Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 03.05.2017., 06:55   #28771
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Citiraj:
Autor lowrider Pregled postova
Fanatik, zvučiš ko da te Merc plaća da ih braniš, meni je to bilo smiješno, čemu kupuje takav auto, oštetit će si ga negdje od nesigurnosti.

Novi Švabo u 2014.oj od 50+ 000 ojra da nema u seriji najobičnije stražnje parking senzore, i pazi niti svjetlo u preticu suvozača, cd player koji ne podržava mp3, sorry, to je smiješno
Merc da me plaća? Da bar! Merc mi je od švapske trojke na zadnjem mjestu, iza audija i bembe.
Zašto ti smiješno što kupuje takav auto? Nije ga od tvojih novaca kupio. Ak je loš vozač, sjebat će bilo koji, od clia do lexusa. A i ovo čuđenje što nema u opremi... Bože moj, svaka roba ima svog kupca. Kaj, da ima neki premium package, ti bi se čudio što nema još mali milion stvari koje može extra doplatit i iskrcat xxx ojrića. Čovjek si je odlučio vozit mecu, sviđa mu se izgled auta, unutrašnjost, luksuz. I odlučio je ić na base varijantu. Pa kaj? On ga vozi, ne ti. Jel ti na svom autu imaš ultra high paket opreme koji uključuje sve moguće što se moglo uzet? Ne kužim to zabadanje nosa u tuđe stvari. Tvrdi uzeo mazdu, green fanboy uzeo fiestu. Jesu zadovoljni autima, jesu. I to je najbitnije. Kaj me boli neka stvar što od opreme imaju unutra dok su oni sretni. Po tvom, ak ideš kupovat neki auto više klase odmah moraš doplatit dodatne opreme za još jedan auto da bi imidž u tvojim očima bio zadovoljen. Bzvz.
Što se cla tiče, za parking senzore ne znam u kojem paketu idu, no ima usb koji čita mp3 a ovo za pretinac neću tvrdit, nisam ga otvarao no sumnjam da nema svjetlo.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 03.05.2017., 07:04   #28772
Dragster
Premium
 
Dragster's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Rijeka
Postovi: 308
škoda citigo majka i kraljica
Dragster je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 03.05.2017., 07:10   #28773
jed2i
Premium
Moj komp
 
jed2i's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,771
Kad smo kod Mercedesa...
Dobili C klasu za jedno putovanje, 220d, (automatic,xenon, senzori,navigacija bla bla)novu, 5000km je imala...
Auto ima elektično podešavanje sica ali nema podešavanje lumbalnog dijela, wtf????
Neudoban i skučen za popizdit, manji je od Focusa
Ono kaj je pozitivno je to kaj auto ide dobro, mjenjač radi super.
Sve u svemu, postoji dosta auta koji daju više za te novce, al to je Mećka, "unas su to prava kola"
jed2i je offline   Reply With Quote
Staro 03.05.2017., 07:22   #28774
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
Ak je stef u supi ugradjivao plin da.
Starci imali 2 auta na plin, morao sam doc skroz do auspuha da osjetim miris, naravno nitko drugi ne bi.
Dok s druge strane dizeli najnoviji i dalje smrde, bar meni.
Za benzin nemrem nis rec jer mi to mirisi
Iako osjetio sam vise puta smrad plina kad sam se vozio ali ni priblizno starijim dizelima.
Golf 1 i 2 po najnovijem idu na dimnjačarski pregled umjesto ekotesta
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 03.05.2017., 07:22   #28775
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
Ak je stef u supi ugradjivao plin da.
Starci imali 2 auta na plin, morao sam doc skroz do auspuha da osjetim miris, naravno nitko drugi ne bi.
Dok s druge strane dizeli najnoviji i dalje smrde, bar meni.
Za benzin nemrem nis rec jer mi to mirisi
Iako osjetio sam vise puta smrad plina kad sam se vozio ali ni priblizno starijim dizelima.
ok, ne kuzim se, samo kaze da se fejst osjeti ponekad

Sent from my MI MAX using Tapatalk
  Reply With Quote
Staro 03.05.2017., 07:44   #28776
burmuz
Premium
Moj komp
 
burmuz's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Golf 1 i 2 po najnovijem idu na dimnjačarski pregled umjesto ekotesta
Samo meni nije jasno, kako ovi na tehničkom puštaju takve čađare a paralelno gnjave ljude s novim / novijim autima za ispuh. Koliko puta ispred sebe vidim auto koji doslovno kao lokomotiva ispušta crni dim dok je ćale svojedobno morao svoju fiestu, koja ima katalizator btw, voziti po obilaznici da se ispušte kako bi prošla test.
burmuz je offline   Reply With Quote
Staro 03.05.2017., 07:46   #28777
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Stotara u pepeljari.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 03.05.2017., 11:00   #28778
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
nije stotara nego stavka da kola ne posjeduje katalizator i onda se mijenjaju neke stavke po ekotestu ili preskaču i zato gledamo u te relikte povijesti i gutamo njihova govna.

nemreš sad ti odjednom ubit milijon duji u državi... ko će onda glasat?
syss je offline   Reply With Quote
Staro 03.05.2017., 11:06   #28779
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Ono kad golf 3/4/5 TDI ispred tebe stisne gas do daske, obavezno kočim/stajem i palim unutarnju ventilaciju.

Za prebit vozača i prebit onoga tko ga je pustio na tehničkom.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 03.05.2017., 11:17   #28780
Apacer ft Bozja
Baja!
Moj komp
 
Apacer ft Bozja's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Sisak
Postovi: 761
Citiraj:
Autor lowrider Pregled postova
Novi Švabo u 2014.oj od 50+ 000 ojra da nema u seriji najobičnije stražnje parking senzore, i pazi niti svjetlo u preticu suvozača, cd player koji ne podržava mp3, sorry, to je smiješno
O čemu ti pričaš? Ima svjetlo u pretincu ispred suvozača. A i ovo da ne svira mp3ice je glupost totalna. Jesi se ti kad vozio uopce u nekom Mercedesu koji je napravljen u zadnjih desetak godina? Ne znam odakle vadiš ovakve bisere...

Citiraj:
Autor jed2i Pregled postova
Auto ima elektično podešavanje sica ali nema podešavanje lumbalnog dijela, wtf????
Sa desne strane sjedala se nalazi ko prekidač neki za namještanje lumbalnog dijela. Ja vozim W204 (znači predzadnja linija, ne zadnja!) pa ima to, stoga si trebao malo bolje pogledati oko sebe.
__________________
Ja sam bio lud, zaljubljen i mlad.
Apacer ft Bozja je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas