Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 03.07.2010., 22:35   #301
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
Citiraj:
Autor borny Pregled postova
A da je kupac polovne grafe u sve to uveo originalnog kupca?
Da on to u svoje ime sređuje? To se sigurno može.
Može se, ako se čovjeku koji je možda i na drugom kraju zemlje da zafrkavati s tim i gubiti vrijeme u što ne vjerujem jer on je grafu prodao i pretpostavljam ne želi više ništa imati s tim ili bi ti na njegovom mjestu kucao na vrata Inspektorata i slao dopise u korist nekog drugog?
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Staro 05.07.2010., 01:37   #302
D-I-A-B-L-O
Bannija :D
Moj komp
 
D-I-A-B-L-O's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Sisak
Postovi: 1,098
Da zaključim priču, dobio sam u zamjenu ovu karticu:
http://www.sapphiretech.com/presenta...000101&pid=341
Ja zadovoljan, na mojoj rezi monitora jače od ove mi definitivno ne treba, jedino što mi CCC daje čudna očitanja prilikom loada, moram isprobat par verzija catalyst-a.
__________________
D-I-A-B-L-O je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 05.07.2010., 10:43   #303
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Citiraj:
Autor D-I-A-B-L-O Pregled postova
Da zaključim priču, dobio sam u zamjenu ovu karticu:
http://www.sapphiretech.com/presenta...000101&pid=341
Ja zadovoljan, na mojoj rezi monitora jače od ove mi definitivno ne treba, jedino što mi CCC daje čudna očitanja prilikom loada, moram isprobat par verzija catalyst-a.
Tu su ti negdje te dvije grafe. U Nekim igrama pobjedjuje, u nekim gubi....
Dobio si 52w manje potrosnje u loadu i 72w manje u idleu...

Ako si zadovoljan dobivenim - odlicno
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 05.07.2010., 11:52   #304
extremepc
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: Okolica Zagreba
Postovi: 306
Htio bih pitat jel netko zna dal kad se iz Linksa uzima roba koja se placa pouzecem, dakle plati postaru kad robu dostavi na adresu, da li na linksovoj stranici izracun uvijek ispadne tocan?

Npr imam artikl za 550kn i Links mi izracuna da je to sa postarinom 615kn sve zajedno.

Da li je to 100% tocna cifra ili mi moze finalna cijena biti i veca?? Ipak se radi o 65 poštarine pa mi malo cudno...
extremepc je offline   Reply With Quote
Staro 05.07.2010., 12:15   #305
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,414
Citiraj:
Autor extremepc Pregled postova
Htio bih pitat jel netko zna dal kad se iz Linksa uzima roba koja se placa pouzecem, dakle plati postaru kad robu dostavi na adresu, da li na linksovoj stranici izracun uvijek ispadne tocan?

Npr imam artikl za 550kn i Links mi izracuna da je to sa postarinom 615kn sve zajedno.

Da li je to 100% tocna cifra ili mi moze finalna cijena biti i veca?? Ipak se radi o 65 poštarine pa mi malo cudno...
A ko bi to bolje mogao znati nego Links? Nazoves i sve ti objasne.

Btw, lijepo pise na stranicama da je postarina 55kn. U to uracunas 10kn za povrat novaca njima kod placanja pouzecem i dobijes 65kn.

Sta je tu cudno?
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 05.07.2010., 12:24   #306
extremepc
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: Okolica Zagreba
Postovi: 306
Pa cudno mi je to jer znam da posta ima prihod od 3% vrijednosti otkupnine kada ide slanje pouzecem. Zato mi je cudno dal oni to ubrajaju u tih 65kn ili ne.
extremepc je offline   Reply With Quote
Staro 05.07.2010., 12:25   #307
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,414
Citiraj:
Autor extremepc Pregled postova
Pa cudno mi je to jer znam da posta ima prihod od 3% vrijednosti otkupnine kada ide slanje pouzecem. Zato mi je cudno dal oni to ubrajaju u tih 65kn ili ne.
Ovo nije posta, Overseas-om salju.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 05.07.2010., 12:49   #308
extremepc
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: Okolica Zagreba
Postovi: 306
E pa to me zanimalo.Znaci u tih 65kn idu ocigledno svi troskovi i Linksov kalkulator radi dobro.

Hvala nino na informaciji.
extremepc je offline   Reply With Quote
Staro 05.07.2010., 13:26   #309
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,313
Ne bi li ti bilo jeftinije skočiti do Linksa u ZG? Ili zamoliti nekoga od susjeda/prijatelja koji rade u ZG da ti to podignu? Platiš mu pivu i svi sretni i zadovoljni.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 05.07.2010., 14:36   #310
extremepc
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: Okolica Zagreba
Postovi: 306
-Potrošim zasigurno 50kn benge od sebe do Linksa i nazad
-Moji živci više vrijede od jednog crnog auta bez klime i vrucih dana te nervoznih vozaca
-Dok bi vozio i znojio se vjerovatno bi se pocastio nekim picem, a mos mislit kako bi pio vodu
-U Zagrebu se vecina parkirnih mjesta placa


Eto zasto mi se posta cini boljim izborom nego da ja osobno idem po to.


A kaj se tice da neko drugi to podigne, eh neam familije ni nekih frendova u zg-u, a cak da i imam opet moraju slat postom sto je samo njima rizik a u sto nebih dovodio nikog.



Al dobro da ne otidemo previse offtopic, cak sve do sad nisam ni znao da links nudi mogucnosti placanja pouzecem, sad su mi oni i ADM broj jedan kod narudzbi. Meni je to odlicno s obzirom da mrzim kartice
extremepc je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 05.07.2010., 14:40   #311
bojko
Premium
 
bojko's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 24
Links vec odavno nudi mogucnost placanja pouzecem. Ja sam jos negdje 2005. narucio e-mailom konfiguraciju iz Linksa u Zagrebu da mi je posalju u Zadar. Trebalo im je par dana da je sloze i da stigne na kucnu adresu, i nije bilo apsolutno nikakvih komplikacija.
bojko je offline   Reply With Quote
Staro 05.07.2010., 14:55   #312
extremepc
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: Okolica Zagreba
Postovi: 306
Citiraj:
Autor bojko Pregled postova
Links vec odavno nudi mogucnost placanja pouzecem. Ja sam jos negdje 2005. narucio e-mailom konfiguraciju iz Linksa u Zagrebu da mi je posalju u Zadar. Trebalo im je par dana da je sloze i da stigne na kucnu adresu, i nije bilo apsolutno nikakvih komplikacija.
A kad sam ja bio pitao ima li jos koji veci/kvalitetniji shop pored ADM-a da salje robu pouzecem preko poste nije bilo nikakvih odgovora.

Upravo zato sam slucajno naisao na to kad sam kreirao kod njih korisnicki racun.

No najvise je cudno sto placanje pouzecem nije navedeno na njihovoj webstranici pod "NAČINI PLAĆANJA".

Evo uvjerite se i sami:

http://www.links.hr/index.php?option...naciniplacanja


Dakle tek nakon registracije i odabirom zeljenog proizvoda vam odjednom ponudi novu opciju placanja : ))
extremepc je offline   Reply With Quote
Staro 05.07.2010., 15:55   #313
josip23os
Registered User
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: osijek
Postovi: 10
po mom iskustvu links je odlican, bar ovaj u osijeku, uvijek odlicna usluga, kvalitetna i na vrijeme.. ali normalno da se iskustva razlikuju..
josip23os je offline   Reply With Quote
Staro 05.07.2010., 16:37   #314
ivand123
otišo po cigare i nesto
 
ivand123's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Zagreb (Maksimir)
Postovi: 373
Navali narode, super akcija samo u Linksu!

EDIT: Bila cijena skoro cijeli dan 0.00kn, nije niti prvi niti zadnji put da tako griješe. Nego, ako je jedna cijena na stranici, a zapravo vrijedi druga a mi napravimo naruđbu s prvom cijenom koja je neispravna
da li imamo kakvo pravo na žalbu ili sl?

Zadnje izmijenjeno od: ivand123. 05.07.2010. u 21:26.
ivand123 je offline   Reply With Quote
Staro 17.07.2010., 16:40   #315
khm
Banned
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Slavonija
Postovi: 1,200
Citiraj:
Autor ivand123 Pregled postova
EDIT: Bila cijena skoro cijeli dan 0.00kn, nije niti prvi niti zadnji put da tako griješe. Nego, ako je jedna cijena na stranici, a zapravo vrijedi druga a mi napravimo naruđbu s prvom cijenom koja je neispravna
da li imamo kakvo pravo na žalbu ili sl?
Kakva crna žalba, greške su moguće svugdje, zato se i ograde s napomenama:

Citiraj:
Svi podaci vezani uz artikle prezentirani su u dobroj namjeri. Links d.o.o. ne odgovara za eventualne pogreške nastale u opisu proizvoda, greške prilikom štampanja te promjene cijena. Slike artikala su ilustrativne prirode te ne moraju u potpunosti odgovarati artiklima. Za sve eventualne nejasnoće slobodni ste nas kontaktirati na info@links.hr.
khm je offline   Reply With Quote
Staro 25.07.2010., 23:59   #316
thesaint255
Premium
Moj komp
 
thesaint255's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Graz
Postovi: 535
Jedini problem koji sam imao s njima je taj da fino na njihovoj stranici nadem proizvod i pise da ga imaju u stocku,dodem kod njih u ZG i trazim tu termalnu pastu i dobijem vijest da nemaju,mislim stvarno...
__________________
5800X3D @ Scythe Fuma 2
ASUS ROG Strix B550-I Gaming
2x16 GB Crucial Ballistix 3600 MHz
RTX 4070 ti Gamerock
Corsair SF750
Cooler Master NR200P
thesaint255 je offline   Reply With Quote
Staro 26.07.2010., 00:01   #317
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor thesaint255 Pregled postova
Jedini problem koji sam imao s njima je taj da fino na njihovoj stranici nadem proizvod i pise da ga imaju u stocku,dodem kod njih u ZG i trazim tu termalnu pastu i dobijem vijest da nemaju,mislim stvarno...
Prijateljski savjet. Uvijek nazoves prije. Nevezano za ducan. Takve stvari se dogadjaju svugdje.
  Reply With Quote
Staro 26.07.2010., 10:43   #318
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
Prijateljski savjet. Uvijek nazoves prije. Nevezano za ducan. Takve stvari se dogadjaju svugdje.
Slazem se. Osim greske uvijek je moguce da bas netko uzme u medjuvremenu tu stvar. Bar links nije tesko nazvati i rezervirati...
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 26.07.2010., 11:38   #319
housel
aka Sizif
Moj komp
 
housel's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: požega
Postovi: 581
Hihi zato Protis zoveš i zoveš...
I ond akreneš prema njima i dalje zoveš...
I onda dođeš do njih i uđeš u trgovinu dok još uvijek zoveš i vidiš lika nezainteresiranog kako sjedi naslonjen na pult pokraj telefona koji zvoni i onda nemaju paste ili nešto sl
housel je offline   Reply With Quote
Staro 26.07.2010., 11:55   #320
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor housel Pregled postova
Hihi zato Protis zoveš i zoveš...
I ond akreneš prema njima i dalje zoveš...
I onda dođeš do njih i uđeš u trgovinu dok još uvijek zoveš i vidiš lika nezainteresiranog kako sjedi naslonjen na pult pokraj telefona koji zvoni i onda nemaju paste ili nešto sl
Offtopic:

Onda uđeš unutra, vidiš kako se ne javlja biser, počastiš ga sa par riječi, okreneš se, prošečeš do linksa, kupiš tamo pastu za par kuna skuplje, a na povratku se ubiješ u čevosima na trešnjevačkom. :P Ako si hrabar otiđeš to loše vinarije i još kupiš lošeg jeftinog vina za navečer.
  Reply With Quote
Staro 26.07.2010., 12:48   #321
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
kupio , tam masu stvari , evo sad ću i sestri tano uzet laptop .Ma ekipa u linksu ima same pohvale od mene!! Al nikad , NIKAD problema!

Zadnje izmijenjeno od: ivan77. 26.07.2010. u 12:48. Razlog: .
  Reply With Quote
Staro 31.07.2010., 15:45   #322
Halos
muimerP
Moj komp
 
Halos's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: VG
Postovi: 3,333
Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
Offtopic:

Onda uđeš unutra, vidiš kako se ne javlja biser, počastiš ga sa par riječi, okreneš se, prošečeš do linksa, kupiš tamo pastu za par kuna skuplje, a na povratku se ubiješ u čevosima na trešnjevačkom. :P Ako si hrabar otiđeš to loše vinarije i još kupiš lošeg jeftinog vina za navečer.
Ovak sam ja danas .

usput sma piknuo 8GB Corsair Voyagera i imam malih problema, jer je sporiji od mog starog a-data koji je tamo iz 2007e brijem.

Citanje 7mb, pisanje 15. Neznam dali treba biti tako, posto usb koristim malo redovitije, ipak sma racunao da ce biti malkicu brži...

Mogu ja sad uletit tam i mijenjati usb?Ili traziti lovi'Ili pak nadoplatiti za nekaj brze stajaznam?

S time da sam ono plasticno pakiranje morao na rubu srezati da izvadim usb, valjda to nije frka...
Halos je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2010., 15:54   #323
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,033
Citiraj:
Autor Halos Pregled postova
..Mogu ja sad uletit tam i mijenjati usb?Ili traziti lovi'Ili pak nadoplatiti za nekaj brze stajaznam?

S time da sam ono plasticno pakiranje morao na rubu srezati da izvadim usb, valjda to nije frka...
Koliko mi je poznato u roku od 7 dana primaju natrag i vracaju novce bez pitanja. Mislim da to s kesicom ne bi trebao bit problem pogotovo, ako je dosao u nekoj kutiji ili clamshellu poput npr. ovog .
Moje iskustvo se inace odnosilo s Linksom u ST-u i vracanjem LC napajanja.
BTW Nadam se da su ti cevosi dobro sjeli nakon mog odgovora
__________________


Pomelo mi sig -.-

Zadnje izmijenjeno od: Drvoje. 31.07.2010. u 16:17.
Drvoje je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2010., 15:59   #324
beasthunter
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: zagreb
Postovi: 37
ja sam dosta stvari uzimo u linksu, grafa procesor rami hard itd
i do sad nisam imo nijednom problema s njima
al opet never know
__________________
Save life...drive HONDA
beasthunter je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2010., 16:13   #325
Halos
muimerP
Moj komp
 
Halos's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: VG
Postovi: 3,333
Citiraj:
Autor Drvoje Pregled postova
Koliko mi je poznato u roku od 7 dana primaju natrag i vracaju novce bez pitanja. Mislim da to s kesicom ne bi trebao bit problem pogotovo, ako je dosao u nekoj kutiji ili clamshellu poput npr. ovog .
Moje iskustvo se incace odnosilo s Linksom u ST-u i vracanjem LC napajanja.
BTW Nadam se da su ti cevosi dobro sjeli nakon mog odgovora
sjelo sam tak

hehe, onda pravac ponedjeljak po sharkona za 50 kn manje i bok. Mislio sam da dajem 180 kn za nekaj kak spada, ocito me nije pogodilo...

p.s. da, tako izgleda odprilike plastika koju sma malo po rubu zhablao.
Halos je offline   Reply With Quote
Staro 02.08.2010., 10:49   #326
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Citiraj:
Autor Halos Pregled postova
Ovak sam ja danas .

usput sma piknuo 8GB Corsair Voyagera i imam malih problema, jer je sporiji od mog starog a-data koji je tamo iz 2007e brijem.

Citanje 7mb, pisanje 15. Neznam dali treba biti tako, posto usb koristim malo redovitije, ipak sma racunao da ce biti malkicu brži...

Mogu ja sad uletit tam i mijenjati usb?Ili traziti lovi'Ili pak nadoplatiti za nekaj brze stajaznam?

S time da sam ono plasticno pakiranje morao na rubu srezati da izvadim usb, valjda to nije frka...

Sporije cita nego pise?

S corsairom je lako. Napravis account na njihovom forumu. Pitas jesu li to ok brzine (nakon sto si provjerio na barem dva kompa). Ako kazu da nisu i da im posaljes na reklamaciju - isprintas i nosis na garanciju. Naravno ako je proslo onih linksovih 7 dana ili ako ti ne zele zamjeniti za drugo.
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 02.08.2010., 11:12   #327
Blue_Fatal1ty
Premium
Moj komp
 
Blue_Fatal1ty's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Čazma
Postovi: 1,728
Citiraj:
Autor Halos Pregled postova
Citanje 7mb, pisanje 15.
Kak je to moguće????

Ja imam pisanje na stik 5 MB i čitanje sa stika 32 MB
Blue_Fatal1ty je offline   Reply With Quote
Staro 02.08.2010., 11:18   #328
Champ
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Osijek
Postovi: 102
Jedna pomoć/pitanje?

Predao sam matičnu koja je neispravna,naravno garancija predo je u sredino 6. mjeseca tamo oko 15tog,16tog. Prošle subote su mi sms poslali da je ploča zamjenita i da će mi poslati novu. Problem je što je sad već 2.8. Prošlo je skoro 50 dana,nebi reko da je to još dan/dva al malo je previše mi za čekati.!?

Jel ima ko kakvu ideju i slično!?

edit: ideju kad bi moglo doći?!
Champ je offline   Reply With Quote
Staro 02.08.2010., 11:31   #329
Billkita
Premium
Moj komp
 
Billkita's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Čavle, Rijeka
Postovi: 199
Pa jesi ih zvao, išao do njih? Budi uljudan i pristojan i pitaj di je zapelo.
Billkita je offline   Reply With Quote
Staro 02.08.2010., 11:46   #330
Crypto
Premium
Moj komp
 
Crypto's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Varaždin
Postovi: 103
Citiraj:
Autor Halos Pregled postova
Ovak sam ja danas .
usput sma piknuo 8GB Corsair Voyagera i imam malih problema, jer je sporiji od mog starog a-data koji je tamo iz 2007e brijem.
Citanje 7mb, pisanje 15. Neznam dali treba biti tako, posto usb koristim malo redovitije, ipak sma racunao da ce biti malkicu brži...
Ne valja nekaj sa stickom. Imam isti i čitanje ide do 30 MBps, a pisanje je dosta jadno, oko 7 MBps. Ovo čitanje/pisanje obavezno isprobaj s većim fajlom, recimo nekim filmom, jer mali fajlovi idu uvijek sporo. Inače ima i frend isti stick, kod njega su brzine isto ko i moje...


Citiraj:
Autor Champ Pregled postova
Jedna pomoć/pitanje?

Predao sam matičnu koja je neispravna,naravno garancija predo je u sredino 6. mjeseca tamo oko 15tog,16tog. Prošle subote su mi sms poslali da je ploča zamjenita i da će mi poslati novu. Problem je što je sad već 2.8. Prošlo je skoro 50 dana,nebi reko da je to još dan/dva al malo je previše mi za čekati.!?
Jel ima ko kakvu ideju i slično!?
edit: ideju kad bi moglo doći?!
Mislim da je već i trebalo stići, al nikad ne znaš. Po meni si ih već trebal i prije zagnjaviti, 50 dana je previše...

Zadnje izmijenjeno od: Crypto. 02.08.2010. u 11:53.
Crypto je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na