Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 15.09.2010., 16:58   #91
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Meni odličan. Pogotovo mi se sviđaju dodavanja jer se više ne mogu derati u monitor "TKO TI JE TAMO REKAO DA DODAŠ $&%$%#$%?""

Kamera je malo čudna ali mislim da ću se brzo priviknuti.
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 15.09.2010., 17:21   #92
gazda099
Premium
Moj komp
 
gazda099's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 163
Citiraj:
Autor Danko86 Pregled postova
meni je bas neizmjerno sranje

mehanika se bas brutalno promjenila. pokreti su prirodniji, al ostalo mi nis nevalja ni kurca :S

ovako, da napisem nesto konkretno:
užasno mi je dodavanje. ovo sto moras odredit jacinu za dodavanja, masu vremena se gubi odkad stises da ces dodat do kad on doda loptu. -
kad dodajes moras tocno tocno pogodit smijer u kojem ces dodat jer u suprotnom lopta ide u prazan prostor. -
dodavane u for. SF. prije je fino bilo samo stises trokut i on doda, dužinom stisnutog gumba se reguliralo kojem ce igracu dodat. sad moras koristit smijer koji je ultra neprecizan. -
igrači su glupi ko kurac, prolazi lopta kraj njih, zabije se u njega i odbije... -
svaki, ama bas svaki kontakt je faul :S držis x za pressure i kocku za team pressure, svaki kontakt faul. -
ponekad igrač samo prodje pokraj obrambenog, da ovaj ni ne pokusa uzet loptu. -

grafika. +
animacije igrača. +

cekam fifu vise nego ikad. tj do sad ju nisam nikad ceko. sad ju cekam s nestrpljenjem. amen.

čekaj malo, govorio si kako je fifa postala simulacija u odnosu na pes i kako je pes arkada, a kada konami u pes uvede neke stvari koje igru čine realnijom onda ti to ne paše ( dodavanje u for npr.) pa nije nogomet fliper čovječe.
gazda099 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 15.09.2010., 18:00   #93
Johnny1177
Premium
Moj komp
 
Johnny1177's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 30
Slažem se sa gazda999. Tko planira igrat pes morat će se malo potrudit, a i dobro je da su uveli takva dodavanja jer prilikom igre često je bilo *ebem mu, nisam tu dodao, pa tko mu je rekao da tu doda aj u p**** m****!!! Hehe! Mislim da je ovo super, treba će malo prilagodbe a i to daje onaj dodatni čar!!!
Johnny1177 je offline   Reply With Quote
Staro 15.09.2010., 18:19   #94
Pizz
Registered Abuser
Moj komp
 
Pizz's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Velika Gorica \ ZG
Postovi: 747
Pizz je offline   Reply With Quote
Staro 15.09.2010., 22:30   #95
Hrvoje xyz
lepi
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 922
JA sad neznam koje nogometne igre vi igrate i gdje . Ja cu reci svoje iskustvno : u zadnje vrijeme igram fifu 2010, malo na laptopu , malo na laptopu spojenom na plazmu.
sad sam instalirao ovaj demo PESa i grafika je dosta bolja . nisam jos povezao s plazmom jer mi jos nije stigao gamepad , al ono , da je grafika katastrofa stvarno nemozete rec.
Hrvoje xyz je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2010., 00:30   #96
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Koga briga za grafiku? Glavno da je igra dobra, a tu je faktor grafike barem u mojem slučaju miniran faktor.
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2010., 01:21   #97
Phobos1807
Vladar iz sjene
Moj komp
 
Phobos1807's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Zagreb / Varaždin
Postovi: 58
Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
Meni odličan. Pogotovo mi se sviđaju dodavanja jer se više ne mogu derati u monitor "TKO TI JE TAMO REKAO DA DODAŠ $&%$%#$%?""

Kamera je malo čudna ali mislim da ću se brzo priviknuti.
hahahha potpis,

uglavnom pun kurac je teza igra i vise ovisis sam o sebi

fali mi moj dobri stari pes 6, mislim da cu si njega instalirat opet
Phobos1807 je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2010., 14:47   #98
dario_cile
Troll
Moj komp
 
dario_cile's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Doboj
Postovi: 282
dobar je pes sta hoete....prelazi polako ka realnom fudbalu...a ne neko sranje gde pristisnes dugme i on sve odradi...tacno je da ce se morati malo naviknuti jer moras tacno pristisniuti gde hoces dodati inace ide u prazan prostor..pass igra je popravljenja....napkon ima onih "dead pass"i golmani su malo popravljnji ne skacu vise u mjestu
__________________
Bolje džaba ležati nego džaba raditi
dario_cile je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2010., 15:07   #99
Vendetta
Premium
Moj komp
 
Vendetta's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Split
Postovi: 919
Probao novi PES i FIFU cisto za usporedbu, i pes mi je puno bolji.
Vendetta je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2010., 15:53   #100
Spikeman
Premium
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: bi volio znat?
Postovi: 1,107
probao novi pes, i fakat je odlican, puno vise treba truda da bi dodavanja bila precizna i točna kao i šutevi i to mi se sviđa a ne da mi komp doda nekome kome opce nije bilo upuceno

kretnje igraca, faulovi, sve jako fino zgleda, da bi rijec rekel

kamera mi je cak full dobra, odma nakon prve tekme se naviko

i jos jedan plus sto mi na high postavkama na 1680x1050 radi ko beba na kompu iz siga bravo Konami
Spikeman je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.09.2010., 08:41   #101
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Odigrah demo sinoć. Nije da sam primjetio iša revolucionarno i neke velike hvale vrijedno, no pomak prema naprijed je vidljiv, to nema greške. Dodavanja su realnija, koliko jako "napumpaš" jače će puknuti, čak i neprecizno, tako da je to OK. nema više da želiš dati igraču koji je sam, a on dodaje onom u ofsajdu ili onom koji je pokriven.
samo mi je čudno to da u 50-toj minuti, Messi i Villa mi imaju jezik do poda i više ne mogu disati nadam se da je to samo u demu tako
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2010., 08:49   #102
nathan
IT Consultant
Moj komp
 
nathan's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Geneva, Petit-Lancy / Zagreb , Dubrava
Postovi: 323
novi pes mozda nije revolucija, ali je svakako evolucija, jer recimo po broju faulova sam vs pc tu negdje, dakle npr 7:5 ili 5:4 s druge strane odigrao sam cca 25 tekmi i imao sam jedan jedanaesterac, jedanaesterac nisam imao ni jednom u 2010.... s druge strane grafika ima svojih prednosti i bolja je nego u 2010, fluidnija je i realnija, naravno po meni je suludo ocekivati da ces vidjeti prodavaca kostica na tribinama , no razlike ima i svakako je pohvalna, powerbarovi i ostale điđe se mogu iskljuciti, makar nekima (osobito pocetnicima) ce biti bolji za npr izvodjenje slobodnjaka, kornere ... igrivost mi je realnija, makar s dodavanjima dosta grijesim jer vise nije lagano ko prije stisnut otprilike u smjeru igraca i eto dodane lopte, sada "gljivari" imaju bolju preciznost barem se meni tako cini i opcenito ce kontroleri biti bolje rijesenje nego tipkovnica, mislim da ce trebati kratki period da se covjek navikne na novi pes 2011.

patchevi se vec izdaju, tako da veselju nema kraja : http://pes2008editing.blogspot.com/
__________________
"All we have to decide is what to do with the time that is given us" J.R.R. Tolkien
nathan je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2010., 09:49   #103
glista
crni pas
Moj komp
 
glista's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 785
također probao demo na ps3, dobro je , puno bolje nego su kojekavi promo video najavljivali....

mislim da bum ga piknul
glista je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2010., 10:23   #104
KiLLa SwAg
Swagged Up
Moj komp
 
KiLLa SwAg's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Split
Postovi: 49
Također mi se više svidio PES. Dodavanja preciznija, na lakšim težinama kada sam imao priliku često zapucati golman brani većinu toga, ali gol koji je primio je bio odbijanac od njegova ramena.
Na višim težinama jako je teško prodriblati igrače jedan na jedan i lopta se vrlo lako izgubi. Teško se prolazi kroz sredinu protivničke formacije općenito mora se razbijati po bokovima. Ono što mi se jedino nije dopalo, ali može biti i do prakse preko krila kad se zaletim i ubacim u trku iz kuta u 16 ta lopta često ne pronađe nikoga i ima čudnu putanju odnosno ide unatrag.
Još jedino nisu bila dosuđena par prekršaja potkopavanja sa strane na nogu, koja su mom timu redovno bila suđena.
Probavši fifu, u kojoj mi je jedino arena mod prije utakmice valja, PES je odličan i igrat će se ove godine.
__________________
“Imagination is more important than knowledge. For knowledge is limited, whereas imagination embraces the entire world, stimulating progress, giving birth to evolution.”
– Albert Einstein
KiLLa SwAg je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2010., 14:42   #105
Verbum
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 679
Evo baš odigrao partiju i moram reći da su konačno dečki iz Konamija napravili dobar proizvod. Zadnja dva PES-a su toliko loša da ih uopće nisam igrao, inače PES igram još od kada se zvao ISS.
No jedna velika kritika za koju se nadam da će ispraviti do izlaska pune igre iako sumjan poznavajući Konami, a to su transferi npr. Henry i Ibrahimović u Barceloni.

Uvijek je Konami bio katastrofalan što se tiče transfera i nadam se da će se barem malo popraviti u novom PES-u, no naravno bez obzira na to uskoro očekujem izlazak patch-a koji će do zadnjeg detalja ispraviti sve njihove "dječje bolesti" koje traju već godinama.
Kad bi ekipa iz Konamija barem malo obratila pažnju prema korisnicima koji zbog ljubavi prema PES-u ulažu ogroman trud kako bi ga modificirali i doveli do savršenstva.

Zadnje izmijenjeno od: Verbum. 17.09.2010. u 18:39.
Verbum je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2010., 17:39   #106
ExtremePower
Premium
Moj komp
 
ExtremePower's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Moj dom Krapina
Postovi: 246
Odigrao i ja nekoliko utakmica...
Kretnje igrača odlične, faulovi mnogo bolje odrađeni nego u prijašnjem nastavku, al može se i sad lijepo uklizati
Dodavanja su me najviše oduševila. Grafika, ponajprije mislim na suca i gledaoce dorađena i realnija...
Čeka se izlazak pune verzije, da vidimo kakav će biti online mod.
P.S. I da spomenem prvi gol na PES 2011 zabio sa Olićem na dodavanje Müllera...
ExtremePower je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2010., 15:03   #107
Johnny1177
Premium
Moj komp
 
Johnny1177's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 30
Odigrao sam nekoliko tekmi u ovih par dana i moram priznat da mi se sviđa novi pes, istina ima i nekih nedostataka (kao npr. pucanje penala je isto čudno kao u pes2010,...),ali sveukupno mislim da je novi pes dostojni predstavnik nogometne igre iz konami-ja i puno bolji od prethodnika. Kad izađe full verzija vidjet ćemo sve šta ovaj pes zapravo nudi, ali sudeći po demu mislim da većina ljubitelja nogometa na pc-u neće ostat razočarani!

Johnny1177 je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2010., 20:31   #108
Pizz
Registered Abuser
Moj komp
 
Pizz's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Velika Gorica \ ZG
Postovi: 747
Pizz je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2010., 00:50   #109
murina
Premium
Moj komp
 
murina's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: St
Postovi: 442
Ima li gdje popis timova za ful igru? Demo se skida...
murina je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2010., 10:43   #110
Pizz
Registered Abuser
Moj komp
 
Pizz's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Velika Gorica \ ZG
Postovi: 747
isprobao peč... radi, ima 30 ekipa

http://img163.imageshack.us/img163/4269/54707946.jpg
Pizz je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2010., 17:11   #111
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Ima i torrent file za ovaj zadnji patch.
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2010., 07:52   #112
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Jel normalno radi? Btw, jel netko uspio otrkiti tajnu kako ubiti opnaj dosadni video nakon tekme u Demu koju odigraš? a da nije preko Task Managera
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2010., 08:18   #113
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Radi uredno. Igrao sam Engleska VS Hrvatska.

Video ubiješ u settingsima. Pokreneš iste i staviš kvačicu da se ne pokreče.
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2010., 10:24   #114
Dr.Cooler
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Vrbani
Postovi: 87
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Jel normalno radi? Btw, jel netko uspio otrkiti tajnu kako ubiti opnaj dosadni video nakon tekme u Demu koju odigraš? a da nije preko Task Managera
Settings>Disable Movie Playback


A zašto se sa tim patchom treba birati koje timove želiš?? Zar ih nemože sve automatski staviti na popis?
Dr.Cooler je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2010., 10:40   #115
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Citiraj:
Autor Dr.Cooler Pregled postova
Settings>Disable Movie Playback


A zašto se sa tim patchom treba birati koje timove želiš?? Zar ih nemože sve automatski staviti na popis?
Naravno da može
Zar ti ne piše u readme file-u od patcha??
Imaš posebnu .exe datoteku koju prebaciš u folder od igre i demo onda pokrećeš preko tog .exe-a i svi teamovi iz patcha su raspoloživi
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2010., 10:45   #116
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
zanima me odakle su iskopali te momčadi? jel to možda cijelo vrijeme u demu pa su to otključali ili su munuli kodove u Konamiju ?
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2010., 10:51   #117
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Nisu otključali. Usporedi .img datoteku od demo verzije i patcha.
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2010., 11:33   #118
microsoft66
Premium
Moj komp
 
microsoft66's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: VK
Postovi: 1,186
malo glupavo sto i u 2011 moram gledati London FC a ne Chelsea...mogli su barem cijelu englesku ligu otkupit
microsoft66 je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2010., 11:40   #119
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
I to ti predstavlja problem? Tako je oduvijek bilo pa je ekipa modificirala.
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2010., 11:47   #120
microsoft66
Premium
Moj komp
 
microsoft66's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: VK
Postovi: 1,186
daleko od toga da je problem koji ce me sprijeciti da neigram,ali živcira.vec kad dam 500kn za igru hocu da imam sve kako treba biti.al eto dosta su toga otkupili,valjda ce eng biti u dogledno vrijeme
microsoft66 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na