv auto ima i para da si iznajmi na grobniku michevcu ili di vec.
Matesonik je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2006., 13:03   #48
Hrvoje xyz
lepi
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 922
da se malo osvrnem



Citiraj:
Autor $n@k€
2. Dakle, motor je serijski V8, 5000ccm, 306KS (mozda sitno vise...)
3. Zasigurno nije najbrzi automobil u HR (daleko od toga...godinama...)
ja ih se sad mogu sjetitt 5 (5 stock novih autiju) koji su brži od tog sponzy-cara . I po max brzini , i po ubrzanju .
A i po drzanju ceste su bolje , furtherless.






tip je serator kakvog nema , uzo socjalni s320 cdi , nakeljio BRABUS beđeve i sad misli da je faca
loooool

:clap:



e i da : kad bito bio PRAVI brabus , sa nekim 6,3 ili 6,1 unutra , kakve sam znao vidat po Jaroonu subotom (sponzy jea) , onda bi mogao tolko ic.
al takav auto dodje malcice vise od 1,2 miljuna kuna
Hrvoje xyz je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2006., 13:04   #49
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,566
Citiraj:
Autor Gabre
a vi koji pričate da mu je ovjes slab, da će mu se razletit turbina i slične gluposti, mogu samo reći L O L
Ako je samo Brabusov motor u serijskoj šasiji Mercedesa, postoje lepe šanse da se neki bog potere, uz svo divljačko nateravanje. Ali dobro, prije bu tip završil v nekoj grabi.
McG je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2006., 13:45   #50
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor McG
Ako je samo Brabusov motor u serijskoj šasiji Mercedesa, postoje lepe šanse da se neki bog potere, uz svo divljačko nateravanje. Ali dobro, prije bu tip završil v nekoj grabi.

čekaj malo, o čemu ti?!
pa ne radi Brabus svoje šasije, ako uopće znaš što je to.


mali matesonik... kad počneš voziti sam onda ćeš malo drukčije razmišljati.
a i ove staze koje si nabrojao si izvukle smijeh na moja usta.. Mičevac? pa to je karting staza... tu se genšer ne može ni okrenuti a kamoli voziti brže 60-70...
u hrvatskoj a ni okolici NEMA staza na kojima je moguće postići brzinu od 300km/h..

pogledajte ovdje što Brabus nudi... a sad koji je motor kod tipa, ne znam...
http://www.brabus.com/homee.htm
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2006., 14:08   #51
BmwMPower
Premium
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: VG
Postovi: 1,125
Evo jednog osvrta na sve to LINK
A evo dokaza kako to naši susedi rade : LINK
Najbolje mi je što takva ekipa niti ne zna kakav automobil vozi.. : baad :
BmwMPower je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2006., 14:44   #52
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
*ebemu, ako je ograničenje na cesti 130km/h, onda se peder nema kaj vozit 320. Zakon je zakon, a on je bedak koji bu sa svojih 2 i frtalj godina iskustva ubil nekoga.

A tu neki još i odobravaju njegove postupke...

Ako oće vozit 300 na sat, nek ide za vozača formule 1 ili DTM il kaj već...
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2006., 14:50   #53
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,566
Citiraj:
Autor Gabre
pa ne radi Brabus svoje šasije, ako uopće znaš što je to.
Kolko ja znam šasija se sastoji od motora, mjenjača, getribe (liti mjenjačke kutije), osovine(a), ovjesa, kardana (ako je pogoon an stražnje kotače), sustva za paljenje auta, kočionog sustava, volan, idt. But then again...I could be wrong.

Citiraj:
Customers can either buy cars straight from Brabus or send in their Mercedes to be customized and/or overhauled. If a customer orders a car from Brabus, Brabus buys the particular car from Mercedes and then modifies it in-house.
U ovom quote-u (s tvoje linka) se navodi da Brabus kupuje dijelove od Mercedesa, ali točnije stanje stvari je da ti dijelovi stižu direktno iz AMG, ionak već prerađeni, a čeka ih daljna prerada. Nakon toga prozvođač auta više nije ni Mercedes ni AMG, već Brabus i kao takav Brabus ih prodaje pod svojim imenom i po svojoj cijeni.

Pošto je na prvoj stranici neko postal citat da postoji šansa da taj auto koji tip vozi nije Brabus, već samo obični Mercedes s Brabus opremom i kolko-tolko predelanim motorom....ja sam rekel da je pitanje vremena kad bu mu nekaj otišlo. Brabusovi inžinjeri/mehaničari si blago rečeno daju truda i vremena da podese kompletni auto za taj i taj motor.
McG je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2006., 14:50   #54
ZED
a.k.a. LOPOV
Moj komp
 
ZED's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,022
Citiraj:
Autor mITZEK jr
a nije li opc tvornicki tuning mozda?mislim opelov....
a brabus ima pravo skinut meckine znakove,promjenit karoseriju i naravno poigrat se sa motorom.....
Tocno to, jel imercedes ima AMG kao tvornickog tunera
__________________
Zabranjene reklama u sigu.
ZED je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2006., 14:54   #55
Matesonik
prcknedl
Moj komp
 
Matesonik's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,131
khm. ok michevec nije dovoljan ni za solidno ubrzanje priznam : bonker :

ali grobnik-da.

auto ne vozim. ali vozim bicikl. i ponekad idem oborit sam sebi brzinski rekord. i pokusao to na frekventnim prometnicama i skoro poginuo. imao srece vise nego pameti i sad mi vise ne pada na pamet divljati 50+, ma ni 35+kmh tamo gdje ima ljudi/vozila. idem bolje nekam daleko i na pustu cestu/put i tamo oderem. ali za brzinu postoji mjesto gdje ce onaj koji tako vozi voziti uz najmanji rizik za sebe i druge .
Matesonik je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2006., 15:23   #56
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor McG
Kolko ja znam šasija se sastoji od motora, mjenjača, getribe (liti mjenjačke kutije), osovine(a), ovjesa, kardana (ako je pogoon an stražnje kotače), sustva za paljenje auta, kočionog sustava, volan, idt. But then again...I could be wrong.



U ovom quote-u (s tvoje linka) se navodi da Brabus kupuje dijelove od Mercedesa, ali točnije stanje stvari je da ti dijelovi stižu direktno iz AMG, ionak već prerađeni, a čeka ih daljna prerada. Nakon toga prozvođač auta više nije ni Mercedes ni AMG, već Brabus i kao takav Brabus ih prodaje pod svojim imenom i po svojoj cijeni.

Pošto je na prvoj stranici neko postal citat da postoji šansa da taj auto koji tip vozi nije Brabus, već samo obični Mercedes s Brabus opremom i kolko-tolko predelanim motorom....ja sam rekel da je pitanje vremena kad bu mu nekaj otišlo. Brabusovi inžinjeri/mehaničari si blago rečeno daju truda i vremena da podese kompletni auto za taj i taj motor.

da, u krivu si. TO što si naveo nije šasija. i bolje rečeno, priča o šasiji nema veze sa brabusom. šasija je auta takva kakva je, i kao takva se ne mijenja.

dolazi do ojačavanja OVJESA, KOČNICA, MOTORA ali to ne spada pod "šasiju"...

a ovo što su napisali da auto ima Brabus optički paket samo, pa onda napisali da auto ide 300 na sat, ali da nije "ojačan", pa da će se razletit, pa da Mercedes nije dovoljno "čvrst" za takve brzine,je malo kontradiktorno, i izlazi iz usta ljudi koji ne poznaju dovoljno automobile. Jer ako auto ide 300nasat, a ide, onda je to izvorni Brabus model S klase.

Pa jedan Mercedes W123 od prije 20-30godina, je imao stražnje diskove i kompletno ojačanu karoseriju, i bio sposoban bez problema razvijati brzine preko 200km/h, pa da sad jedna nova S klasa, savršenstvo izrade, tehnologije izrade, krutosti karoserije, pa da nije sposobna i sigurna za vožnju od 300km/h...

onda mi molim vas recite koji auto je za to sposoban?

a Brabus nije ricerski tuning auta, da bi na aute samo stavljali plastike, felge i druge pizdarije, već kompletna tuning kuća, koja ako uzme radit auto onda na autu radi sve. od ovjesa, kočnica, motora, dodatne opreme... jel me razumijete.

P.S. da ne bi ispalo da branim tipa i njegovu vožnju, ja samo branim neke osnovne tehničke stvari vezane uz ovu tematiku.. i uz ovaj automobil.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2006., 15:38   #57
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,566
Citiraj:
Autor Gabre
da, u krivu si. TO što si naveo nije šasija.
Ajd dobro

Citiraj:
Autor Gabre
a Brabus nije ricerski tuning auta, da bi na aute samo stavljali plastike, felge i druge pizdarije, već kompletna tuning kuća, koja ako uzme radit auto onda na autu radi sve. od ovjesa, kočnica, motora, dodatne opreme... jel me razumijete.
Ma razumijemo. Niko ni nije rekel da je Brabus nekaj drugo i da ne znaju kaj delaju. Pa kad bi počeli devat sve te Brzi i Žestoki gluposti, začas bi se klijentela razbežala

Moremo se svi skupa do sutra pravdati oko svega i svačega vezano uz ovu temu, ali ostaje činjenica da je tip kreten i da je taj Brabus u njegovim rukama i s tom brzinom koju postiže i kojom divlja, ništ drugo nego....zagarntirana smrt.
McG je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2006., 16:08   #58
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,508
Brabus je firma koja radi tuning kak spada , to nije upitno , auto ima dovoljno kvaliteta , ali ima li ovaj i malo slame u glavi ? nase autoceste nisu po kvaliteti daleko iznad obicnih cesti .
Router je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2006., 16:14   #59
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor McG
Ajd dobro

Ma razumijemo. Niko ni nije rekel da je Brabus nekaj drugo i da ne znaju kaj delaju. Pa kad bi počeli devat sve te Brzi i Žestoki gluposti, začas bi se klijentela razbežala
Moremo se svi skupa do sutra pravdati oko svega i svačega vezano uz ovu temu, ali ostaje činjenica da je tip kreten i da je taj Brabus u njegovim rukama i s tom brzinom koju postiže i kojom divlja, ništ drugo nego....zagarntirana smrt.

: cheers2

uglavnom smo zaključili da je ono Brabus, a sad tko ga vozi i gdje, tu se može, kao što i kažeš polemizirati do preksutra...

samo neka se dečko pazi, ne bi volio ni da on i niti netko drugi strada...
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2006., 16:28   #60
mc_fish
the luda ribetna
 
mc_fish's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Riblja mjesta u zagrebu:D
Postovi: 3,947
Citiraj:
Autor Router
joj , dajte , nije uopce bitno koji je auto . bitno je sto kreteni rade po nasim cestama , i zbog tog jednog svi smo mi mladi bombe na cesti .

ovo stoji...ja sam vec odavno napisao...os se spurat...iznajmi pistu...ak imas auto od preko 500ks imas i love za pistu...bio u par navrata na pisti ludilo je...al nikako se tako nebi vozio po cesti -_-

sam fisher ce znat sto mislim (sala stari)
uglavnom ono nije mi jasno kaj uopce oce time dokazat?tata mi je kupio auto koji ide?wow ma daj...ajde ga sam kupi lol
__________________
blup

mc_fish je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na