Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 20.06.2019., 16:38   #5941
Nixis
Casual gamer
Moj komp
 
Nixis's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 802
K20 Pro se priča da bi za Europu mogao izaći kao Poco F2.

Da li je neko koristio Mi 9, kakva je usporedba sa SAMOLED ekranom Samsunga?
Nixis je offline   Reply With Quote
Staro 22.06.2019., 23:09   #5942
NoMaam
Registered User
Moj komp
 
NoMaam's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2018
Lokacija: ovdje
Postovi: 35
Kod snimljenog videa, s mobitelom, je ton grozno loš. Također kod snimljenih poziva je isto tako neki metalan zvuk govora. Imam mobitel od prošle godine i nisam previše snimao sa intenzivnim zvukom pa nisam to primjetio. Sad mi grozno smeta i nemam pojma kako to popraviti, ako se može uopče popraviti.

Ovako to zvuči kad voda žubori
https://drive.google.com/file/d/1Iql...ew?usp=sharing


Svaka pomoć je dobro došla

Redmi 5
MIUI Global 10.1.3.0
oreo 8.1

Pozz
__________________
Ok i što sad?
NoMaam je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.06.2019., 00:47   #5943
frulex
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 692
Guglaj "Change audio bitrate" ili slično, postoje opcije da se sistemski poveća kvaliteta audio zapisa u video snimci za razne Xiaomi modele, možda upali. Druge opcije uključuju instalaciju GCam-a za video i raznih audio recordera, skini npr. Hi-Q MP3 Recoreder app, stavi kvalitetu na najbolje i vidi kako će ispasti, probaj se poigrati i s Noise Cancellation opcijama...

Poslano sa mog MI MAX 3 koristeći Tapatalk
frulex je offline   Reply With Quote
Staro 23.06.2019., 12:11   #5944
frulex
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 692
Citiraj:
Autor Jakesevic Pregled postova
primjetio sam da xiaomi mobiteli imaju općenito lošiji signal i to se tice gsm, data itd. ali i wifi domet.
Nisam se nikad s time susreo, i prijašnji Xiaomi i ovaj nikad problema ni sa gsm ni wifi signalom. Evo jedan kraj drugog na istoj mreži, godinu dana star Xiaomi (3 crtice) i godinu dana star Samsung (1 crtica), još Xiaomi ima debelu silikonsku masku, a Samsung ništa oko antena.


Poslano sa mog MI MAX 3 koristeći Tapatalk
frulex je offline   Reply With Quote
Staro 23.06.2019., 13:09   #5945
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,390
Citiraj:
Autor NoMaam Pregled postova
Kod snimljenog videa, s mobitelom, je ton grozno loš. Također kod snimljenih poziva je isto tako neki metalan zvuk govora. Imam mobitel od prošle godine i nisam previše snimao sa intenzivnim zvukom pa nisam to primjetio. Sad mi grozno smeta i nemam pojma kako to popraviti, ako se može uopče popraviti.

Ovako to zvuči kad voda žubori
https://drive.google.com/file/d/1Iql...ew?usp=sharing


Svaka pomoć je dobro došla

Redmi 5
MIUI Global 10.1.3.0
oreo 8.1

Pozz
Loš audio na Xiaomiju nije ništa novo, to ih prati od samih početaka. Pogledaj ima li za njega TWRP skripta koja promijeni bitrate, ali ne očekuj neka čuda ni s tim.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 23.06.2019., 13:20   #5946
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Citiraj:
Autor frulex Pregled postova
Nisam se nikad s time susreo, i prijašnji Xiaomi i ovaj nikad problema ni sa gsm ni wifi signalom. Evo jedan kraj drugog na istoj mreži, godinu dana star Xiaomi (3 crtice) i godinu dana star Samsung (1 crtica), još Xiaomi ima debelu silikonsku masku, a Samsung ništa oko antena.
Te crtice nisu pokazatelj ničega, bila 1 ili 4 - nećeš imati problema ni s pozivima ni s porukama.
I meni je na Samsungu često 1 crtica gsm signala i ne utječe na ništa.

WiFi signal bi se već dao testirati tako da se udalji od routera pa se gleda brzina surfanja, ali oslanjati se na nekakve crtice na mobitelu je beskorisno.
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 23.06.2019., 15:35   #5947
Xenon
Banned
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor panasonic Pregled postova
Te crtice nisu pokazatelj ničega, bila 1 ili 4 - nećeš imati problema ni s pozivima ni s porukama.
I meni je na Samsungu često 1 crtica gsm signala i ne utječe na ništa.

WiFi signal bi se već dao testirati tako da se udalji od routera pa se gleda brzina surfanja, ali oslanjati se na nekakve crtice na mobitelu je beskorisno.
Što se tiče signala slažem se. Meni u području di je slab signal na Samsungu nekad zna biti full signal al kad kreneš nekog zvat javi da nema mreže. Ti pokazatelji nisu mjerodavni.

Ali što se tiče WiFi-a Samsung je tu standarno loš bar kod 2.4 mreže. Imam doma A8, A5 i J7 svi imaju podjenak wifi ... na mreži 100 mbita ne vuku više od 40-50 mbita. Dok npr. na Huaweiu P10 lite na istoj toj mreži konstantno skida 94-95 mbita.
Xenon je offline   Reply With Quote
Staro 23.06.2019., 21:55   #5948
NoMaam
Registered User
Moj komp
 
NoMaam's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2018
Lokacija: ovdje
Postovi: 35
Citiraj:
Autor domy_os Pregled postova
Loš audio na Xiaomiju nije ništa novo, to ih prati od samih početaka. Pogledaj ima li za njega TWRP skripta koja promijeni bitrate, ali ne očekuj neka čuda ni s tim.

Ah da sam to znao prije ne bih ga kupio sigurno

Citiraj:
Autor frulex
Guglaj "Change audio bitrate" ili slično, postoje opcije da se sistemski poveća kvaliteta audio zapisa u video snimci za razne Xiaomi modele, možda upali. Druge opcije uključuju instalaciju GCam-a za video i raznih audio recordera, skini npr. Hi-Q MP3 Recoreder app, stavi kvalitetu na najbolje i vidi kako će ispasti, probaj se poigrati i s Noise Cancellation opcijama...

Poslano sa mog MI MAX 3 koristeći Tapatalk
Što više guglam to više vidim koliko je taj problem proširen. Pokušaću par opcija sa drugim programima za snimanje slike i videa mada koliko vidim nema tu neke sreče.

Hvala vam na odgovorima.


Pozz
__________________
Ok i što sad?
NoMaam je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2019., 00:48   #5949
frulex
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 692
Citiraj:
Autor panasonic Pregled postova
Te crtice nisu pokazatelj ničega, bila 1 ili 4 - nećeš imati problema ni s pozivima ni s porukama.
I meni je na Samsungu često 1 crtica gsm signala i ne utječe na ništa.
Naravno da crtice nisu znanstveni dokaz ničega, ali nekakav opći indikator jesu (i ovisno kako je proizvođač implementirao prikaz i refresh rate) - a na njih sam se referirao jer se spominju u izvornom postu. Uostalom, treba računati i na to da u danom trenutku 4G prijem može biti izvrstan, a u trenutku poziva mob se prebaci na 3G mrežu koja je npr. na toj lokaciji loša te voice veza puca. Također, evo samo dok pišem ovaj post, mob je promijenio 3 frekvencije (3G na 900 MHz, 4G na 800 MHz te 4G na 2100 MHz s varijacijama jačine signala od -91dBm do -116 dBm). I BTW, tu gdje sam trenutno, u selu blizu mora, kao što se vidi na grafu, jačina signala je osrednja, skoro nikad bolje od -90 dBm (dakle praktično stalno u crvenom/žutom), ali s kvalitetom razgovora ni najmanjih problema.

Poslano sa mog MI MAX 3 koristeći Tapatalk
frulex je offline   Reply With Quote
Staro 25.06.2019., 12:51   #5950
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,390
Kod razgovora ne pratim baš toliko signal, ali za internet preko 4G znam da je brzina očaj kad je signal na 0-1-2 crtice. Nisu sigurno bezveze stavili pokazatelj signala, a na stranu sad kako koji proizvođač to interpretira.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 25.06.2019., 23:13   #5951
NoMaam
Registered User
Moj komp
 
NoMaam's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2018
Lokacija: ovdje
Postovi: 35
Vezano za moj problem s kvalitetom snimke zvuka u videu koji sam opisao par postova prije.

Program open camera (https://opencamera.sourceforge.io/) malo popravlja stvar. Snimanje s tim programom daje bolji zvuk mada bi se o kvaliteti snimke dalo malo pozabaviti. U postavkama open camere, video postavke, audio source označiti "unprocessed". Na taj način je zvuk podnošljiv. Snimke fotografija naspram Xiaomi defaultne kamere mu i nisu nešto, možda bi se dalo u opcijama nešto i napraviti. Dok ne nađem neko bolje rješenje kombiniraču ova dva programa za video snimke odnosno fotografije, šta je tu je.


Ovako zvuči video snimljen sa Xiaomi kamerom:
https://drive.google.com/open?id=1T1...OFZVQ_m5e5EFeL


a ovako sa open camera programom
https://drive.google.com/open?id=1V_...KYE1aQpzpK6r3h


Pozz
__________________
Ok i što sad?
NoMaam je offline   Reply With Quote
Staro 25.06.2019., 23:24   #5952
Doktor O
I encompass, and I eclips
Moj komp
 
Doktor O's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Plazikur
Postovi: 908
oće k20pro u nekom od izdanja doći do europe?
__________________
Doktor O je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2019., 00:10   #5953
thunder11
Premium
Moj komp
 
thunder11's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 1,690
Špekulacije za sada govore da ništa ranije od 9. mjeseca...
thunder11 je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2019., 09:55   #5954
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Citiraj:
Autor aski Pregled postova
Ja sam jucer stavio na Pocophone F1 10.3.5.0. Sam mi je ponudio update.

I dalje sve leti bez problema. Signal se prije znao pogubiti nakratko, ali je sad sve OK koliko sam primjetio.

Jedino mi ovaj hide notch para zivce. Htio bi da radi kao neke aplikacije tipa nacho notch. Znaci, da sat, baterija i indikatori signala i wifija ostanu gore, ali u crnom, a ispod notcha da imam ekran. Ali ne, spusti se sve ispod notcha i jos su zaobljeni gornji rubovi ��

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
Da, usrali su stvar sa notchom, prije bi zacrnili samo lijevo i desno od notcha, onda se neka budala sjetila da spuste cijeli bar dole. A notifikacije jasno, jos ne rade kako treba.

Anyway, najavljeno je u MIUI 11 da ce nesto bit popravljeno, ako je gledat po drugom modelu, vraca se stari sistem notcha, lijevo i desno od tog sranja i novi line dole sistem, tako da mozemo birat. Jasno, ako to dodje do F1 ikako i ne useru putem jos stvari.
Malne godinu od izlaska i jos notifikacije nisu sredili, tako da ne polazem neke nade, mob je fenomenalan, al ove nebuloze...ubi boze.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me


Zadnje izmijenjeno od: BladeRy. 26.06.2019. u 10:44.
BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2019., 10:33   #5955
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor domy_os Pregled postova
Upravo zbog signala sam odustao od Xiaomija jer svaki model koji sam kupio u posljednjih 5 godina je imao loš signal. Ako ne u startu, onda kasnije nakon par mjeseci ili godinu-dvije korištenja.
Meni je 3. Xiaomi trenutno i samo Redmi 4 Prime je imao lošiji signal (nije global verzija bila).

A1 odličan signal, čak i u usporedbi s frendovima koji su tad imali S9 i neki stari Huawei.

Mi 8 - global verzija, kupljena u HR, odličan signal.

doduše živim i radim u ZG-u, jedino što sam putovao po vani su Njemačka, Grčka (Mi8) i SAD (A1) i nikakvih problema ni tamo.
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2019., 13:49   #5956
frulex
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 692
Citiraj:
Autor NoMaam Pregled postova
Snimke fotografija naspram Xiaomi defaultne kamere mu i nisu nešto, možda bi se dalo u opcijama nešto i napraviti. [/URL]
Nećeš puno dobiti na kvaliteti fotografija kojom god aplikacijom. Ako zbilja želiš dobre fotke jedino instalacija GCama pomaže, razlika u kvaliteti je nebo i zemlja, pogotovo u low-light uvjetima. No, preduvjet je root-anje mobitela, ali se svakako isplati poigrati s tim...


Poslano sa mog MI MAX 3 koristeći Tapatalk
frulex je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2019., 13:57   #5957
Doktor O
I encompass, and I eclips
Moj komp
 
Doktor O's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Plazikur
Postovi: 908
zar se ne može gcam stavit i na nerootani telefon, na one plus 3t kod cure ima verzija na oxygenu
__________________
Doktor O je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2019., 13:59   #5958
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,343
Na nekima može
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2019., 15:22   #5959
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Citiraj:
Autor Doktor O Pregled postova
zar se ne može gcam stavit i na nerootani telefon, na one plus 3t kod cure ima verzija na oxygenu
Ako ima uključen cam2 api, možeš bez roota, ako nema.. moraš rootati da bi omogućio cam2 api.
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
partwish je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2019., 17:42   #5960
kasko
Premium
Moj komp
 
kasko's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Ivanić_Grad
Postovi: 1,943
Postoji mogucnost da se mobitel ne roota a da se promjeni postavka a to je da se samo boota trwp recovery i onda promjeni cam2 api postavka preko adb. Restartas i eto, nema roota a postavka promjenjena. Ovo vrijedi za xiaomi.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
kasko je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2019., 19:19   #5961
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,286
U Protisu Redmi Note 7 4/64 1460kn....

https://www.protis.hr/products/detai...m_medium=click
locks je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2019., 22:39   #5962
NoMaam
Registered User
Moj komp
 
NoMaam's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2018
Lokacija: ovdje
Postovi: 35
Citiraj:
Autor frulex Pregled postova
Nećeš puno dobiti na kvaliteti fotografija kojom god aplikacijom. Ako zbilja želiš dobre fotke jedino instalacija GCama pomaže, razlika u kvaliteti je nebo i zemlja, pogotovo u low-light uvjetima. No, preduvjet je root-anje mobitela, ali se svakako isplati poigrati s tim...


Poslano sa mog MI MAX 3 koristeći Tapatalk

Za sada ostavljam ovako, nisam pretjerano zahtjevan po kvaliteti slike. Kombinacija Xiaomi za slike, open video za snimke. I nije tako loše. Možda vremenom naletim na neko bolje rješenje ili se Xiaomi potrudi i riješi to nekom nadogradnjom. Hvala na pomoći.


Pozz
NoMaam je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2019., 13:54   #5963
acer
Whatever :)
Moj komp
 
acer's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Rijeka,Bulevard
Postovi: 1,731
Redmi 7 javlja na 96% da pun?
Ima netko slican bug? Gore je zadnja global verzija roma.
__________________



GIGABYTE B450 AORUS PRO
Fractal Design Define XL R2
Chieftec A-80, CTG-750C, 750W
AMD Ryzen 5 3600
Be Quiet Dark Rock Pro 4
Asus Nvidia GTX 1060 OC Edition, 3GB
Avermedia Live Gamer HD Lite
GEIL Evo Spear AMD GASB416GB3200C16ADC, DDR4 3200MHz, kit 2x8GB
SAMSUNG 970 Evo Plus NVMe M.2, 250GB
LG BH16NS55 Bluray writer
LG GGW-H20L Bluray writer
27" Philips
Brother HL-2240
Das Keyboard 4 Professional, MX brown
Logitech mouse G402
Scanner HP Photosmart G3010
Cambridge Audio DacMagic 100
Scythe SDAR-2100 + Scythe Kro Craft Speaker SCBKS-1000
Windows 10 PRO x64



acer je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2019., 14:09   #5964
flajpan
.....
Moj komp
 
flajpan's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Zagreb, Centar
Postovi: 1,787
Na MI 9 mi ne dolaze aktivacijski SMS-ovi za Whatsapp i mobilno bankarstvo - ima li tko sličnih problema?
flajpan je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2019., 15:38   #5965
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,170
Citiraj:
Autor acer Pregled postova
Redmi 7 javlja na 96% da pun?
Ima netko slican bug? Gore je zadnja global verzija roma.
normalno ponašanje.
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Staro 30.06.2019., 14:24   #5966
Bezecinho
Premium
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: HR
Postovi: 148
Pozdrav. Jel netko narucivao Redmi note 7 sa neta? Gdje je najjeftiniji trenutno? Govorim o globalnoj verziji 4/64 pink? ��
Bezecinho je offline   Reply With Quote
Staro 30.06.2019., 14:50   #5967
thunder11
Premium
Moj komp
 
thunder11's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 1,690
Kod nas počinje od 1400kn na dalje, što je dosta dobra cijena. Vani su nešto niža ali kada se doda PDV i poštarina dodđes skoro na isto.

https://www.nabava.net/mobiteli/xiao...-64gb-79789291
thunder11 je offline   Reply With Quote
Staro 30.06.2019., 17:08   #5968
brodjo
Playmaker
Moj komp
 
brodjo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Osijek/Wien
Postovi: 1,629
Kolegica kupila Redmi Note 7 u linksu i poslala ga na servis nakon tjedan dana zbog nenormalnog pregrijavanja. Kaze lik kad ga je zaprimao "ima taj prejak procesor" . Eno ceka sad da dobije novi
__________________
brodjo je offline   Reply With Quote
Staro 30.06.2019., 18:15   #5969
Matex
Premium
 
Matex's Avatar
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: Split
Postovi: 52
Goldway ili pogledaj na njuskalu pa vidi sta ti se vise isplati

Sent from my POCOPHONE F1
Matex je offline   Reply With Quote
Staro 30.06.2019., 18:22   #5970
thunder11
Premium
Moj komp
 
thunder11's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 1,690
Preko Goldway-a mu je 183€ (DHL poštarina + EU adapter) - prevdeno oko 1362kn
za isti 64GB model je kod nas 1425.

Jako mala razlika, uzimajući u obzir da mu je lakše tu ostavriti reklamacije i sve šta ide uz to. Na amazonu je ista stvar.

A ako želi rabljeni, onda njuškalo kako si rekao.


thunder11 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na