Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 14.08.2013., 10:58   #6211
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Mislim da je na ovom linku vidljiv kompletan novi content u D3.
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2013., 11:02   #6212
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,888
Tak nekak i ja mislim.

Ono, iscekivanje neko i te fore. Sad bi trebal klikat svakih 10min, jer doslo. jer dolso. Nije, jbg. kad ce vise. Onda kad i dode, pisat ce da izlazi za godinu dana. Kao nisu vec dovoljno razvukli ovo malo kaj imaju. Igram ja jos uvijek po malo cisto da vidim koliko ce stotina sati rebat prec da dobim nesto sta vrijedi vise od milju. Katastroficno je, nije se pomaklo vec stoljecima.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2013., 11:28   #6213
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
Izgleda da je sav razvoj na D3 zasad stao, sve ste treba novo fixeva i contenta ce ostavit za expanziju.
Jer treba nesto ponudit nama ludjacima sta smo dali 400kn za igru, jer garant sad dajemo toliko i za expanziju sa kurcem od gameplaya.

I ja pogledam D3 tu i tamo, bacim par sati igre ako se stavarno antjeram, nista zivo ne pada, prije 1-2 legya po runu, sad ni to, zuti nisu vrijedni klika na njih. A otkad se crafta amulet/gloves/braces vise ih ni ne treba kupit sa poda.
Neke gloves sta sam imao sta vrijede "50ak mill" po cjeniku, koje sam prodavao ispod cjene, stavio sad za 5m, nisu se prodale. Toliko o tome. Alt+f4.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2013., 11:44   #6214
JozicA
Vozi Miškoooo!!!
Moj komp
 
JozicA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Svuda okolo / EU
Postovi: 1,404
I meni je na cekanju igra, jednostavno dosadi igrati i igrati i igrati i kad nakon 100sati nepade nist pametno, zapitas se zasto uopste igras ? Probao sam i craftati ali sam jedan od onih koji nema srece, kad nece onda nece.

Sad cekam hladnije dane pa mozda i konacno dodjem do paragon 100 s jednom od 5 klasa.
__________________
JozicA je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2013., 12:33   #6215
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Evo ga. Diablo 3 ekstenzija The Dark Below.. samo neka dođe što prije. I neka bude velika..

Ustvari govori se na battlenetu o ekstenziji. E sada, velika većina smatra da će biti novi nastavak diabla. Samo da nije WoW.
__________________
dean225 je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2013., 12:58   #6216
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
I ajmo novo pianje.

Koliko nas je spremno nakon ovog D3 iznenadjenja (dobrog ili loseg) platit 300kn za expanziju? Za par sati igre sa kojom su nas vec jednom naguzili?

Koliko su para dobili, koliko su oderali ljude na RMAH i sve, expanzija bi trebala bit besplatna. A ne da budu pohlepna gamad i opet opale neku cjenu u nebo samo da vidis sta je bilo sa Leah i Cainom.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2013., 15:54   #6217
fedaykin
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2012
Lokacija: BJ
Postovi: 57
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
I ajmo novo pianje.

Koliko nas je spremno nakon ovog D3 iznenadjenja (dobrog ili loseg) platit 300kn za expanziju? Za par sati igre sa kojom su nas vec jednom naguzili?

Koliko su para dobili, koliko su oderali ljude na RMAH i sve, expanzija bi trebala bit besplatna. A ne da budu pohlepna gamad i opet opale neku cjenu u nebo samo da vidis sta je bilo sa Leah i Cainom.
Ovisi jel će trebat expanzija za pristup GAH i RMAH A jednu kopiju cu morat nabavit čisto da vidim koliko nula ću morat ukucat da kupim nešto pošteno jer od dropova sam odustao još davno

A dotad ćemo zaradit još tih 300kn.... valjda
fedaykin je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2013., 16:23   #6218
BSA<AK-47>
Napokon dočekao DNF :)
Moj komp
 
BSA<AK-47>'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,456
iako bogohulim sam sebe, jer sam diablo fan(atik) od prvoga, mislim da preskačem ekspanziju... jednostavno, utukao sam besane i nebrojene noći u franšizu, ali nakon skoro 1k+ sati u d3 (i to samo barb i wiz) nemam volje... jednostavno je nezahvalan loot/reward sistem,a puste bilione golda nemam niti mogu skupiti normalnom igrom.
doduše , nakon 700 i kusur sati, moja žena i dalje lupa sa monkom

pogotovo izbjegavam ako moram iskeširati 300kn za dva lika i jedan act...
ukoliko ne uvedu konkretniju itemizaciju stvarno nema smisla.....

držim se PoE zasada, daleko "zabavniji",
barem i trash gear vrijedi koji put pokupiti s poda...
__________________
I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
BSA<AK-47> je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2013., 17:56   #6219
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
Za D3 expanziju dati ću 600kn a ne 300 ako treba jer to toliko vrijedi i donosi ti
tisuće sati zabave!
  Reply With Quote
Staro 14.08.2013., 18:03   #6220
BSA<AK-47>
Napokon dočekao DNF :)
Moj komp
 
BSA<AK-47>'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,456
Citiraj:
Autor ivan77 Pregled postova
Za D3 expanziju dati ću 600kn a ne 300 ako treba jer to toliko vrijedi i donosi ti
desetine sati zabave!

eto...popravio sam ti.


nemoj me krivo shvatiti, i meni je igra izvrsna,do jedne mjere...
ali daj se lupi po čelu i budi svijestan da sama ekspanzija ne bude donjela toliko novoga koliko budući patchevi.
da govorimo u okvirima 100-200kn plafon ,to je još podnošljivo, al sve više od toga je samo besramno čupanje love.IMHO
__________________
I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
BSA<AK-47> je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2013., 18:40   #6221
JozicA
Vozi Miškoooo!!!
Moj komp
 
JozicA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Svuda okolo / EU
Postovi: 1,404
Znaci, najavili su je, ako budemo cekali kao na igru 10 godina biti ce veselo.
__________________
JozicA je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2013., 18:40   #6222
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,475
Citiraj:
Autor JozicA Pregled postova
Znaci, najavili su je, ako budemo cekali kao na igru 10 godina biti ce veselo.
Nisu nis najavili jos
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2013., 19:37   #6223
Snowrider
Premium
Moj komp
 
Snowrider's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Lika
Postovi: 860
Citiraj:
Autor ivan77 Pregled postova
Za D3 expanziju dati ću 600kn a ne 300 ako treba jer to toliko vrijedi i donosi ti
tisuće sati zabave!
Ja ne znam koji je k.... s ovim Ivanom i tolikim hvalenjem Diabla. Ti ako si voljan dati 600kn za samo expanziju igre moraš naći dobrog doktora da te pregleda
Snowrider je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2013., 20:02   #6224
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
Citiraj:
Autor Daky007 Pregled postova
Ja ne znam koji je k.... s ovim Ivanom i tolikim hvalenjem Diabla. Ti ako si voljan dati 600kn za samo expanziju igre moraš naći dobrog doktora da te pregleda

Ma pusti ga, trolcina balava.
Blizz sere svima po glavi a on u tome ocito uziva.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2013., 20:03   #6225
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,475
još čitate njegove postove?

ja sam kreten uzeo d3 collectors edition, bolje da sam dao ciganima na cesti da mi otpjevaju 2 pjesme
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2013., 20:15   #6226
nex
Premium
 
nex's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: .
Postovi: 526
Meni je ivan77 savrseno jasan. Vi ostali mi bas i niste. Koji kurac date jednoj igri da vas toliko zivcira, zar ste mazohisti? Neprestano kukate kako je sranje, ali i dalje igrate.

Kupio sam D3 kad je izasao, nazivcirao me i prodao sam ga. Onda sam idiotski pomislio da sam se mozda prenaglio pa sam ga kupio opet. I prodao ga opet. I nema vise zivciranja s poluproizvodom.

Doduse, nije mi jasno zasto pratim ovu temu. Mozda sam i ja mazohist. Ali treci put ga sigurno necu kupovati.
nex je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2013., 20:29   #6227
fler
These go to 11
Moj komp
 
fler's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Czarnia
Postovi: 1,786
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
ja sam kreten uzeo d3 collectors edition, bolje da sam dao ciganima na cesti da mi otpjevaju 2 pjesme

Ajd, barem lijepo izgleda
Stoji mi na polici kao podsjetnik, ako mi ikad opet padnu na pamet slične egzibicije.
__________________
Split your lungs with Blood and Thunder


fler je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2013., 23:59   #6228
picajzlaaa
Premium
Moj komp
 
picajzlaaa's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: eu
Postovi: 741
Citiraj:
Autor BSA Pregled postova
držim se PoE zasada, daleko "zabavniji",
barem i trash gear vrijedi koji put pokupiti s poda...

Koji ti IGN? bum te dodao
picajzlaaa je offline   Reply With Quote
Staro 15.08.2013., 19:07   #6229
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
Citiraj:
Autor nex Pregled postova
Meni je ivan77 savrseno jasan. Vi ostali mi bas i niste. Koji kurac date jednoj igri da vas toliko zivcira, zar ste mazohisti? Neprestano kukate kako je sranje, ali i dalje igrate.

Kupio sam D3 kad je izasao, nazivcirao me i prodao sam ga. Onda sam idiotski pomislio da sam se mozda prenaglio pa sam ga kupio opet. I prodao ga opet. I nema vise zivciranja s poluproizvodom.

Doduse, nije mi jasno zasto pratim ovu temu. Mozda sam i ja mazohist. Ali treci put ga sigurno necu kupovati.
Kupili smo pa imamo pravo da komentiramo. A i da nismo, ovo je D3 topic pa da se nesto pise.

A glede igranja, da mi vidis buddy listu, ekipa se nije logirala mjesecima. Ja tu i tamo bacim malo iz dosade, al to vise ni nema smisla.
Glede prodaje, kupio si jednom i zajebao se, sta ti bi da kupis ponovo
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 15.08.2013., 22:28   #6230
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,475
da, d3 ne igra nazalost nitko vec pol godine

zato sam se ja vratio na wow, tamo pečevi dodaju content da 3 mjeseca svakodnevno moš igrat..a ne ovaj d3, pa to je ispao takav fuš da mi se riga
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 16.08.2013., 12:59   #6231
LARN81
ghotic warrior
Moj komp
 
LARN81's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Jastrebarsko
Postovi: 398
Problem je u 2 stvari po pitanju d3 (ima ih i vise kao loot sistem,RMAH itd..) ali krucijalan problem je da je to nista vise nego rpg s prisilnom online komponentom iako sumljam da bi netko igrao offline jednostavno pored svih free i inih mmo-a nemam taj gust vise igrat solo offline... i kad se na disketama furao kopirani lik da bi mogo igrat u lanu s frendovima, neko drugo doba. A druga stvar je da je diablo3 sa svim svojim karakteristikama radjen da zadovolji konzolasko trziste... tako da je vec u startu bio osudjen na propast


my2cent
__________________
LARN81 je offline   Reply With Quote
Staro 16.08.2013., 18:43   #6232
JozicA
Vozi Miškoooo!!!
Moj komp
 
JozicA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Svuda okolo / EU
Postovi: 1,404
Ma dobar je diablo 3, evo cekam snjeg pa da krenem lupati mo actovima, kad ce taj 11 mjesec.
__________________
JozicA je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2013., 20:36   #6233
hylem
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Čakovec
Postovi: 279
Citiraj:
Autor LARN81 Pregled postova
Problem je u 2 stvari po pitanju d3 (ima ih i vise kao loot sistem,RMAH itd..) ali krucijalan problem je da je to nista vise nego rpg s prisilnom online komponentom iako sumljam da bi netko igrao offline jednostavno pored svih free i inih mmo-a nemam taj gust vise igrat solo offline... i kad se na disketama furao kopirani lik da bi mogo igrat u lanu s frendovima, neko drugo doba. A druga stvar je da je diablo3 sa svim svojim karakteristikama radjen da zadovolji konzolasko trziste... tako da je vec u startu bio osudjen na propast


my2cent
ajd ne motaj ... 12 milijuna prodanih primjeraka za PC u 2012., ali glavno da je tebi to konzolaški naslov osuđen na propast
hylem je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2013., 21:16   #6234
klem
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 591
Citiraj:
Autor hylem Pregled postova
ajd ne motaj ... 12 milijuna prodanih primjeraka za PC u 2012., ali glavno da je tebi to konzolaški naslov osuđen na propast
to što je prodan u 12 milja primjeraka ne znači da je igra dobra. Koliko ljudi od tih 12 milja pirmjeraka igra ? Ja ga još uvijek zaigram tu i tamo po 20 minuta, ali da... i dalje je igra meni dosadna i loša.
__________________
klem je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2013., 21:18   #6235
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Da danas izlazi D4, baš me zanima koliko bi ga vlasnika D3 kupilo. Meni su uspjeli zgaditi Diablo do te mjere da nema šanse da ću ikada više kupiti bilo što vezano uz tu franšizu.
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2013., 16:16   #6236
Brlja
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 874
Ali da hocete rec da igra ne valja za odigrati jednom, pa mozda s vise likova itd. Svi se okomili na end game. On je takav kakav je, ko hoce pravi end game neke igra wow. Igra je za odigrat jednom dva puta super. Uopce mi niste jasni. Zivcira vas farmanje dropova a opet farmate i tak j krug.
Brlja je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2013., 04:11   #6237
praskatonick
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: negdje daleko
Postovi: 205
Citiraj:
Autor Garro Pregled postova
Da danas izlazi D4, baš me zanima koliko bi ga vlasnika D3 kupilo. Meni su uspjeli zgaditi Diablo do te mjere da nema šanse da ću ikada više kupiti bilo što vezano uz tu franšizu.

stvarno mi nisu jasni ovakvi komentari, ono što treba reći je to da je D3 u mnogo čemu sličan D2, i to je valjda i bio cilj. neke stvari su pojednostavili, ali ono najvažnije meni je drop očajan, pa tu od tih legendarya nema ni L. to mi neopisivo ide na živce, a imam već 300 sati igre s WDom 82 sam level, ali sve je to kurac od ovce kada ništa ne dropa. mene to uglavnom najviše demotivira kada je igra u pitanju, sam gameplay je odličan, i sadržaj igre isto nije loš. ali isto i ja sam dojma, da ovo nismo čekali 10 godina. vidljivo je da su igru radili svega 2-3 godine, što je po meni za jedan blizard ruganje s inteligencijom svojih igrača. nadam se da će se oko ekspanzije potrudit, ali stvarno ne vidim tu neki veliki problem da se ne kupi D4, ako će ga radit ljudi koji će biti malo maštovitiji i koji će napravati igru vrijednu igranja.

D3 nije fail, to sigurno, ali nije ni oduševio do te mjere do koje je većina vas očekivala. ja bih reko, zlatna sredina. a najviše zamjeram taj RMAH i loš drop. i volio bi igrat offline ponekad, ali eto ni te solucije nema. u svakom slučaju, moglo se tu što šta drugačije napravit, kao i u D2 ali onda to ne bi bio D2 kao ni ovo D3 zar ne?

i jedno pitanje za kraj, ima tko zainteresiran da mi pomogne napravit Hellfier ring za WD-a? da brže dođem do stotke(imam 6 infernal machine), neka me doda u friends list...

http://eu.battle.net/d3/en/profile/H.../hero/20406776

Zadnje izmijenjeno od: praskatonick. 20.08.2013. u 04:18.
praskatonick je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2013., 05:00   #6238
praskatonick
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: negdje daleko
Postovi: 205
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
I ajmo novo pianje.

Koliko nas je spremno nakon ovog D3 iznenadjenja (dobrog ili loseg) platit 300kn za expanziju? Za par sati igre sa kojom su nas vec jednom naguzili?

Koliko su para dobili, koliko su oderali ljude na RMAH i sve, expanzija bi trebala bit besplatna. A ne da budu pohlepna gamad i opet opale neku cjenu u nebo samo da vidis sta je bilo sa Leah i Cainom.

ekspanzija bi trebala biti, oko 150 kuna, u vrh glave 200. ako stave 400, onda se slažem s tobom da je to preseravanje i čisti lopovluk od blizarda. pogotovo kad se uzme u obzir, da mnogi nisu zadovoljni načinom na koji je igra napravljena. možda to i poprave u ekspanziji, ali baš zbog toga svega bi trebali dati neku razumnu cijenu. i smlatili su ogromnu paru, preko RMAH tako da stvarno nema smisla da stave cijenu preko 200 kuna za ekspanziju. ako bude toliko, kupujem ako bude iznad ne kupujem.
praskatonick je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2013., 06:09   #6239
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Ti ne shvaćaš da je gameplay podređen (RM)AHu, da je igra pojednostaljena radi konzola, da nema novih sadržaja nakon prvog prohoda... Ako to nije fail od igre, ja ne znam što je. D1 i D2 su imali dušu i mogao sam ih igrati u nedogled.

Ovo SMEĆE od igre odigrao sam 150 sati i žalim za svakom minutom utrošenom na tu igru. I ne, ne igram je već godinu dana, da na accountu nemam Starcrafte prodao bi ju odavno. Ovako čekam ekspanziju (pod uvjetom da bude besplatna) da vidim da li ima novog sadržaja da malo ublaži gorak okus u ustima koji je ostavio D3.
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2013., 07:30   #6240
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,475
Citiraj:
Autor praskatonick Pregled postova
ekspanzija bi trebala biti, oko 150 kuna
lol, to nikako nece bit 150kn, ako si ikad kupovao blizzard igre, svaka ekspanzija (oces wow oces starcraft 2) je kostala 300kn na releasu
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na