Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 30.06.2019., 20:43   #1771
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
Kao max si sve dopusta, a svi ti top vozaci su slicni kad udju u racing mindset, pogledajte pretjecanje lcl nad romanom u monacu(bilo je vrhunsko) ALI da roman nije na izlasku pustio gas i prakticki stao desio bi se kontakt i imali bi jako slicnu situaciju kao danas.

Da haasu frerkan nije supplyer nema sanse da bi roman pustio gas, da je umjesto lcl to bio k.mag sigurno bi se kljucnuli.

__________________
Gigi1 je offline  
Staro 30.06.2019., 20:45   #1772
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
Ne, ne, ne, Leclerc je u Monacu odmah u subotu bio jasan, rekao je da ce u utrci ic na sve ili nista.

Ne izjednacuj ga sa Verstappenom.
SRV je offline  
Staro 30.06.2019., 20:46   #1773
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Ni slicno ovome danas. Ni blizu. Niti je bilo kontakta, a niti su bili jedan pored drugoga u sredini zavoja.

Cisto pretjecanje lclra. Da je ovo.max napravio, isto, cist potez.
Gabre je offline  
Staro 30.06.2019., 20:47   #1774
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
Citiraj:
Autor dean225 Pregled postova
A šta sam rekao. Ime!!!!

Pobjeda ostaje, nema kazne. Haahhahahahaaa..

Deru Ferrari gdje god i kada god stignu.

Honda 1 pobjeda, Ferrari nijedna. Haahhahahahaaaahaha
Kakvo ime, nije nikakvo ime. Otac mu je bio nula od vozaca i nula od covjeka. Nije bio ni poznat.
SRV je offline  
Staro 30.06.2019., 20:49   #1775
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,067
Ajde napokon dobra odluka i da se drže novog "let them race".

Naravno, šteta što je Vettel popušio kaznu par tjedana prije, al aj bar neki pomak i nadam se da bu se sad tog bolje držali jer se f1 stvarno pretvorio u sterilnu procesiju dok u drugim serijama imaš akciju u svakom krugu.
nub je offline  
Staro 30.06.2019., 20:56   #1776
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
Kao prvo trebaju prestat odlucivat pobjednika nakon proslave.

Kao drugo trebaju prestati sa ovim +5 sec kaznama. Kanada je bila najveca glupost jer je Hamilton mogao samo biti unutar 5 sekundi iza Vettela i pobjeda je njegova.

Kako su ovo trebali rijesiti, ako vec moraju dat kaznu? Pustit Hamiltona odmah da prodje. Onda bi i Vettelu i dalje dali sansu da pobijedi.

Iako sam misljenja, kao i velika vecina, da u Kanadi nije trebalo ni biti kazne.
SRV je offline  
Staro 30.06.2019., 20:58   #1777
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Nije je trebalo onda biti ni za rikija sa norisom jer se prekocio
Ali je za pretjecanje van staze, ali mozda da je to bio.max, ne hi ni to dobio
Gabre je offline  
Staro 30.06.2019., 21:01   #1778
Prki
Premium
Moj komp
 
Prki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,302
Ma nije ovim mrzetiljima uopće do situacije koja je napravljena na stazi, nego je do toga što je MAX u pitanju, tako da đaba vam svi klipovi svijeta i sve situacije iz povijesti kad njih hebe što je Max trenutno najbolji na gridu i što će još dugo to biti a njihovi vozači kojima su se nadali pokazuju da nisu u istoj ligi s Maxom
Prki je offline  
Staro 30.06.2019., 21:07   #1779
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
Ja bih samo da drugi vozaci budu prema Maxu onakvi kakav je on prema njima. To bi bilo ok.

Imali bismo mnogo vise sudara, no, sta ces, "hard rejsing".

Recimo da je Leclerc kao Verstappen, ovo bi 300% zavrsilo odustajajem obojice.
SRV je offline  
Staro 30.06.2019., 21:15   #1780
Prki
Premium
Moj komp
 
Prki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,302
Slažem se donekle,prvo Max se smirio jakooo puno i ne radi sranja ni 30% kao prije, drugo da je Leclerc poput Maxa do ove situacije ne bi došlo jer ga ovaj ne bi mogao stići
Prki je offline  
Staro 30.06.2019., 21:16   #1781
draksa
Premium
 
draksa's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 333
https://youtu.be/b6UxZi0nAlg


Ista situacija samo Kimi nije skrenuo u Landa
draksa je offline  
Staro 30.06.2019., 21:18   #1782
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor Prki Pregled postova
Slažem se donekle,prvo Max se smirio jakooo puno i ne radi sranja ni 30% kao prije, drugo da je Leclerc poput Maxa do ove situacije ne bi došlo jer ga ovaj ne bi mogao stići
Ti bas nemas pojma o f1 i samo trolas izgleda.
Gabre je offline  
Staro 30.06.2019., 21:19   #1783
Prki
Premium
Moj komp
 
Prki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,302
draksa@ Sad ćeš vidjeti i čuti da to nije isto, samo sačekaj koju minutu.
Gabre@ A kako se čini samo ti imaš pojma o F1 ovdje, koji dio ti nije jasan?
Prki je offline  
Staro 30.06.2019., 21:20   #1784
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Prki Pregled postova
Ma nije ovim mrzetiljima uopće do situacije koja je napravljena na stazi, nego je do toga što je MAX u pitanju, tako da đaba vam svi klipovi svijeta i sve situacije iz povijesti kad njih hebe što je Max trenutno najbolji na gridu i što će još dugo to biti a njihovi vozači kojima su se nadali pokazuju da nisu u istoj ligi s Maxom
Može Max donijeti ladne vode Lewisu Hamiltonu i pitat ga jel oće još nakon što popije
Toliko je Max najbolji na stazi

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Brko je offline  
Staro 30.06.2019., 21:27   #1785
redscro
Premium
Moj komp
 
redscro's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Kupres
Postovi: 4,084
Pravila su možda loša, no kakva god da jesu treba ih provoditi. Ako će se dopustiti ultimativno utrkivanje, onda i to treba definirati pravilima... ili ista ukinuti. Ovo selektivno provođenje pravila je sprdnja.
redscro je offline  
Staro 30.06.2019., 21:27   #1786
Prki
Premium
Moj komp
 
Prki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,302
Brko@ To ću ti priznati tek kada se Lewis makne iz Mečke, do onda je kao Schumi u Ferkanu,najbolji u daleko najboljem bolidu.
Prki je offline  
Staro 30.06.2019., 21:29   #1787
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
Najbolji je Hamilton i tu nema price. Na stranu Mercedes. Max je sad kao Alonso/Hamilton/Montoya nekad...

Ok, nije dobio kaznu. Sad samo neka se drze toga. Da ne bi bilo za par utrka ko s Kanadom ili ovo danas pa kazna.

I nemojte vise pls pricati da je Honda sranje. 😀

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline  
Staro 30.06.2019., 21:36   #1788
Prki
Premium
Moj komp
 
Prki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,302
[QUOTE=aski;3315345]

I nemojte vise pls pricati da je Honda sranje. 😀

/QUOTE]



Da se nisu povukli 2009-te vjerujem da Mečka ne bi bila toliko dominantna sada.
Prki je offline  
Staro 30.06.2019., 21:52   #1789
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor Prki Pregled postova
draksa@ Sad ćeš vidjeti i čuti da to nije isto, samo sačekaj koju minutu.
Gabre@ A kako se čini samo ti imaš pojma o F1 ovdje, koji dio ti nije jasan?
Da imaš pojma ne bi takve proljeve pisao.

Nisam ni ja neki strucnjak, ali ti valjas gluposti, ocito niti pratis a niti pamtis dogadjanja kroz F1.

Ja sam prvi govorio da je Max talent i buduci prvak, ali ne na ovakav stil voznje. To ne podrzavam.

Isto kako navijam za Rikiarda, ali ne podržavam njegovo pretjecanje van staze, i zasluzio je kaznu.
Gabre je offline  
Staro 30.06.2019., 22:03   #1790
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
Ni slicno ovome danas. Ni blizu. Niti je bilo kontakta, a niti su bili jedan pored drugoga u sredini zavoja.

Cisto pretjecanje lclra. Da je ovo.max napravio, isto, cist potez.
Citat s razumijevanjem je preduvjet shvacanja poante
__________________
Gigi1 je offline  
Staro 30.06.2019., 22:13   #1791
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Prki Pregled postova
Brko@ To ću ti priznati tek kada se Lewis makne iz Mečke, do onda je kao Schumi u Ferkanu,najbolji u daleko najboljem bolidu.
Ne moraš ti to meni nikad priznati činjenice govore za sebe. Nisam fan Hamiltona nikad bio, navijao za njega silom prilika kad je vozio za McLaren, ali trenutno je No.1, htio ti to sebi/meni priznati ili ne

Citiraj:
Autor aski Pregled postova
Najbolji je Hamilton i tu nema price. Na stranu Mercedes. Max je sad kao Alonso/Hamilton/Montoya nekad...
Upravo tako.

Citiraj:
Ok, nije dobio kaznu. Sad samo neka se drze toga. Da ne bi bilo za par utrka ko s Kanadom ili ovo danas pa kazna.
Upravo tako.

Citiraj:
I nemojte vise pls pricati da je Honda sranje. 😀
Ko priča da je SADA sranje? Bila je teško sranje 2015-2017, također povijesna i statistička činjenica. To što se netko s time ne može pomiriti i što sad vuče neke paralele sa stanjem prije 5 godina je u najmanju ruku smiješno.
Može se tako reći za bilo koji motor. Bila je i Mečka smeće od motora 2004 recimo, pa eto di su danas. Bio je i Ferrari smeće krajem 80-tih i početkom 90-tih. S druge strane Renault je bio mrcina 2010-2013, pa opet sad tek pokazuju znakove života nakon 2014. Povijesne činjenice su vidljive ako se manimo fanbojizma.
Da, i McLaren ima krivice u tom lošem braku, ali nije kako to neki ovdje pokušavaju prikazati da je pola-pola ili većina na McLarenovoj strani. Motor je razvijala Honda prema McLarenovim željama i vlastitim obećanjima da to tako može. Već sam vam rekao, krenite graditi kuću i neka vam poduzetnik kaže da može sve kako ste zamislili. Pa kad na pola puta stane, sretno vam bilo u završavanju posla Svakako ćete krenuti od sebe i reći "da, zadao sam si nemogući task, jadan poduzetnik". Ajde
Brko je offline  
Staro 30.06.2019., 22:15   #1792
Prki
Premium
Moj komp
 
Prki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,302
Gabre@ Ma kakav stil vožnje???Očito njegov stil vožnje ljudi vole,ove godine je proglašen 3 puta za driver of the day i još 3 puta bio u prvih 5,prošle godine 6 puta dobio i 7-8 puta bio u prva tri,dalekoooo najviše od svih na gridu, znači ljudi vole takav način vožnje i žele toga više na stazi. Da je prije radio nepromišljene stvari je, ali prošlu i naročito ovu sezonu je OK, malo agresivniji i sposobniji od ostalih, nije da se namjerno zabija u druge kao što su to neki "veći" vozači radili.Na kraju kad te Mečka hoće onda je očito tvoj stil vožnje prihvatljiv.
Prki je offline  
Staro 30.06.2019., 22:24   #1793
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Meni samo jedna stvar nije jasna: osobe kojima smeta agresivnost kod Maxa, a nekad su navijali za Šumahera. To što mi nije jasno je, je li se radi o dvostrukim standardima ili su ljudi za Šumahera navijali iz čistog Bandwagonerstva (kao što su neki za Vettela od 2010, za Hamiltona od 2014 itd...). Max je mala beba kakva je Mihajlo radio sranja na stazi. A Max je preagresivan... kakav LOL. Isto se može reći i za Sennu. Nije baš da je bio najpitomiji

Max vozi na nož ali i pametno. Nije baš da je debil poput onog Maldonada niti loš u procjenama kao Panj Grožan. I to trenutno pali i to svi više manje vole. Plus, ima vojsku navijača koja ga prati po svim GP-ovima te su mu osigurali i home GP. Definitivno on je top klinac F1.

Problem su pravila koja su kakva jesu i da ovise o volji stewarda na utrkama. Ne mogu se oteti dojmu ali danas da ovo nije bila Austrija i da nije bilo 100.000 holandeza, da bi spušio kaznu. Neka jasno klasificiraju što je racing incident a što nije.

Webber je Hamiltona tako nabrao u Singapuru 2010, čak ga je izbacio i iz utkre jer mu je sjebao ovjes i nije bilo kazne.
Brko je offline  
Staro 30.06.2019., 22:37   #1794
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
Nije toliko problem sto je on njega danas gurnuo van staze. Ljudima ide na zivce sto su pravila kako zapuse. I to unutar par tjedana.

To je ono sto ubija utrkivanje. Zato vozaci i jesu postali pussy.

Prije su ova sranja radili i Montoya i Schumacher i slicni. Ali su dobivali prolazak kroz boks ili stop/go.

Ocito da ovisi o tome kako te uzmu na zub 😉
Max je nesto ko CR7. Prljav, ali trenutno veliki autoritet kod sudija. Plus, domaca utrka na vlastitoj stazi.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline  
Staro 30.06.2019., 22:38   #1795
Prki
Premium
Moj komp
 
Prki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,302
Tako je Brko,da je imao nepromišljenih gluposti u prošlosti je, ali na gridu ima pun k.... vozača koji rade veće gluposti.Radije bi imao pun grid Maxova nego Vettlova ili Bottasa.A kroz povijest šta su ljudi radili.......To što on ne pokazuje respekt prema nikome na stazi možeš voljeti ili ne, ali govoriti protiv njegove vožnje je apsurd.Malac je agresivan ali nije budala,malo je bezobrazniji ali to proizlazi jer ne respktira nikoga i kad vidi šansu krene po nju.
Prki je offline  
Staro 30.06.2019., 22:46   #1796
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Meni samo jedna stvar nije jasna: osobe kojima smeta agresivnost kod Maxa, a nekad su navijali za Šumahera. To što mi nije jasno je, je li se radi o dvostrukim standardima ili su ljudi za Šumahera navijali iz čistog Bandwagonerstva (kao što su neki za Vettela od 2010, za Hamiltona od 2014 itd...). Max je mala beba kakva je Mihajlo radio sranja na stazi. A Max je preagresivan... kakav LOL. Isto se može reći i za Sennu. Nije baš da je bio najpitomiji

Max vozi na nož ali i pametno. Nije baš da je debil poput onog Maldonada niti loš u procjenama kao Panj Grožan. I to trenutno pali i to svi više manje vole. Plus, ima vojsku navijača koja ga prati po svim GP-ovima te su mu osigurali i home GP. Definitivno on je top klinac F1.

Problem su pravila koja su kakva jesu i da ovise o volji stewarda na utrkama. Ne mogu se oteti dojmu ali danas da ovo nije bila Austrija i da nije bilo 100.000 holandeza, da bi spušio kaznu. Neka jasno klasificiraju što je racing incident a što nije.

Webber je Hamiltona tako nabrao u Singapuru 2010, čak ga je izbacio i iz utkre jer mu je sjebao ovjes i nije bilo kazne.
Pravila su pravila, ili ih provodi ili obrisi i gotovo pa nek voze destruction derby, maknu crte oko staze i opleti misko.

10000% da mu nisu dali kaznu zbog tog jer je austrija i jer je 1000000 navijaca tamo bilo.

Koliko pratim po netu, prakticki se svi slazu da je ono bila zasluzena kazna.
Gabre je offline  
Staro 30.06.2019., 22:51   #1797
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
Max je uz ham trenutno najbolji vozac na gridu, problem hamiltona je sto bi on moga biti jos bolji ali mu se neda niti treba jer i kad napravi gresku lako to izvuce sa bolidom i nakon krug/dva kao da greske nije ni bilo.

Npr. ako detaljno pogledate kanadu, vett je prakticki odvozio savrseno do onog izlijetanja, ham je imao dosta gresaka(ne kobnih) samo to se uopce nije osjetilo jer je u takvom bolidu koji to unutar kruga/dva anulira.
To je ono sto je Gabre ranije pisao da vett mora stalno voziti na maximumu, a ham ne mora, i to nije mala stvar.

Da se vratim na danas, ovo sam tek sad skuzio, Max ima najbrzi krug utrke na hard gumama starim xy krugova, a vett je zadnjih nekolko krugova vozio na softu....honda kad napravi qualy mode kako spada i ako rb uspije napraviti progress sa zagrijavanjem guma na hladnijim utrkama bit ce tu veselja.
Zivo me zanima koliko ce jos utrka ova danasnja masina kod maxovog bolida uspjeti odraditi...

Madjarska je tradicionalno topla utrka, tu bi opet moglo biti svasta...na kraju ispada da navijamo za vruce utrke kako bi bilo zanimljivo...a ne za kisu kao proslih sezona
__________________
Gigi1 je offline  
Staro 30.06.2019., 22:55   #1798
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
@Gabre

Evo tu, preko 11t glasova, 65% kaze da je ok potez....

http://www.gptoday.com/full_story/vi...lerc_overtake/


Inace, def. danas najbolja utrka sezone, i dobro je blue u privatu rekao - treba austriju staviti 3x godisnje da se vozi
__________________
Gigi1 je offline  
Staro 30.06.2019., 23:02   #1799
Prki
Premium
Moj komp
 
Prki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,302
Gabre@ Pa daj mi reci kakva je razlika između Norisovog i Maxovog preticanja??? Imaš gore link od Drakse. Osim što je Kimi popustio a Leclerc nije.Daj mi molim te iskomentiraj tu situaciju i njihove putanje.
Prki je offline  
Staro 30.06.2019., 23:09   #1800
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Ne zelim se s tobom koji ne vidi ocigledno uopce upustati u raspravu.
Gabre je offline  
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na