Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 07.10.2012., 09:53   #31
D.O.M.I.
Premium
Moj komp
 
D.O.M.I.'s Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 269
Online komponenta prvog Grida ugašena je prije kojih godinu dana kompletno, velika šteta i po meni loš potez.
D.O.M.I. je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2013., 11:16   #32
Bolnum
#define yes no;
Moj komp
 
Bolnum's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Rijeka
Postovi: 153
Da oživim topic.
Pa niste valjda svi odustali... samo što nije izašlo.
Datum izlaska za malo više od 14 dana, ilitiga 28.5.
Koliko je jedinica bila dobra, ovo zaslužuje i malo više pažnje.
Bolnum je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.05.2013., 11:32   #33
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
Ma pratio sam trailere i to. Al da kazem iskreno, da je sve isto kao Grid1 samo nove staze i to, ja bi bio happy. Ovdje nisu prezentirali one divne sudare, tako da prijasnji feature mozda i nije bas za pohvalit se.
Al na kraju, zaboravi trailere, kada izadje igra onda se proba i da ocjena.

Za gasenje G1 servera, na to sam bio poludio. Samo su ih zaklali i adio. A nije da se nije igralo. Steta, da su barem dali neki patch da mozes svoj server dignit pa igrat sa ekipom a da nisu sranja tipa hamachi i ostale inacice.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2013., 11:39   #34
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Po onome kaj sam vidio igra je otisla jos vise prema arkadi a izostanak pogleda iz auta jer samo 5% konzolasa tako igra im necu oprostit. Kao pretesko je. Pogledal sam malo MP ganjanja i destruction derby sa masom guranja i udaraca te voznji izvan staze. Prvi nisam nikad volio igrat online jer je bilo previse budala i svega na stazi kao i u chatu.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2013., 16:45   #35
Elder
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Krapina
Postovi: 168
Jos malo pa da vidimo kaj ce to biti, GRID je bil odlican online pogotovo.
Elder je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2013., 00:59   #36
Drift_King
Never Forgetti
 
Drift_King's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: .
Postovi: 1,640
Meni osobno fizika izgleda gore nego u prvom nastavku, ukupni dojam voznje je cudan i previse arkadan, drift = katastrofa... jedino sto su ispolirali grafiku ali to mi ne cini igru posebnom bas. Nadam se da sam potpuno u krivu ali ovo izgleda kao veci promasaj i veliki minus nakon prvog nastavka...
__________________
Drift_King je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2013., 05:20   #37
Bolnum
#define yes no;
Moj komp
 
Bolnum's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Rijeka
Postovi: 153
Blo kako bilo, ja jedva čekam. A komentara ću se suzdržat dok ne isprobam kako igra zapravo izgleda.
Bolnum je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2013., 15:35   #38
iNoob
Game Collector
Moj komp
 
iNoob's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: Viškovo (Rijeka)
Postovi: 366
Bez cockpit view-a neću ni piratsku probat, a kamoli pljunut pare za original.
__________________
Trust me - I know what I'm doing!
iNoob je online   Reply With Quote
Staro 28.05.2013., 17:54   #39
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,674
Bombaaaaaaa!

Eo, odigrah malo, za arkadu solidno

graficki je savršeno izvedena, modeli auta isto tako. Fizika.. li - la, bolje od jedinice, al me vreviše vuce na NFS Pro Street ....

Slike soon.

Za sad ne vidim prave staze, sve neke debilane po gradu ITd.

Zvuk odrađen na vrhuncu, napokon se ima dojam konja, a ne da se vozi stojadin...
Iritantan "coach" ......

__________________
Pošten trgovac : 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10, 11 , 12 , 13 , 14, 15, 16 .

Zadnje izmijenjeno od: Ati freak. 28.05.2013. u 18:09.
Ati freak je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2013., 19:12   #40
jurbAs
Premium
Moj komp
 
jurbAs's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,573
kad sam procitao da nema kokpit view uzassss znaci bzvze imam volan doma a bas konto da cu ga ponovo koristiti..... arkadica omg i grid su upropastili...
jurbAs je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 28.05.2013., 21:13   #41
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
Bas probao G2. Overall dojam, losije od Grida 1... i to nemalo.

Prvo nema kokpita, briljantno. Driving assist opcije su gdje? Samo stavis lvl tezine i nigdje neba ABS, TC itd. Nope, konzolitis na samom startu.
Em sam im opcio po majkama kad su default tipke stavili W,S,A,D.

Odvozio par utrka, napokon dobio da stavim opcije. E pa opet opcenje po majkama al sam ovaj put ubacio i kojeg oca tek tako. Stave opcije za grafiku i sve u 5cm ekrana na dno. Sta nema full screen menu za opcije a ne 5cm na dnu. Em su opcije jadne same po sebi.

Osjecaj voznje je cca nekako losiji od G1. Bacim 2 utrke na G1 pa probam G2 i sve nekako losija kontrola, i drift i uklizavanje. Jedino efekt kocenja kad se auto trese je nekako cool, barem prvih par puta.

Grafika je "kao" poboljsana, vidim 25% bolje da izgleda i 100% losije ide nego G1. A posto su ovo racing igre, grafika me zanima ko ribu biciklo.

UI, e tu sam skinio se zivo i mrtvo debilu koji je ovo radio. EM je UI spor, nepregledan, korak nazad u odnosu na G1. A biranje utrka na compu je frustrirajuce jer kad udjes na event, on mora da izasere svoje da bi ja birao sljedecu utrku.
BEZ OBZIRA STA SLUSAM ISTO SRANJE VEC 3 PUTA. Ozbiljno, jel mi mora 3 puta srat istu stvar, samo hocu na 4 dio eventa da scrolam desno, al on sere pa sere. Em je iritantan do suza.

Utrke ko utrke, mislio sam da ce onaj open racing od pointa do pointa bit nesto bolje, nes ti voznju od 90 sec kroz sumu, sta nema neka postena od 5 min.
Kao sta ima endurance, 5 min po gradu koji je navodno dinamican pa mjenja krivine kako mu se digne, em ni mapa ne radi. Glupa utrka.
A tek event gdje dobijas bodove kako prestizas pickup truckove po racing stazi? WTF je to?

Replay opcija, sad samo backspace i sama igra te vrti nazad, backspace opet za nastavit. Al izvedeno ocajno, u G1 te jos izrotiralo da vidis gdje ides, gdje upravljas, sad te samo baci 5 sec nazad, i nastavi voznja tako da izgubis putanju koju si trebao popravit i odes u 3pm drugom smjeru.

Nisam igrao duze od 20min i nazivcirao se, al sumnjam da ce se situacija iz temelja promjenit nakon jos igranja.

Slag na kraju, ponudjen je SPLITSCREEN, ocito PC ekipa ovo igra na televizijama od 107cm pa je ta opcija ok. Prokleti konzolitis.
I ona negdje naletim na interview sa idiotima sta su ovo radili, i izjava "realno a opet arkadno" mi upadne u uho. Il je kita il je vagina, nije oboje istovremeno (isprike na vulgarizmu, al netko mi rece da za narodne nazive mogu popit ban, moderator moze slobodno da ih renamea u izvorne oblike poznate nasoj populaciji)
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2013., 21:39   #42
Lud76
Leteći medvjedić
Moj komp
 
Lud76's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,197
Ufff što je ovo arkandno, u biti Grid 2 je ono što NFS želi biti
Lud76 je offline   Reply With Quote