Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 17.06.2016., 13:57   #421
vahha
Premium
Moj komp
 
vahha's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 490
http://www.pcgamer.com/blizzard-is-l...for-overwatch/

Jedva cekam ovaj browser, jer nemalo puta mi se dogodilo da sam imao lag koda se server nalazi na mjesecu!
vahha je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2016., 08:00   #422
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,804
U jednom gameu naletio na all-Torbjorn tim, pickao Symmetru i winnali samo tako, bili smo ko Snjeguljica i 5 patuljaka




Prvi game koji sam ikad vidio gdje je Overtime makljaža probila 2 minute (taj je tražio Destroyer), odličan game bio sve u svemu.

__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2016., 09:20   #423
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Ja ne znam kako kod vas, mene igra malo počela puštati. Odigram tu i tamo meč, zabavno je, ali nekako mi nije ponudila dovoljno sadržaja da me drži dulje u igri. Super je odigrati meč ili dva nakon posla, ali moram naći neku alternativu koju ću baš onako igrati ozbiljnije u slobodno vrijeme.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2016., 10:03   #424
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
Ja iovako ionako odigram 1-3 meča dnevno, i to ako stignem, tako da mi paše.
X-Plosiv je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2016., 11:02   #425
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,802
Da je više takvih gameova, eeee

Trebaju matchmaking poboljšati, bit će puno interesantnije.

A igra mi je ko TDM u cod4, igraš kad ti se igra, nekad ide bolje, nekad lošije, ali za razliku od uobičajenih pucačina nema mogućnosti jedan protiv svih i bitno je taktizirati. Kad dođe ranked moglo bi biti zanimljivo.

Spremaju se nove mape i novi heroji, pa ćemo vidjeti na što će ličiti
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2016., 11:40   #426
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Matchmaking je užasan. Koji puta igram s lvl 70, koji puta s lvl 6 playerima.

I još što je najgore. Neki dan sam igrao s 9-25lvl grupom protiv 50+ igrača...
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2016., 12:09   #427
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,804
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
Da je više takvih gameova, eeee

Trebaju matchmaking poboljšati, bit će puno interesantnije.
U potpunosti se slažem, prerijetko se dešavaju ovakvi gameovi, ali uvijek ima par odličnih dnevno radi kojih samo nastaviš igrati

Nemam pojma kako misle riješiti matchmaking, to im imaju što njihovi statističari raditi. Treba gledati statistike svih igrača koji trenutno traže game, probati ih usukladiti u nekvi kakvi-takvi medijan a bez da se predugo razvlači queue time.

Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Matchmaking je užasan. Koji puta igram s lvl 70, koji puta s lvl 6 playerima.

I još što je najgore. Neki dan sam igrao s 9-25lvl grupom protiv 50+ igrača...
Pa player level realno samo znači tko je koliko vremena ulupao u igru, ne nužno koliko dobro tko igra. Znao sam naletiti na jednocifrene levele koji su meli pod sa višim levelima, tako da je moguće da ima neko alt ili je igrač još iz bete koji je tek sad kupio igru.

Mogao bi si to komotno protumačiti da je lvl50+ ekipa koma kad ih mete low level grupa, ali vjerojatno još nije dosta puta izgubio novi igrač da bi mu srušila igra ranking. Matchmaking bi trebao biti precizniji ako pametno uspoređuje lifetime statse sa onima od XY dana za neku realniju procjenu.
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2016., 15:22   #428
robert7
Premium
Moj komp
 
robert7's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,688
MM radi po hidden MMRu ne po levelima, ali je uzasan ko i kod svake blizzardove igre.

Ceka se competitive da vise nemoram igrat sa Widowima koji imaju manje od 20elimsa po gameu, ili soldierima koji pucaju po Reinhartu ili Roadhogu jer su veliki pa ih je lakse pogodit dok mercy drka kurac u pozadini
__________________
http://eu.prepsafe.com
robert7 je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2016., 15:33   #429
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Ne kužim daj hidden MMR onda.

Imam 13 avg kills, 6 avg deaths u statistici overall, više od 55% pobjeda, pa mi baš nije jasno. A competitive sam čitao da će se samo moći igrati ako imaš team od 6 ljudi, ne?
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2016., 15:45   #430
robert7
Premium
Moj komp
 
robert7's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,688
Da, pitaj boga po cemu radi, al nelogicno je ( i nadam se da nije istina ) da radi po KDRu, jer je ovo roleplay FPS, gdje je KDR najnebitnija stvar u igri, tj pure skill se nemoze odraziti po KDRu.

Competitive ce navodno biti i solo i team, sad kak koji nezna se, al da, ovog mi je vise puna kapa, vecinom igramo solo frend i ja, i ak sami manje vise ne dobijemo game, nece ga nitko drugi.
__________________
http://eu.prepsafe.com
robert7 je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2016., 21:20   #431
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,802
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Ne kužim daj hidden MMR onda.

Imam 13 avg kills, 6 avg deaths u statistici overall, više od 55% pobjeda, pa mi baš nije jasno. A competitive sam čitao da će se samo moći igrati ako imaš team od 6 ljudi, ne?
Nije uopće bitan broj killova ili kill/death koeficijent. Dapače, uopće igra ne broji killove, već eliminacije. Ako skineš makar 1HP protivniku koji je prije procesa healanja eliminiran, dobit ćeš elimination.

Navodno će glavni faktor za MM biti, među ostalim, preciznost, bar kod napadačkih heroja. Implementacija MM-a još nije ni blizu završetku, a algoritam se svakako nije mogao dovršiti unutar open bete. Ovaj početni period im služi da prikupe i te podatke.

Vjerujem da će ekipa koja radije igra supporta imati drugačiji način vrednovanja MM.

Citiraj:
Autor robert7 Pregled postova
Da, pitaj boga po cemu radi, al nelogicno je ( i nadam se da nije istina ) da radi po KDRu, jer je ovo roleplay FPS, gdje je KDR najnebitnija stvar u igri, tj pure skill se nemoze odraziti po KDRu.

Competitive ce navodno biti i solo i team, sad kak koji nezna se, al da, ovog mi je vise puna kapa, vecinom igramo solo frend i ja, i ak sami manje vise ne dobijemo game, nece ga nitko drugi.
U timskoj igri nemaš što pričati o skillu pojedinca. Možeš imati nula cooldown na abilitye s genjiem i 5 ostalih glupih igrača pa nećeš pomaknuti objective s mjesta. Bitno je kako će te svaki pojedini suigrač upotpuniti u nastojanju da se riješi objective. Naravno, i ti sve ostale.

Nekad bude partija da krepaš 10 puta, nekad nijednom, a u oba slučaja si pobijedio.
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote