Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 19.11.2022., 19:20   #2461
Zé.
Cidade de Deus
Moj komp
 
Zé.'s Avatar
 
Datum registracije: Oct 2014
Lokacija: Agram
Postovi: 246
Evo da i ja podjelim iskustvo.

U pon, 14.11 šaljem paket iz ZG sa SB, šalteruša kaže isporuka srijeda 16.11 do 20h navečer, danas je subota 19.11, kupac me zove i pita di je zapelo?
Na trackingu kaže da je PRIMATELJ 16.11 u 17:01 dogovorio drugi termin dostave. Lik pojma nema o nikakvom drugom terminu.

Jebenom dostavljaču se nije dalo voziti pa je samo prekucao drugi datum.
__________________
"The world is full of kings and queens, who blind your eyes and steal your dreams?"
Zé. je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2022., 19:28   #2462
Roy
15/JG52
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 724
Citiraj:
Autor 2 die 4 Pregled postova
Cijeli iznos su vratili jer nije uopće bilo osnove da se vrši carinski pregled.



Nemojte im opraštati te iznose, svi tražite novčeke natrag putem onog obrasca na njihovoj stranici, a ja kako sam već i napisao ću ih prijaviti i HAKOMu jer namjerno to rade i nije prvi put da rade nešto nelegalno. Sjetite se samo onih famoznih 4,5kn na small packet iako na pošiljkama nije pisalo small packet
+1

Poslao zahtjev sa skeniranim računom, omotnice u kojoj je stigla pošiljka, račun sa Alija i puni IOSS, vratili kompletan iznos na tekući

Btw, sada punomoć za drugu osobu radi podizanja pošiljke naplaćuju 62,5kn
Roy je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2022., 22:20   #2463
Luce
iVar
 
Luce's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 310
Citiraj:
Autor Zé. Pregled postova
Evo da i ja podjelim iskustvo.

U pon, 14.11 šaljem paket iz ZG sa SB, šalteruša kaže isporuka srijeda 16.11 do 20h navečer, danas je subota 19.11, kupac me zove i pita di je zapelo?
Na trackingu kaže da je PRIMATELJ 16.11 u 17:01 dogovorio drugi termin dostave. Lik pojma nema o nikakvom drugom terminu.

Jebenom dostavljaču se nije dalo voziti pa je samo prekucao drugi datum.
obavezno Idi na stranicu i pošte i napiši prigovor jer ako gospoda nemaju problema da se preseravaju I kurce na stranici kako dostavljaju 98 paketa sljedeći radni dan a pritom su digli cijene da slanje najobičnijeg paketa te košta oko nekakvih 50 KN a za te novce već imaš podosta ostalih firmi koji će ti dostaviti u urednom vremenskom periodu i sa više obzira.




prije dva mjeseca imao sam situaciju sa poštom koju sam opisao ovdje na forumu,na moje divno čudo žalbu koju sam napisao su uvažili i vratili pošaljitelju novac.e sada nastupa još veći debilizam... isti taj čovjek ponovo mi šalje paket isto kao prošli put srijedom poslijepodne i isto kao prošli put paketa nema no ovaj put su u pošti odlučili podići ulog te uopće nisu ni poslali sms poruku o zapremini tog paketa ili da je paket na dostavi sa obzirom da paket nije došao niti četvrtak niti u petak subotom sam kontaktirao čovjeka i on mi je poslao tracking number na tom broju vidim napravljen nekakav lažan pokušaj dostave u petak ujutro, ja provjeravam na stranici uopće ne piše nigdje da je paket bio utovareno u vozilo za dostavu nisam dobio sms nije ostavljen papirić na adresi nije čak ni ti kurvir nazvao telefonski broj znači tipovi su izmislili nekakav pokušaj dostave samo da bi se izvukli od toga da se ljudi žale da nije dostavljen paket u dogovoreno vrijeme stvarno...koliko su nisko pali
__________________

Luce je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2022., 00:58   #2464
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Najave mi paket u četvrtak između 14-17, poslije 20h zove dostavljač jesam doma.. jbg nisam doma... Kao ide u poštu, reko OK. Stigne poruka da mogu u subotu preuzet (petak neradan dan) i, radno vrijeme do 13h, dođem do pošte u 12:15h, oni rade do 12 ofc.. i danas mi naplate ležarinu. Kraljevi.
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
partwish je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2022., 09:13   #2465
Daten
Premium
Moj komp
 
Daten's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 394
Pozdrav,

4.11. poslao sam paket u SAD, do danas na trackingu zasnja informacija stoji da je 7.11. "Pošiljka je otpremljena u inozemstvo".

Jel to normalno kad se šalje u inozemstvo?
__________________

Daten je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2022., 09:19   #2466
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,892
Citiraj:
Autor partwish Pregled postova
Najave mi paket u četvrtak između 14-17, poslije 20h zove dostavljač jesam doma.. jbg nisam doma... Kao ide u poštu, reko OK. Stigne poruka da mogu u subotu preuzet (petak neradan dan) i, radno vrijeme do 13h, dođem do pošte u 12:15h, oni rade do 12 ofc.. i danas mi naplate ležarinu. Kraljevi.
Zna li se koliko se naplaćuje ležarina i naplaćuje li se odmah čim to poštar vrati u poštu ili?
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2022., 11:29   #2467
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 3,008
Jel vam se kad dogodilo da poštar kod preuzimanja pošiljke na lokaciji ne ostavi nikakvu potvrdu da je pošiljka preuzeta?
Onaj njihov paket24 ili kako se već sad zove, bivši hpexpress.
Uzme paket, pitam ga da li ostavljaju kakvu potvrdu o preuzimanju, on veli da ne
Inače ih izbjegavam za slanje, ali ovaj put baš morao tako pa mi čudno. Da sam u pošti dostavio paket, dobio bi papir.
c-shadow je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2022., 11:39   #2468
robimarko-bug
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2013
Lokacija: Tenja(Osijek)
Postovi: 1,071
Uvijek sam dobio potvrdu, bilo na A4 papiru što je unaprijed isprintao i onda potpisao i dao mi ili na POS-u isprinta listić da je preuzeto.
robimarko-bug je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2022., 11:45   #2469
nepalac
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2022
Lokacija: EU
Postovi: 650
Ja ne dobijem potvrdu ni od HPa ni od drugih kurira.
Nekad mi dođe oversease po paket, nekad gls, i samo pokupe.
Uopće se ne zamaram s time, on skenira kad uzima paket i sve je to danas digitalizirano, kakvi papiri više...
__________________
...
nepalac je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2022., 11:51   #2470
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 3,008
Super, sad moram ići zvati servis da vidim jel moj mobitel uopće stigao do njih. Dokaza da sam poslao nemam jer nisam ja naručivao dostavu
c-shadow je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2022., 11:55   #2471
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,789
Ako nisi radio papire za prikupljanje paketa, to nije tvoja briga To je servis radio, oni imaju tracking broj i mogu provjeravati njegov status ako ista zapne. Njima na dusu
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2022., 11:56   #2472
bamuja
ex zmaster76
Moj komp
 
bamuja's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: pula
Postovi: 322
Citiraj:
Autor c-shadow Pregled postova
Jel vam se kad dogodilo da poštar kod preuzimanja pošiljke na lokaciji ne ostavi nikakvu potvrdu da je pošiljka preuzeta?
Onaj nji