Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 18.05.2015., 15:57   #1261
rossoneri
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: dalmeJša
Postovi: 139
Citiraj:
Autor zgmmax Pregled postova
Jucer sam otisao do VIP centra u Areni, prije toga posliko garanciju i racun da imam.
Zena me pitala na koji sam broj uzeo pretplatu i sam za garanciju da kao fol ne vidi cijeli IMEI u aplikaciji (ocito da vidi dal se radi o istome uredjaju) i pokazao joj sliku garancije i dobio kod. Sve ukupno je trajalo manje od 5min, nije bilo cak niti guzve
dobro, ti si ima račun i garanciju pa si se izvuka
meni mobitel star skoro 4 godine, plaćen smiješnih 500kn, kupljen u žurbi čisto za nazvat i poslat poruku jer san osta bez moba u to vrime. Ko bi čuva račun od takvog uređaja i toliko godina? I sad kad je mobitel u staroga, i oće čovik dekodirat da ga ova guba ne krade na vipa, oni našli načina da te lancima zadrže Nekužin kako nevide sa takvon politikon da će ih ljudi zamrzit gadno, i da će se širit loš glas? Umisto da bez problema i komplikacija daju kod, moraju se inatit...
rossoneri je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2015., 18:28   #1262
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Citiraj:
Autor rossoneri Pregled postova
dobro, ti si ima račun i garanciju pa si se izvuka
meni mobitel star skoro 4 godine, plaćen smiješnih 500kn, kupljen u žurbi čisto za nazvat i poslat poruku jer san osta bez moba u to vrime. Ko bi čuva račun od takvog uređaja i toliko godina? I sad kad je mobitel u staroga, i oće čovik dekodirat da ga ova guba ne krade na vipa, oni našli načina da te lancima zadrže Nekužin kako nevide sa takvon politikon da će ih ljudi zamrzit gadno, i da će se širit loš glas? Umisto da bez problema i komplikacija daju kod, moraju se inatit...
Lijepo piše što je potrebno za otključavanje uređaja, ti to nemaš i gotovo. Ako ti izađu u susret dobro, ako ne... nemaš šta prigovarati.
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
partwish je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 18.05.2015., 22:33   #1263
rossoneri
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: dalmeJša
Postovi: 139
Citiraj:
Autor partwish Pregled postova
Lijepo piše što je potrebno za otključavanje uređaja, ti to nemaš i gotovo. Ako ti izađu u susret dobro, ako ne... nemaš šta prigovarati.
iman prigovor na njihov odnos, jer bi u takvin situacijama trebali izać u susret, da ja kažen ajde ljudi su, korektni su ispali... a ne debilnim zahtjevima stvorit još veću odbojnost prema svom brendu... Ista stvar i sa bnet-om otkad su ih preuzeli, pala je briga za stare korisnike, samo nove gledaju
rossoneri je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2015., 23:18   #1264
TESLIJANAC
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2015
Lokacija: Srbija
Postovi: 3
Lightbulb Dekodiranje telefona LG T30 ( T580 )

Nov sam na forumu, pa mi nemojte zameriti ako nešto pobrkam, ili ako propustim neko pravilo ovog foruma.
I da jos nesto, posto sam nov neznam dali ova ili slična tema već postoji, a nisam stigao da pogledam jer mi je hitno.

Dakle potrebno mi je dekodiranje telefona (za dž) navedenog u naslovu, ali nemogu da nadjem nijedan takav softver, a jedan sto sam nasao, i uspeo ga instalirati, namenjen je za dekodiranje LG telefona ali nema ovu verziju telefona (LG T30), pa bih zamolio fomurase, da ako im nije tesko, i ako bi mi hteli pomoći da mi postave linkove ( ako ih ima (linkovi)).
I da pronasao sam drugu opciju, da se preko kompa dekodira telefon, uz malo programiranja, tamo se nadje neki folder sa nekim dokumentom i nađe se neki kod,i tamo se promeni, umesto 10 promeni se na 00, i to je to, ali ja nemogu da pristupim tim fajlovima. K'o da su sakriveni, ima fascikle: pictures, video, music, other, documents, ali sve fascikle su prazne.
Ja sam razmisljao na ovu drugu opciju da ja na ovaj telefon ( LG T30 ) instaliram android operativni sistem ( jer na jutubu sto sam video ovu opciju to su radili na androidu). Ali je pitanje dali se moze instalirati Android OS na pomenuti mobilni telefon??
A ako ne onda preko koda ali mi treba neki " kod kalkulator " za komp.
Unapred hvala na svim odgovorima
TESLIJANAC je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2015., 08:56   #1265
TESLIJANAC
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2015
Lokacija: Srbija
Postovi: 3
Jel' moze neko da mi pomogne oko ovog dekodiranja??
TESLIJANAC je offline   Reply With Quote
Staro 01.07.2015., 10:23   #1266
triki555
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: VŽ
Postovi: 322
na koji način otključati samsung b2100 zaključan na tele2?
triki555 je offline   Reply With Quote
Staro 01.07.2015., 13:28   #1267
Prezime
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,066
Tele2 ti je duzan otkljucat mob na tvoj zahtjev.
Prezime je offline   Reply With Quote
Staro 01.07.2015., 18:34   #1268
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Da, ako ima račun za njega...
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 01.07.2015., 20:42   #1269
Princ288
Premium
Moj komp
 
Princ288's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 848
Ozbiljno tele 2 to tako ozbiljno? Donio sam 5-6 mobitela u t centar i jedino me pitali IMEI i broj na koji ce poslat.
Princ288 je offline   Reply With Quote
Staro 01.07.2015., 22:41   #1270
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Mene tražili račune za Nokiju 6303c, Tele2fon V5 i onaj Tele2fon V1 sa UHU ljepilom
Brko je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 01.07.2015., 23:14   #1271
6Finger
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Zagreb, trešnjevka
Postovi: 1,166
Pitao tele2 szk kod za otključavanje prastarog se k800i, nisam imao račun niti informaciju dali jer uzet na bonove ili pretplatu.... Ipak izašli u sustret poslali 2 koda koji nisu radili i uputili me da pošaljem besplatno u servis preko tele2 centra...
Super pohvalno i neočekivano, čeka se povratak sa servisa
6Finger je offline   Reply With Quote
Staro 02.07.2015., 20:58   #1272
triki555
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: VŽ
Postovi: 322
Citiraj:
Autor Prezime Pregled postova
Tele2 ti je duzan otkljucat mob na tvoj zahtjev.
nemam račun nažalost
triki555 je offline   Reply With Quote
</