Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 11.06.2018., 18:44   #61
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Pa kramarić povučeni napadač ili polu špica što nije jasno? Dakle mjesto gdje je modrić pokušavao ovih par tekmi...

Za rebića se slažem. Lik mi izgleda prenabrijano, bojim se da ne napravi crveni. Ima snagu i brzinu, ali je poprilično limitiran tehnički. Čak bi prije sa Pjacom probao
Manuel Calavera je offline  
Staro 11.06.2018., 19:02   #62
Revolver3844
Premium
 
Datum registracije: Apr 2017
Lokacija: SB
Postovi: 669
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Pa kramarić povučeni napadač ili polu špica što nije jasno? Dakle mjesto gdje je modrić pokušavao ovih par tekmi...

Za rebića se slažem. Lik mi izgleda prenabrijano, bojim se da ne napravi crveni. Ima snagu i brzinu, ali je poprilično limitiran tehnički. Čak bi prije sa Pjacom probao
Ako budemo tako igrali popušit ćemo i od nigerije.
Šta Luka i Raketa sami drže sredinu?
Mi tamo gdje smo najjači sami sebe slabimo, ne kužim koji krc je tom Daliću odjednom.
Revolver3844 je offline  
Staro 11.06.2018., 19:06   #63
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Obojica su centralni vezni, čak i defanzivni. Samo u domaćim glavama su njih dva neki žoga bonito, ofenzivni igrači. Nema druge opcije ako obojica moraju igrati (a moraju), te ako želimo igrati sa krilima i kramarićem (koji again ne može biti sam naprijed)

No mislim da ovo vrijedi samo za nigeriju. Protiv argentine će vjerojatno igrati badelj, te jedan od stopera na lijevom beku
Manuel Calavera je offline  
Staro 11.06.2018., 19:22   #64
Revolver3844
Premium
 
Datum registracije: Apr 2017
Lokacija: SB
Postovi: 669
Ma ja ne vjerujem u taj sastav. Alač lupeta. Tko ptkriva sastav tjedan prije utakmice. Glupost.
Revolver3844 je offline  
Staro 11.06.2018., 20:00   #65
tizhu
Premium
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 722
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Obojica su centralni vezni, čak i defanzivni. Samo u domaćim glavama su njih dva neki žoga bonito, ofenzivni igrači.
tako je. obojica su vrhunski defanzivni vezni igrači kao i rezerva modriću u realu kovačić. najkompletniji veznjak je badelj. on mi je ujedno i najdraži igrač naše repke. brozovića sam premalo gledao i neam pojma kak igra.
i samo da kažem da povučena špica ne postoji već deset godina. igraju se linije koje moraju držati disciplinu. dakle pomiču se i dijagonalno i vodoravno. lako je dodavanjem probiti jednu liniju, ali druga ako je dovoljno blizu kada treba to zatvara i lopta mora natrag ili na stranu. znači sve ispočetka. pa ti probijaj zid ako netko dobro stoji na terenu.

kome se da nek pogleda youtube video sa gutijem - maestrom dodavanja. čovjek ubije dvije linije svaki puta i sjebe ove sa zaleđem i igrač ima vremena za popit kavu kako dugo i precizno ta lopta putuje. čisto savršenstvo.

izbornik? što reći? zalutao čovjek u profesiju.
tizhu je offline  
Staro 11.06.2018., 20:16   #66
Revolver3844
Premium
 
Datum registracije: Apr 2017
Lokacija: SB
Postovi: 669
Citiraj:
Autor tizhu Pregled postova
tako je. obojica su vrhunski defanzivni vezni igrači kao i rezerva modriću u realu kovačić. najkompletniji veznjak je badelj. on mi je ujedno i najdraži igrač naše repke. brozovića sam premalo gledao i neam pojma kak igra.
i samo da kažem da povučena špica ne postoji već deset godina. igraju se linije koje moraju držati disciplinu. dakle pomiču se i dijagonalno i vodoravno. lako je dodavanjem probiti jednu liniju, ali druga ako je dovoljno blizu kada treba to zatvara i lopta mora natrag ili na stranu. znači sve ispočetka. pa ti probijaj zid ako netko dobro stoji na terenu.

kome se da nek pogleda youtube video sa gutijem - maestrom dodavanja. čovjek ubije dvije linije svaki puta i sjebe ove sa zaleđem i igrač ima vremena za popit kavu kako dugo i precizno ta lopta putuje. čisto savršenstvo.

izbornik? što reći? zalutao čovjek u profesiju.
Broz je zvijer.
Mislim da bi on mogao bit iza špica, zna podvalit loptu, a o šutini koju ima da i ne govorimo.
A igrat sa dva vezna igrača mi ne možemo, to bi bio klasični autogol, raspali bi se "ko bugarska skupština".
Iskreno se nadam da Dalić i ekipa oko njega nisu toliko ludi da to i naprave.
Raketa-Modrić-Badelj su stup naše igre i sva tri moraju bit u prvih 11.
Svi mi imamo neke svoje vizije, a to je moja i ne mora značit da sam u pravu.

Samo jedan primjer naše igre koji jasno govori zašto je nemoguće igrat samo sa dva vezna.
Velika većina naših napada na postavljenu obranu protivnika kreće od toga da jedan vezni, uglavnom to bude Rakitić, dolazi skroz do stopera po loptu.Šta dalje sa njom ????
Revolver3844 je offline  
Staro 11.06.2018., 20:51   #67
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Citiraj:
Autor Revolver3844 Pregled postova
Velika većina naših napada na postavljenu obranu protivnika kreće od toga da jedan vezni, uglavnom to bude Rakitić, dolazi skroz do stopera po loptu.Šta dalje sa njom ????
Ajd pogledaj jedan sažetak njegove utakmice u barci sa iole podjednakim protivnikom njegove momčadi (real i sl. jače ekipe u LP) - gdje prima loptu, te koliko je daleko od svog gola i svojih obrambenih igrača, odakle se kreće graditi napad i sl.

Vrijedi i za modrića
Manuel Calavera je offline  
Staro 11.06.2018., 21:02   #68
demetrius
Premium
Moj komp
 
demetrius's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: rijeka
Postovi: 3,720
zaboravio napisat da bi poslo doma jedvaja i strinića.
__________________
prodajem starije komponente.
demetrius je offline  
Staro 11.06.2018., 21:04   #69
Halos
muimerP
Moj komp
 
Halos's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: VG
Postovi: 3,333
Jedini Hrvat koji je bio klasa za sebe u špici, još od Vatrenih, je Eduardo Alves "dudu" Da Silva.


Napad je najbolja obrana.

Zadnje izmijenjeno od: Halos. 11.06.2018. u 21:20.
Halos je offline  
Staro 11.06.2018., 21:12   #70
Revolver3844
Premium
 
Datum registracije: Apr 2017
Lokacija: SB
Postovi: 669
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Ajd pogledaj jedan sažetak njegove utakmice u barci sa iole podjednakim protivnikom njegove momčadi (real i sl. jače ekipe u LP) - gdje prima loptu, te koliko je daleko od svog gola i svojih obrambenih igrača, odakle se kreće graditi napad i sl.

Vrijedi i za modrića
Pa znam da se to događa i u Barci i u drugim top ekipama, ali nije toliko često i te ekipe ne igraju samo sa dva vezna i te ekipe imaju apsolutno na svakoj poziciji tehnički potkovanog igrača za razliku od nas.
Izađe Rakitić po loptu da organizira i Modrića kad dupliraju sa kim on može razigravat ? Sa Rebićem i Mandžom ? To ako bude tako igra nam se bude svodila na preskakanje igre i bacanje lopti u bunar.
Ja gasim tv ako bude onakav sastav ko na indexu.
Revolver3844 je offline  
Staro 11.06.2018., 21:20   #71
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Pa ni ono sa badeljom i rakitićem ti isto nije bilo sa tri vezna. Mi ne igramo 4-3-3 na koje ciljaš. Modrić je bio naprijed odsječen. Vidjelo ga se jedino kad se vratio u sredinu po loptu, a to se događalo kad se uvodilo kramarića ili nekog drugog ofenzivca koji je išao naprijed na njegovo mjesto, a on iza.

Činjenica je da imamo OK igrače, al nemamo igru niti formaciju
Manuel Calavera je offline  
Staro 12.06.2018., 10:03   #72
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
Igru mi nemamo već jako jako dugo, čak bi se usudio reći od austrije i švicarske.
Ovisimo o pojedinačnim bljeskovima igrača kao što je npr Perišić.

Ono što me tješi, a pratio sam prijateljske ovih dana, kao i kvalifikacije, je da ni druge repke nemaju bajnu igru. Čak štoviše, svi se još uvijek traže. Argentina je izgledala na trenutke smiješno tijekom svojih kvalifikacija
__________________

HP Obelisk Desktop PC - 875-0040ny
Intel i7 9700F
32GB Hyper-X DDR4-2666
2TB 970Pro PCIe NVMe M.2
Palit GeForce RTX 3060 StormX 8GB
Windows 11 Professional

Periferija
2 x 27" Dell P2723D
Corsair SP2500 2.1
Logitech MK270

Lenovo Legion 5 17ACH6H 82JY007GSC
17,3 FHD IPS 144Hz
AMD Ryzen 7 5800H
16GB DDR4-3200 RAM
NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6
1TB PCIe NVMe SSD
Windows 11 Professional

Sony Playstation 5
Philips The One 75PUS8807/12 LED UHD 4K 120 hz
Logitech K400 wireless keyboard
Guls je offline  
Staro 12.06.2018., 13:11   #73
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Ako se Perišić ne pojavi na prvenstvu u kurtzu smo. Ovu zadnju prijateljsku je bio solidan, bar ga se vidjelo
Manuel Calavera je offline  
Staro 12.06.2018., 19:26   #74
tizhu
Premium
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 722
mi igramo 4-3-3 ali mi igramo bunker i kada protivnik igra bunker. mi gradimo napad s bunkerom. ova 4 u obrani kopaju nos. di igraju marcelo i carvahal? pa njih dvojica imaju asista ko cijela veza, a bekovi su - nisu krila.
ramos cijelo vrijeme smrdi preko centra (da govno je i treba ga kaznit, ali igra ko životinja).
ovi naši jedva čekaju da ne dobije loptu kad se gradi napad.
tizhu je offline  
Staro 12.06.2018., 20:10   #75
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Citiraj:
"Nastup u Rusiji mogao bi biti moj posljednji nastup za hrvatsku reprezentaciju glede velikih natjecanja. U reprezentaciji sam 11 godina. Želim vidjeti što će se dogoditi kako bih donio odluku. Ne znam hoću li nastaviti. Moja je želja uvijek bila maksimalna jer braniti nacionalne boje čini me ponosnim. Odluku ću donijeti nakon Rusije", tajanstveno je za španjolske medije poručio Ivan Rakitić.
To će biti fina čistka poslije Rusije. Mirovina Modrića, Ćorluke i Mandžukića je gotovo sigurna, a možda visi i Rakitić i Subašić, Kalinić isto sigurno otpada ako ode u Kinu (dakle ne toliko zbog godina). Subašić bi ipak mogao ostati, ipak je golman, oni su najjači u poznim godinama. Vjerujem da će i rakitić još jedan ciklus
Manuel Calavera je offline  
Staro 13.06.2018., 09:21   #76
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
Znači reset generacije za Euro.
Mogli bi možda ovi mlađi više gristi (ipak je repka izlog više manje), pa se nešto i dogodi za ovaj internacionalni Euro 2020.
__________________

HP Obelisk Desktop PC - 875-0040ny
Intel i7 9700F
32GB Hyper-X DDR4-2666
2TB 970Pro PCIe NVMe M.2
Palit GeForce RTX 3060 StormX 8GB
Windows 11 Professional

Periferija
2 x 27" Dell P2723D
Corsair SP2500 2.1
Logitech MK270

Lenovo Legion 5 17ACH6H 82JY007GSC
17,3 FHD IPS 144Hz
AMD Ryzen 7 5800H
16GB DDR4-3200 RAM
NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6
1TB PCIe NVMe SSD
Windows 11 Professional

Sony Playstation 5
Philips The One 75PUS8807/12 LED UHD 4K 120 hz
Logitech K400 wireless keyboard
Guls je offline  
Staro 13.06.2018., 13:37   #77
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,275
Prvenstvo nije ni počelo, a već imamo jednog bivšeg izbornika
https://www.index.hr/sport/clanak/dr...a/2004228.aspx
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline  
Staro 13.06.2018., 13:45   #78
Inovator
Premium
Moj komp
 
Inovator's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 462
Baskijski trener u Realu...Jučer Kim i Trump...pa si ti misli
Inovator je offline  
Staro 13.06.2018., 13:55   #79
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,695
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
To će biti fina čistka poslije Rusije. Mirovina Modrića, Ćorluke i Mandžukića je gotovo sigurna, a možda visi i Rakitić i Subašić, Kalinić isto sigurno otpada ako ode u Kinu (dakle ne toliko zbog godina). Subašić bi ipak mogao ostati, ipak je golman, oni su najjači u poznim godinama. Vjerujem da će i rakitić još jedan ciklus

Opet si preskočio terapiju?
__________________

srale7 je offline  
Staro 13.06.2018., 14:30   #80
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
Po meni je realno da se Modrić umirovi, pogotovo sad nakon ovog suđenja i nastavka karijere negdje gdje će ju i završiti. Ne treba mu repka. Vjerojatno niti Rakitiću.
Ćorluka odlazi ziher.
__________________

HP Obelisk Desktop PC - 875-0040ny
Intel i7 9700F
32GB Hyper-X DDR4-2666
2TB 970Pro PCIe NVMe M.2
Palit GeForce RTX 3060 StormX 8GB
Windows 11 Professional

Periferija
2 x 27" Dell P2723D
Corsair SP2500 2.1
Logitech MK270

Lenovo Legion 5 17ACH6H 82JY007GSC
17,3 FHD IPS 144Hz
AMD Ryzen 7 5800H
16GB DDR4-3200 RAM
NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6
1TB PCIe NVMe SSD
Windows 11 Professional

Sony Playstation 5
Philips The One 75PUS8807/12 LED UHD 4K 120 hz
Logitech K400 wireless keyboard
Guls je offline  
Staro 13.06.2018., 14:35   #81
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,425
sp 2026 mexico, canada, SAD zajedno
__________________
mamutarka je offline  
Staro 13.06.2018., 15:48   #82
thuNdeR
Premium
 
thuNdeR's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: na sombra
Postovi: 1,043
Odlicno, nek organizira SP ko ima love (i postojecu infrastrukturu), a ne Brazil i ostali.
thuNdeR je offline  
Staro 13.06.2018., 16:31   #83
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,695
Citiraj:
Autor Guls Pregled postova
Po meni je realno da se Modrić umirovi, pogotovo sad nakon ovog suđenja i nastavka karijere negdje gdje će ju i završiti. Ne treba mu repka. Vjerojatno niti Rakitiću.
Ćorluka odlazi ziher.



Vi hocete reci da ce veznjak koji je osovojio 3 LP za redom, u 32 godini zivota, prektički bez ozljeda nakon Rusije otici iz reprezentacije? Teoretski moze, ako je u pitanju neka svađa, njegova zelja da ne igra ili sl. Ali Modric to nece nikad napravit, plus sto na ovom nivou moze igrat jos min 2-3 god, i onda jos toliko na 10-15% nizem nivou



Pretpostavljam da vi kao njegovog nasljenika vidite Kovačića?
__________________

srale7 je offline  
Staro 13.06.2018., 16:39   #84
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Ti misliš da će igrati do 35 za repku? Repka penzionera, najstarija na svijetu? Pa tim igračima je igrati za repku gnjavaža (naročito prijateljske i kvalifikacije, prvenstva već žele), a po tonu tvoje rečenice predstavljaš to kao da im je neki vrh igrati za nju. Ako odigramo sranje od prvenstva oproštaj im neće teško pasti. Ako nešto napravimo opet im se zgodno oprostiti sa uspjehom, šećer za kraj. Kako god okreneš...

Eto brzo ćemo vidjeti tko je u pravu.


Citiraj:
Autor Guls Pregled postova
Po meni je realno da se Modrić umirovi, pogotovo sad nakon ovog suđenja i nastavka karijere negdje gdje će ju i završiti. Ne treba mu repka. Vjerojatno niti Rakitiću.
Ćorluka odlazi ziher.

Ćorluka se navodno htio oprostiti još nakon Brazila kad mu je bilo 28 god. Radi one ozljede što vuče godinama, tetiva što li je, tada je sranje navodno bilo na vrhuncu. Uglavnom on se 300% sigurno oprašta


Rakitić serucka, mislim da ostaje još 1 ciklus, kad svi ovi odu on ostaje kao glavni igrač i kapetan, ipak mu je tek 30

Zadnje izmijenjeno od: Manuel Calavera. 13.06.2018. u 16:46.
Manuel Calavera je offline  
Staro 13.06.2018., 16:51   #85
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,695
Sad tu ima dosta faktora, ali vi ste napisali da modric odlazi ko da ima 37 godina, i zadnje dvije sezone nije skupio 90 min u klubu i da je to gotovoa stvar. Luka ce jos jako dugo biti u reprezentaciji
__________________

srale7 je offline  
Staro 13.06.2018., 16:56   #86
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Osobno, da imam toliko para ko Ivek, i da igram u jednom od najboljih klubova svih vremena kao standardni prvotimac, nebi sigurno trpio da me kreteni vrijeđaju i razbijaju kamenom prozore na vili dok sam na ljetovanju sa ženom i malom djecom. Odjebo bi to odavno, tako da ga itekako razumijem što je htio reći ovom porukom.

I sam bi htio da igraju za zemlju onako kako igraju za klub, ali iz njihove perspektive to izgleda malo drugačije.

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline  
Staro 13.06.2018., 17:00   #87
nickross
Budget gamer
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 893
Savez Španjolske otpustio izbornika jer je ovaj potpisao ugovor sa Realom a nije obavijestio savez


U21 trener predstavljen kao trener za svjetsko
nickross je offline  
Staro 13.06.2018., 17:00   #88
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Hierro legenda.

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline  
Staro 13.06.2018., 17:02   #89
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
Sad tu ima dosta faktora, ali vi ste napisali da modric odlazi ko da ima 37 godina, i zadnje dvije sezone nije skupio 90 min u klubu i da je to gotovoa stvar. Luka ce jos jako dugo biti u reprezentaciji

ALi ti razmišljaš o reprezentaciji kao da je klub. Nitko nije rekao da je on nesposoban igrati do 35, da nema minutažu, trofeje... Nego to tako jednostavno ide, pređe se 30-ta i odmah nakon sljedećeg prvenstva bude ćao đaci. Boban je recimo ošao sa 31 godinu, kao i mnogi drugi sa 31-32. diljem svijeta iako su igrali vrhunski još godinama. Luki nitko nebi zamjerio prestanak sa 33 godine, možda odigra neku oproštajnu ili kvalifikacijsku. Preostale godine se skoncentriraju na klub i to je to. Čast iznimkama. Mandžo je recimo lud, taj bi možda htio igrati dok ne umre ko Olić, ali postaje pitanje i koliko će od njega biti koristi ako se ne oprosti, pogotovo ako ode u Kinu što je praktično oproštaj od ozbiljnog nogometa...

Osobno mislim da je njima 90% vremena gnjavaža igrati za reprezentaciju (vrijeđanja, suđenja, mediji itd.). Vidi se to i po pristupu u prijateljskim i kvalifikacijama, sve je manje više jasno

Zadnje izmijenjeno od: Manuel Calavera. 13.06.2018. u 17:08.
Manuel Calavera je offline  
Staro 13.06.2018., 19:24   #90
tizhu
Premium
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 722
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Osobno mislim da je njima 90% vremena gnjavaža igrati za reprezentaciju (vrijeđanja, suđenja, mediji itd.). Vidi se to i po pristupu u prijateljskim i kvalifikacijama, sve je manje više jasno
slažem se u potpunosti. naravno: o ovima30+ igračima.
recimo vida bi igrao i sa 60 da može. to se vidi na terenu. drugi je par čarapa što ne zna.
tizhu je offline  
Zaključane teme


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na