Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Ostalo
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 24.10.2020., 01:06   #2641
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Citiraj:
Autor HCS Pregled postova
Jel imao netko problema sa Markusom, u vidu da stolac napravi dosta glasan klik prilikom sjedanja? U pravilu kada naslon nije fiksiran. Gledao sam sve dolje sarafe koje vidim, sve se cini i dalje kompaktno.

Nema toga kod mene. klika samo kad je fiksiran - na pokrete u nazad jer stoper lupa u utoru..

Zna kliknuti i kad se rotira tu i tamo...
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2020., 14:48   #2642
Ramsy
Registered User
 
Datum registracije: May 2019
Lokacija: Kekistan
Postovi: 9
Pitanje za vas koji ste koristili ili koristite ovaj Friendly Fire Master Seat, kakav vam je? Kako je nakon više tjedana ili mjeseci, jel ugodno sjedit velik broj sati, vas bole leđa? Planiram si uzet neku kvalitetnu stolicu, range do nekih 2 milje kuna, za sad vidim uglavnom oke stvari o toj stolici i dosta ljudi hvali Markus. Nije za ured, za doma i uglavnom gejmanje.
Ramsy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.10.2020., 14:29   #2643
Newmie
Premium
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,358
Moze li netko preporuciti malu uredsku stolicu? Kada kazem malu mislim na stolicu koja zauzima sto manje mjesta, ne mora imati niti naslone na ruke, samo da je ugodna za sjedenje.
Newmie je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2020., 15:14   #2644
kepmip
Premium
Moj komp
 
kepmip's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 169
Citiraj:
Autor HCS Pregled postova
Jel imao netko problema sa Markusom, u vidu da stolac napravi dosta glasan klik prilikom sjedanja? U pravilu kada naslon nije fiksiran. Gledao sam sve dolje sarafe koje vidim, sve se cini i dalje kompaktno.

Ako se ne varam, to ti se događa zbog toga jer kotači imaju "kočnice" koje koče stolac kad nije pod opterečenjem, pa kad sjedneš, i u tom trenutku pomakneš stolac čuje se taj "pucanj".

Zadnje izmijenjeno od: kepmip. 26.10.2020. u 15:45.
kepmip je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2020., 14:26   #2645
Mr. NiceGuy
Premium
 
Mr. NiceGuy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Vukovar
Postovi: 136
Citiraj:
Autor Pomo Pregled postova
Jarvfjallet je na popustu ovaj mjesec, pa tko je zainteresiran...
https://www.ikea.com/hr/hr/p/jaervfj...siva-30363594/
Ako za pojedini artikl stoji da ga nema na lokaciji u Zagrebu, znači li to da samim time ni akcija više ne vrijedi? Piše "do isteka zaliha"
__________________
Ahhh, what an awful dream. Ones and zeroes everywhere... and I thought I saw a two.
It was just a dream, Bender. There's no such thing as two.
Mr. NiceGuy je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2020., 15:42   #2646
Ramsy
Registered User
 
Datum registracije: May 2019
Lokacija: Kekistan
Postovi: 9
Ramsy je offline   Reply With Quote
Staro 09.11.2020., 14:41   #2647
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Ako imate Markus i počne vam "škripati" kada sjednete ili se naslonite, kao što sam ja imao, ja sam ga rastavio za vikend i našprica s WD-om, više se ne čuje.

Ali, treba ga baš rastaviti i unutra u ovoj bazi ispod guzice je brdo opruga/federa i sličnih pomičnih mehanizama koji škripe.

Čim sam to nauljio i podmazao, ništa više ne čujem.

Stolac je kao nov sada.

Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2020., 10:40   #2648
Mr. NiceGuy
Premium
 
Mr. NiceGuy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Vukovar
Postovi: 136
Ako netko ima iskustva s Markusom ili JÄRVFJÄLLET stolicom, a približno je moje visine (175 cm), volio bih da opiše... Najviše me zanima da li se u najnižem položaju osjeti pritisak na stražnji dio natkoljenice, jer to je nešto što mi kod sadašnje stolice smeta. Ali i ostalo - lumbalna potpora i naslon za glavu.

Jasno mi je da nema boljeg testa od isprobavanja uživo, ali IKEA mi baš i nije pod nosom.

Hvala
__________________
Ahhh, what an awful dream. Ones and zeroes everywhere... and I thought I saw a two.
It was just a dream, Bender. There's no such thing as two.
Mr. NiceGuy je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2020., 13:40   #2649
d0X
Kostolomac
Moj komp
 
d0X's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,157
179cm, Markus mi je taman. Nema nikakvog pritiska, lumbalna potpora i naslon za glavu pašu. JÄRVFJÄLLET nisam probao, ali ima pomični lumbalni dio i naslon za glavu, tako da namjestiš po sebi. Također je guzni dio mrvicu kraći nego kod Markusa.
__________________
PSN Steam
d0X je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2020., 13:41   #2650
tun3
Premium
Moj komp
 
tun3's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2018
Lokacija: Matulji
Postovi: 342
178, Markus, sve pet. Doduše ne držim ga u najnižoj poziciji ali probao sam i ne vidim neke smetnje. Lumbalna potpora i naslon su taman, u biti best buy od dosad probanih stolica u tom rangu
tun3 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 18.11.2020., 13:49   #2651
Igi385
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 320
174 cm, Markus mi je ok i udobna je stolica. Jedino se čuje neki zvuk škripanja kod mene. Ne znam do čega je ali mene ne smeta previše.
Igi385 je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2020., 14:01   #2652
d0X
Kostolomac
Moj komp
 
d0X's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,157
Baci pogled doslovno par postova iznad na post kolege Mommistakea, stavio je video kako podmazati Markusa.
__________________
PSN Steam
d0X je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2020., 14:04   #2653
PR3DA70R
Premium
Moj komp
 
PR3DA70R's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Yautja Prime
Postovi: 1,107
Pih da čuješ škripanje moje sadašnje stolice iz Jyska.
Vrebam sniženje Markusa već neko vrijeme. Nadam se da će netko postat tu ako ulovi prije mene.
PR3DA70R je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2020., 15:17   #2654
Mr. NiceGuy
Premium
 
Mr. NiceGuy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Vukovar
Postovi: 136
Hvala na odgovorima. Isprva sam mislio da bi bilo bolje uzeti JARV., jer ima više opcija podešavanja, ali sad ste me zainteresirali za Markusa.

Razlika u cijeni mi ne igra toliku ulogu - ne kupujem ovo svaki dan. A i zdravlje je u pitanju.
__________________
Ahhh, what an awful dream. Ones and zeroes everywhere... and I thought I saw a two.
It was just a dream, Bender. There's no such thing as two.
Mr. NiceGuy je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2020., 16:17   #2655
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,614
WD-40 nije za podmazivanje, barem ne onaj kojega ima većina doma. To je odmašćivač.

Al postoje i verzije koje podmazuju.
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2020., 16:33   #2656
slavonac90
Premium
Moj komp
 
slavonac90's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,395
Citiraj:
Autor PR3DA70R Pregled postova
Pih da čuješ škripanje moje sadašnje stolice iz Jyska.
Vrebam sniženje Markusa već neko vrijeme. Nadam se da će netko postat tu ako ulovi prije mene.

Ja se pouzdam u BF, pratim već 2 mjeseca cijenu Markusa i ni lipe dolje U par navrata sam bio na li la da uzmem neku jysk, emzzeta stolicu za 700-800 kn ali čekam da bude Markus po toj cijeni, ako ne bude za Bf pljunem 1000 pa kud puklo
slavonac90 je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2020., 15:44   #2657
Matta
El Mattador
Moj komp
 
Matta's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Ljubuški<->Metković
Postovi: 1,816
Treba mi "gaming" stolica za klinku, nešto rozo/bijelo, slično ovome:



Ne mora imati uši, ne mora čak biti rozo-bijela ali da je više za cure.
Da ne tražim po inozemstvu, ima li šta u HR ?
Hvala !
__________________
Matta je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2020., 15:47   #2658
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,343
U katalogu Konzuma su neke stolice, možda ima i rozih

__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2020., 16:37   #2659
Ante M
Premium
 
Ante M's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Svemir
Postovi: 632
Citiraj:
Autor slavonac90 Pregled postova
Ja se pouzdam u BF, pratim već 2 mjeseca cijenu Markusa i ni lipe dolje U par navrata sam bio na li la da uzmem neku jysk, emzzeta stolicu za 700-800 kn ali čekam da bude Markus po toj cijeni, ako ne bude za Bf pljunem 1000 pa kud puklo
Ja bih uzeo 2 Markusa, ali dugo nije bio na sniženju, tamo od proljeća . Pratim i ja sad
Ante M je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2020., 21:08   #2660
DragonSlayer
Premium
Moj komp
 
DragonSlayer's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 675
Gledam sad stolicu i stol, duša boli jer sam naša stol na njuškalu ali nema broja telefona.
Za stolicu, što je najbolje do nekih 800-1000kn? Visok 1.85
__________________
Đedo, ja karte ak izgubim, pa tiš mene zapalit

Drugi rig:

-3600
-A2000 256GB | Blue 1TB
-6700 XT
-16GB Patriot viper steel
-B450m HDV
-Modecom Oberon Pro oku ugodan šrot
-RM650 methinks
DragonSlayer je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2020., 10:54   #2661
zgking
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 70
Ekipo evo da vam malo pomognem oko kvalitetne ergonomske stolice . Priznajem da i sam isprobao i čekao te markuse i ostala čudesa da pojeftine jer osim što mi nisu legli vidim da su i poprilično skupi za to kaj nude. Pošto se to nije dogodilo krenuo sam u istraživanje i pronalazak ergonomske stolice po internetu .


Pošto imam problema sa leđima morao sam naći neki stolac koji se uklapa u moj novčanik , te da ima i kvalitetu . Evo stolice koju sam kupio i preporučavam i vama da si je nabavite dok je još ovaj mjesec u tijeku jer možete putem weba dobiti popust od 15% ( iznos bez popusta 2.100,00 kn ) pa stolica onda dođe 1785,00 kn , plativo na 6 rata sa kreditnim karticama . Evo i linka :


https://topchair.hr/proizvod/oklahoma-pdh/




Isprobao sam i ergohuman stolicu i njen pandan enjoy , ali nisam ostao oduševljen , pogotovo što puno koštaju. Enjoy mi je čak čini u toj skupljoj klasi bolji izbor.




Firma koja ih prodaje iste stolice besplatno doveze i složi na adresi korisnika , pa je i to jedan veliki plus. ( ja sam uspio ishoditi da mi stave gumene kotače pošto mi je radni stol na parketu pa da sa plastikom ne smrdam isti ) .


Tko hoće neka požuri jer web popust od 15 % na stolice ( koje već nisu snižene vrijedi do kraja ovog mjeseca .

Zadnje izmijenjeno od: zgking. 25.11.2020. u 11:01.
zgking je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2020., 11:12   #2662
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,201
Citiraj:
Autor zgking Pregled postova
Ekipo evo da vam malo pomognem oko kvalitetne ergonomske stolice . Priznajem da i sam isprobao i čekao te markuse i ostala čudesa da pojeftine jer osim što mi nisu legli vidim da su i poprilično skupi za to kaj nude. Pošto se to nije dogodilo krenuo sam u istraživanje i pronalazak ergonomske stolice po internetu .Pošto imam problema sa leđima morao sam naći neki stolac koji se uklapa u moj novčanik , te da ima i kvalitetu . Evo stolice koju sam kupio i preporučavam i vama da si je nabavite dok je još ovaj mjesec u tijeku jer možete putem weba dobiti popust od 15% ( iznos bez popusta 2.100,00 kn ) pa stolica onda dođe 1785,00 kn , plativo na 6 rata sa kreditnim karticama . Evo i linka :

https://topchair.hr/proizvod/oklahoma-pdh/
Isprobao sam i ergohuman stolicu i njen pandan enjoy , ali nisam ostao oduševljen , pogotovo što puno koštaju. Enjoy mi je čak čini u toj skupljoj klasi bolji izbor.
Firma koja ih prodaje iste stolice besplatno doveze i složi na adresi korisnika , pa je i to jedan veliki plus. ( ja sam uspio ishoditi da mi stave gumene kotače pošto mi je radni stol na parketu pa da sa plastikom ne smrdam isti ) .Tko hoće neka požuri jer web popust od 15 % na stolice ( koje već nisu snižene vrijedi do kraja ovog mjeseca .
Dobro markus nije skup za to što nudi prema Emmezeta/jysk i ostalima pandanima, ali ovo, naoko izgleda kvalitetnija i prihvatljiva stolica. pogotovo sa tim popustom s kojim bude 1785 kuna. Ja je nisam isprobao neznam kakav je mehanizam tu ali cim ima dvi ručice čini se kvalitetnije nego jysk. I ima dosta toga podesivog što je veliki plus. Samo malo slaba garancija prema npr Markusu koji ima 12 godina... Ali ni to ništa ne znači može trajat 30 godina
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2020., 09:45   #2663
Mr. NiceGuy
Premium
 
Mr. NiceGuy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Vukovar
Postovi: 136
Prošao popust...
__________________
Ahhh, what an awful dream. Ones and zeroes everywhere... and I thought I saw a two.
It was just a dream, Bender. There's no such thing as two.
Mr. NiceGuy je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2020., 17:50   #2664
Yoman
Premium
Moj komp
 
Yoman's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 706
Pozdrav,

Kopka me da se isprsim za novu stolicu. Trenutno imam IKEA Markusa.
Secret Labs ima neki popust za black friday pa bi mi bilo interesantno ako ju netko ima i može napisati da li se isplati.
Uzeo bih Secret Labs Titan model. Trenutno je na popustu 390€. Možda bi mi Titan XL bio bolji jer sam 195 visok, ali ta nije na popustu i za nju bih morao dati 550€ što mi je previše.

Uglavnom, izgled mi uopće nije bitan.
Najviše me zanima da li je Titan stvarno bolji od npr. ove uredske stolice koju je kolega malo iznad preporučio?
Iako mi se izgled Titana stvarno sviđa ne bih dao 1000 kn samo radi "gaming" izgleda.
Yoman je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2020., 18:18   #2665
zgking
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 70
Nije prošao popust . Upravo sam na njihovoj stanici stavio ponovo stolicu oklahoma PDH u košaricu i pojavio mi se kod koji treba upisati u kućicu za popust . Upisao sam i kliknuo , te je izbacio iznos od 1.785,00 kn .Evo i slika ekrana :

https://ibb.co/F8YvF7B
https://ibb.co/KjXMpwk


Zato sam ja prije kupovine otišao i isprobao par njih , pa mi je ova legla vrlo dobro . Bum vidio kak će se ponašati kroz određeni period pa napišem dodatne utiske .Osoba za kontakt je Antonela. Dugo nisam susreo takvog trgovca naklonjenog kupcu. Svoju sam stolicu mogao isprobati i dogovoru sa njom par dana prije nego što sam se odlučio kupiti je. Također sam uspio sa njom dogovoriti da dobijem gumene kotače kako nebi parket odštetio . ( bez dodatne naplate )
zgking je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2020., 18:25   #2666
zgking
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 70
Citiraj:
Autor Yoman Pregled postova
Pozdrav,

Kopka me da se isprsim za novu stolicu. Trenutno imam IKEA Markusa.
Secret Labs ima neki popust za black friday pa bi mi bilo interesantno ako ju netko ima i može napisati da li se isplati.
Uzeo bih Secret Labs Titan model. Trenutno je na popustu 390€. Možda bi mi Titan XL bio bolji jer sam 195 visok, ali ta nije na popustu i za nju bih morao dati 550€ što mi je previše.

Uglavnom, izgled mi uopće nije bitan.
Najviše me zanima da li je Titan stvarno bolji od npr. ove uredske stolice koju je kolega malo iznad preporučio?
Iako mi se izgled Titana stvarno sviđa ne bih dao 1000 kn samo radi "gaming" izgleda.


Baci pogled na ove :




https://topchair.hr/kategorija-proizvoda/specijalne-sjedalice/gaming/


Pa možda možeš ovu raptoricu ili sandbag sa popustom od 15 % prilagoditi bliže ciljanom iznosu .



zgking je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2020., 22:51   #2667
Yoman
Premium
Moj komp
 
Yoman's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 706
Ovaj Secret Labs Titan kojeg gledam dođe nekih 390 eura sad na black friday popustu. Svugdje po internetu ju jako hvale, ali mi se nekako čini da je taj stolac precijenjen (porez na gaming etiketu).

Imam osjećaj da bi nešto tipa ova TopChair Oklahoma mogla biti bolja i 1000 kn jeftinija?

Ako netko ima Secret Labs stolicu - Zanima me da li to stvarno vrijedi te pare ili je bolje gledati neku non gamer ergonomsku (uredsku) stolicu?



TopChair Raptor mi se čini kao stolica za dijete. Ja imam 195 cm i 120 kg. Stvarno mi treba masivna stolica. Sandbag je van kategorije koja mi treba. Treba mi prava stolica.
Svakako hvala za preporuku dućana. Nazvat ću ih sutra da vidim da li mogu doći probati koji stolac. Interesantni su mi Oklahoma, Lei, i par gamerskih modela.
Yoman je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2020., 00:05   #2668
Blue Spirit
Premium
Moj komp
 
Blue Spirit's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: ZG - Dubrava
Postovi: 2,137
Neki dan sam uzeo ovu po standardnoj.

Friendly Fire Master Seat 1660 KN https://shop.friendlyfireesports.com...ct/master-seat



Friendly fire master seat: first Croatian gaming chair (made in China)


Koliko mi se cini sve je to više manje iz istih tvornica, samo se razlikuje po kvaliteti materijala i po marži.

Friendly Fire je Hrvatska franšiza gaming arena, koja je narucila direktno od proizvođaca i prodaju ga iz prve (prva je tvornica) tj druge ruke (su oni).

Miljama kvalitetnija od Neon Esports Warrior koji je neki dan po svuda bio na akciji za 800 kn inace je 1200kn.



EDIT: Recenzija na PC Chipu https://pcchip.hr/hardver/periferija...e-proizvodnje/
__________________
Blue Spirit: IMDB popis i preporuke filmova... 100 najboljih filmova 21. stoljeća!...IMDB Top 1,000 movies .... Find similar movies https://i.imgur.com/Y9m9Ove.png

COD 141.11.196.66:28960 || COD 141.11.196.66:28940 || COD 185.107.96.125:28977

Zadnje izmijenjeno od: Blue Spirit. 27.11.2020. u 01:52.
Blue Spirit je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2020., 00:53   #2669
Yoman
Premium
Moj komp
 
Yoman's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 706
Istražio sam malo sam po internetu i mislim da je taj Secret Labs žešći scam.



Da bi ostvario full garanciju od 5 godina moraš se slikati u njihovoj stolici i staviti sliku na social media. WTF

Kupci često čekaju stolice po 2-3 mjeseca iako na sajtu piše da je dostava 2-4 radna dana. U međuvremenu se navlače s korisničkom podrškom.

Dosta se dešava da stolac stigne s felerom, pa se kupci moraju natezati s korisničkom podrškom za koju kažu da je katastrofa. Izbjegavaju očite probleme sa stolicom, preusmjeravaju da se javiš na mail na kojem ti nitko ne odgovara i šalju PDF-ove s kojima te uvjeravaju da je tvoj feler unutar dozvoljenih tolerancija. Jedan od tih felera je da dobiješ stolac kojem su leđa nagnuta na lijevo ili na desno u odnosu na sjedište.

Plaćaju u cashu ili sponzoriraju ekipu koja im stavlja dobre reviewove na YT. Nisam našao niti jedan pošteni review od nekog pouzdanog izvora.

Postoji hrpa ljudi na netu koji hvale stolac, ali mi se čini da je to ekipa koja je do sada sjedila na stolicama od 200 kn. Vidjeli su stolac kod nekog streamera, pljunuli 450€ i misle da sjede na ne znam čemu. Tu i tamo se nađe netko tko je do sada sjedio na nečem pristojnom pa ju popljuje.



Mislim da je ovo precijenjen stolac. Više su uložili u marketing i izradu web stranice nego u dizajn ergonomske stolice.

Zadnje izmijenjeno od: Yoman. 27.11.2020. u 11:43.
Yoman je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2020., 08:49   #2670
guerra
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: May 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 522
@Yoman

Imam ti ja Omegu vec god i pol dana pa ti mogu napisati svoje iskustvo.

Pa ajmo krenuti od narudzbe i dostave. Koliko ces dugo cekati da ti posalju stolac najvise ovisi o modelu koji zelis, tako sam ja primjerice svoju boju morao cekati cca 2 mjeseca dok su sve ostale boje u tom trenutku bile dostupne. Druga stvar je ta da oni stolce salju u valovima pa ovisi u koji ces val upasti, dok se odredeni broj narudzbi ne nakupi taj "val" je na cekanju. Kada ti jave da je stolac spreman dostava traje 4-5 dana, ne znam koliko traje sada sa covid situacijom.

Oko korisnicke sluzbe ti ne mogu puno reci posto ih na svu srecu nisam imao potrebe kontaktirati. Ono sto ti mogu reci je da stolac stigne odlicno zapakiran i da se vec pri vadenju dijelova moze vidjeti kvaliteta u samoj obradi materijala, savovima, pa cak i samoj tezini nekih dijelova kao sto su baza sjedista i baza za kotacice.

Nakon godinu i pol dana koristenja doslovce ne mogu pronaci nikakve tragove koristenja, mjesta na kojima se nesto izlizalo ili da se nesto iskrivilo ili pocelo skripati. Verzija koju imam je PU leather. Jedina stvar na koju bi se pozalio su nasloni za ruke koji od prvog dana imaju "wobble". Ono sto trebam napomenuti je da ja imam staru verziju stolca u kojem su dijelovi naslona za ruke od plastike, dok model 2020 ima poboljsanu verziju tih naslona gdje su strukturalni dijelovi od metala.

Sto se udobnosti tice osobno nemam nikakvih zamjerki, nakon visesatnog sjedenja na stolcu nemam bolova u ledima ili osjecaj nekakve nelagode u drugim dijelovima tijela, dok mi se to na stolcu kojeg imam na poslu zna cesto dogoditi. "Gamerski" stolac sam osobno uzeo jer mi se svida visoki naslon koji podesim gotovo pod 90 stupnjeva pa se citavim ledima mogu nasloniti na njega, visok sam 180cm. Dvije stvari koje cu napomenuti je da mi je sjediste bilo malo pretvrdo dok sam imao 105kg, sad sa 90kg vise nema tih problema, takoder Omega ima ona "krilca" na sjedistu pa je potrebno neko vrijeme da se covjek prilagodi posto ona ne dozvoljavaju da se noge previse sire. Titan ima ravno sjediste pa tog problem nema.

Jos jedna stvar koju bih htio napomenuti je da mi Secretlab svakih par mjeseci posalje kodove za popuste 20 eura, ako netko kupi sa tim kodom tj linkom on ostvaruje popust od 20 eura, a ja na poklon dobivam njihovo sredstvo za odrzavanje koze. Upravo ovdje na forumu sam ponudio ljudima da mi se jave na pp radi koda, covjek mi se javio i dobio popust, a ja sam dobio mail da mogu besplatno naruciti sredstvo, jedino sam postarinu platio 20-25kn.

Ukoliko te jos nesto zanima slobodno pitaj, kodove za popuste jos uvijek imam ako nekome treba, jedino ne znam da li se popust zbraja sa njihovim trenutnim BF popustom.

Zadnje izmijenjeno od: guerra. 27.11.2020. u 09:13.
guerra je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na