Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 07.02.2018., 21:40   #331
RimtuTiTuki
Premium
Moj komp
 
RimtuTiTuki's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,513
Otkud ti da sam im dao jedinicu?
RimtuTiTuki je online  
Staro 07.02.2018., 23:11   #332
robert7
Premium
Moj komp
 
robert7's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,688
Meni stigao BENQ XL 2430 144hz, za smjesnih 2000kn
__________________
http://eu.prepsafe.com
robert7 je offline  
Staro 08.02.2018., 16:43   #333
Igi385
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 319
Meni stigao Ssd danas
Fino je upakiran bio. Isprobat cu ga iduci tjedan tek nazalost jer moram zicat frenda da mi dode pomoc oko instalacije i svega ostaloga....
Igi385 je offline  
Staro 05.03.2018., 19:13   #334
axo
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2017
Lokacija: Pula
Postovi: 1,351
Nasao kod njih 1080 za 5200kn, narucio i dobio ju uredno za 2 radna dana. Lijepo zasticeno i tesko za otvorit ��
Bez problema u komunikaciji i placanju.
axo je offline  
Staro 05.03.2018., 22:35   #335
Revolver3844
Premium
 
Datum registracije: Apr 2017
Lokacija: SB
Postovi: 669
Citiraj:
Autor axo Pregled postova
Nasao kod njih 1080 za 5200kn, narucio i dobio ju uredno za 2 radna dana. Lijepo zasticeno i tesko za otvorit ��
Bez problema u komunikaciji i placanju.
Pravo iskustvo je reklamacija.
Svima je u cilju da što prije pošalju-naplate, a ono pravo iskustvo dolazi sa reklamacijom.
Sudeći po recenzijama ljudi na fb stranici izgleda da su tu jako ćelavi, čak bih rekao kardinalno ćelavi.
Revolver3844 je offline  
Staro 05.03.2018., 23:35   #336
axo
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2017
Lokacija: Pula
Postovi: 1,351
Citiraj:
Autor Revolver3844 Pregled postova
Pravo iskustvo je reklamacija.
Svima je u cilju da što prije pošalju-naplate, a ono pravo iskustvo dolazi sa reklamacijom.
Sudeći po recenzijama ljudi na fb stranici izgleda da su tu jako ćelavi, čak bih rekao kardinalno ćelavi.
Garancija ima, racun koji je potvrden ima tako da ako bude problema samo pismo od odvjetnika.
Ne zamaram se ja dugo sa takvima.
Reklamacije su na ono smece od Noa mobitela.
Za Gigabyte sumnjam da ce riknut.
axo je offline  
Staro 23.06.2018., 01:10   #337
bigAdvance
Premium
Moj komp
 
bigAdvance's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Sesvete
Postovi: 666
Pitanje za vas koji ste kupovali - jeste li dobili kakav mail potvrde da je narudzba zaprimljena od hangara?

Uzeo laptop, medjutim od potvrde sam samo dobio mail od convus paya (payment gateway) u kojem ne pise sto sam kupio, nego neka njihova sifra proizvoda i iznos.
bigAdvance je offline  
Staro 23.06.2018., 11:24   #338
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,847
Ja sam dobio mail . Plaćanje sam stavio po preuzimanju
buljaka je online  
Staro 23.06.2018., 16:17   #339
axo
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2017
Lokacija: Pula
Postovi: 1,351
Dobijes mail ili poziv kada obrade narudzbu tj placanje. Rade pon petak do 17h ak se ne varam...
axo je offline  
Staro 23.06.2018., 18:45   #340
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,847
Nekad mail na gmailu o obradi narudžbe ode pod promocije label
buljaka je online  
Staro 24.06.2018., 15:15   #341
RimtuTiTuki
Premium
Moj komp
 
RimtuTiTuki's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,513
Citiraj:
Autor bigAdvance Pregled postova
Pitanje za vas koji ste kupovali - jeste li dobili kakav mail potvrde da je narudzba zaprimljena od hangara?

Uzeo laptop, medjutim od potvrde sam samo dobio mail od convus paya (payment gateway) u kojem ne pise sto sam kupio, nego neka njihova sifra proizvoda i iznos.
Jesi se registrirao na web shopu-u? Imaš pregled narudžbi.

Ja sam u siječnju naručivao komp kad im je bila akcija rukometno ludilo... isto nekih 30 i nešto posto popusta...

Trebalo im je neko vrijeme da pošalju komp... ali su ga na kraju poslali. Nemam primjedbi.
__________________
I never make the same mistake twice I make it five or six times just to be sure...
RimtuTiTuki je online  
Staro 27.06.2018., 10:27   #342
Domi
-.
Moj komp
 
Domi's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 297
Ja sam isto tako napravio narudžbu u sklopu ove akcije od 30%.
Nisam napravio account na webshopu, nego sam narudžbu finiširao kao anonimac, tako da jedino što imam na mailu je potvrda od Corvusa da je plaćanje za narudžbu xyz uspješno izvršeno.


Morat ću kontaktirati da vidimo onda kaj se tu događa...
__________________
KAJ
Domi je offline  
Staro 27.06.2018., 17:09   #343
bigAdvance
Premium
Moj komp
 
bigAdvance's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Sesvete
Postovi: 666
Citiraj:
Autor Domi Pregled postova
Ja sam isto tako napravio narudžbu u sklopu ove akcije od 30%.
Nisam napravio account na webshopu, nego sam narudžbu finiširao kao anonimac, tako da jedino što imam na mailu je potvrda od Corvusa da je plaćanje za narudžbu xyz uspješno izvršeno.


Morat ću kontaktirati da vidimo onda kaj se tu događa...
ja ih bas zvao...provjeri spam meni je sve tamo zavrsilo
bigAdvance je offline  
Staro 27.06.2018., 23:17   #344
AndroiOs
Registered User
 
AndroiOs's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2018
Lokacija: KA
Postovi: 438
nikaad vise kod njih.... oni i jesu za spam
AndroiOs je offline  
Staro 28.06.2018., 12:22   #345
Domi
-.
Moj komp
 
Domi's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 297
Citiraj:
Autor bigAdvance Pregled postova
ja ih bas zvao...provjeri spam meni je sve tamo zavrsilo

Dopisivao sam se s njima jučer.
Prvo su mi brzo odgovorili i tvrdili da narudžba nije zaprimljena (kako onda imam mail od Corvusa s brojem narudžbe?). Od jučer čekam odgovor na moj drugi mail.


Pokušavao sam ih zvati i na onaj njihov 0800 broj, kao i njihovog voditelja odjela internet prodaje na broj mobitela koji mu je naveden u potpisu u mailovima koje smo razmijenili, ali nitko se ne javlja.


__________________
KAJ
Domi je offline  
Staro 28.06.2018., 13:15   #346
bigAdvance
Premium
Moj komp
 
bigAdvance's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Sesvete
Postovi: 666
Takodjer, niti meni ne odgovaraju na mail...
bigAdvance je offline  
Staro 28.06.2018., 14:57   #347
Domi
-.
Moj komp
 
Domi's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 297
Ja sam u konačnici ipak uspio riješiti problem.

Njihov voditelj internet prodaje me na kraju nazvao na telefon, rekao da im je ludnica i da zato sporo odgovaraju, riješili smo problem nepostojeće narudžbe i postojeće uplate preko Corvusa, a narudžba bi trebala biti isporučena idući tjedan.
__________________
KAJ
Domi je offline  
Staro 28.06.2018., 16:19   #348
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,180
Meni priki sve ok, kaze da mu je telka dosla danas
OuttaControl je online  
Staro 29.06.2018., 00:59   #349
AndroiOs
Registered User
 
AndroiOs's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2018
Lokacija: KA
Postovi: 438
Citiraj:
Autor Domi Pregled postova
Ja sam u konačnici ipak uspio riješiti problem.

Njihov voditelj internet prodaje me na kraju nazvao na telefon, rekao da im je ludnica i da zato sporo odgovaraju, riješili smo problem nepostojeće narudžbe i postojeće uplate preko Corvusa, a narudžba bi trebala biti isporučena idući tjedan.
trebala moja je narudzba navodno zavrsila kod krivog lika,koji je preuzeo i to je to
AndroiOs je offline  
Staro 03.07.2018., 16:14   #350
bigAdvance
Premium
Moj komp
 
bigAdvance's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Sesvete
Postovi: 666
Od moje narudžbe je danas točno 7 radnih dana prošlo, koliko je pisalo da je rok isporuke. Od narudžbe ni N...

Kada sam ih zvao u Petak, tražio sam drugu boju laptopa: "ionako ga nemaju na lageru, trebaju ga naručiti od dobavljača, svejedno im je koju boju naručuju" sam si mislio, ništa ih ne košta... Osoba koja se javlja na telefon kaže da nije moguće mijenjati boju jer je laptop već naručen i na putu do njihovog skladišta/centrale/štogod. Bit će isporučen početkom sljedećeg tjedna (ovog tjedna)

Ovaj tjedan je došao, nije ništa isporučeno.

Šaljem mail, standardna priča: "Zbog većeg broja narudžbi sve se odužilo....biti će isporučeno tek sredinom sljedećeg tjedna" što bi ukupan rok dostave produžio na 12-16 radnih dana.

Ok, mogu razumjeti da nema na stanju, treba naručiti, treba čekati, svima je u interesu da se što prije obradi.

Ono što ne mogu razumjeti je da se laže da je već naručen uređaj, na putu, bit će dostavljen sljedeći radni dan ili dva - i da iz tog razloga ne mogu mijenjati boju.
bigAdvance je offline  
Staro 03.07.2018., 16:26   #351
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Citiraj:
Autor bigAdvance Pregled postova
Ono što ne mogu razumjeti je da se laže da je već naručen uređaj...
Ono što ja ne mogu razumijeti je da ljudi ne žele čitati iskustva s trgovinama, ili čitaju i znaju da je trgovina smeće ali svejedno trče za svakim popustom.

Već je milijun puta dokazano da ne možeš dobiti i ovce i novce.
Postoji 4-5 trgovina u HR koje su stvarno vrhunske što se tiče usluge, ali nisu najjeftinije, a postoje i trgovine koje su jeftine ali zna se šta to znači.

Ti si kupio u ovoj drugoj, očito si uštedio novce, a sad se s njima dopisuj svaki dan kad ćeš dobiti...
panasonic je offline  
Staro 03.07.2018., 16:45   #352
RimtuTiTuki
Premium
Moj komp
 
RimtuTiTuki's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,513
Ja sam se isto načekao... ali je na kraju stiglo, i bilo jeftinije 3500kn nego bilo gdje drugdje..

Ali da.. mislim da sam čekao skoro mjesec dana...
__________________
I never make the same mistake twice I make it five or six times just to be sure...
RimtuTiTuki je online  
Staro 03.07.2018., 20:41   #353
bigAdvance
Premium
Moj komp
 
bigAdvance's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Sesvete
Postovi: 666
Citiraj:
Autor panasonic Pregled postova
Ono što ja ne mogu razumijeti je da ljudi ne žele čitati iskustva s trgovinama, ili čitaju i znaju da je trgovina smeće ali svejedno trče za svakim popustom.

Već je milijun puta dokazano da ne možeš dobiti i ovce i novce.
Postoji 4-5 trgovina u HR koje su stvarno vrhunske što se tiče usluge, ali nisu najjeftinije, a postoje i trgovine koje su jeftine ali zna se šta to znači.

Ti si kupio u ovoj drugoj, očito si uštedio novce, a sad se s njima dopisuj svaki dan kad ćeš dobiti...
Dobro i?

Znao sam u sto se upustam kada sam kupio tamo, ustedio sam cca 4500kn kupovinom tamo, svjesno sam kupio boju koja mi ne odgovara, znajuci da mi vrlo vjerojatno nece izac u susret pri zamjeni, ocekujuci da ce biti duzi rok isporuke. Nadajuci se da nece, ali ocekivao da hoce.

Bio je svjestan rizik, citajuci te iste komentare, nitko nije bio zakinut za robu, samo su cekali duze. Vrijedi li to nekome 4500kn, to je na njemu.

Moj komentar je bio feedback na uslugu i updejt situacije, nikakvo zaljenje. Ispalo je jadno sto lazu, a nemaju potrebu lagati.

Chill, na forumu smo ffs.
bigAdvance je offline  
Staro 05.07.2018., 01:16   #354
stojaleo
Premium
 
Datum registracije: Dec 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 86
kupio nou n8 kad je bio onaj popust za vrijeme rukometa, mob došo za 2 dana, imam ga godinu dana već, ni jedne zamjerke za sad nemam
prije sam kupovo kod njih dok su imali one zopo mobitele par puta išli na servis, svaki put dobio zamjenski mob, servis je to u relativno kratkom vremenu sve rješavo ( zamjena ekrana, nova matična, ono malo govno gdje prištekaš punjač )

Imao sam i zamjenu jednog uređaja koji su odobrili bez puno polemike jer mobitel nije bio ispravan.

tako da su se do sad pokazalo fer i korektni
stojaleo je offline  
Staro 16.07.2018., 21:04   #355
markdeejay
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Koprivnica
Postovi: 40
Pozdrav.

Vidim da opet imaju 30% popusta na dio asortimana zbog nogometnog prvenstva pa samo da pitam da li bi se nešto od laptopa ili stolnih računala isplatilo uzeti sa tim popustom?

https://megastore.hr/kategorija-proi...o-mega-ludilo/

https://megastore.hr/kategorija-proi...o-mega-ludilo/

Hvala.
markdeejay je offline  
Staro 17.07.2018., 10:18   #356
Domi
-.
Moj komp
 
Domi's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 297
Citiraj:
Autor bigAdvance Pregled postova
Dobro i?

Znao sam u sto se upustam kada sam kupio tamo, ustedio sam cca 4500kn kupovinom tamo, svjesno sam kupio boju koja mi ne odgovara, znajuci da mi vrlo vjerojatno nece izac u susret pri zamjeni, ocekujuci da ce biti duzi rok isporuke. Nadajuci se da nece, ali ocekivao da hoce.

Bio je svjestan rizik, citajuci te iste komentare, nitko nije bio zakinut za robu, samo su cekali duze. Vrijedi li to nekome 4500kn, to je na njemu.

Moj komentar je bio feedback na uslugu i updejt situacije, nikakvo zaljenje. Ispalo je jadno sto lazu, a nemaju potrebu lagati.

Chill, na forumu smo ffs.

Upravo to.

Zbog jako dobrog popusta sam bio spreman "riskirati" i čekati na isporuku paketa duže nego kaj je uobičajeno.
I eto, Mac je dostavljen 13.7. (narudžbu sam napravio 27.6.).
Dakle, treablo je pričekati dosta dugo, ali u konačnici sam financijski prošao odlično, a to mi je u trenutku naručivanja bilo jedino bitno.
__________________
KAJ
Domi je offline  
Staro 17.07.2018., 15:48   #357
bigAdvance
Premium
Moj komp
 
bigAdvance's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Sesvete
Postovi: 666
Isto, MB je dostavljen 13.7., tocno 3 tjedna.

Nazalost, radi u US modelu s HRV graviranim tipkama. Iako sam telefonom pitao "Hoce li imati HR tipkovnicu, tj. postoji li razlika izmedju onog u iStyleu i ovog kojeg vi prodajete?"

Na to su mi odgovorili da je isti, nema razlike. Sto se ispostavilo da nije istina.

Laptop zadrzavam jer je ipak velika usteda, ne smeta me to toliko, samo opet - jadno s njihove strane, nebi bilo lose da znaju par kljucnih detalja o proizvodu koji kosta toliko novaca...
bigAdvance je offline  
Staro 17.07.2018., 16:42   #358
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,603
Citiraj:
Autor bigAdvance Pregled postova
Nazalost, radi u US modelu s HRV graviranim tipkama. Iako sam telefonom pitao "Hoce li imati HR tipkovnicu, tj. postoji li razlika izmedju onog u iStyleu i ovog kojeg vi prodajete?"

Na to su mi odgovorili da je isti, nema razlike. Sto se ispostavilo da nije istina.

Laptop zadrzavam jer je ipak velika usteda, ne smeta me to toliko, samo opet - jadno s njihove strane, nebi bilo lose da znaju par kljucnih detalja o proizvodu koji kosta toliko novaca...
Kad pogledaš product number...ima li na kraju CR/A?
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline  
Staro 17.07.2018., 17:32   #359
bigAdvance
Premium
Moj komp
 
bigAdvance's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Sesvete
Postovi: 666
ne..LL/A
bigAdvance je offline  
Staro 18.07.2018., 00:40   #360
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,603
To je oznaka za north american market i takav proizvod ne bi trebao biti prodavan kod nas, jer za njega nema službene podrške.

Jel imaš garantni list na kojem piše tko je servis?
U vrijeme kad sam radio za Apple, sve je išlo preko Apcoma, a uređaj za strano tržište nikako nije smio biti prodan kod nas.
Authorized Reseller i Premium Reseller kanalima je išlo jedino, a svi su uredno bili CR/A, dakle za naše tržište.

Izgleda da se radi o sivom uvozu
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline  
Zaključane teme


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na