Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 16.12.2006., 15:20   #91
micek_kc
fanATIčni AMDovac
Moj komp
 
micek_kc's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: KC-ZG
Postovi: 1,311
pa nije meni bitno da sub stalno lupa u prazno nego da on pravilno lupi bas onda kako treba...a vjeruj mi lupa jaaako dobro
__________________

AMD Phenom 9850be 2,5ghz@2,9ghz@OCZ Vendetta 2 700rpm
DFI Lan Party JR 790GX-M2RS
OCZ Blade 2x2Gb ddrII@1066mhz@1.8v
Gigabyte HD4850 1GB Multi Core @passive
Auzentech Meridian@Opamp LM4562NA
2xWestern Digital 6400aaks@RAID 1 + Seagate S-ATA 160gb@XXX
Tagan 480W Supersilent
Thermaltake V1000+ black with side window
Logitech MX500
DELL 2007FP

AMD Athlon 3000+(venice e3) stock
Abit AV8
Kingmax Superram 2x256ddr433 FHAS stock
Gainward 7600GT GS 256mb
Seagate Barracuda 80gb P-ata

Auzentech Meridian@Opamp LM4562NA
Denon AVR-3805 black finish @DIY 3.5mm > 2RCA(Neutrik RCA plugs)
Focal Jmlab Chorus S 726s classic finish@VDH CS-122 HB
Focal Jmlab Chorus S CC700s classic finish@VDH CS-122 HB
Focal Jmlab Chorus S SW700 classic finish@Bandridge Profigold Subwoofer Cable
Review Chorus S serije
Review Denon AVR-3805
micek_kc je offline  
Staro 16.12.2006., 15:50   #92
bego2
Banned
Moj komp
 
bego2's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: https://t.me/pump_upp
Postovi: 2,724
Daj picho. Stavi filmić di skače ko blesav, dajjjjj.
bego2 je offline  
Staro 16.12.2006., 16:24   #93
newalss
Raindrops keep fallin'...
Moj komp
 
newalss's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Đakovo
Postovi: 823
Citiraj:
Autor micek_kc Pregled postova
@Imagine

vec sam ti rekao da kupis svoje prnje i nosis ih negdje drugdje jer dosao si samo spamat...nabij si taj tvoj sub i pojacalo od 20k kuna da ne velim gdje(mislim da svi znamo kuda ) Kazes da sam ja poceo vrijeđati a ti mene nazivas derištem(tako si mozes svoje prijatelje zvati) i ti bi meni stisnuo pljusku...ako si takva faca dođi do mene pa budes vidio "zidarsku" pljusku od dvometrasa... i opet dokazujes s tim sto pises "meni to nije nista posebno jer ja imam samogradnju za 12k" da svatko svojeg konja hvali : bonker2
i da eventualno ces ti dobit bananka jer si ti poceo vrijeđati...i hvala bogu da vise neces nista pisati...btw pare sam zaradio svojim rukama i nije mi nitko dao ni lipe
Već vidim da ću požaliti za ovom postom al' neka.
Ovakav linč na čovjekove postove nije zapamčen još od doba Bill Gatesovog učlanjenja na Linuxov forum.
Otvori tip svoj post, vi ga popljuvate. Proba na tuđem, počne mu se prijetiti pljuskama. Neviđena dobrodošlica. A možda nije to ni loše, nek odmah osjeti domaću atmosfera. Smisao foruma je da svatko kaže što misli. Ako nekome to smeta onda ovo nije birtija za njega. Dva puta sam pročitao od početka topic i sa mog objektivnog stajališta, nisam pijan i koliko-toliko sam uračunljiv, tip je ostao neshvaćen. On o jednom a neki o drugom. Pa gdje si ti pročitao da on TEBI prijeti pljuskom? Kako se to ono zove...a da...figurativno se čovjek izražava. Dobro je primjetio, kao da su svi na ovom forumu nesigurni u ono što kupe pa ih mi onda moramo tješiti i hvaliti isti proizvod. AKo mi se nešto nesviđa pa brate onda ću to i napisati. Svi nešto mašu nekim banovima, pa nemože se za to dobiti ban.
Pod prijetnjom pljuskama idemo dalje:
Kao prvo, u zadnjih par mjeseci, na ovom forumu se više puta spomenuo Focal nego Stacker. Mislim da to nikako nije fer.
STOP! Nepljujem po Stakeru, duboko dišite i proći će vas bezrazložna ljutnja. Nego me čudi ovolika hvala Focala. Ljudi će stvarno povjerovati da je to vrh vrhova. Već vidim par 15-godišnjih forumaša koji viču: "Joj da mi je Focal, mama kupi mi Focal, ako bude muško zvat' će se Focal".
Netko piše "...sa Focalom nemožeš pogriješiti...". Slušao nedavno Focal 716s i po mom mišljenju s Focalom se može pogriješiti. Ništa toliko posebnog naspram drugih zvučnika u tom cjenovnom rangu.
STOP! Nepljujem po Focalu, ponovno na trenutak duboko dišite.
Netko tko je jedan od najvećih proizvođača zvučničkih drivera nemože biti predmet totalne sprdnje. Ali nećemo ga radi toga niti pretjerano hvaliti.
Općenito u jeftinim subovima razmišljam kao o nepotrebnim stvarima. Vjerojatno zato što slušam glazbu gdje mi nije potreban dodatni booom efekt a filmove slušam prilično tiho. Sto ljudi sto čudi.
A sad za kraj svi, oni sa vuferima i oni bez, focalisti i anti focalisti, crni i bjeli, svi zapjevajmo: "mir mir mir do nebaaaaa".: hello2 :
__________________
"I told my parents that when I grew up I wanted to be a musician.They said it had to be one or the other"

Zadnje izmijenjeno od: newalss. 16.12.2006. u 16:44.
newalss je offline  
Staro 16.12.2006., 18:02   #94
micek_kc
fanATIčni AMDovac
Moj komp
 
micek_kc's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: KC-ZG
Postovi: 1,311
Citiraj:
Autor newalss Pregled postova
Već vidim da ću požaliti za ovom postom al' neka.
Ovakav linč na čovjekove postove nije zapamčen još od doba Bill Gatesovog učlanjenja na Linuxov forum.
Otvori tip svoj post, vi ga popljuvate. Proba na tuđem, počne mu se prijetiti pljuskama. Neviđena dobrodošlica. A možda nije to ni loše, nek odmah osjeti domaću atmosfera. Smisao foruma je da svatko kaže što misli. Ako nekome to smeta onda ovo nije birtija za njega. Dva puta sam pročitao od početka topic i sa mog objektivnog stajališta, nisam pijan i koliko-toliko sam uračunljiv, tip je ostao neshvaćen. On o jednom a neki o drugom. Pa gdje si ti pročitao da on TEBI prijeti pljuskom? Kako se to ono zove...a da...figurativno se čovjek izražava. Dobro je primjetio, kao da su svi na ovom forumu nesigurni u ono što kupe pa ih mi onda moramo tješiti i hvaliti isti proizvod. AKo mi se nešto nesviđa pa brate onda ću to i napisati. Svi nešto mašu nekim banovima, pa nemože se za to dobiti ban.
Pod prijetnjom pljuskama idemo dalje:
Kao prvo, u zadnjih par mjeseci, na ovom forumu se više puta spomenuo Focal nego Stacker. Mislim da to nikako nije fer.
STOP! Nepljujem po Stakeru, duboko dišite i proći će vas bezrazložna ljutnja. Nego me čudi ovolika hvala Focala. Ljudi će stvarno povjerovati da je to vrh vrhova. Već vidim par 15-godišnjih forumaša koji viču: "Joj da mi je Focal, mama kupi mi Focal, ako bude muško zvat' će se Focal".
Netko piše "...sa Focalom nemožeš pogriješiti...". Slušao nedavno Focal 716s i po mom mišljenju s Focalom se može pogriješiti. Ništa toliko posebnog naspram drugih zvučnika u tom cjenovnom rangu.
STOP! Nepljujem po Focalu, ponovno na trenutak duboko dišite.
Netko tko je jedan od najvećih proizvođača zvučničkih drivera nemože biti predmet totalne sprdnje. Ali nećemo ga radi toga niti pretjerano hvaliti.
Općenito u jeftinim subovima razmišljam kao o nepotrebnim stvarima. Vjerojatno zato što slušam glazbu gdje mi nije potreban dodatni booom efekt a filmove slušam prilično tiho. Sto ljudi sto čudi.
A sad za kraj svi, oni sa vuferima i oni bez, focalisti i anti focalisti, crni i bjeli, svi zapjevajmo: "mir mir mir do nebaaaaa".: hello2 :
Ovako ja nisam poceo svađu nego je on poceo pljuvati... i opet dok je rekao da vise nebude opet me zove deristem.i da ne citiram ono "shvatiti ces jednog dana..." i takve slicne njegove izjave.ja nisam rekao da je focal savrsen ja sam rekao da je odlican ZA MOJE potrebe...al ja nekuzim jednu stvar... Ja otvorim topic da vidim sto ljudi misle o tome a on dođe i veli "nist posebno moja samogradnja od 12k kn je bolja"
Pa ***ote nisam pitao sto ljudi misle o samogradnji ni o usporedbi mojeg s tuđim nego sto misle o sub-u konkretno... Al uvijek se nađe jedan koji mora poceti "moje je jace,bolje,vece,snaznije,jeftinije" i da ne nabrajam dalje...
__________________

AMD Phenom 9850be 2,5ghz@2,9ghz@OCZ Vendetta 2 700rpm
DFI Lan Party JR 790GX-M2RS
OCZ Blade 2x2Gb ddrII@1066mhz@1.8v
Gigabyte HD4850 1GB Multi Core @passive
Auzentech Meridian@Opamp LM4562NA
2xWestern Digital 6400aaks@RAID 1 + Seagate S-ATA 160gb@XXX
Tagan 480W Supersilent
Thermaltake V1000+ black with side window
Logitech MX500
DELL 2007FP

AMD Athlon 3000+(venice e3) stock
Abit AV8
Kingmax Superram 2x256ddr433 FHAS stock
Gainward 7600GT GS 256mb
Seagate Barracuda 80gb P-ata

Auzentech Meridian@Opamp LM4562NA
Denon AVR-3805 black finish @DIY 3.5mm > 2RCA(Neutrik RCA plugs)
Focal Jmlab Chorus S 726s classic finish@VDH CS-122 HB
Focal Jmlab Chorus S CC700s classic finish@VDH CS-122 HB
Focal Jmlab Chorus S SW700 classic finish@Bandridge Profigold Subwoofer Cable
Review Chorus S serije
Review Denon AVR-3805
micek_kc je offline  
Staro 16.12.2006., 20:16   #95
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
evo pratim ovaj forum i fakat mi nije jasno oko čega se sve zapjenilo. newalss je super iskomentirao pa da i ja dodam nešto.
recimo da je odavde počelo
Citiraj:
Autor micek_kc Pregled postova
ma daj ako vise imas kakavih sumnji da je ovaj sub odlican dođi k meni rado cu te zatvoriti u sobu uz LOTR 2 i 3 origi pa dok bude gotovo bit ce ti zlo :P a fakat si nevjerni Toma
stvarno mi je dosta zlobnih komentara tipa "pa samo 40hz","samo 27cm" "joj pa kompresijska kutija"....
Sad otvoreno pozivam sve koji sumnjaju neka dođu k meni i kad cuju budu i vjerovali...
slijedi čovjekov odgovor
Citiraj:
Autor Imagine Pregled postova
Nevjerni Toma?
daj stani na trenutak pa se uozbilji malo / pogledaj u Sonus Artovom cjeniku koliko je taj mali B&W sub koji me ostavio nekako hladnim pa promisli koliko bi me oduševio taj tvoj Fokal.......
Mogu ti slobodno napisat neki zlobni pljucajučki komentar na ono što si kupio ali ti pokušavam nekako objektivno istaknut neke stvari jer mislim da imaš 'problem' zbog neiskustva/subjektivnosti...
hebat ga, nemožeš poljubit curu pa kazat kako se ona ljubi najbolje u kvartu a istodobno da ti je to bila prva i jedina ženska koju si poljubio
a na drugu stranu ne želim ti upropastit to doba zadovoljstva pomažući da skužiš nešto za što ti nije vrijeme...
zato sorry na nepotrebnim glupostima u topicu i daj gdje su više te slike i filmići kako sub ruši cvječe s prozora koliko je jak ?
ovdje je micek popizdio. neznam na što.
Citiraj:
Autor micek_kc Pregled postova
upravo si se pokazao koliko si nezreo... daj covjece idi sa svojim "ja sam najpametniji na svijetu i ja sam vidio sve i cuo sve i imam najbolje sve" svojim prijateljima(ako ih imas) pricati.

Boli me tocno ona stvar koja se zove ****c za to sto ti mislis da je veliko dobro a jako kvalitetno. Kladim se da si zestoko iskompleksiran posto tu me kao gledas iz visine.Kao ono ja nemam 30 god automatski nisam dovoljno audiofilski adekvatan ... Jedno pitanje samo? Jesi ti to mozda ljubomoran zbog moje kupnje pa sad tu seres sub-u zato jer ga ti nemas? Pokupi svoj iq velicine reda <75 i idi slusaj tamo svoju samogradnju i prestani mi dizati tlak.
imagine odgovara
Citiraj:
Autor Imagine Pregled postova
Ljubomora, da upravo to ...kako me lako pročitat.... : roller :
a sad ozbiljno...nisam ti htio nabit ništa s visoka jer znam kako je to pošto sam nedavno iskusio isto bez razloga...moja jedina krivnja ovde je što sam upao u sredinu u koju neke priče ne pripadaju pa sam sam se zato i htio zadržat na nekim jednostavnim stvarima po čemu sam dobio filing da se prosuđuje kvaliteta...pa otud i priča o tome da daš slikice i filmič kako sub rastura. Iskreno,nisam uopće to namjenio kao pogled s višeg...
Kupio si sub za 1500kn. Super za te novce no gledano onako objektivno vidim da ti nedostaje ona doza kritike prema stvarima a to imaju ljudi sa malo više stvari iza sebe...Ja sam ti naprimjer prvi koji če ti istaknit sve minuse svoje samogradnje iako misliš da imam taj stav da je moje najbolje and so on...
neznam zašto te toliko pogađa moje skrečanje pažnje te mišljenja o nekim stvarima da me moraš tako direktno skenjat s tim o iskompleksiranosti i IQ...daj ohladi malo jer ne vjerujem da ja mogu na takve stvari ubuduče bit ovoliko hladan a onda če ti bit jasnije kako izgleda moje pljuvanje i pogled s visoka. Nažalost to obićno kao i uvjek na forumima vodi samo u veće prepucavanje dok neko ne odleti prisilnim putem...
ovdje micek definitivno nije dobro čitao imagineov post (pogledaj boldano gore i dole)
Citiraj:
Autor micek_kc Pregled postova
Mislim ono imas ti stvarno 15 god ili koji k...c? Samo nastavi ovim tonom pa ces vidjeti tko ce izletjeti...I bas su ti prekrasne prijetnje "vidjet ces kak mogu skenjat" i uopce me ne diraju.lijepo odleprsaj s teme jer je ocito da tvoje "audiofilsko znanje" tu nije potrebno...bok

P.S. posjeti nekog da ti da prirucnik o slaganju u rečenici i padežima : bonker2
moje mišljenje je da je audiofilsko znanje na audio, video, DVD podforumu potrebno.
Citiraj:
Autor Imagine Pregled postova
I onda MENI Gabre kaže da sam uporan .
Trudim se ne uzimat za ozbiljno ljudska obračanja preko neta iz tog razloga jer sam siguran da nebi tako nastupio u stvarnosti...(ako imaš ikakvog odgoja)
No od tebe mi je već lagano muka zbog toga razloga što si me stavio u hebenu poziciju iako nemaš dovoljno inteligencije za to.

Da ti sad idem vratit uvredu te te kenjam na račun onog što si kupio (Čitaj kao : serem po tuđim stvarima) samo bi stavio Gabri osmjeh na lice potvrđujući njegov zadnji komentar ...
A da ti idem vratit te te kenjam na račun znanja te onog što si napisao u recenziji i inače opet hebeno jer po onom "od velike ribe postoji veća" isto tako nebi volio da to netko radi meni a vjerujem da bi mi netko tako vrlo rado vratio uslugu kad bi pitao nešto o kompu tj. stvari koje ne kužim toliko i niti mi je važno da kužim...ž

Govoriš o mom tonu ali jel ti čitaš ovo šta pišeš zadnjih par postova i na osnovu čega ?
micek, ovo nije tvoj nego naš forum i ne možeš tjerat ljude ko iz svog dvorišta. ti lijepo prijavi adminu, pa nek on rješava. mada neznam šta ovdje ima rješavat. čovjek dao svoje mišljenje.
Citiraj:
Autor micek_kc Pregled postova
@Imagine

vec sam ti rekao da kupis svoje prnje i nosis ih negdje drugdje jer dosao si samo spamat...nabij si taj tvoj sub i pojacalo od 20k kuna da ne velim gdje(mislim da svi znamo kuda ) Kazes da sam ja poceo vrijeđati a ti mene nazivas derištem(tako si mozes svoje prijatelje zvati) i ti bi meni stisnuo pljusku...ako si takva faca dođi do mene pa budes vidio "zidarsku" pljusku od dvometrasa... i opet dokazujes s tim sto pises "meni to nije nista posebno jer ja imam samogradnju za 12k" da svatko svojeg konja hvali : bonker2
i da eventualno ces ti dobit bananka jer si ti poceo vrijeđati...i hvala bogu da vise neces nista pisati...btw pare sam zaradio svojim rukama i nije mi nitko dao ni lipe


a sad kad sam rijesio problem "nabrijanog audofila" aka Imagine-a sada postam KONACNO slike... uzivajte
definitivno mi nije jasno di je imagine počeo vrijeđati, al vidljivo je di je to isto počeo micek. otvorio si topic da ljudi daju svoje mišljenje o subu, i dobio si ga. to što tebe jako pogađa što neko nebi uzeo sebi taj tvoj sub ni pod razno, to je samo tvoj problem. to je isto ko da mene neko provocira " kaj voziš tu mazdu, lexus je 17 puta bolji". i čovjek bi istinu rekao, al meni je mazda kao prvo - dobra, a kao drugo - nemam para za lexusa. ili da me sad neko pili, kaj si ne uzmeš core2duo, prži je pun k.... od tvog amdejca. boli me kita kolko je brži, za sad mi je amd dovoljan. to si i ti trebao napravit u startu al si se ti našao uvrijeđenim. gledajući postove, neznam s čim.

naravno, ovo je svo IMHO. nemoj se i od mene osjetit uvrijeđenim, trudim se bit objektivan. a i strah me bana
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline  
Staro 16.12.2006., 21:53   #96
bego2
Banned
Moj komp
 
bego2's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: https://t.me/pump_upp
Postovi: 2,724
Šta ćemo sad i raspravljat tko je počeo svađu? DOSTA. Nekome treba ban a zna se kome, onome tko je počeo raspravu.
bego2 je offline  
Staro 16.12.2006., 22:52   #97
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Autor bego2 Pregled postova
Šta ćemo sad i raspravljat tko je počeo svađu? DOSTA. Nekome treba ban a zna se kome, onome tko je počeo raspravu.
Miceku i tebi...

A sad vise dosta. Sve sam vas prijavio moderatoru, pa to rijesite sa njim.

ovo je fakat previse...
Fleks je offline  
Staro 17.12.2006., 00:01   #98
Costa
Moderator
 
Costa's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,193
Šta je najgore i oni koji bi trebali biti "odrasli" se tako ne ponašaju.
Zatvaram ovo. Koristite se PM-om za pubertetlijske razgovore.
Costa je offline  
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na