Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 02.10.2015., 14:53   #421
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
na DD samo HE. I na ostale osim ako nisam bliže i ako mi ne pokažu bok onda je AP najbolji. HE je dobar za zapaliti brod (pogotovo na daljinama) a onda po prilici prebaciš na AP.
Još malo Myoko i onda ostavljam Myoko i Clevea i idem na japanske BB i vrlo vjerojatno ruske DD...ili možda japanske..još nisam ziher jer bi topovi style i torp style...
BTW, onaj poljski DD Blyskawica bi mogao biti best buy premium....stock brzina brutalna, topovi odlični a domet solidno brzih torpeda oko 6km (ak se dobro sjećam). Skoro pa je best all arounder među DDovima...Ako je vjerovati speckama...
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2015., 15:54   #422
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,973
6km je beskorisno...osim ako se može upgradeat.
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.10.2015., 16:06   #423
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
6km je beskorisno...osim ako se može upgradeat.
Ne slažem se. BTW nerfali su japanske DD s 10 na 7 km....vele DD driveri da su ionak najviše kilova imali ispod 7 km..
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2015., 16:10   #424
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,973
Koji dd ti imaš sada?
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2015., 16:25   #425
draksa
Premium
 
draksa's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 333
Za DD je beskorisno toliko jer kad ga gadjas sa 10km vjv ces ga fulat ,a kad si blize ionak te nevidi i veca je vjerojatnost da ces pogodit

Otkljucao Fusa sad, stock ima range samo 13km , muke sad dok se ne otkljuca prvi hull

Isto tako potpuno upgrejdan motor ima 40ak k ksa manje nego Kongo ,malo cudno
draksa je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2015., 16:58   #426
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
http://shipcomrade.com/ships/blyskawica

Dakle, daleko najveći domet topova (12km), 8km domet torpeda koja su btw dosta brža od onih na Mutsukiju...općenito najbrži brod u igri...concealment nešto slabiji nego kod Mutsukija..Hitpointsi (health) također bolji nego kod japanca...

Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Koji dd ti imaš sada?
Nijedan, slušam ekipu koja ih drajva od početka..njima vjerujem. Osim toga, rijetko sam prisustvovao torpedo pogotku sa 10km..Rađe imam više hitpointa, veću brzinu torpeda i puno veči domet topova. Plus što su to specsi bez upgrejdova...
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2015., 18:14   #427
BojanZD
Premium
Moj komp
 
BojanZD's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Zadar
Postovi: 1,396
Jedino mi nisu jasni avioni s torpedom?!
Malo mi kidaju živce....torpedo se misteriozno pojavi na 10m od broda i nema šanse da manevrom izbjegneš.
BojanZD je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2015., 18:58   #428
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Za avione, imas normalni drop, sta je samo kad biras grupu aviona i kliknes na brod, ono sami idu i dropaju, nebitno je njima jel ide brod na tebe il ravno od tebe il je broadside, oni svoje bace i odose.

A imas i manual drop, tj, ides na brod rucno klikajuc gdje avioni da idu, i kad si 2cm od broda alt + click i izbace torpeda i jadni brod nema vremena da se makne. Imas i minimalni doemt sta je par sec da torpedo psotane aktivan, tako da ako bacis preblizu, udarice u brod al se nece aktivirat...tj, nema dmga.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me


Zadnje izmijenjeno od: BladeRy. 02.10.2015. u 19:06.
BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2015., 19:55   #429
Matth€w
Premium
Moj komp
 
Matth€w's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: NaN
Postovi: 3,438
Evo jedan info za sve vas koji imate kod od Asusa i postojeći WoW račun.

Samo kontaktirajte support, ispričajte mi svoj slučaj, tražiti će vas račun i kod, a nakon provjere i odobrenja će vam nadodati ručno taj kod dodati na postojeći WoW račun.
Matth€w je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2015., 20:50   #430
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Ma ovo nije humano. Kupio Mogami, super brodic, sad kao idem igrat i naravno, dmg ne postoji. Tj dmg je ocajan, pogodio sam tirpica jedno 30 puta, sta broadside sta plunging fire sa HE... ukupan dmg 450. Al nebitno jel to Mogami sa 155mm topovima il Myoko sa 203mm, svakako je dmg nikakav.

I jebat ga, nemogu igrat sa Myoko nit sa Mogami, nemogu napravit dmga za zaradit pare i financirat brod. A Mogami je 110k za poraz, sa ovim prihodima sam bankrotirao.
Nazad na cleveland.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me


Zadnje izmijenjeno od: BladeRy. 02.10.2015. u 21:12.
BladeRy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.10.2015., 22:51   #431
danijel_b
Premium
Moj komp
 
danijel_b's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Oldenburg
Postovi: 493
Nisi se molio RNGesusu.
Meni je isto tako, nekad ni sa Cleveom ni od 50 puta nece da potpali vatricu, a u nekim partijama gori sve zivo.
Nikad ni u jednoj igri nisam vidio da toliko ovisis o RNG, nekad je zbilja za poluditi.
Kad koristis HE onda gadjaj visoko, u liniji palube u superstrukturu, ako pogadjas u bok, nema ni dmga ni vatre. S AP otprilike u liniji vode
__________________
danijel_b je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2015., 00:28   #432
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,936
Malprije igram i taman kraj partije, zadnjih 2 sekunde valjda, i opalim s APom prema zadnjem neprijateljskom brodu koji je ostao (DD) na preko 9 km i strefim ga u citadelu i bam. Jedan sus i potopim ga. Za nepovjerovat

BTW, zesci sam noob, tek poceo igrat
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2015., 09:16   #433
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor danijel_b Pregled postova
Nikad ni u jednoj igri nisam vidio da toliko ovisis o RNG
ooo probaj Warthunder ground forces...rng king
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2015., 09:31   #434
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Citiraj:
Autor danijel_b Pregled postova
Nisi se molio RNGesusu.
Meni je isto tako, nekad ni sa Cleveom ni od 50 puta nece da potpali vatricu, a u nekim partijama gori sve zivo.
Nikad ni u jednoj igri nisam vidio da toliko ovisis o RNG, nekad je zbilja za poluditi.
Kad koristis HE onda gadjaj visoko, u liniji palube u superstrukturu, ako pogadjas u bok, nema ni dmga ni vatre. S AP otprilike u liniji vode

Nemam se sta molit nikome. Nisam igrac od jucer. Prije par dana je pocelo da mi se dmg doslovno prepolovio. Prije je rafal sa myoko pogodio 8/10 i napravis par tisuca, 2-5k standardno. Sad pogodim sa 8-9 shelova odjednom 540 dmga. Pogodim DD, nista dmga. Halo? HE u DD i dmg nula? Nikad mi se to prije nije dogodilo, od prije par dana, nekoliko puta.

Posto mi myoko ne radi dmg, a mogami je skup ako ne radis dmg, presao na clevelanda. 208 pogodaka u rundi, 15 puta zapalio brodove.... napravio 12k dmga. CIJELU RUNDU U 208 SHOTOVA 12k DMGA....kako? Jos tucem provjereni HE. Nije AP pa da mali kalibar dinga. Nisam ja zaboravio igrat preko noci, pucam i pogadjam, al nista ne radi dmg.

Istim stilom igranja i gadjanja sam imao po 100k dmga sa clevelom i 100k+ sa Myoko. Sad ako dodjem do 30k mogu slavit. Vidim brojke, znam kako je dosad bilo. Pa jebemu imam po 100ak rundi u tim brodovima, i sad sam odjednom ko poglupio i nema dmga. Mozes mislit.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2015., 12:04   #435
Hawker
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,972
Moguce je da su nerfali HE spammere.
Bilo je i vrijeme.
Hawker je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2015., 12:45   #436
danijel_b
Premium
Moj komp
 
danijel_b's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Oldenburg
Postovi: 493
Ne znam. Vozim spomenute brodove i radim pristojan dmg s njima. Vjerojatno rng nema šta drugo biti
__________________
danijel_b je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2015., 14:32   #437
danijel_b
Premium
Moj komp
 
danijel_b's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Oldenburg
Postovi: 493
Evo jedan zanimljivi video na koji naletih
Featuring Striko, Neo i Playername

https://www.youtube.com/watch?v=W9X4c6FNJcA
__________________
danijel_b je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2015., 15:25   #438
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,973
Napokon dokaz da sam uvijek u usranom teamu...

Zadnje izmijenjeno od: Neo-ST. 03.10.2015. u 15:33.
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2015., 18:35   #439
danijel_b
Premium
Moj komp
 
danijel_b's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Oldenburg
Postovi: 493
Prvi gameplay njemackih kruzera!!!!

__________________
danijel_b je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2015., 22:33   #440
electro
Premium
Moj komp
 
electro's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zapresic
Postovi: 687
majstori nedavno sam počeo igrat i imam zadnji 0.5.0.1 al imam samo
usa i japan za sad nedostižne brodove SSSR
gdje su Njemački brodovi?
electro je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2015., 22:35   #441
danijel_b
Premium
Moj komp
 
danijel_b's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Oldenburg
Postovi: 493
Izlaze za dva tjedna njemački cruiseri i ruski destroyeri
__________________
danijel_b je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2015., 19:17   #442
Beetlejuice
Nisko letim, visoko padam
Moj komp
 
Beetlejuice's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: RH
Postovi: 480
I tako ja došao u napast i kupio Južnu Karolinu. Do sada sam igrao samo japanske BBe ali odlučio se okušati malo i s Amerima. Za sada se zabavljam
__________________
"You never know what is enough unless you know what is more than enough." - William Blake






Beetlejuice je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2015., 10:05   #443
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Zašto mi niste rekli da su DD takva zabava? Pa to mi je sad najdraža klasa. Istina, još se učim pa me roknu ali bude i solidnih partija. Uglavnom, daleko najzabavniji brodići u igri. Danas prvi put krećem sa Isokaze u avanturu.

BTW, kod CA, Myoko je otključana al još ne kupujem jer je skupa a malo me i kolega odvratio s komentarom o popravcima i dobitku s njom. Meni se nakako čini da je sweet spot za brodove baš t6 ili kod nekih t7. Ovo iznad obavezno moraš biti na premiumu a da ne govorim da se tada počinje jako kužiti OP kod nekih brodova. Tako bar pišu iskusniji. Paralelno sa DD sam krenuo i s japanskim BB ali ovaj Myogi je lagano mučenje sa ta 3 spora topa. Iako padne i tu koja solidna partija. Za mene solidna hehe
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2015., 11:35   #444
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,936
i meni su dd fora, ali mi je nekako draze vozikat ca jer ima i topove. ono, nek se nadje, za svaki slucaj

trenutno sam na prvom japanskom dd, pa mi 4 torpeda bas i nisu nesto jer moram u 2-3 navrata dolazit skroz blizu neprijatelju da bi ga zrokao pa se cesto desi da mene zrokaju :/
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2015., 11:50   #445
mitra
Premium
 
mitra's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 665
Ispočetka nisam dozivljavao te DD, a sada samo tu granu pičim, jedva cekam kad ce ruski DD doci.
__________________
Uploading...
mitra je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2015., 12:55   #446
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Nije Myoko skupa, Mogami ima 110k za popravak ako ne napravis dmga nista. Myoko je 50-60k, tj lako je napravit dmg (ako imas srece) za izdrzat igranje.
Evo ja igram bez premiuma ili zastavica, sa Myoko sam bez problema sa igranjem mogao sebi priustit kupovanje upgradeova za brod, nisam trebao grindat nimalo. I to je sa pobjedama i porazima je stalno islo u plus.

Sa Mogami, ako ne napravis dobar dmg, i kad kazem dobar bas mislim dobar, i ne ostete te previse bices u profitu. Ima rundi gdje sam prezivio sa 10-20% helta, napravio 30ak k dmga i izgubio 30k love na kraju. Tier 8 ti je vec il igras ko zmaj i radis lud dmg il imas premium, nema druge.
Tier 7 je jos pjesma, zaradio sam za sve upgradeove broda + sve module + za Mogami novi brod i jest da sam ostao na malo love, al je Myoko sebe vise nego isplacivala.

Glede DDa, meni je sa njima gameplay dosadan. Nije tesko napravit dobar dmg samo pazis na detection range, i ako ti se posreci da si otisao na dobru stranu i naisao na mete. Imas po Eu forumu kako ekipa place na cijene torpeda na T8, naprave bolestan dmg i jos izgube pare

Edit - negdje sam nasao bio cijene repaira brodova, al nebi sad nasao link pa da me ubijes. Ako tko iskopa neka linka.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2015., 13:16   #447
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
Nije Myoko skupa, Mogami ima 110k za popravak ako ne napravis dmga nista. Myoko je 50-60k, tj lako je napravit dmg (ako imas srece) za izdrzat igranje.
Evo ja igram bez premiuma ili zastavica, sa Myoko sam bez problema sa igranjem mogao sebi priustit kupovanje upgradeova za brod, nisam trebao grindat nimalo. I to je sa pobjedama i porazima je stalno islo u plus.

Sa Mogami, ako ne napravis dobar dmg, i kad kazem dobar bas mislim dobar, i ne ostete te previse bices u profitu. Ima rundi gdje sam prezivio sa 10-20% helta, napravio 30ak k dmga i izgubio 30k love na kraju. Tier 8 ti je vec il igras ko zmaj i radis lud dmg il imas premium, nema druge.
Tier 7 je jos pjesma, zaradio sam za sve upgradeove broda + sve module + za Mogami novi brod i jest da sam ostao na malo love, al je Myoko sebe vise nego isplacivala.

Glede DDa, meni je sa njima gameplay dosadan. Nije tesko napravit dobar dmg samo pazis na detection range, i ako ti se posreci da si otisao na dobru stranu i naisao na mete. Imas po Eu forumu kako ekipa place na cijene torpeda na T8, naprave bolestan dmg i jos izgube pare

Edit - negdje sam nasao bio cijene repaira brodova, al nebi sad nasao link pa da me ubijes. Ako tko iskopa neka linka.
Ja ni ne mislim ići preko t7...dok ne prmijene politiku..i ovako je zabavno, ali do neke mjere (zbog poznatih problema)..
Inače, WG dijeli na NA i RU serverima free shipove ko pljeve, ponude premiuma samo takve..EU kupci očito plaćaju sva sranja pa za njih ništa
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2015., 20:31   #448
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Ma EU trziste samo cjede, ostali dobijaju tenkove i slotove i svakakve akcije. Mi nista. Velika novost.

Anyway, danas katastrofa od igre. Stalno upadam u T10 ekipu, a ajde ti pridji BB ovima sa 15.1km dometa da te ne izbrisu sa jednim salvom. Sve same Montane, Yamatoi i Zao-i. Jos komedija da jedna strana ima 3-4 DDa a druga nijedan je jos bolje.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2015., 20:58   #449
danijel_b
Premium
Moj komp
 
danijel_b's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Oldenburg
Postovi: 493
Hehe, ja jucer u Tirpitzu nista nisam mogao, pun gas pogodaka, kita od damagea. Danas upalim, prva partija, 6x citadela. E jebiga -_-
__________________
danijel_b je offline   Reply With Quote
Staro 07.10.2015., 08:54   #450
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor danijel_b Pregled postova
Hehe, ja jucer u Tirpitzu nista nisam mogao, pun gas pogodaka, kita od damagea. Danas upalim, prva partija, 6x citadela. E jebiga -_-
Čitam po netu da su na Tirpitzu topovi neprecizni, kakav je dojam iz igre? Hood je valjda popio Bismarckovu granatu iz puke slučajnosti.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na