Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 18.09.2014., 12:10   #181
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Jedina poštena produkcija je Vrtlarica.
Što više reći?
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2014., 12:20   #182
Drift_King
Never Forgetti
 
Drift_King's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: .
Postovi: 1,640
Citiraj:
Autor D1viry Pregled postova
Ja ne gledam HRT proizvod. Ako nešto i pogledam, to je strani program na maxTV-u kojeg plaćam. Radio ne slušam, a uređaji su mi samo za slušanje glazbe (linija u kući, radio u autu). Da sam mogao kupiti TV i autoradio bez tunera, kupio bih. Znači, u autu je stalno stick u radiu, a u kući su linija i tv spojeni na komp.
Zašto da plaćam pretplatu? Tako bih isto mogao plaćati pretplatu Vip-u, iako ne koristim njihovu mrežu niti usluge.
Pa da je VIP državni budi siguran da bi našli načina za izbit još koju kunu pored svih poreza, prireza i pristojbi...

HRT je parazit i sta ga prije uklonimo svima bolje. Osobno neman TV u stanu, samo monitor, iPad, iPhone i komp. I sad kao triban placat pretplatu, hav jes no.

Necu ni spominjat kako nas peglaju s TVa kojeg plaćaju VEĆINSKI GLASAČI katolibanskog ZA, i sad ta saka jada spama s javne televizije. Masu puta su bili subjektivni, a mi i dalje punimo njihove dzepove.

RTL/Nova dodju s jedinim autom, ali zato Branko Uvodić krstari s karavnom i snima drndanje po tamburici i servira isti u udarnom terminu.

__________________
Drift_King je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 18.09.2014., 13:11   #183
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,364
Citiraj:
Autor Romano.Cule Pregled postova
Nakon mjesec dana pocela mi opet dolaziti pretplata. Nakon 3 puta dosla i javnobiljeznicka ovrha,pa sam se zalio,pa onda sam otisao fino na sud gdje sam prilozio ovjerenu odjavu od javnog biljeznika i sudac je fino odbacio ovrhu i sve buduce ovrhe koje bi nedajboze mogle doci. The End. Ovdje imate epsku trilogiju o svemu tome xD
Može pojašnjenje dijela "otišao na sud"?
Na tvoju žalbu odmah sud ulazi u igru ili ?
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2014., 13:42   #184
The Man
Premium
 
The Man's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Agram
Postovi: 1,096
Citiraj:
Autor Drift_King Pregled postova
HRT je parazit i sta ga prije uklonimo svima bolje. Osobno neman TV u stanu, samo monitor, iPad, iPhone i komp. I sad kao triban placat pretplatu, hav jes no.

Necu ni spominjat kako nas peglaju s TVa kojeg plaćaju VEĆINSKI GLASAČI katolibanskog ZA, i sad ta saka jada spama s javne televizije. Masu puta su bili subjektivni, a mi i dalje punimo njihove dzepove.

RTL/Nova dodju s jedinim autom, ali zato Branko Uvodić krstari s karavnom i snima drndanje po tamburici i servira isti u udarnom terminu.

Ovako moćan post nisam vidio već jako dugo. Savršeno si pročitao i natipkao sve moje hejterske misli prema dalekovidnici, a pogotovo ovo zadnje za Brankeca. Great minds think alike. Massive respect!
__________________
I LIKE TO WALK ALONG THE BEACH WITH A RAGING HARD ON. IT'S FUNNY TO SEE THE REACTIONS.

The Man je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2014., 13:48   #185
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,164
Citiraj:
Autor Juice Pregled postova
Može pojašnjenje dijela "otišao na sud"?
Na tvoju žalbu odmah sud ulazi u igru ili ?
da, kad ti netko pošalje prijedlog za ovrhu i ti se žališ u zakonskom roku onda se to sve šalje na sud. a ako pak se ne žališ na vrijeme onda taj prijedlog za ovrhu postaje pravomoćan.
chief_wolfinjo je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2014., 13:55   #186
quazar912
Premium
 
quazar912's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: north-northwest
Postovi: 1,692
Citiraj:
Autor Juice Pregled postova
A recimo imas televizor, nije spojen na antenu i gledas samo filmove s dvda blu-raya. Znaci tv program ne gledas i svejedno opet moras placati.

U principu ovaj harac se svodi da ti platis npr. 5000 televiziju i onda ju svejedno jos moras otplacivati svaki mjesec po 80 kn.
ljudi moji - po 10^1000 put - pretplatu plaćaš zato što POSJEDUJEŠ TV/radio...ne zato jel gledaš ili ne....

da se inkasatori (i oni koji ih šalju) zainate imali bi sudsko rješenje o ulazu u stan i nema te osobe koja nema ili TV ili radio...
plaćate posjedovanje prijemnika, ne gledanje TV programa...

ako ćemo tako onda je i plaćanje 60+PDV za t-kom (i ostale telefonarke isto krađa i prevara) zašto ste se uvatili samo TV pretplate...
__________________
...and fly...
quazar912 je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2014., 13:57   #187
wnbeeeE
Premium
 
wnbeeeE's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Pula
Postovi: 599
Citiraj:
Autor quazar912 Pregled postova
i nema te osobe koja nema ili TV ili radio...
evo me, i ne propuštam ništa
Tekme rješavam po kafićima ili kod frendova, a za ostalo mi apsolutno ne treba, prema tome guštam bez pretplate.
__________________
Darker than a moonless night and hotter than hell itself, that is coffee.
wnbeeeE je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2014., 13:57   #188
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,364
Citiraj:
Autor quazar912 Pregled postova
ljudi moji - po 10^1000 put - pretplatu plaćaš zato što POSJEDUJEŠ TV/radio...ne zato jel gledaš ili ne....

da se inkasatori (i oni koji ih šalju) zainate imali bi sudsko rješenje o ulazu u stan i nema te osobe koja nema ili TV ili radio...
plaćate posjedovanje prijemnika, ne gledanje TV programa...
Čitaj redom postove pa onda vidi na što se odnosio moj post a ne da boldaš bezveze.

@chief_wolfinjo - thanks.
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2014., 14:01   #189
wooden
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: hr
Postovi: 804
Citiraj:
Autor quazar912 Pregled postova
da se inkasatori (i oni koji ih šalju) zainate imali bi sudsko rješenje o ulazu u stan

U kojem to svemiru bi sud mogao dati nalog običnim inkasatorima da ulaze ljudima u stanove?
Inkasator je zanimanje kao i pekar ili dimnjačar, a takve su mu i ovlasti.
Nemoj svašta pisat, u stan ti može ući jedino policija i nitko drugi, a nalozi za takve budalaštine kao što je provjeravanje jel netko ima tv - se ne izdaju.
wooden je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2014., 14:01   #190
quazar912
Premium
 
quazar912's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: north-northwest
Postovi: 1,692
@ Đusi - nisam boldao bezveze - nego ti objasnio zašto moraš plaćati...imaš nešto što prima RTV signal - moraš plaćati - nisam to ja izmislio stoga ne budi mad na mene...

Citiraj:
Autor wooden Pregled postova

U kojem to svemiru bi sud mogao dati nalog običnim inkasatorima da ulaze ljudima u stanove?
Inkasator je zanimanje kao i pekar ili dimnjačar, a takve su mu i ovlasti.
Nemoj svašta pisat, u stan ti može ući jedino policija i nitko drugi.
ne krevelji se nego shvati ozbiljno - naravno da će milicioner brko ić u kompi sa inkasatorom...
__________________
...and fly...
quazar912 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 18.09.2014., 14:02   #191
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,113