Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 30.12.2018., 15:00   #8371
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Ne treba, hvala

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2018., 20:21   #8372
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 2,015
Citiraj:
Autor Libertus Pregled postova
Predsjednik uprave Hrvatskog telekoma.

Bivši.
Stipest je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2018., 20:40   #8373
Ante001
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2017
Lokacija: Split
Postovi: 125
Kako vi uspijete ispregovarat 2D za 135kn ja kod njih zadnijh 15 godina pa se cjenkaju jedva dali 3D paket za 188kn na 2 god, neki dobili dodatni digitalni prijamnik besplatno dok u mom slucaju nece ni da cuju a kamoli da daju, T-com nedavno uveo G-fast iternet u zgradu al sam pod ugovorom jos debelih godinu i nesto a sumnjam da bi ovi iz T-com dali ista jeftinije..
Ante001 je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2018., 20:56   #8374
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Početkom 2017 sam uletio u akciju "novi korisnik sa 50% popusta na 24 mjeseca". Sad navodno nema više takvog paketa od 40 programa nego je valjda 90 programa i kao najbolje kaj mi mogu ponuditi isto sve (TV + 150 Mbps internet) za 189 kn što je 55 kn više mjesečno nego do sada, ali kao i dalje 50% popusta jer je navodno sve skuplje. Baš me zvali opet da mi ponude to. Neki dan je bilo 229 kn, sad je već 189 kn. U biti na silu mi uguravaju prošireni paket koji mi ni ne treba.

OK, i dalje je bolje 189 kn od 229 kn, no lošije od 135 kn

T-Com za 3-4 tjedna ulazi u zgradu sa optikom pa budemo vidili kaj oni nude. Kao što rekoh, gospodična sa Iskona je bila tako ozarena kad sam rekao da sam na A1 i da sam uvređen i ozlojeđen njihovom ponudom

Edit: u biti klinac prošireni paket. Nabubali su u osnovni paket totalna sranja od programa, pa sad kao "više od 90 programa" ne gledam ni ovih 40 da bi gledao 90.

Jel puši još ona fora da se može imati samo net bez plaćenog TV paketa, ali da radi analogija?

Zadnje izmijenjeno od: Brko. 30.12.2018. u 21:09.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2018., 21:07   #8375
Ante001
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2017
Lokacija: Split
Postovi: 125
Nisu bas jeftini ako vam nude tu cijenu za 2D ja imam 3D za slicnu mogu oni to jos jeftinije ako hoce
Ante001 je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2018., 21:13   #8376
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Čujem razne priče i čitam svašta kako su uspjeli iskamčiti stare popuste i idalje plaćanje niskih cijena ali u stilu "od frenda frend je ovo" , "od strica kolega je ono" , "od kuma kum je simo" , "od tasta bratić je tamo".

No ništa konkretno nisam čuo niti pročitao kako je moguće ostvariti popust od nekoga ovdje na ovom forumu da je netko osobno rekao da je dobio nešto ili sam ispregovarao. Čak sam više konkretnijih primjera čuo iz svoje okoline da vrlo glatko ekipu odjebu tipa "nudimo vam to i to. Nećete? OK, vratite opremu u najbliži A1 centar". I to od službe za zadržavanje korisnika... pa sad ti znaj.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2018., 21:16   #8377
Anonimi
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2018
Lokacija: Zagreb
Postovi: 80
Mislim da jako ovisi sta imas jos dostupno. Znaju da im vecina ljudi nece otic nazad na paricu. Tako da ako nemas dostupnu optiku tesko da ce ti dati te ogromne popuste. Ako mozes otic na optiku onda ih je vec vise strah.
Anonimi je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2018., 21:25   #8378
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Nema optike u zgradi ovog momenta, ali najavljeno nam je da će biti krajem siječnja 2019 upeljan kabel, ali da će se još javiti predstavniku stanara o točnim detaljima. No ako uđe optika, onda bi radije za 189 kn Iskon 200/100 i neki osnovni TV koji ionako ne gledam, nego 150/15 i TV od 90 kanala koji nikako ne gledam

Meni ugovor traje do kraja ožujka 2019, sad sam vidio u papire. A zvali su me valjda zato jer sam ušao u onaj 90-dnevni period gdje se sad već može ugovor produljiti.

Ništa, neka se to još sve skupa paca 2 mjeseca pa ćemo već vidjeti što i kako dalje
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2018., 23:54   #8379
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,887
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Jel puši još ona fora da se može imati samo net bez plaćenog TV paketa, ali da radi analogija?
Puši svugdje osim u Šibeniku gdje je analogija ugašena prije par mjeseci.

Problem je taj da ako su u Šibeniku ugasili onda su napokon krenuli s tim i samo je pitanje vremena kad će i u drugim gradovima ugasit.

Citiraj:
Autor Ante001 Pregled postova
Nisu bas jeftini ako vam nude tu cijenu za 2D ja imam 3D za slicnu mogu oni to jos jeftinije ako hoce
Razlika između 2D (TV + internet) i 3D paketa je 10 kn i uvijek je bila. To što ti imaš telefon uz ovo dvoje ti minimalno povećava cijenu ili ovima koji nemaju telefon minimalno smanjuje cijenu.
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2018., 00:15   #8380
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Fiksni telefon: uređaj koji služi za pronalazak mobilnog telefona u kući 10 kn je usluga plus ako se što natuče minuta. Osobno ga nemam već 3 godine i nisam niti jednom primjetio da mi fali. Nekom možda i treba.

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2018., 00:26   #8381
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,887
Ma znam, ja sam samo odgovorio na ovo njegovo "nisu baš jeftini ako vam nude tu cijenu za 2D, ja imam 3D za sličnu". Jednostavno telefon nema neku cijenu kad je u paketu i tjt, ništa ne znači 2D ili 3D ako se dodaje ili oduzima telefon, što se tiče cijene naravno.
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2018., 00:36   #8382
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Jasno jasno. Nekada davno kad je Tekomara imala 90% korisnika pod svojom šlapom, onda je telefon nešto koštao. Sad je sporedna stvar. Internet je najznačajnija stavka, TV nešto manja, a telefon nikakva.

Čak je i u doba H1 dok sam bio na njima, Solo VDSL paket bio 149 kn, a sa telefonom 219. Moj stric ima 3D paket i plaća ga 199 kn. 189 bi mu bio 2D ali je on išao matematikom "jebeš 10 kn pa nek bude zlu ne trebalo" baš zato jer je razlika minorna.

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2018., 09:03   #8383
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,345
Ali i danas su na fiksnom neograničeni razgovori bez uspostave, pa ja, ni nemam tarifu na mobitelu već zovem sve s fiksnog.
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2018., 09:29   #8384
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
Zvanje s fiksnog, daj me nemoj trolat )))))))))))

Dobar dan ovdje Ag008, jel to stan Brko, mogu li dobiti Druga?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2018., 10:04   #8385
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,887
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
Ali i danas su na fiksnom neograničeni razgovori bez uspostave, pa ja, ni nemam tarifu na mobitelu već zovem sve s fiksnog.
Plaća se uspostava 20 lipa.
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2018., 10:21   #8386
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,113
Ne plaća se uspostava....taj fiksni telefon bez plaćanja uspostave i flat po cijeloj Rvackoj je moram priznati dobra fora...i ja zovem sa fiksnog ekipu na mob...
Master_Hrc je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2018., 10:29   #8387
Lak
Premium
 
Lak's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 397
Uspostava se plaća, plaćaju se i minute prema svim mobilnim mrežama osim Tomato i A1 (Vip).
Pričam o Bnetu.

Ne mješati sa A1 (ex Vip) ponudom gdje su svi pozivi prema svim fiksnim i svim mobilnim mrežama neograničeni, kao i nepostojanje naknade za uspostavu.
Lak je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2018., 10:38   #8388
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
Ali i danas su na fiksnom neograničeni razgovori bez uspostave, pa ja, ni nemam tarifu na mobitelu već zovem sve s fiksnog.
Ako imaš takvu tarifu, onda OK. Na Bnetu nema takve tarife. Naplaćuje se uspostava poziva i mobilne mreže van A1 sustava.
Citiraj:
Autor prileee Pregled postova
Zvanje s fiksnog, daj me nemoj trolat )))))))))))

Dobar dan ovdje Ag008, jel to stan Brko, mogu li dobiti Druga?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Tako nekako su pilili i ovi od teleprodaja pod zadnje. Jedan od razloga izbacivanja telefona je bilo i to. Kasnije je tek onaj "ne zovi" registar se pojavio.
Citiraj:
Autor Lak Pregled postova
Uspostava se plaća, plaćaju se i minute prema svim mobilnim mrežama osim Tomato i A1 (Vip).
Pričam o Bnetu.

Ne mješati sa A1 (ex Vip) ponudom gdje su svi pozivi prema svim fiksnim i svim mobilnim mrežama neograničeni, kao i nepostojanje naknade za uspostavu.
This.

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2018., 11:25   #8389
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,113
@Lak i @DrugBrko

U pravu ste, moj preveliki grijeh
Ja sam govorio za A1....
Master_Hrc je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2018., 11:36   #8390
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Ma sve OK ko će ih sve pohvatati. Tih A1 podoficira ima sad ko dreka i svaki svoje tera, a ista firma.

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2018., 12:37   #8391
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,345
Ja sam na HT-u za 209kn Max3 i imam neograničeno fiksne i mobitele prema svima bez uspostave. Onda i zovem svih s fiksnog kada ne plaćam ništa. Tako se puno više isplati nego da imam dodatnu tarfiu za razgovore na mobu.
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2018., 12:44   #8392
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,362
Kako uspiješ u svakoj temi otić u offtopic, fascinatno.


Što se tiče Bneta, meni sad ističe 50% akcija. Javio im se, pa me zvali povratno, ponudili mi klasičnu ponudu za 199 kn, odbio. Nakon toga zovu opet, ženskica sva ljubazna da zna da sam odbio redovnu ponudu od kolege te želim li možda da me kontaktira služba za savjetovanje korisnika ili da ih ja zovem pa da dogovorimo popust kao što sam dogovorio prije dvije godine. Rekao može, sad čekam da me nazovu. Ak ne nazovu ovaj tjedan, zovem ih ja.
Probat ću iskamčit i tablet ak može ekstra samo za muke
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2018., 13:41   #8393
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,887
Citiraj:
Autor Juice Pregled postova
Probat ću iskamčit i tablet ak može ekstra samo za muke
Džaba ti je pokušavat. Nećeš ni 50% dobit, max 40%.
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2018., 13:44   #8394
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,345
Netko je rekao kako ne treba uzimati telefon a ja dajem primjer da se može.
Nego nitko nije odgovorio, je li tko uspio dobiti kao novi korisnik 50% na 2g?
Ističe mi za koji mjesec HT, pa ako oni ne ponude dobru cijenu (staru) da vidim što me čeka s bnetom.
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2018., 13:56   #8395
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 2,015
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Čujem razne priče i čitam svašta kako su uspjeli iskamčiti stare popuste i idalje plaćanje niskih cijena ali u stilu "od frenda frend je ovo" , "od strica kolega je ono" , "od kuma kum je simo" , "od tasta bratić je tamo".

No ništa konkretno nisam čuo niti pročitao kako je moguće ostvariti popust od nekoga ovdje na ovom forumu da je netko osobno rekao da je dobio nešto ili sam ispregovarao. Čak sam više konkretnijih primjera čuo iz svoje okoline da vrlo glatko ekipu odjebu tipa "nudimo vam to i to. Nećete? OK, vratite opremu u najbliži A1 centar". I to od službe za zadržavanje korisnika... pa sad ti znaj.

Kako nema ništa konkretno. Ja sam pisao o svom produženju u 11 mj. Znaći 2D paket na 40 % (143,00kn) + prošireni TV na 50 %, meni napet radi SK HD kanala koje sam samo njih plačao 45 kn/mj ( 24,50 kn)+ net 150 Mbit/s (15,00 kn).
Stipest je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2018., 14:07   #8396
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
I dalje je to skuplje nego što si imao, jel tako? Dakle, nisi ispregovarao da ostane sve kako je i bilo? Ili jesi?

Bonus pitanje: je li ti dostupna optika T-HT-a u životnom prostoru?
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2018., 14:56   #8397
frulex
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 692
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
I dalje je to skuplje nego što si imao, jel tako? Dakle, nisi ispregovarao da ostane sve kako je i bilo? Ili jesi?

Bonus pitanje: je li ti dostupna optika T-HT-a u životnom prostoru?
Ja sam bio nekih 9-10 godina na 3D-u s proširenim TV paketom za cca 245 kn, i još sam plaćao zadnje vrijeme onih 10 kn za 120 Mbit, znači cca 255 kn. Prvo su mi nudili prije par mjeseci kad mi je istekla obveza, za nekih 285 kn da mi isto ostane. Tu sam se malo nećkao jer imam već 2 god. HT optiku u ulazu, ali našli se na kraju da praktički ostane sve isto za cca 260 kn i to s uključenih 150 Mbit i ovim novim većim TV paketom. HT, koliko se sjećam, bi mi bio preko 300 kn za sličan paket...

Sent from my Mi Max 3 using Tapatalk
frulex je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2018., 14:59   #8398
Ante001
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2017
Lokacija: Split
Postovi: 125
Citiraj:
Autor Anonimi Pregled postova
Mislim da jako ovisi sta imas jos dostupno. Znaju da im vecina ljudi nece otic nazad na paricu. Tako da ako nemas dostupnu optiku tesko da ce ti dati te ogromne popuste. Ako mozes otic na optiku onda ih je vec vise strah.

Ja mogu otic na optiku mislim mogao sam da su je prije uveli nego potpisao ugovor za A1, za T-com kazu ljudi da su dosta skuplji nego A1 pa mozda iz toga razloga ovi nece nista dodatno da snizavaju..
Ante001 je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2018., 16:22   #8399
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 2,015
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
I dalje je to skuplje nego što si imao, jel tako? Dakle, nisi ispregovarao da ostane sve kako je i bilo? Ili jesi?

Bonus pitanje: je li ti dostupna optika T-HT-a u životnom prostoru?

Iskreno zaboravio sam koliko sam točno plačao paket. Na njega sam imao 50 %, ali sam uz to imao 10 kn za 120 Mbit/s net i 45 kn za sportski HD paket. Bilo je nešto manje od 200 kn. To mi je bio cilj i u ovim pregovorima i u tome sam uspio, pa sam zadovoljan. Znaći 2D, osnovni i prošireni TV ( 30 HD kanala uključujući sve SK HD) i 150 Mbit/s net, sve skupa 182,00 kn. S obzirom na sportki HD paket, prije sam plačao više( ne puno). Sve skupa mislim da je to korektna cijena, pogotovo radi HD kanala i 150 Mbit/s stabilnog neta.
Da, imam optiku dovućenu do stana i preko nje mogu dobiti HT i Iskon.
Stipest je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2018., 18:32   #8400
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,731
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Čujem razne priče i čitam svašta kako su uspjeli iskamčiti stare popuste i idalje plaćanje niskih cijena ali u stilu "od frenda frend je ovo" , "od strica kolega je ono" , "od kuma kum je simo" , "od tasta bratić je tamo".

No ništa konkretno nisam čuo niti pročitao kako je moguće ostvariti popust od nekoga ovdje na ovom forumu da je netko osobno rekao da je dobio nešto ili sam ispregovarao. Čak sam više konkretnijih primjera čuo iz svoje okoline da vrlo glatko ekipu odjebu tipa "nudimo vam to i to. Nećete? OK, vratite opremu u najbliži A1 centar". I to od službe za zadržavanje korisnika... pa sad ti znaj.
Ja sam dobio opet 50% na 2g (145kn/mj za 150mbit 3D)

Planirao sampreci na tcom optiku, potpisao s njima, i zvali me zasto prelazim, i bez problema dali opet 50%.
rendula je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na