Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 16.11.2016., 10:41   #301
domy1
Yugokiller
Moj komp
 
domy1's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 643
Mi nismo plaćali unazad cca 8 godina jer je televizor prijavljen na majku koja je 100% invalid. To smo saznali sasvim slučajno i to je trebalo naravno zatražit. Da bi nekidan došlo riješenje po kojem treba plaćati 50% pretplate.
__________________

domy1 je offline   Reply With Quote
Staro 16.11.2016., 11:13   #302
vedran031
Premium
Moj komp
 
vedran031's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 541
Citiraj:
Autor domy1 Pregled postova
Mi nismo plaćali unazad cca 8 godina jer je televizor prijavljen na majku koja je 100% invalid. To smo saznali sasvim slučajno i to je trebalo naravno zatražit. Da bi nekidan došlo riješenje po kojem treba plaćati 50% pretplate.
I moja majka ne placa pretplatu jer je invalid, kakva je to sada fora sa 50%, nismo nista culi o tome

Iako je majka neki dan rekla da planiraju ukniti to za invalide ali sam mislio da je nesto krivo cula
vedran031 je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2016., 09:01   #303
kiki86
Tehničar
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,005
Se more odjavit pristojba na osnovu toga sto je nono preminuo, a na njega je stan glasio i pristojba se s njegovog trajnog naloga naplacivala. Trajni nalog je odjavljen od strane banke, al bi volio i pristojbu maknut ako je ikako moguce, posto nitko nece bit u tom stanu do daljnjeg...

Zadnje izmijenjeno od: kiki86. 30.11.2016. u 09:26.
kiki86 je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2016., 15:04   #304
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Naravno da to možeš napraviti.

(Pristojbu možeš ukinuti i ako ti crkne TV pa ga npr. kupuješ mjesec dva tri. A kada kupiš TV opet aktiviraš pristojbu.)
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2016., 17:13   #305
G.ost
Premium
Moj komp
 
G.ost's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb / Malešnica
Postovi: 186
evo i meni danas na vrata pokucao inkasator, a ja u polusnu otvorio vrata...e sad nisam ništa potpisivao, samo progovorio par rečenica s njim i tako..jedino kaj me začudilo od kud on zna moje ime i prezime, jer me pito jer si ti taj i taj? reko jesam taj sam, al ništa potpisivao nisam niti mi je on nešto gurao na potpis jer sam vjerovatno "čudno" izgledao
i još mi kaže vi ste jedini u zgradi koji ne plaća pretplatu, moje pitanje je jer mogu očekivati kakvu "čestitku" ili je to to..do drugog razgovora
G.ost je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2017., 06:22   #306
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,099
Jedan friški primjer nedaleko od mene.

Uselili ljudi u stan, žena sam doma, pokuca tv inspektor (!), imate televizor doma pita. Veli žena nema, Veli on dal može pogledati, veli žena ne može, nema što tražiti itd.
Stiže poziv za sud preko Hanžekovića, neću pridjeve spominjati, pristojan sam.

Tužba za neplaćanje rtv pristojbe ili utaju televizora, tek nešto, tj. da je taj tv inspektor utvrdio da ovi imaju tv, a ne plaćaju ga godinama.

Uglavnom, palo sve na sudu jer nije bilo nekih zapisnika ispunjeno, a što bi inače vjerojatno bilo da su naivni ljudi pristali na pregled i potpisivanje.

To je pomalo i kazneno djelo, lažnog prijavljivanja, prijavi te za nešto za što veli da je utvrdio, a nije jer nije mogao ući.

Evo ja bi npr htio plaćati pretplatu slovencima jer stalno gledam A kanal i POP TV
TV nije HRT-ov
lowrider je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na