Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 19.04.2016., 10:53   #211
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,796
Mene zabrinjava koliko se svi danas lože na tu kameru. Svi bi htjeli DSLR koji može ići na internet... Ne mogu ne primjetiti i koliko mediji (yt kanali i "recenzenti") iskrivljuju sliku o mobitelima i pretjeran fokus bacaju na kameru, a premali na, šta ja znam, nešto bitnije kao, hmm, bateriju? I sad ćemo mjesecima čitati o lošoj ili dobroj kameri na HTC 10, usporedbama sa ajfonom, samsungom i krompirom
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2016., 11:05   #212
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
Mislim da tu nije problem kamera, neg sam naziv imena HTC, ljudima jednostavno ne sjeda HTC, valda iz prijasnjih modela koji nisu bili uspjesni kao samsung.

Sad se HTCu trazi svaka sitnica unatoc znatnijim poboljsanjima spram prijasnjim modelima, a za kojeg trenutno mozemo rec da ravnopravno stoji uz bok S7 a po pitanju nekih stvari je i bolji od S7..

Ove godine je 10 napravio odlican posao, ne samo iz aspekta s tehnoloske strane nego i pozitivne reakcije od strane recenzenata i ostatka ljudi..

Sad htc treba vratit povjerenje ljudi a to je malo teze neg napravit hajend fon..
zvonac je online   Reply With Quote
Staro 19.04.2016., 11:38   #213
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Da je zericu lošija kamera od S7 ili 6S, ne bi mu prigovorio. Dapače, zamijenio bi 6S sa njime. Ali po ovome ispada da nije nešto bolja od one kakvu imaju midrange mobiteli. Ne očekujem da je DSLR, ali očekujem da nije toliko lošija od drugih flagshipova. Ovo je dosta lošije.

Kad ti prigovaraju x godina za redom da ti je kamera shit... Zakaj ju ne mozes popravit? Why, HTC?
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2016., 11:57   #214
blackened
Premium
Moj komp
 
blackened's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Beli Manastir
Postovi: 1,271
Meni ovo ne izgleda uopće tako loše, čak dapače.
blackened je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2016., 12:10   #215
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Recenzije samo preletim, bas radi te kamere. Istoj se posvete 50% recenzije (karikiram of kors), a meni ista ne znaci puno. Onome kome znaci to naravno igra ulogu. Ali opcenito, recezenti se premalo posvecuju softwareu na samom mobitelu. Od skina, pa sve do bloatwarea. Svake godine za Samsung procitam kako je TW napokon olaksan, a mobiteli im naglo prodisali.

I sta se dogodi kad sam isprobam taj mobitel? Ostanem poprilicno razocaran 'brzinom' samsungove zvjerke. Posebice pod zvjerka mislim na hardware, jer kod njih flagshipovi i jesu zvjerke kad je hardware u pitanju. Po pitanju softwarea su u rangu mid range kineza, ako ne i gori. IMHO naravno, da ne bi netko pokrenuo sveti rat.

Zasto rijetko, ali bas rijetko koji recezent ne kaze otvoreno kako njihov software izgleda u usporedbi sa konkurencijom? Ne, pisat cemo o kameri, jer eto tu samsung stvarno briljira
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2016., 14:24   #216
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,976
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Mene zabrinjava koliko se svi danas lože na tu kameru. Svi bi htjeli DSLR koji može ići na internet... Ne mogu ne primjetiti i koliko mediji (yt kanali i "recenzenti") iskrivljuju sliku o mobitelima i pretjeran fokus bacaju na kameru, a premali na, šta ja znam, nešto bitnije kao, hmm, bateriju? I sad ćemo mjesecima čitati o lošoj ili dobroj kameri na HTC 10, usporedbama sa ajfonom, samsungom i krompirom
Lože se jer ih se loži, a to većini i odgovara, no to je za neku drugu, psihološko/sociološku temu.

Problem HTC-a je i prije stalno bila samo kamera, i sada su velika očekivanja na njoj, jer sve ostalo je ionako već dobro i rame uz rame sa ostalim flagshipovima.
Zato je fokus na njoj.



Citiraj:
Autor blackened Pregled postova
Meni ovo ne izgleda uopće tako loše, čak dapače.

Izgledaju dobro ovako na prvu (još su ktome i resizane), ali tek vidiš razliku kad se ista scena usporedi sa S7.



Citiraj:
Autor Mileni Pregled postova
Recenzije samo preletim, bas radi te kamere. Istoj se posvete 50% recenzije (karikiram of kors), a meni ista ne znaci puno. Onome kome znaci to naravno igra ulogu. Ali opcenito, recezenti se premalo posvecuju softwareu na samom mobitelu. Od skina, pa sve do bloatwarea. Svake godine za Samsung procitam kako je TW napokon olaksan, a mobiteli im naglo prodisali.

I sta se dogodi kad sam isprobam taj mobitel? Ostanem poprilicno razocaran 'brzinom' samsungove zvjerke. Posebice pod zvjerka mislim na hardware, jer kod njih flagshipovi i jesu zvjerke kad je hardware u pitanju. Po pitanju softwarea su u rangu mid range kineza, ako ne i gori. IMHO naravno, da ne bi netko pokrenuo sveti rat.

Zasto rijetko, ali bas rijetko koji recezent ne kaze otvoreno kako njihov software izgleda u usporedbi sa konkurencijom? Ne, pisat cemo o kameri, jer eto tu samsung stvarno briljira

Samsungov softver je oduvijek bio sranje koje lag-a. To je komično. Iz godine u godinu top hardver, skoro pa jači od kućnih kompjutera, puste jezgre, ramovi, a ne može bez trzanja pokretat nekakav linux koji je po prirodi nezahtjevan sustav napravljen da radi na Pentiumima, Celeronima sa minimalno rama, itd.

Normalno da pumpaju javnost kako je potreban jači hardver u mobitelima, jer kako bi ga onda prodavali...
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2016., 20:11   #217
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
zvonac je online   Reply With Quote
Staro 20.04.2016., 10:06   #218
Tomy9
Ja
Moj komp
 
Tomy9's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 169
HTC Sensation custom rom - oglas

Pozdrav!

Može li mi netko staviti neki fini custom rom na Sensation 4G. Mobitel trenutno ima Cyanogen 4.0.4 Ice Cream Sandwich.
Želio bih neki najnoviji, stabilan rom na kojem bi radio playstore, lokacija te uz što manje nebitnih pozadinskih aplikacija... Trenutno nemam niti jedno od toga.

Plaćam po dogovoru, nadam se da ima neka dobra duša koja je uhodana s ovime. Ja sam probao ali mi je zadalo par dana muka i pretraživanja interneta za nikakve rezultate i stvarno nemam volje više.

Tomy9 je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2016., 11:05   #219
rodriguez
....
Moj komp
 
rodriguez's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 1,988
Uff kad bi napravili mini verziju
__________________
Thinkpad T430 running Manjaro
rodriguez je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2016., 11:34   #220
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
zvonac je online   Reply With Quote
Staro 20.04.2016., 21:12   #221
A.J.
Premium
Moj komp
 
A.J.'s Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Rijeka (Umag)
Postovi: 1,197
Citiraj:
Autor rodriguez Pregled postova
Uff kad bi napravili mini verziju
I ja bi rado da naprave mini verziju.. Nadam se da je ona prvo aprilska šala da ce bit mini verzija pokazat zainteresiranost za manjim top modelima. Sit sam ovih velikih telefona. Čak sam razmišljao da bih prešao na iphone 6s jer odlicno lezi u ruci... Z5 compact mi nekako ne odgovara iz nekih razloga.
A.J. je offline   Reply With Quote