Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 12.10.2017., 15:09   #361
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,270
Nokia 9 navodno ovih dimenzija:140.9 x 72.9 x 7.5mm

5.5” AMOLED 18:9 ekran

Cijena:€750

https://www.youtube.com/watch?time_c...&v=hZ9BRvBG4TM
locks je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2017., 18:29   #362
seno
Registered User
Moj komp
 
seno's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Bosna
Postovi: 760
Ak bude pratila trend N8-ice i stave IMX258 (tako pisu po gsmareni), u vodu s njom....
seno je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 12.10.2017., 18:56   #363
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Bezveze, pljunuta kopija samsunga S8.
Jedan zvucnik, zakrivljeni ekran jako, bezveze.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2017., 18:59   #364
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,270
pa Nokia 8 košta 500€,a konkurentni uređaji duplo pa čak i više.mislim da je sve jasno...
locks je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2017., 19:32   #365
seno
Registered User
Moj komp
 
seno's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Bosna
Postovi: 760
To je malo bullshit, gdje to kosta toliko vise?
Npr Bosna =
Nokia 8 = 440E
S8 = 590E
LG G6 = 400E
P10 = 420E
gledas pattern?

Svidja mi se Nokia (fan sam, imao sam i Lumie itd), no da je 8-ica posudila software i kameru iz 950-tke (ili bar slicnu) sve 5. No ovo je half backed + kao sto se gore navelo ovo je cista kopija, ja iskreno mrzim 18:9 te ovaj edge shit. Znaci 16:9 sa finim dizajnom i voila, no ne.... A Nokia 9 nece izgleda biti puno bolja, no ne budem sudio dok ne vidim.
seno je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2017., 19:54   #366
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,270
pa mislio sam na na Google Pixel 2,Note 8 i iPhone X koji imaju sulude cijene,a nema šanse da su toliko bolji od Nokije 8.N9 ne sudim po glasinama,treba čekat da se pojavi...
locks je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2017., 02:31   #367
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Bolji su onoliko koliko su skuplji.
Nokia 8 je Meni totalno neonteresantna, onda mogu uzrtbilo kojeg generickih kineza za Jos manje novaca.

9-ku treba sacekati, no zaista ne ocekujem neki preokret
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2017., 06:20   #368
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,270
možda tebi.meni nikako ne....Nokia 9 mi je čak manje zanimljiva upravo zbog činjenice da prati trendove zakrivljenih ekrana.još ako je staklena ,bljak....
N8 je meni cijenom i mogućnostima taman.
jednostavno ne dam 1500€ za iPhone X ili 1000€ za Pixela....
locks je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2017., 08:24   #369
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
Nokia 8 je Meni totalno neonteresantna, onda mogu uzrtbilo kojeg generickih kineza za Jos manje novaca.
U sridu. Da nema Nokia logo, po nicemu se nebi razlikovao od generickog kineza. Usporedbe sa Note 8 i gejfonom X kao "konkurentnim uredjajima" su smijesne.
Rista je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2017., 08:45   #370
schetz
Premium
 
schetz's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,554
Sigurno da nisu rang iPhone-a i note 8 . Još je sigurnije da im logo pomaže. Dizajn je kakav je, teško subjektivno diskutabilan. Ali..

Ne može se usporediti niti sa generičkim Kinezima. Barem koliko sam pratio .
Build quality se čini dobar. Koliko Kineza ima SD835 , Carl Zeiss + OIS (Taman i da je ovo pure marketing with little benefits, nije ništa po tome drugačije od jačih imena) ,i ono najbitnije, za sada, dobru sw podršku.
Do sada, jako fino prate svaki security patch, uz najavu brzog update-a na O . Premda je već ovaj vremenski odmak, velik, ali ne vidim da su drugi bolji.
schetz je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.10.2017., 11:40   #371
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor schetz Pregled postova
Sigurno da nisu rang iPhone-a i note 8 . Još je sigurnije da im logo pomaže. Dizajn je kakav je, teško subjektivno diskutabilan. Ali..

Ne može se usporediti niti sa generičkim Kinezima. Barem koliko sam pratio .
Build quality se čini dobar. Koliko Kineza ima SD835 , Carl Zeiss + OIS (Taman i da je ovo pure marketing with little benefits, nije ništa po tome drugačije od jačih imena) ,i ono najbitnije, za sada, dobru sw podršku.
Do sada, jako fino prate svaki security patch, uz najavu brzog update-a na O . Premda je već ovaj vremenski odmak, velik, ali ne vidim da su drugi bolji.
Pitanje dana kad xiaomi počne dilat Mi6 i Mi7 sa stock androidom a onda da vidim isplativost te nokije....xiaomi ima odlične baterije, dobre ekrane sa odličnom svjetlinom, flegovi zadnji snapdragon, izvrstan fingerprint, standardno 4-6GB RAMa, kamere su sad već puno bolje nego prije....build quality je odličan, pogotovo za tu lovu....
Jedino da se sad Nokia vrati na stare staze slave (bar djelomično jer WP je gotov) pa da ubace neku kameru koja je debelo najbolja na tržištu, kao što su nekad imali..ali sumnjam.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2017., 12:18   #372
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Citiraj:
Autor schetz Pregled postova
Koliko Kineza ima SD835 , Carl Zeiss + OIS (Taman i da je ovo pure marketing with little benefits, nije ništa po tome drugačije od jačih imena) ,i ono najbitnije, za sada, dobru sw podršku.
I QHD screen bi dodao. Molim ime tog generičkog kineza za manje para.

Citiraj:
Autor Tvrdi Pregled postova
Pitanje dana kad xiaomi počne dilat Mi6 i Mi7 sa stock androidom a onda da vidim isplativost te nokije....xiaomi ima odlične baterije, dobre ekrane sa odličnom svjetlinom, flegovi zadnji snapdragon, izvrstan fingerprint, standardno 4-6GB RAMa, kamere su sad već puno bolje nego prije....build quality je odličan, pogotovo za tu lovu....
Jedino da se sad Nokia vrati na stare staze slave (bar djelomično jer WP je gotov) pa da ubace neku kameru koja je debelo najbolja na tržištu, kao što su nekad imali..ali sumnjam.
Za Xiaomi je (najveće) pitanje dana kada će biti dostupan globalno sa servisnim centrima po Europi. Ostalo je,osim cijene koju bi tada imali(a prate trend Huawei-a i ostalih,sa blagim povećanjem cijene flagshipa svake god.) i određene sporosti dev supporta(tu ubrajam i nepuštanje kernela prve godine postojanja),kod Šomija neupitno. Jebeni telefoni.
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2017., 12:30   #373
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
I QHD screen bi dodao. Molim ime tog generičkog kineza za manje para.



Za Xiaomi je (najveće) pitanje dana kada će biti dostupan globalno sa servisnim centrima po Europi. Ostalo je,osim cijene koju bi tada imali(a prate trend Huawei-a i ostalih,sa blagim povećanjem cijene flagshipa svake god.) i određene sporosti dev supporta(tu ubrajam i nepuštanje kernela prve godine postojanja),kod Šomija neupitno. Jebeni telefoni.
To smo već naveli kao minus i tu se slažem. Iako, postoji servis u EU ali ne u Hrvatskoj. Povećanje cijena ne vidim. Suprotno. Jedan A1 je 1400 kn ak se ne računa DHL. Mi6 isto dosta jeftiniji od bilo kojeg flega. Bumo vidjeli. A Huawei je digao cijene i još taj fail sa P10 modelima i oni me više ne zanimaju.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2017., 12:35   #374
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Ja vidim,Mi6 je 100 i kusur $ skuplji od Mi5 od prije godine dana. Moš svalit nešto na tečaj dolara al ne tolko
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2017., 13:00   #375
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
Ja vidim,Mi6 je 100 i kusur $ skuplji od Mi5 od prije godine dana. Moš svalit nešto na tečaj dolara al ne tolko
Pa fora je u tome da recipročno poskupljuju i drugi. Dakle opet je osjetno povoljniji.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2017., 13:50   #376
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,270
Citiraj:
Autor schetz Pregled postova
Sigurno da nisu rang iPhone-a i note 8 . Još je sigurnije da im logo pomaže. Dizajn je kakav je, teško subjektivno diskutabilan. Ali..

Ne može se usporediti niti sa generičkim Kinezima. Barem koliko sam pratio .
Build quality se čini dobar. Koliko Kineza ima SD835 , Carl Zeiss + OIS (Taman i da je ovo pure marketing with little benefits, nije ništa po tome drugačije od jačih imena) ,i ono najbitnije, za sada, dobru sw podršku.
Do sada, jako fino prate svaki security patch, uz najavu brzog update-a na O . Premda je već ovaj vremenski odmak, velik, ali ne vidim da su drugi bolji.
baš to.koji generički kinez ima Zeiss,OIS,2k ekran bolji od iPhonea 7,mjesečna sigurnosna ažuriranja i obećanu nadogradnju na android P i sve za 500€?! malo sutra

evo :

Zadnje izmijenjeno od: locks. 13.10.2017. u 14:19.
locks je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2017., 15:04   #377
seno
Registered User
Moj komp
 
seno's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Bosna
Postovi: 760
Obecanje > buducnost, da li to bude tako budemo vidjeli (iako drze se za sada dobro sa Security patches).
Zeiss nije ono sto je bio na lumiama, osim sto nije poledjina prazna jer ima natpis ne vidim neku kvalitetu (cak nije blizu bas L950-tke).
Fin flagship koji ima cijenu kao i ostali uredjaji u njegovom rangu, no da se istice aber jok.
Samo se nadam buducem update da omoguci full manual control na kameri te da donesu neki novi software za kameru.
Osim toga po meni sve ima = stock,fast,cool.
seno je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2017., 15:29   #378
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor locks Pregled postova
baš to.koji generički kinez ima Zeiss,OIS,2k ekran bolji od iPhonea 7,mjesečna sigurnosna ažuriranja i obećanu nadogradnju na android P i sve za 500€?! malo sutra
Ajmo redom.
Zeiss optika? Marketing baš kao i Leica kod huaweia. Dakle samo su prava na ime kupili. Najbitniji je senzor od kamere, njegova veličina, otvor blende, veličina pixela te kakav je kamera softver (postprocessing itd.). Kao što smo vidjeli kod ovih novih modela Nokie daleko je to od najbolje kamere na tržištu kakvu je imala Lumia nekada.
OIS? Mi6 ga ima a imat će ga i novi Mi flagship.
2k ekran? Tko kaže da ga neće imati Mi7? Xiaomi dobro prati trendove u pogledu featuresa. Istina tu su malo kaskali u prošlosti pa bumo vidjeli. Iako ne vidim neki VELIKI benefit od toga pogotovo na ekranima do 5.5" i ako se ne koristi VR.
OS? A1 već postoji kao "čista" verzija androida modela 5X. Možda bude Mi7 sa android one verzijom. Svaki šaomi je nadograđen i novijim OSom nakon onog s kojim je isporučen. Na android one uređajima to bi trebalo biti možda i prije Nokie...
Kvaliteta izrade? Gledajuć ovako trenutne šaomije to je na visokoj razini....ne vidim da tu nešto kaskaju...
Dakle ostaje samo prednost nokie s domaćim servisom te samo ime koje su izgradili ali koje su i kompromitirali. Spasit ih može samo niža cijena na nekim tržištima ili da opet naprave boom sa kamerama a to neće.

Zadnje izmijenjeno od: Tvrdi. 13.10.2017. u 15:35.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2017., 15:33   #379
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Errrr... otkada je to Xiaomi generički kinez?

@mob
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2017., 15:35   #380
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,270
Citiraj:
Autor seno Pregled postova
Obecanje > buducnost, da li to bude tako budemo vidjeli (iako drze se za sada dobro sa Security patches).
Zeiss nije ono sto je bio na lumiama, osim sto nije poledjina prazna jer ima natpis ne vidim neku kvalitetu (cak nije blizu bas L950-tke).
Fin flagship koji ima cijenu kao i ostali uredjaji u njegovom rangu, no da se istice aber jok.
Samo se nadam buducem update da omoguci full manual control na kameri te da donesu neki novi software za kameru.
Osim toga po meni sve ima = stock,fast,cool.
bilo bi dobro kad bi kamera imala manual control,slažem se.Zeiss je zasad samo marketinški tu.
ostalo je sve vrijedno cijene.
ono što je meni konkretno bitno je da je Nokia kvalitetno složena,sve stock i brze nadogradnje.
oko kamere i dizajna se još moraju potrudit.
locks je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2017., 15:37   #381
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Errrr... otkada je to Xiaomi generički kinez?

@mob
Mislili su i na xiaomi ne budimo naivni. Pa s čim bi se ta Nokia trebala uspoređivati ne valjda sa onim smećem koje košta 7 puta manje..

Zadnje izmijenjeno od: Tvrdi. 13.10.2017. u 23:11.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2017., 00:57   #382
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Citiraj:
Autor Tvrdi Pregled postova
Ajmo redom.
Zeiss optika? Marketing baš kao i Leica kod huaweia. Dakle samo su prava na ime kupili. Najbitniji je senzor od kamere, njegova veličina, otvor blende, veličina pixela te kakav je kamera softver (postprocessing itd.). Kao što smo vidjeli kod ovih novih modela Nokie daleko je to od najbolje kamere na tržištu kakvu je imala Lumia nekada.
OIS? Mi6 ga ima a imat će ga i novi Mi flagship.
2k ekran? Tko kaže da ga neće imati Mi7? Xiaomi dobro prati trendove u pogledu featuresa. Istina tu su malo kaskali u prošlosti pa bumo vidjeli. Iako ne vidim neki VELIKI benefit od toga pogotovo na ekranima do 5.5" i ako se ne koristi VR.
OS? A1 već postoji kao "čista" verzija androida modela 5X. Možda bude Mi7 sa android one verzijom. Svaki šaomi je nadograđen i novijim OSom nakon onog s kojim je isporučen. Na android one uređajima to bi trebalo biti možda i prije Nokie...
Kvaliteta izrade? Gledajuć ovako trenutne šaomije to je na visokoj razini....ne vidim da tu nešto kaskaju...
Dakle ostaje samo prednost nokie s domaćim servisom te samo ime koje su izgradili ali koje su i kompromitirali. Spasit ih može samo niža cijena na nekim tržištima ili da opet naprave boom sa kamerama a to neće.
Mi7 izlazi slijedece godine.

Usporedjujemo mi6 i nokiju 8

Nokija ipao vodi sto zbog kudikamo kvalitetnijeg ekrana(ne mislim na rezoluciju tu),cistog androida,softwerske podrske,bolje kamere bez obzira na zajs,jacka za slusalice i na kraju servisne podrske. Jel to vrijedi 100€ vise? Po meni da.



Sent from my MI 5 using Tapatalk
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2017., 10:43   #383
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Vrijedi.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2017., 10:51   #384
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Što ih toliko sve mrzi da više nitko ne meće signal LED napred u ekran? Jel to takav trošak ili dizajnerski pain in the ass da se nema kamo uglavinjat. Osobno ne želim imati AOD uključen ni na kojem mobu, tako da ovo pomodarstvo ne imanja LEDa mi stvarno ide na živce.

Sent from my SM-A500FU using Tapatalk
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2017., 12:34   #385
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Što ih toliko sve mrzi da više nitko ne meće signal LED napred u ekran? Jel to takav trošak ili dizajnerski pain in the ass da se nema kamo uglavinjat. Osobno ne želim imati AOD uključen ni na kojem mobu, tako da ovo pomodarstvo ne imanja LEDa mi stvarno ide na živce.

Sent from my SM-A500FU using Tapatalk
Micanje LEDa je pomodarstvo čisto. A zakaj ne bi AOD? Pogotovo jer na samsungu radi odlično, na tim amoledima. Pije nekih 1% baterije na sat vremena (tako kažu iako meni i manje) a imaš uvijek na ekranu info kaj je stiglo od poruka (jel viber, WP ili SMS), propušteni pozivi...imaš i vrijeme i datum. Sve je odmah vidljivo. Meni je to super feature.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2017., 12:58   #386
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Meni je AOD idiotarija, waste baterije i potencijalna burn in opasnost za ekran. Da, znam da sat i ostalo mijenjaju poziciju upravo zbog toga ali opet su dugorocno na "slicnim" pozicijama, pogotovo home button na S8 npr. Ili da se software Samsungovski zablokira i AOD ostane satima na istom mjestu. Cak i bez toga uopce ne zelim da mi ekran stalno prikazuje nesto. Puno prakticnije i elegantnije rjesenje mi je LED + raise to wake sa active/ambient displayom kako imaju neke Motorole i Nexusi/Pixeli. LED-ica kaze da imam notifikaciju i kojeg tipa i ekran se sam upali samo onda kada treba. Jednostavno i prakticno. Na S8 mi to nedostaje jer ne zelim AOD.
Rista je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2017., 15:27   #387
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
E upravo to. To mi je super kod Motorola. Nemaju ledicu, ali čim takneš mobitel, ekran ti pokaže sat/datum i eventualno ako je što pristiglo.
AOD mi je nepotreban i disejblan. Ne želim da mi to svička.

Tako bi bilo dobro da imaju i Nokije ako se notification LED izbacuje totalno.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2017., 16:48   #388
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,270
ma ne samo kad takneš nego kod nekih Motorola čim ga pogledaš ili prijeđeš rukom iznad ekrana(Moto display) prikazuje info.daleko najbolje riješenje.to mi fali kod svih drugih smartphonea...
locks je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2017., 19:37   #389
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Tu caku Nokia 8 ima ako se ne varam.
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2017., 20:23   #390
Matta
El Mattador
Moj komp
 
Matta's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Ljubuški<->Metković
Postovi: 1,815
Prvo da kažem da je sve stvar ukusa, ali ne kužim logiku u tome da je bolji raise-to-wake od AoD/Glance.
Ako sam već toliko blizu mobitela da mogu oko njega mahati ili ga podignuti, zar nije ista stvar kliknuti na power tipku (ili double-tap) da uključim ekran ili da mi se upali sam od sebe ?
Za mene je nedostatak LED-a (i to multi-color) nedostatak. Glance/AoD je odlična zamjena/nadopuna za istu, jer omogućava da se mob samo pogleda i vidi je li nešto vrijedno pažnje ili ne (u tom momentu). Bilo kakva interakcija sa mobitelom poništava svrhu tih feature-a, po mom mišljenju. Kakav vražji burn-in i baterija ? AoD dokazano troši 1% po satu. To je ništa u odnosu koliko popije kad se ekran bezveze upali samo da se provjeri ima li kakvih novih događanja. A burn-in ? Ja mislio da s time još samo plaše malu djecu. Imam doma 8 godina staru G20E plazmu koja je 10 sati dnevno vrtila zemaljske kanale pa nema burn-in. Valjda mi mob može izdržati dvije godine bez da "progori".
Opet velim, stvar ukusa. Mene osobno za 3.5mm konektor boli ona stvar (samo se kupi prašina unutra) dok netko ne može živjeti bez toga.
__________________

Zadnje izmijenjeno od: Matta. 15.10.2017. u 20:33.
Matta je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na