Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Software > Aplikacije
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 10.04.2014., 21:05   #811
Mikeyy
Premium
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: HR
Postovi: 2,074
Jesi obrisao ff profile direktorij nakon što si napravio uninstall?
Mikeyy je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2014., 21:08   #812
robee
Premium
Moj komp
 
robee's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: VinkovcI
Postovi: 901
da, sve kompletno...i ponovo napravio cisti instal...izgleda da nesto sa pluginima zeza..java je blokirana kao nepozeljna, pa flash pl...comp se ponasa kao neka stara kanta sa ff
robee je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 11.04.2014., 00:35   #813
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Reinstall kompa će pomoći i sve na clean sa pluginovima.
Meni se dogodilo da.sam godinama selio onaj folder iz aplication data sa winsa na winse, pluginovi su 100 godina stari neki bili. Na kraju sam izvukao bookmarkove i passworde i sve na čisto. Yt mi je kenjao, java, neke dodatne gluposti... Sad imam možda 5 addonsa
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2014., 00:44   #814
robee
Premium
Moj komp
 
robee's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: VinkovcI
Postovi: 901
Tako ce i biti...sutra sve od nule..uhh..bit ce puno posla...najmanji problem mi je podesiti ff, frka je sa svime ostalim ...milion sitnih programcica...pa sve te silne postavke i podesavanja...ali nema druge...odluka je pala...idem probati 8.1 win-se
robee je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2014., 15:59   #815
Veki-os
Premium
Moj komp
 
Veki-os's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,968
Da li netko zna postoji li neki JEDNOSTAVNI addon bez trilijun dodatnih funkcija i komplikacija u kojem bi odredio:
1.Da mi zapamti cookie od stranica gdje se logiram
2.Da sve druge briše po izlasku iz Firefoxa

Ili ako se to može nekako naštimati u FF-u ali bez tutoriala od 4 stranice?

EDIT:Ovaj bi mogao biti dobar https://addons.mozilla.org/en-US/fir...okies/?src=api ,skinuo sam ga,idem isprobati.

Zadnje izmijenjeno od: Veki-os. 20.04.2014. u 16:17.
Veki-os je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2014., 16:42   #816
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,925
Citiraj:
Autor Veki-os Pregled postova
Da li netko zna postoji li neki JEDNOSTAVNI addon bez trilijun dodatnih funkcija i komplikacija u kojem bi odredio:
1.Da mi zapamti cookie od stranica gdje se logiram
2.Da sve druge briše po izlasku iz Firefoxa

Ili ako se to može nekako naštimati u FF-u ali bez tutoriala od 4 stranice?

EDIT:Ovaj bi mogao biti dobar https://addons.mozilla.org/en-US/fir...okies/?src=api ,skinuo sam ga,idem isprobati.
stavis si add-on cookies manager, ulogiras se u stranice koje te insteresiraju i napravis snjime backup tih log-inova/cookies-a i svaki put kad uletis u FF restoras to.
tako ja radim vec godinama i super je.
osim njega imam no script, adblock plus, ghostery, better privacy i self destructing cookies da mi automatski pobrise cookies nakon sto ugasim neku stranicu.
FF namjesten da brise sve kod izlaska.
geronimo_2 je online   Reply With Quote
Staro 20.04.2014., 17:17   #817
Mikeyy
Premium
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: HR
Postovi: 2,074
@Veki
Taj koji si odabrao ti radi baš to. Ubija sve cookije nakon 10 sekundi, osim one sa whitelist stranica.
Mikeyy je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2014., 19:22   #818
Veki-os
Premium
Moj komp
 
Veki-os's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,968
Citiraj:
Autor geronimo_2 Pregled postova
stavis si add-on cookies manager, ulogiras se u stranice koje te insteresiraju i napravis snjime backup tih log-inova/cookies-a i svaki put kad uletis u FF restoras to.
tako ja radim vec godinama i super je.
osim njega imam no script, adblock plus, ghostery, better privacy i self destructing cookies da mi automatski pobrise cookies nakon sto ugasim neku stranicu.
FF namjesten da brise sve kod izlaska.
No script i Adblock Plus več imam ali mi je No script u onom modu kad ga ideš uninstalirati pa te pita da ti ne iskače svake 2 milisekunde i blokira svaki k***c na svakoj stranici nego samo da blokira ono što je stvarna kao neka opasnost.
Citiraj:
Autor Mikeyy Pregled postova
@Veki
Taj koji si odabrao ti radi baš to. Ubija sve cookije nakon 10 sekundi, osim one sa whitelist stranica.
Odličan je,prošao sam sve stranice gdje se logiram i whitelistao ih,ostale cookie automatski briše.
Veki-os je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2014., 11:31   #819
Mikeyy
Premium
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: HR
Postovi: 2,074
Stigla nadogradnja za FF, dobro izgleda.
Koliko vidim sada su u potpunosti ubili statusnu traku (onu na dnu), nema se više mogućnost da se vrati.
Sve se stavljeno gore, malo je natrpano, ali se da posložiti.
Sviđa mi se što se sada može uređivati izbornik, staviti unutra šta god se želi.

Uglavnom, dobro mi izgleda.
Mikeyy je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2014., 13:56   #820
doky
Premium
Moj komp
 
doky's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,942
Ma napokon taj Australis UI, koliko mu je trebalo od najave, pa testiranja, i sad napokon da bude u stable izdanju trebao je već njegov redizajn doći.
doky je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 29.04.2014., 17:18   #821
robee
Premium
Moj komp
 
robee's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: VinkovcI
Postovi: 901
Sve 5 ali nema mi spustiti tabove dolje...(stvar navike, ovako gore su mi totalno nepregledni i neprakticni)...
robee je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2014., 17:25   #822
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,925
Citiraj:
Autor robee Pregled postova
Sve 5 ali nema mi spustiti tabove dolje...(stvar navike, ovako gore su mi totalno nepregledni i neprakticni)...
kod toga je mene spasio tab mix plus add-on. zakon. nadam se da radi na zadnjoj verziji FF.
trenutno sam jos na v23 jer me strah prec jer mrzim ako nemogu namjestit "stariji" izgled.
geronimo_2 je online   Reply With Quote
Staro 29.04.2014., 17:30   #823
robee
Premium
Moj komp
 
robee's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: VinkovcI
Postovi: 901
Odem na config i na tabs dolje : false, ali ne reagira...izgleda da su nesto zbrljali ili blokirali...
Sto se mene tice, bila mi je dobra i verzija 3 ali kada vise ne radi...a ovo sam maloprije updejto cist da vidim promjene, posto sam ionako nedavno sve rusio i cistio jer je totalno zablokala...
robee je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2014., 17:32   #824
kreatinko
Premium
Moj komp
 
kreatinko's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 192
Citiraj:
Autor robee Pregled postova
Sve 5 ali nema mi spustiti tabove dolje...(stvar navike, ovako gore su mi totalno nepregledni i neprakticni)...
Slažem se, a nikako da ne uvedu tu mogućnost (add-onove za to ne želim koristiti)
kreatinko je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2014., 17:35   #825
robee
Premium
Moj komp
 
robee's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: VinkovcI
Postovi: 901
Evo ga...
https://addons.mozilla.org/en-US/fir...themerestorer/
jest da je addons, ali radi
robee je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2014., 00:10   #826
tiki66
tiki
Moj komp
 
tiki66's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,545
Bome ovaj novi update je super, čak sam prešao sa nedovršene Opere natrag na firefox, nisam bio na njemu valjda od verzije 6
tiki66 je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2014., 00:12   #827
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Meni fali dolje status bar morat ću kakav addon utovariti. Treba mi za Tečaj HNB addon
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2014., 12:16   #828
vedran031
Premium
Moj komp
 
vedran031's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 541
Hmm ja sa zadnjim update ne mogu u gmail (problem loading page) dok na chrome radi
vedran031 je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2014., 21:34   #829
baban
Premium
Moj komp
 
baban's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: DE
Postovi: 591
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Meni fali dolje status bar morat ću kakav addon utovariti. Treba mi za Tečaj HNB addon
evo brko samo za tebe https://addons.mozilla.org/en-US/fir...themerestorer/
radi, provjereno kod mene
baban je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2014., 14:27   #830
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Koristim jedan addon koji mi napravi "save" svih tabova prije zatvaranja firefoxa. Znači imam otvoreno 32 taba, zatvorim firefox, ponovo ga pokrenem i ima sve ona 32 taba otvoreno. I sve super radi (hm) ali ja jednostavno ne znam kako se taj adon zove i gdje se nalazi. Instalirao sam ga na firefoxu 3.6 i onda ga sa Mozbackupom samo selim.

Kako da nadjem i otkrijem kako se on zove?


Uglavnom problem je i dalje ovaj:


Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
Imam jedan jako glup problem sa FF i googlom. Naime situacija je sljedeća, odem na www.google.com i u google upisem "Pero Perić" i google mi izbaci rezultate. Kliknem na prvi i normalno mi otvori stranicu. Problem nestaje kad stisnem "back" i onda umjesto da mi se prikažu rezultati moje pretrage meni se izbaci prazan google.
Slika:


I sto je najbolje, kad stisnem back, 0,2 sec rezultati budu prikazani i onda samo nestanu.

Da bi dosao do svojih rezultata pretrage, moram dva puta stisnuti back i onda jednom forward. Prilično anojing kad nesto guglam.

Sa čim se google kolje? Pobrisao sam sve accounte od googla iz firefoxa koje ne koristim i ostavio sam samo jedan, no međutim ista stvar.

Ideje?

I sad to pokušavam rješit tako da očistim cijeli firefox, i ručno stavim sve addone, ali eto ne znam ni kako se pojedini addoni koje koristim zovu, posto ih ne vidim u listi addona.

Ovo je trenutna lista addona:


I tu se vidi da imam "restart button" a to mi sluzi da tu i tamo restartam firefox, ali nema addona za save prilikom izlaska.
__________________


Zadnje izmijenjeno od: srale7. 28.05.2014. u 14:32.
srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 29.05.2014., 16:06   #831
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Ljudstvo, I have a problem.

Naime, iz nekog nepoznatog razloga više nemogu uopće instalirati FF.
Do sad mi je i update štekao, već cca. 2 tjedna mi je izbacivalo da je došao update i da će ga skinut. prošlo je i to, ali došao je neki error da se nažalost nije moglo instalirati.

Napravio sam uninstall u nadi da ću moći ručno updateati programčić ali sam tu došao do problema.

Skinem sa ofišl sajta stub, ali od toga ništa, otvori se i zatvori u roku sekunde i dalje ništa.

Skinem onu instalaciju od 27MB, otvorim, kaže mi "Extracting", dođe do 100% i nakon toga apsolutno ništa.

svaka ideja i prijedlog su dobrodošli
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.


Zadnje izmijenjeno od: panda505. 29.05.2014. u 16:14.
panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 30.05.2014., 12:32   #832
HumWeed
~~~
Moj komp
 
HumWeed's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Lava Reef
Postovi: 1,098
pocistis u sistemu sve vezano za mozillu i ff
folderi
linkani folderi
profile folderi
registry
__________________
Why would you invite a mushroom to a Christmas party? He's a fun guy to be with.
Why do mummies like Christmas so much? Because of all the wrapping.
Why does Santa have three gardens? So he can "ho ho ho".
HumWeed je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2014., 17:19   #833
robee
Premium
Moj komp
 
robee's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: VinkovcI
Postovi: 901
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
Koristim jedan addon koji mi napravi "save" svih tabova prije zatvaranja firefoxa. Znači imam otvoreno 32 taba, zatvorim firefox, ponovo ga pokrenem i ima sve ona 32 taba otvoreno. I sve super radi (hm) ali ja jednostavno ne znam kako se taj adon zove i gdje se nalazi. Instalirao sam ga na firefoxu 3.6 i onda ga sa Mozbackupom samo selim.

Kako da nadjem i otkrijem kako se on zove?


Uglavnom problem je i dalje ovaj:





I sad to pokušavam rješit tako da očistim cijeli firefox, i ručno stavim sve addone, ali eto ne znam ni kako se pojedini addoni koje koristim zovu, posto ih ne vidim u listi addona.

Ovo je trenutna lista addona:


I tu se vidi da imam "restart button" a to mi sluzi da tu i tamo restartam firefox, ali nema addona za save prilikom izlaska.
session manager
robee je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2014., 11:29   #834
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,925
Poz svima.

moze mi netko tko jos ima v23 potvrdit, jel to danas krenulo forcano updejtanje na v29 ili je to samo kod mene u firmi?
Jer meni je auto update iskljucen I nisam htio prec na v29 zbog odvratnog izgleda. Ne kuzim vise stvarno za kog vraga stalno kenjaju stime. Nemam nista protiv da naprave new look, al pusti brate mili opciju starog izgleda.

Hvala.
geronimo_2 je online   Reply With Quote
Staro 05.06.2014., 11:32   #835
robee
Premium
Moj komp
 
robee's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: VinkovcI
Postovi: 901
Citiraj:
Autor geronimo_2 Pregled postova
Poz svima.

moze mi netko tko jos ima v23 potvrdit, jel to danas krenulo forcano updejtanje na v29 ili je to samo kod mene u firmi?
Jer meni je auto update iskljucen I nisam htio prec na v29 zbog odvratnog izgleda. Ne kuzim vise stvarno za kog vraga stalno kenjaju stime. Nemam nista protiv da naprave new look, al pusti brate mili opciju starog izgleda.

Hvala.
I ja volim stari izgled, odnosno da bude kako meni odgovara a ne da mi nesto svoje forsaju..
imas ovaj addon
https://addons.mozilla.org/en-US/fir...themerestorer/
s njim sve vratis an staro a lisica na zadnjoj ver radi stabilno bez glupiranja...
robee je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2014., 11:43   #836
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,925
Citiraj:
Autor robee Pregled postova
I ja volim stari izgled, odnosno da bude kako meni odgovara a ne da mi nesto svoje forsaju..
imas ovaj addon
https://addons.mozilla.org/en-US/fir...themerestorer/
s njim sve vratis an staro a lisica na zadnjoj ver radi stabilno bez glupiranja...
stavio sam to maloprije, al nije mi jos uvjek po mom ukusu neke stvari. recimo sejvanje bookmarka mi je drugacije. i nemogu one add-on buttone (no scrypt, ghostery, cookies self-destruct) bacit dole na dno u onaj add-on bar nego su mi gore u ravnini sa link barom desno.
moram se poigrat jos malo, mozda se moze, neznam.

geronimo_2 je online   Reply With Quote
Staro 05.06.2014., 11:49   #837
robee
Premium
Moj komp
 
robee's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: VinkovcI
Postovi: 901
Probaj malo cackati..ja sam sebi podesio kako mi odgovara..mozda se ne mogu bas sve stvati vratiti ma staro, no meni je bitno da tabove stavim dolje i par gumbica rasporedim
robee je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2014., 11:50   #838
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,925
Citiraj:
Autor robee Pregled postova
Probaj malo cackati..ja sam sebi podesio kako mi odgovara..mozda se ne mogu bas sve stvati vratiti ma staro, no meni je bitno da tabove stavim dolje i par gumbica rasporedim
he he, old school ;-).

nego sad vidim ovo:
https://support.mozilla.org/en-US/questions/1003600

to je neki bug zgleda, bar se tako cini, iako nisam bas siguran da sam isao na about pa da mi je krenulo to.
geronimo_2 je online   Reply With Quote
Staro 05.06.2014., 11:53   #839
robee
Premium
Moj komp
 
robee's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: VinkovcI
Postovi: 901
Prvo i osnovno nakon dizanja win-a je da iskljicim apsolutno sve update-ove..bit se onako kako ja zelim a ne kako mi netko sugerira..
I sve radi ok
Lisica se malo pogubila u zadnje vrijeme..probao sam i waterfox 64bit..no i on je zezao..
robee je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2014., 11:56   #840
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,925
Citiraj:
Autor robee Pregled postova
Prvo i osnovno nakon dizanja win-a je da iskljicim apsolutno sve update-ove..bit se onako kako ja zelim a ne kako mi netko sugerira..
I sve radi ok
Lisica se malo pogubila u zadnje vrijeme..probao sam i waterfox 64bit..no i on je zezao..
kod mene je isto tak, sve manual, zato mi i nije jasno kod vraga prca sad. vidjet cu kad dodem doma veceras dali ce mi i tamo htjet napravit update. moram se sjetit samo prije spajanja na net sejvat verziju da me ne zezne ko na poslu.
geronimo_2 je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na