Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 28.08.2018., 11:53   #691
sti
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Lawl
Postovi: 1,327
Ne, upravo sam im poslao mail s upitom.
sti je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2018., 17:23   #692
Zebran
Premium
Moj komp
 
Zebran's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Bedekovčina
Postovi: 146
Tko je sve od kolega kupio u Conradu RX570? Upravo sam dobio e-mail u kojem otkazuju narudžbu.



Poštovani gospodine.
zahvaljujemo Vam na narudžbi.
Želja nam je bila hitno izvršiti Vašu narudžbu, no velika potražnja je dovela do toga da
sljedeći proizvod više ne može biti isporučen.
Razumijemo vaše razočaranje. Naš odjel nabave je zbilja sve pokušao, no unatoč velikom
trudu nismo mogli pronaći traženi proizvod.
Jako biste nas razveselili, kada biste nam i dalje poklanjali svoje povjerenje. Pri
sljedećoj kupnji ćemo sve učiniti kako bismo Vas uslužili, kao i obično, brzo i s vašim
potpunim zadovoljstvom.
Srdačan pozdrav
Vaša Conrad služba za korisnike
__________________

Zadnje izmijenjeno od: Zebran. 28.08.2018. u 21:46. Razlog: dopuna
Zebran je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 29.08.2018., 10:49   #693
Morpheous
Premium
Moj komp
 
Morpheous's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: zg
Postovi: 1,028
Citiraj:
Autor Zebran Pregled postova
Tko je sve od kolega kupio u Conradu RX570? Upravo sam dobio e-mail u kojem otkazuju narudžbu.



Poštovani gospodine.
zahvaljujemo Vam na narudžbi.
Želja nam je bila hitno izvršiti Vašu narudžbu, no velika potražnja je dovela do toga da
sljedeći proizvod više ne može biti isporučen.
Razumijemo vaše razočaranje. Naš odjel nabave je zbilja sve pokušao, no unatoč velikom
trudu nismo mogli pronaći traženi proizvod.
Jako biste nas razveselili, kada biste nam i dalje poklanjali svoje povjerenje. Pri
sljedećoj kupnji ćemo sve učiniti kako bismo Vas uslužili, kao i obično, brzo i s vašim
potpunim zadovoljstvom.
Srdačan pozdrav
Vaša Conrad služba za korisnike

A mogli su ti bar neki kupon s popustom na sljedecu narudzbu dati. I jos se nadaju da ces imati u njih povjerenje sljedeci put. Na temelju cega? U redu je da nesto nestane sa zaliha, ali odgovor u mailu je blago receno smijesan
__________________
Free your mind and open your eyes
Morpheous je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2018., 11:20   #694
zalman1
Banned
 
zalman1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 623
Ne znam šta je tu smiješno, ispričali se ljudi i objasnili situaciju.
Imaš 20 nečega, i to je prodano, ne mogu oni izmislit još 20 komada, prvi koji su naručili će dobiti.
zalman1 je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2018., 11:30   #695
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
Smijesno je jer se nicim nisu potrudili zadrzat to povjerenje. Ka sta kaze morpheus, 5-10% popusta na sljedecu narudzbu, nesto sta njima ne znaci puno a potencijalno ce zadrzat kupca.

Kad imas 20 necega onda nakon 20 prodanih je rasprodano, a ne moze se narucit. Njihova greska

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2018., 11:35   #696
zalman1
Banned
 
zalman1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 623
Nisam vidio ni da druge trgovine nude bilo kakve bonove i popuste, a vidio sam hrpu otkazanih kupnji ovdje po forumu, pogotovo kad su neke akcije.
Samo napišu "vaša narudžba je nažalost stornirana".
Nisi oštećen za ništa, a hoćeš li tamo kupovati više to je tvoja stvar.
zalman1 je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2018., 11:36   #697
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
Sve sta si reka stoji, samo je stvar u osjecaju za pridobit kupca.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2018., 11:45   #698
Morpheous
Premium
Moj komp
 
Morpheous's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: zg
Postovi: 1,028
Zalman, ne razumijes poantu mog posta u kojem je naglaseno da je u redu ostati bez proizvoda na zalihama, ali nije u redu poslati genericki mail koji svaka firma ima u rezervi i u njemu traziti povjerenje kupca. Kupac je vec dao svoje povjerenje, oni ga nisu opravdali i onda traze jos povjerenja. Kvragu, cak i u mcdonaldsu ti daju kupon kada nesto zeznu, krivo izvrate novac isl. Ja sam takve stvari vise puta po trgovinama dozivio, a to sto ti nisi je samo stvar lose prakse trgovca s kojim si poslovao, bio on iz Hrvatske ili prekk granice. Dakle, nitko nikome nije duzan, nigdje u zakonu ne pise sa to mora napraviti, ali ne mozes dvaput traziti povjerenje kupca bez da nesto vratis natrag. Radi se o dobroj praksi i POSTOVANJU prema kupcima koji su spremni na nevideno dati 1200 kuna.
__________________
Free your mind and open your eyes
Morpheous je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2018., 11:47   #699
segregator
Propali Amigaš
Moj komp
 
segregator's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Nin
Postovi: 6,959
Citiraj:
Autor Morpheous Pregled postova
Zalman, ne razumijes poantu mog posta u kojem je naglaseno da je u redu ostati bez proizvoda na zalihama, ali nije u redu poslati genericki mail koji svaka firma ima u rezervi i u njemu traziti povjerenje kupca. Kupac je vec dao svoje povjerenje, oni ga nosu opravdali i onda traze jos povjerenja. Kvragu, cak i u mcdonaldsu ti daju kupon kada nesto zeznu, krivo izvrate novac isl. Ja sam takve stvari vise puta po trgovinama dozivio, a to sto ti nisi je samo stvar lose prakse trgovca s kojim si poslovao, bio on iz Hrvatske ili prekk granice. Dakle, nitko nikome nije duzan, nigdje u zakonu ne pise sa to mora napraviti, ali ne mozes dvaput traziti povjerenje kupca bez da nesto vratis natrag. Radi se o dobroj praksi i POSTOVANJU prema kupcima koji su spremni na nevideno dati 1200 kuna.
A i o kvaliteti web trgovine, naime nije neki problem isprogramirati da prodaješ samo ono što zbilja i imaš na zalihi
segregator je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2018., 14:47   #700
zalman1
Banned
 
zalman1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 623
Citiraj:
Autor Morpheous Pregled postova
Kupac je vec dao svoje povjerenje, oni ga nisu opravdali i onda traze jos povjerenja.
Ma daj, kliknuo si kupi, kupnja nije prošla jer toga više nema, i čemu sad kuknjava? Jesi oštećen za nešto? Jesi nešto izgubio? Nisi.
Kako rekoh, ni jedan trgovina ne daje popuste za takve stvari, nagledali smo se ovdje akcija koje nisu prošle od strane Hangara 18, Instara, mall.hr...

Pa čak i najveća svjetska trgovina amazon ti samo pošalje e-mail da je kupnja stornirana, napravili su mi to 3 puta jer je cijena bila pogrešna.
Uopće ne vidim problem u tome, a to što ti vidiš samo govori da nismo svi isti.
Fala bogu pa ima brdo trgovina i biraj gdje ćeš kupovati.


Citiraj:
Autor segregator Pregled postova
A i o kvaliteti web trgovine, naime nije neki problem isprogramirati da prodaješ samo ono što zbilja i imaš na zalihi
Normalno da je problem, ili ti misliš da je moguće ažurirati stanje zalihe u realnom vremenu?
Trgovci ni nemaju zalihe nego distributeri od kojih ovi povlače artikle.
Ako par ljudi naruči u isto vrijeme normalno da stanje neće biti ažurirano.
Nekome će uplata proći odmah, nekome za 2 sata, netko će plaćati virmanom pa je pitanje hoće li uopće platiti, hrpa faktora.
zalman1 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 29.08.2018., 15:17   #701
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,416
Citiraj:
Autor segregator Pregled postova
A i o kvaliteti web trgovine, naime nije neki problem isprogramirati da prodaješ samo ono što zbilja i imaš na zalihi
O da, isto sam, potpuno isto razmisljao kao ti, dok nisam presao na dark side. Da vidis veselja.

Teskom mukom mi priznat, al ovaj put se slazem s zalman1.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2018., 15:46   #702
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,455
ne sjecam se kad je mall.hr zajebao nekog u vidu akcije koja nije prošla
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2018., 15:59   #703
zalman1
Banned
 
zalman1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 623
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
ne sjecam se kad je mall.hr zajebao nekog u vidu akcije koja nije prošla
Zajebo je par puta, isto šalju generički odgovor, kao i ekupi i sve ostale trgovine:
Citiraj:
Poštovani,

prilikom pregleda Vaše narudžbe, došli smo do saznanja da je u narudžbi naručen artikl kod kojeg je došlo do očite pogreške u cijeni.
Stoga Vas, nažalost, moramo obavijestiti, da smo Vašu narudžbu primorani stornirati.

Ovim putem primite naše isprike zbog nastale neugodnosti.

Hvala Vam na razumijevanju i lijep pozdrav.


Petrik Mencl
call center @ mall.hr
+385 1 6700 321
www.mall.hr
Samo sorry, storniram i doviđenja, kakvi popusti, bonovi...
zalman1 je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2018., 16:28   #704
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,633
Citiraj:
Autor zalman1 Pregled postova
Samo sorry, storniram i doviđenja, kakvi popusti, bonovi...
Ag008, jesi to ti?
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2018., 18:07   #705
zalman1
Banned
 
zalman1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 623
Jesi uočio možda da nisam ja taj koji traži popuste i bonove?
Ajd pliz čitaj raspravu od početka prije "šaljivih" komentara.
zalman1 je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2018., 18:33   #706
lajchi
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Čakovec
Postovi: 506
Ostecen je u tome da je novac skinut sa kartice/racuna, i to ce potrajati koji dan da se vrati, dok u meduvremenu moze propustiti jos koju akciju dok su sredstva nedostupna...
lajchi je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2018., 18:45   #707
zalman1
Banned
 
zalman1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 623
U većini trgovina kartica se tereti tek onda kad trgovac obradi narudžbu i provjeri raspoloživost artikla.
zalman1 je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2018., 20:54   #708
Morpheous
Premium
Moj komp
 
Morpheous's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: zg
Postovi: 1,028
Jos jednom ponavljam da si " fulao ceo futbal" u vezi mog posta. Prestani se pjeniti na forumu, nema smisla vise spamati ovu temu s odgovorima na tvoje besmislene komentare. Jos jednom ponavljam da je ok ako trgovac ostane bez robe, ali onda neka se bar potrudi obrisati visak iz svojih generickih povratnih poruka prema kupcina koji su posteno na povjerenje i nevideno narucili robu po atraktivnoj cijeni i na kraju su izvisili. Neka se udostoji maknuti bullshit gluposti o povjerenju i krajnjem nehumanom naporu koji su oni jadni ulozili da se graficka kartica ipak isporuci i neka se na najjednostavniji nacin ispricaju i to je to. Ja sam svoje pogodnosti ostvario nemalo puta u zivotu, od prehrambenih trgovina, pa sve do trgovina odjecom. I bez ikakvog lihvarenja. Trgovina je sama ponudila pogodnost bez da sam ista trazio i to se zove dobar odnos prema kupcu i nastojanje da kupac ubuduce opet pruzi povjerenje prodavacu. I da, imam svako pravo kritizirati trgovinu kao i svaki drugi forumas na ovom forumu, stoga se prestani pjeniti i prihvati tude nezadovoljstvo postupkom trgovca.
__________________
Free your mind and open your eyes
Morpheous je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2018., 22:19   #709
Sinac
...samo te gledam...
Moj komp
 
Sinac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,746
Citiraj:
Autor Morpheous Pregled postova
Jos jednom ponavljam da si " fulao ceo futbal" u vezi mog posta. Prestani se pjeniti na forumu, nema smisla vise spamati ovu temu s odgovorima na tvoje besmislene komentare. Jos jednom ponavljam da je ok ako trgovac ostane bez robe, ali onda neka se bar potrudi obrisati visak iz svojih generickih povratnih poruka prema kupcina koji su posteno na povjerenje i nevideno narucili robu po atraktivnoj cijeni i na kraju su izvisili. Neka se udostoji maknuti bullshit gluposti o povjerenju i krajnjem nehumanom naporu koji su oni jadni ulozili da se graficka kartica ipak isporuci i neka se na najjednostavniji nacin ispricaju i to je to. Ja sam svoje pogodnosti ostvario nemalo puta u zivotu, od prehrambenih trgovina, pa sve do trgovina odjecom. I bez ikakvog lihvarenja. Trgovina je sama ponudila pogodnost bez da sam ista trazio i to se zove dobar odnos prema kupcu i nastojanje da kupac ubuduce opet pruzi povjerenje prodavacu. I da, imam svako pravo kritizirati trgovinu kao i svaki drugi forumas na ovom forumu, stoga se prestani pjeniti i prihvati tude nezadovoljstvo postupkom trgovca.
Daj sad i ti malo stani na loptu, ne može trgovac znati unaprijed koliko će narudžbi imati za određeni artikl, ako je taj artikl interesantan za 50 kupaca, super, trgovac će i prodati 50 komada a 51. kupac bude zvisio. Isto tako za drugi sličan artikl ne mora se javiti niti 10 kupaca.
Isto kao da odeš u servis s vozilom u 15h i kaže ti šef da su zauzeti do sutra u podne - nećeš dobiti nikakav popust dođeš li sutra u podne niti si dužan pojaviti im se opet na ulazu - tvoj izbor, i to ne znači da su loš servis ili da su tebe zakinuli za išta.
Zamisli da se trgovini desi da za neki artikl imaju 86 narudžbi a samo 50 komada raspoloživo kod dobavljača. Što treba ostalih 36 kupaca dobiti? A trgovcu je svakako u interesu nabaviti i prodati robu ako on ima na tome makar i najmanju zaradu.
Sinac je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2018., 22:27   #710
zalman1
Banned
 
zalman1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 623
Citiraj:
Autor Morpheous Pregled postova
Ja sam svoje pogodnosti ostvario nemalo puta u zivotu, od prehrambenih trgovina, pa sve do trgovina odjecom
Čestitam što si uspio u mcdonaldsu dobiti viška vrećicu ketchupu jer su ti zabrljali narudžbu pa si umjesto fante dobio colu, svaka čast na tom uspjehu.
Citiraj:
stoga se prestani pjeniti i prihvati tude nezadovoljstvo postupkom trgovca.
Mislim da si ti taj koji se pjeni jer nisi uspio izvući poklon bon od trgovca, čini mi se da si jedan od onih tipovi koji hodaju okolo i samo čekaju nečiju grešku da to mogu iskoristiti, i još se hvališ po forumu kako si eto - uspio!
Zamislim ti koji je to uspjeh, iskamčiti popust radi nečije greške, lol, ne vjerujem šta čitam.
zalman1 je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2018., 23:40   #711
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,674
Ne vrijedi za đabe ona "Nije bolest sve što boli".... Ali žali Bože cega sve tu ima.
__________________
Pošten trgovac : 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10, 11 , 12 , 13 , 14, 15, 16 .
Ati freak je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2018., 14:58   #712
Chuby
Premium
Moj komp
 
Chuby's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,274
Trgovci vise nisu trgovci nego posrednici.
Chuby je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2018., 15:13   #713
Old.machine
Premium
Moj komp
 
Old.machine's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: ______
Postovi: 1,407
U vezi rasprave sa početka ove stranice, poslao sam upit Gigabytu, Sapphireu, EVGI i Asusu pitanje što nakon druge godine garancije za grafičke sa Amazonu. Ovo su im odgovori:

Sapphire
"Each country has different warranty policy and bases on the local distributor.If you plan to purchase from Amazon , then you will need to follow up their warranty policy.
If they give you 2 years , then it is 2 years , if they give you 30 days , then it is 30 days.
Sapphire only bare the warranty with the retailers/distributors , not directly with the end users.
Here comes of our warranty policy for your reference - http://www.sapphiretech.com/support.asp?lang=eng
Thanks."


Gigabyte
"Kindly understand the warranty terms are dependent on your sale of contract and are what ever your supplier sold you. End users have to claim the Return Merchandise Authorization (RMA) service through dealers where the product was purchased. For example, if they offer you one year warranty, then it is cover by one year; if they provide 2-year, then it is 2-year warranty. You can directly consult with your retailer.If you find any problem dealing with your retailer or if there is anything we can support further through our system, please provide us product serial number and invoice to verify channel information as different terms may apply.
Best Regards,
GIGABYTE
"


Asus - prvo su tražili da im pošaljem serijski broj grafičke, ja sam rekao da ga ne mogu dobiti sve dok ne kupim grafičku, onda su poslali ovo
"Dear Asus Valued Customer,
Regarding the below described case, we kindly inform you that the warranty of the VGA's is valid for 3 years according the s/n of the card.
The first 2 years of the warranty are valid according to the purchase date. (The customer must contact the dealer for the repair of the VGA.)
The third year of the warranty is valid according to the s/n of the VGA ( s/n = production date ). (the customer can send the vga directly at the Asus repair center.)
The warranty of the VGA is valid only in the country where the VGA is bought. (local warranty)"



EVGA
"Thank you for contacting technical Support.
EVGA Offers 3 year limited warranty from the original purchase date for original owner.
Please register your product first to get the warranty information of your product. Below links will assist you further,
https://secure.evga.com/EU/signup.asp - Create an EVGA Account
http://eu.evga.com/support/register.asp - Register Your Product
http://eu.evga.com/support/upload.asp - Upload your Invoice
Please go through following EVGA Warranty terms and condition.
https://eu.evga.com/support/warranty/
Please feel free to contact for any further information."
Old.machine je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2018., 12:12   #714
Quick22
Premium
Moj komp
 
Quick22's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Zagorje
Postovi: 113
Citiraj:
Autor segregator Pregled postova
A i o kvaliteti web trgovine, naime nije neki problem isprogramirati da prodaješ samo ono što zbilja i imaš na zalihi
Do problema dolazi i kad trgovina ima i fizicku trgovinu ciju robu prodaje preko interneta. Imam iskustvo iz prve ruke.
Kupujem mobitel i ispada da je zadnji primjerak u trgovini koji je bio u vitrini izlozen. Ok, uzimam. Dao vec i novce na blagajni. Da bi prodavac kroz par trenutaka rekao, a evo bas je neko rezervirao onlajn. I dok mudruju kaj sad s tim, osoba je i platila onlajn ocito. I tako ostao bez robe koju sam već i tako reći kupio.
Quick22 je offline   Reply With Quote
Staro 12.09.2018., 16:37   #715
Nixis
Casual gamer
Moj komp
 
Nixis's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 802
Citiraj:
Autor zalman1 Pregled postova
Čestitam što si uspio u mcdonaldsu dobiti viška vrećicu ketchupu jer su ti zabrljali narudžbu pa si umjesto fante dobio colu, svaka čast na tom uspjehu.
Mislim da si ti taj koji se pjeni jer nisi uspio izvući poklon bon od trgovca, čini mi se da si jedan od onih tipovi koji hodaju okolo i samo čekaju nečiju grešku da to mogu iskoristiti, i još se hvališ po forumu kako si eto - uspio!
Zamislim ti koji je to uspjeh, iskamčiti popust radi nečije greške, lol, ne vjerujem šta čitam.
zalman1 je u potpunom pravu.

Smiješni su mi neki komentari. Vi bi free popust od 10%. Daj molim te. Ako se nisi slagao sa uvjetima kupnje koja stoji na svakoj web trgovini i na kojoj piše "ako proizvod nije dostupan, narudžba će se stornirati" onda nisi tamo ni trebao kupovati.

Uostalom čim je neki IT na akciji siguran sam da ni nemaju 10% zarade po artiklu.

Od čega da trgovine žive onda po vama popustoljupcima? Od zraka?
Nixis je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2018., 14:03   #716
nick praskaton
Asshole
Moj komp
 
nick praskaton's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: RH
Postovi: 2,347
Citiraj:
Autor Old.machine Pregled postova

s postarinom i razlikom u pdvu ispadne samo 50-ak kn jeftnijije nego u nas

https://www.centro.hr/crucial-mx500-...m_medium=click
nick praskaton je online   Reply With Quote
Staro 22.09.2018., 14:17   #717
zalman1
Banned
 
zalman1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 623
Citiraj:
Autor nick praskaton Pregled postova
s postarinom i razlikom u pdvu ispadne samo 50-ak kn jeftnijije nego u nas
A isto kao i oni Logitech miševi s amazona koje ti kačiš svaka 3 dana, samo 100 kn jeftiniji, a imam 1 god. jamstva manje i još se moram zamarat sa slanjem u inozemstvo ako šta ne štima.
http://forum.pcekspert.com/showpost....postcount=2568
zalman1 je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2018., 00:09   #718
Old.machine
Premium
Moj komp
 
Old.machine's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: ______
Postovi: 1,407
Citiraj:
Autor nick praskaton Pregled postova
s postarinom i razlikom u pdvu ispadne samo 50-ak kn jeftnijije nego u nas

https://www.centro.hr/crucial-mx500-...m_medium=click

Je u pravu si, nisam gledao na nabavi, ostalo mi je u sjećanju da je taj SSD kod nas 770kn.


Citiraj:
Autor zalman1 Pregled postova
A isto kao i oni Logitech miševi s amazona koje ti kačiš svaka 3 dana, samo 100 kn jeftiniji, a imam 1 god. jamstva manje i još se moram zamarat sa slanjem u inozemstvo ako šta ne štima.
http://forum.pcekspert.com/showpost....postcount=2568

Amazon plaća poštarinu (?) u slučaju reklamacije, 3. godina se može direktno reklamirati kod Logitecha. Sve ovisi što netko smatra pod popustom i koliko je spreman riskirati u slučaju potencijalne reklamacije.
Old.machine je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2018., 00:56   #719
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,416
@Old.machine

Ako nisi upoznat, upoznaj se. Skida ti se njemacki porez i dodaje naš. Cijena ti je na kraju oko 102-103€ pa si racunaj.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2018., 02:01   #720
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,633
Citiraj:
Autor nino Pregled postova
@Old.machine


Ako nisi upoznat, upoznaj se. Skida ti se njemacki porez i dodaje naš. Cijena ti je na kraju oko 102-103€ pa si racunaj.
83,39 €
+
15,72 €
_______
99,11€ total (737,40 otprilike)

60-ak kuna jeftinije od domaćeg dućana (ako ne računamo edigital), pa ako mu to vrijedi nešto...
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na