Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 05.02.2015., 23:40   #1291
zhecky
Semper iratus
Moj komp
 
zhecky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Solin
Postovi: 483
Neću ni izlazit iz kreveta
zhecky je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2015., 16:58   #1292
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
Leg day se sveo na deadlift-s-lopatom day.
I dalje prdim.
__________________

HP Obelisk Desktop PC - 875-0040ny
Intel i7 9700F
32GB Hyper-X DDR4-2666
2TB 970Pro PCIe NVMe M.2
Palit GeForce RTX 3060 StormX 8GB
Windows 11 Professional

Periferija
2 x 27" Dell P2723D
Corsair SP2500 2.1
Logitech MK270

Lenovo Legion 5 17ACH6H 82JY007GSC
17,3 FHD IPS 144Hz
AMD Ryzen 7 5800H
16GB DDR4-3200 RAM
NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6
1TB PCIe NVMe SSD
Windows 11 Professional

Sony Playstation 5
Philips The One 75PUS8807/12 LED UHD 4K 120 hz
Logitech K400 wireless keyboard
Guls je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2015., 17:12   #1293
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Citiraj:
Autor Guls Pregled postova
Leg day se sveo na deadlift-s-lopatom day.
I dalje prdim.
Nemam volje sad citati,probaj procitati ovo i naci nekakav solution da se rijesis fitinske kiseline iz zobenih.

http://www.phyticacid.org/oatmeal-phytic-acid/

Žitarice i orašaste plodove 'potopite' preko noći
Žitarice poput quinoe, sjemenke poput lana i orašasti plodovi poput badema izvor su proteina, korisnih vlakana i mnoštva vitamina i nutrijenata. Međutim, nepravilna priprema može dovesti do neugodne nadutosti jer je tijelu ove namirnice jako teško probaviti same, posebice zbog fitinske kiseline koja inhibira enzime.

Srećom, ako ove namirnice 'potopite' preko noći, one će imati mnogo pozitivniji učinak na vaš organizam. 'Potapanjem' se uklanja fitinska kiselina, pa enzimi postaju pristupačniji, u tijelo se otpušta više nutrijenata te hrana biva znatno probavljivija


Sad ne znam zasto kod tebe ne djeluje.
blava je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2015., 17:37   #1294
windfucker
Guest
 
Postovi: n/a
guls, blago tebi, ja prdim od bilo kojeg proteinskog pripravka, i ne samo to, dobijem grčeve, yebačke...
Nije ništa bolje sa vremenom (sada već oko 3ipol mjeseca) ali mi ne pada na pamet prekinuti...preporodio sam se, sada imam 110kg (ranije 102-103) a krećem se poput vjeverice (je, doduše na mlazni pogon tu i tamo) ali nema više problema sa leđima, sjedenje na poslu toleriram puuuno bolje, itd itd...
Sve ovo gore (proteini, grčevi, prdež...) je mala beba spram samo jednoga napadaja išijasa...
Btw, frendica koja je operirala diskus herniju počela iz očaja sa jogom: ma, prezadovoljna...samo treba paziti i raditi vježbe pod nadzorom nekoga normalnoga instruktora, i sve5. Ovo čisto radi informacije ako netko ima slične probleme, a nije mu palo na pamet, ili dvoji oko joge...
  Reply With Quote
Staro 06.02.2015., 17:39   #1295
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Kaj je leg day tezi nego ostali?

Jer bi meni kreatin mogao pomoc kad sam sav sjeban pa odem na trening pa me svi razvaljuju jer nije ostalo nis u rukama, obicno mi ruke riknu prve, noge skoro nikad. Imam dost jake ruke za svoje dimenzije i kad imaju goriva dobro me sluze al prebrzo zgore.

Moja stara trenira jogu vec 20 godina i ko vjeverica je. Malo teza al svjedno. Nikad je ne boli nis.. Sogi ne vjezba nis, kao vozi bajs i ima isijas iz pakla..
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2015., 17:49   #1296
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Mogao bi ti kreatin pomoci,ne kosta skoro nista ( myprotein bezokusni cca 80 kn 500 gr ) a pijes 5 gr svaki dan,koliko sam citao mjesec dana za nekakav efekt se treba piti...

Kakve su ti prehrambene navike i opcenito prehrana ? Mozda jedes premalo za svoju tezinu pa se odrazava na misicnome glikogenu odmah...
__________________
blava je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2015., 17:55   #1297
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Moguce je i to. Ne jedem nis do 17, 18 tam od peciva uz kavu. Onda od 20 i 30 trening. Druga opcija mi je derat po gablecima i dostavi tam negjde oko 11, 12 a gadi mi se vec lagano ta klopa. Ostalo se hranim ok, ubacim puno agruma, jabuke, banane. To mi zna pomoc malo kaj se toga tice. Mandarine pogotovo ko neki opci booster za trening.. U obitelji imam puno secerasa pa onda se relativno ok hranim jer si oni ne kuhaju bas svasta a meni se neda sam kuhat ili nemam kad.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2015., 17:58   #1298
borny
Too much busy
Moj komp
 
borny's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,536
Kakva je situacija sa mljevenim zobenim i potapanjem u vodu?
I ja prduckam kroz radni tjedan kad ih doručkujem. Vikendom se kasnije ustajem pa složim nešto drugo.
Vjerojatno bi do jutra smjesa bila kašasta što nije problem jer ih ionako zblendam.
__________________

It's nice to be important, but it's more important to be nice!

borny je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2015., 18:04   #1299
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
@Magarac a gle pojedes ujutro zobene sa mlijekom i mjerica wheya ako koristis,gablec nekakav sendvic sa grillanom piletinom,navecer mozes opet nekakav sir i orasaste,cisto ubacis kroz dan nekako 2-3 manja obroka da ima proteina i ugljikohidrata i vjerujem da ce snaga porasti...
__________________
blava je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2015., 19:07   #1300
windfucker
Guest
 
Postovi: n/a
MAGARAC, nabavi si ručni shaker, spremiš proteine u kakvu mjericu i poneseš litru mlijeka na posao...ako ne jedeš pošteno do cca 17h, dobar proteinski obrok ti je "pod obavezno".
Ja tako radim, maznem još nekoliko banana, naranče, mandarine, jabuke...to i ne brojim.
Ovo što opisuješ da ti ruke prve izgore siguran sam da je dijelom poradi manjka energije (šećera), dio je opet poradi manjka kondicije baš tih mišića...ja obavezno sat-dva pred trening zbombardiram tijelo fruktozom (dobre su ti datulje, suho grožđe, smokve...) i puuuuno mi to pomaže, jer sam znao i u hipoglikemiju upasti kako se intenzitet treninga mijenjao...fruktoza je sve to riješila.
Samo pazi- NE jesti to pred trening unutar tih sat vremena, jer suho voće nedavno uzeto+voda(dok radiš vježbe)= veeeliko sr@nje
Ne, ozbiljno: to treba izbjeći, obična čokoladica-dvije pred sam trening su dosta, suho voće puno prije ali nipošto uoči samoga treninga.
meni je ovo bitno jer vježbe mi traju sat, sat i pol, znalo je biti i po dva sata i to prilično intenzivno, tako da se u mašini od 110kg spali brdo šećera i potroši vode...
Voda...šta god radio, nosi ju sa sobom, pij...pij...pij. I opet iz početka. Čitav dan. Iznimno je bitna dobra hidracija, a to ljudi često zaborave (ja prvi )
  Reply With Quote
Staro 06.02.2015., 20:37   #1301
Lovrix
Premium
Moj komp
 
Lovrix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 41
Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova

Jer bi meni kreatin mogao pomoc kad sam sav sjeban pa odem na trening pa me svi razvaljuju jer nije ostalo nis u rukama, obicno mi ruke riknu prve, noge skoro nikad. Imam dost jake ruke za svoje dimenzije i kad imaju goriva dobro me sluze al prebrzo zgore.
Kreatin tu ne pomaze nista. Eventualno mozes uhvatit bolju pumpu, to je sve. Ak si strgan, nekakav preworkout bi valjda pomogao, al to je vise broscience nego nesto kaj fakat radi cuda.

Ak pod ruke mislis na grip, probaj sa gurtnama, to bi trebalo rijesit probleme. Ili nekakav magnezij za pocetak za bolji grip.


Danas malo leđa high volume rokao, jucer bencho 82kg 5x5, prekjucer cucno 90kg 5x5, deadlift prije tjedan dana 142kg 1RM. Ja zadovoljan s obzirom na moje 73kg. Samo jako.
__________________
Inter siamo noi
Lovrix je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2015., 20:43   #1302
exer1212
IM
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: tu
Postovi: 180
Citiraj:
Autor zhecky Pregled postova
odmaramo. koliko vas je na myprotein wheyu? pijem ga već par mjeseci (razvlačim onu vreću od 5 kg jer mi ga je stvarno pun k...) pa ne mogu baš reći koliko je efikasan. kakva su vaša iskustva, koliko puta dnevno se kažnjavate tom delikatesom?
mp je najisplativiji whey kod nas.. i to je to..

a whey kao whey,iliti protein kao protein, gledaj ga kao hranu,a ne kao carobni prah,iliti ne znam sta vec... on ti treba sluziti samo da lakse uneses proteine u sebe, a sad dali ces sve iz hrane, ili hrana i whey, nebitno...


Razliku ces vidjeti samo ako se budes hranio prema svojim ciljevima, i trenirao tako.. Dakle, suficit/deficit, dobar omjer makronutrienata i dobar trening, tada nema da ne napredujes.. sve ostalo je nagadjanje
exer1212 je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2015., 20:44   #1303
exer1212
IM
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: tu
Postovi: 180
Citiraj:
Autor Guls Pregled postova
Ubija

MyProtein definitivno best buy. Znači pomaže isto kao i ON Gold 100% tj bar ja osobno ne vidim razliku, a jeftinije je 30-40%.
Nego, momci, prdim od zobenih. Opet. Ko traktor. Ne znam što bi jeo kao prvi obrok, možda raženi kruh, ili neki drugi bog? Poštujem hranu cijeli dan, ali ovo jutarnje mučenje me ubija i tu kiksam, jer sam počeo trpati posni u sebe u pol 7 ujutro.

Što se kreatina tiče, on tuče "maseni" izgled ili "definicijski" izgled? Ili to nema nikakve veze s time? Ne znam kako bi se najpametnije izrazio, hebiga. Zadnji općepopularni info od hodajućih vreća u teretani je da "kreatin čini mišiće većima i utege lakšima" što će reći da povećavanjem snage dolazi do povećanja i mišiće mase. Da li je tome uistinu tako? Tko uopće može uzimati kreatin, a da od toga profitira? Pretpostavljam da početnici do nekih cca6mj staža u teretani ga nemaju što gledati.
nemoj ih jesti i rjesen problem. zasto bi morao jesti nesto sto ti ne pase?
exer1212 je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2015., 20:54   #1304
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
Zato kaj si zbombardiran zobenim za doručak. Hoćeš na forumima, hoćeš kod trenera, hoćeš u medijima itd itd.
A ozbiljno si mislim, uh+p za ujutro, to mogu onda ako želim rokati i integralni dvopek uz čašu wheya. I neću biti wartburg.
__________________

HP Obelisk Desktop PC - 875-0040ny
Intel i7 9700F
32GB Hyper-X DDR4-2666
2TB 970Pro PCIe NVMe M.2
Palit GeForce RTX 3060 StormX 8GB
Windows 11 Professional

Periferija
2 x 27" Dell P2723D
Corsair SP2500 2.1
Logitech MK270

Lenovo Legion 5 17ACH6H 82JY007GSC
17,3 FHD IPS 144Hz
AMD Ryzen 7 5800H
16GB DDR4-3200 RAM
NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6
1TB PCIe NVMe SSD
Windows 11 Professional

Sony Playstation 5
Philips The One 75PUS8807/12 LED UHD 4K 120 hz
Logitech K400 wireless keyboard
Guls je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2015., 20:59   #1305
exer1212
IM
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: tu
Postovi: 180
Citiraj:
Autor Guls Pregled postova
Zato kaj si zbombardiran zobenim za doručak. Hoćeš na forumima, hoćeš kod trenera, hoćeš u medijima itd itd.
A ozbiljno si mislim, uh+p za ujutro, to mogu onda ako želim rokati i integralni dvopek uz čašu wheya. I neću biti wartburg.
Pa odjebi to... nemoj jesti nesto sto ne volis ili ti ne odgovara.. Zobene su dobre jedino zato sto su jeftine, i bogate vlaknima.. Isto tako i uh, ako ti ne pasu ujutro (kao meni) ne konzumiraj ih.. meni do treninga vise pasu masti, a poslije treninga onda unesem sve uh.. jer vecinom me oni dosta uspavaju, i nemam bas dobar trening ,kao s mastima.. ali sve je to individualna stvar. nema pravila

zasto integralni?
exer1212 je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2015., 22:44   #1306
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
Citiraj:
Autor exer1212 Pregled postova
zasto integralni?
To se nekad i ja pitam. Zašto integralna tjestenina i integralni kruh?
__________________

HP Obelisk Desktop PC - 875-0040ny
Intel i7 9700F
32GB Hyper-X DDR4-2666
2TB 970Pro PCIe NVMe M.2
Palit GeForce RTX 3060 StormX 8GB
Windows 11 Professional

Periferija
2 x 27" Dell P2723D
Corsair SP2500 2.1
Logitech MK270

Lenovo Legion 5 17ACH6H 82JY007GSC
17,3 FHD IPS 144Hz
AMD Ryzen 7 5800H
16GB DDR4-3200 RAM
NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6
1TB PCIe NVMe SSD
Windows 11 Professional

Sony Playstation 5
Philips The One 75PUS8807/12 LED UHD 4K 120 hz
Logitech K400 wireless keyboard
Guls je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2015., 14:29   #1307
exer1212
IM
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: tu
Postovi: 180
Zato da vise platis... Sve to kosta vise od obicnog, a zapravo je isto. Isto kalorija, uh, jedino sto ima nesto mrvicu vise vlakana, ali njih ionako nadoknadis kroz druge namirnice..
exer1212 je offline   Reply With Quote
Staro 16.02.2015., 00:14   #1308
Emissary
ČLAN FKTa
Moj komp
 
Emissary's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Split
Postovi: 2,264
Citiraj:
Autor Guls Pregled postova
Što se kreatina tiče, on tuče "maseni" izgled ili "definicijski" izgled? Ili to nema nikakve veze s time? Ne znam kako bi se najpametnije izrazio, hebiga. Zadnji općepopularni info od hodajućih vreća u teretani je da "kreatin čini mišiće većima i utege lakšima" što će reći da povećavanjem snage dolazi do povećanja i mišiće mase. Da li je tome uistinu tako? Tko uopće može uzimati kreatin, a da od toga profitira? Pretpostavljam da početnici do nekih cca6mj staža u teretani ga nemaju što gledati.
Ovo ima smisla:

Citiraj:
Kreatin ti u slucaju nevjezbanja nece niti pomoci niti odmoci.
Kreatin ce ti pomoci da u fazi kada jos vjezbas postignes bolje rezultate, ni manje ni vise.

Jos jednom za sve neupucene i nove:
Kako nam kreatin pomaze u povecanju performansi:
Utjecaj kreatina na performanse je dvojak. Jedan od nacina kako nam kreatin pomaze je jako dobro objasjen u Daliborovom dipl. radu. Dakle, kreatin sudjeluje u kreiranju molekule ATP-a, koja je prvi izvor energije za misice. Nakon nje dolazi glukoza i td i td.(tko hoce vise znati neka procita Daliborov rad ili potrazi na internetu).

Drugi nacin kako nam kreatin pomaze je upravo kroz uvodjenje vode u misicnu stanicu.
Zasto je ovo bitno?
Ako znamo da misic radi na principu poluge,tj. da kada napinjemo misic u biti kreiramo silu koja djeluje na krajevima misica(stvaramo zakretni moment),
i kada znamo da je:
zakretni moment = sila x krak x sinus kuta između sile i poluge

tada je logicno da, ako je krak isti(duzina npr. podlaktice na koju nemozemo utjecati) i sila koju mozemo kreirati ista,jedino mozemo utjecati na kut. Kreatin,dovodeci vodu u misic utjece na to da misic postane "deblji" i na taj nacin smanji kut na koji se poluga primjenjuje. Pa cemo tako biti u mogucnosti dici i vece tezine i kreirati vecu stimulaciju za misicni rast.

Citat Verdana Jaksica:
"Apsolutno najjači dizači utega, powerlifteri, bacači kugle, snagatori koji vuku vozila i pomiču terete, ... , da ne nabrajamo dalje jer ćemo doći do sumo boraca ... su debeli (i/ili barem : vodenasti)!

Kako je u svijetu body buildinga? Kad se "radi masa" vježbač podiže velike težine, jer mu to omugućavaju voda i mast u mišićima i zglobovima i oko njih!
Kad se "radi definicija" vježbač (namjerno) gubi vodu i mast, pa, da ne bi razočarao sebe i okolinu, time što više ne može "dizati puno", mijenja vježbe i izvodi "izolirajuće vježbe" "u većem broju ponavljanja" da bi tako, kao, definirao mišiće! Wink

Kako u par dana povećeti opterećenje koje "možete podignuti"?
Odnosno, kako što brže podbaciti vodeno/masni podmetač pod mišić, da mu se poboljša kut pod kojim djeluje na opterećenje, da bi se moglo "više dizati"?
Postoji par načina, koji se mogu i kombinirati:
- uzimanje steroida koji aromatiziraju (rezultat čega je nakupljanje masti i vode: to su tzv. "steroidi za masu")
- prejedanje (rezultat čega je nakupljanje masti i vode: to je tzv. "ishrana za masu")
- uzimanje kreatina (rezultat čega je nakupljanje vode).
http://www.building-body.com/forum/t...l=1#post750659
Emissary je offline   Reply With Quote
Staro 16.02.2015., 00:20   #1309
Emissary
ČLAN FKTa
Moj komp
 
Emissary's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Split
Postovi: 2,264
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
Nemam volje sad citati,probaj procitati ovo i naci nekakav solution da se rijesis fitinske kiseline iz zobenih.

http://www.phyticacid.org/oatmeal-phytic-acid/


Sad ne znam zasto kod tebe ne djeluje.
Evo zašto ne djeluje (slika s toga linka):

http://www.rebuild-from-depression.c...ked-grains.jpg
Emissary je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2015., 12:50   #1310
vedran031
Premium
Moj komp
 
vedran031's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 541
http://www.lidl.hr/hr/2635.htm?actio...etail&id=13693

Ima netko da je kupio ili ima od prije ove rucke za sklekove? isplati li se uzet ili dodat malo vise para za neke kvalitetnije
vedran031 je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2015., 15:31   #1311
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
Za te pare se imho isplati. S obzirom da ekipa na ciglama radi, ovo je umjetnost
__________________

HP Obelisk Desktop PC - 875-0040ny
Intel i7 9700F
32GB Hyper-X DDR4-2666
2TB 970Pro PCIe NVMe M.2
Palit GeForce RTX 3060 StormX 8GB
Windows 11 Professional

Periferija
2 x 27" Dell P2723D
Corsair SP2500 2.1
Logitech MK270

Lenovo Legion 5 17ACH6H 82JY007GSC
17,3 FHD IPS 144Hz
AMD Ryzen 7 5800H
16GB DDR4-3200 RAM
NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6
1TB PCIe NVMe SSD
Windows 11 Professional

Sony Playstation 5
Philips The One 75PUS8807/12 LED UHD 4K 120 hz
Logitech K400 wireless keyboard
Guls je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2015., 20:22   #1312
The Man
Premium
 
The Man's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Agram
Postovi: 1,096
Citiraj:
Autor vedran031 Pregled postova
http://www.lidl.hr/hr/2635.htm?actio...etail&id=13693

Ima netko da je kupio ili ima od prije ove rucke za sklekove? isplati li se uzet ili dodat malo vise para za neke kvalitetnije
Uzeo sam si ja ovo ljeto u Hervisu slične ručke, ali u (po meni) dosta boljoj izvedbi i definitivno je intenzivnije sklekovati s njima jer svaki je sklek djelomično propadanje. Imam i one zle rotacijske ručke, ali one me previše ubiju i razvale pa nemrem poslije pomicat ruke i sav naoteknem od struka naviše. Te rotacijske su ti ok ako imaš dobru ili top formu i nisi previše masivan, a u suprotnom su nemilosrdne i strgat će te kao malu bebu. S druge strane, ako si pak perce katergorija, sklekovi ti baš i nemaju previše smisla jer si prelagan samom sebi. Eventualno neki ruksak pun kamenja uzmeš na leđa i deri...

P.S. Ako netko zna da postoji neka mašina za propadanje, a da dura do 120 kila i da je rasklopiva, a povoljna neka me obavijesti. Još mi samo to fali od bodyweight geđeta.
__________________
I LIKE TO WALK ALONG THE BEACH WITH A RAGING HARD ON. IT'S FUNNY TO SEE THE REACTIONS.

The Man je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2015., 18:27   #1313
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
sklekovi su eventualno dobri za zagrijavanje, za ozbiljan posao treba rokat utege
  Reply With Quote
Staro 21.02.2015., 18:41   #1314
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Citiraj:
Autor vorda22 Pregled postova
sklekovi su eventualno dobri za zagrijavanje, za ozbiljan posao treba rokat utege
Onda nisi više nečrl ako rokas utege
blava je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2015., 19:00   #1315
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
Ako imaš 90+, sklekovi tijekom stoja na rukama (ili uz pomoć zida) su must have a usput impresioniraš
__________________

HP Obelisk Desktop PC - 875-0040ny
Intel i7 9700F
32GB Hyper-X DDR4-2666
2TB 970Pro PCIe NVMe M.2
Palit GeForce RTX 3060 StormX 8GB
Windows 11 Professional

Periferija
2 x 27" Dell P2723D
Corsair SP2500 2.1
Logitech MK270

Lenovo Legion 5 17ACH6H 82JY007GSC
17,3 FHD IPS 144Hz
AMD Ryzen 7 5800H
16GB DDR4-3200 RAM
NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6
1TB PCIe NVMe SSD
Windows 11 Professional

Sony Playstation 5
Philips The One 75PUS8807/12 LED UHD 4K 120 hz
Logitech K400 wireless keyboard
Guls je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2015., 19:36   #1316
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
I koliko često cheatamo?
Ja se mogu pohvaliti da je nedjelja moj cheat day, ide se na selo na ručak, jede se svinjetina+svašta nešto masno, popije se cola ili piva. I to je više manje to. Kakva je situacija kod vas? Koliko cheat utječe na vašu formu?

jbg budim temu
__________________

HP Obelisk Desktop PC - 875-0040ny
Intel i7 9700F
32GB Hyper-X DDR4-2666
2TB 970Pro PCIe NVMe M.2
Palit GeForce RTX 3060 StormX 8GB
Windows 11 Professional

Periferija
2 x 27" Dell P2723D
Corsair SP2500 2.1
Logitech MK270

Lenovo Legion 5 17ACH6H 82JY007GSC
17,3 FHD IPS 144Hz
AMD Ryzen 7 5800H
16GB DDR4-3200 RAM
NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6
1TB PCIe NVMe SSD
Windows 11 Professional

Sony Playstation 5
Philips The One 75PUS8807/12 LED UHD 4K 120 hz
Logitech K400 wireless keyboard
Guls je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2015., 19:53   #1317
Gemmy
smeghead
Moj komp
 
Gemmy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,946
Ja inace jednom tjedno imam cheat day
Ali vise nisam u deficitu tako da je skoro svaki dan cheat day
IIFYM ftw
Gemmy je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2015., 19:54   #1318
Renesis
Ex-Gastarbajter
Moj komp
 
Renesis's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Zagreb / Rijeka
Postovi: 5,431
moram priznat da i dalje nemam rezim prehrane koji strogo definira sto i kada jesti. ono sto planiram probati je paleo u blizoj buducnosti
__________________

Abit IS7-E + TR NB-1
Intel Pentium 4 2.8E@3500(250*14, 1.45V) na vodi
2x512Mb DDR Kingston (2.5-3-3-7, 200Mhz)
ATI Radeon 9800PRO 128Mb @ default (412/385 max)
Audigy 2 ZS, SkyStar 2, Hauppauge WinTV, Hitachi 160Gb
Logitech Z-5500, Xerox XA7-19i
Moja makina - tišina je prednost

A. Einstein - Samo su dvije stvari neograničene, ljudska glupost i svemir, a za svemir baš i nisam siguran.

Homemade custom kanta - projekt
Homemade vodeno part1
Homemade vodeno part2
Renesis je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2015., 20:25   #1319
Toorop
Mother Russia
Moj komp
 
Toorop's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 326
Cheat day is everyday! haha, nemam nikakav plan prehrane niti išta, za sada, pred ljeto ću vjerojatno urediti to da se dovedem u red, i pred neki meet ako trebam upasti u kategoriju, ali inače, jedem sve što mi pod ruku dođe

kakvi su vam treninzi? BB/PL? samo cardio?

jbgx2, malo da dignemo forumaše bildere na noge haha
Toorop je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2015., 20:30   #1320
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Toorope brate pa ja mislim da jedini na forumu dizes 200 kg iz čučnja,ne valja ti to otiće ti koljena :P

Ja sam na iifym,morati cu krenuti puno ozbiljnije početkom trećeg mjeseca,dolazi kemija ( vejov,krejatinin i oni glutamini ),ne znam bolje da nastavim sa push/pull/leg ili krenuti nešto treće :/
__________________
blava je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na