Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 09.02.2013., 04:26   #661
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
nikad više ovu igru neću igrat po noći, nabijem prokletu Riotovsku gamad u pak

krenem lijepo jedan ranked, banovi, pickanje, bla bla bla, i taman igra kreće, CRASH!

pokrenem ponovno, skidanje patcha (tol'ko da mogu vidjet novi magićni Annie Skin i novu pozadinu na Login screenu), ne samo da su mi team m8ovi srali s obzirom da sam došao tek na 2:30 u igru opet, nego nije bilo ni našeg mida (Annie naravno) i to pretpostavljam iz istog razloga, i niti normalno igru nisam mogel' dovršiti jer me svakih par minuta diskonektalo (Attempting to Reconnect), i ne nije do mog neta jer sam provjeril svaki put, do njih je bilo, izađoh vanka PVP.net disconnected, nadam se da će mi još opizdit i warning za leavanje, bagra 'ebena

ono, nije čak ni prvi put da mi se ovo desilo, jednom mi je tek igra krešala nakon 10 min da bi trebal patchati, ali ovo me baš raspizdilo
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2013., 09:31   #662
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
To s patchanjem mi nije uopće jasno, da budem iskren - neke izbaci, neke ne. Totalna debilana. Desilo se i meni koji put da me izbaci

Inače, ovaj novi skin od lux je totalno OP, kada baci onu kuglu (E) ti je praktički niti ne vidiš.
X-Plosiv je online   Reply With Quote
Staro 09.02.2013., 12:44   #663
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
@panda505 kojeg heroja si odabrao i koji su sve pickovi bili? Jer ako je netko od vas ili od protivnika pickao npr. Nasusa, a da je na novome patchu, sve ljude koji nemaju skinut taj patch ce bacit van jer dolazi do konflikta među dvije verzije Nasusa.
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2013., 12:50   #664
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
S time da taj gejm se neće vrijediti, ako se ne varam.
X-Plosiv je online   Reply With Quote
Staro 09.02.2013., 14:46   #665
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Citiraj:
Autor xGAME Pregled postova
@panda505 kojeg heroja si odabrao i koji su sve pickovi bili? Jer ako je netko od vas ili od protivnika pickao npr. Nasusa, a da je na novome patchu, sve ljude koji nemaju skinut taj patch ce bacit van jer dolazi do konflikta među dvije verzije Nasusa.
ma ja igr'o Dravena,ali kažem Annie patch, naš mid bio Annie (sa novim skinom brijem)

ali svejedno, ovo je glupo do bola, i živcira totalno, ne bi ništa rek'o da se dogodilo jednom, ali doživjeh ovo već valjda 10 puta

još je dobro dok te i prije igre izbaci, ali dok te izbaci npr. u 30. minuti, e onda kvragu

a još mi to noćaš nije bilo ni najgore nego ovo diskonektanje

dođe mi Darius na 1vs1 i taman treba da se počnemo rokati a ono meni Attempting to Reconnect,

@x nadam se da neće vrijediti, inače je Riot teško u q
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2013., 15:34   #666
HAL
Premium
Moj komp
 
HAL's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 416
Citiraj:
Autor panda505 Pregled postova
ma ja igr'o Dravena,ali kažem Annie patch, naš mid bio Annie (sa novim skinom brijem)

ali svejedno, ovo je glupo do bola, i živcira totalno, ne bi ništa rek'o da se dogodilo jednom, ali doživjeh ovo već valjda 10 puta

još je dobro dok te i prije igre izbaci, ali dok te izbaci npr. u 30. minuti, e onda kvragu

a još mi to noćaš nije bilo ni najgore nego ovo diskonektanje

dođe mi Darius na 1vs1 i taman treba da se počnemo rokati a ono meni Attempting to Reconnect,

@x nadam se da neće vrijediti, inače je Riot teško u q
Ja sam baš poslao jedan mali upit na njihov support, tiče se tribunala. Dakle svi se stalno prijete sa reportima, praktički je došlo do toga da se bojiš napisati GGWP na kraju igre. Odite malo na official forume i pogledajte za kaj sve ekipa dobiva ban (daleko od toga da nema ljudi koji ga opako zaslužuju).

Dakle neka suma tog pitanja je: Kakva je to ozbiljna tvrtka, koja vodi jednu od najvećih, ako ne i najveću multiplayer igru na svijetu koja dopušta da banove vodi hrpa dječurlije koja kažnjava za svaku stvar? Pogotovo što ljudi troše dosta velike novce na igru. Glupost totalna. Sve se bojim kak će mi odgovorit.
HAL je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2013., 16:22   #667
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Citiraj:
Autor HAL Pregled postova
Ja sam baš poslao jedan mali upit na njihov support, tiče se tribunala. Dakle svi se stalno prijete sa reportima, praktički je došlo do toga da se bojiš napisati GGWP na kraju igre. Odite malo na official forume i pogledajte za kaj sve ekipa dobiva ban (daleko od toga da nema ljudi koji ga opako zaslužuju).

Dakle neka suma tog pitanja je: Kakva je to ozbiljna tvrtka, koja vodi jednu od najvećih, ako ne i najveću multiplayer igru na svijetu koja dopušta da banove vodi hrpa dječurlije koja kažnjava za svaku stvar? Pogotovo što ljudi troše dosta velike novce na igru. Glupost totalna. Sve se bojim kak će mi odgovorit.
ja se vidiš iskreno oko toga nikad niti nisam zainteresirao, znam da recimo oni reportovi "Unskilled" ne znače apsolutno ništa, jedino da me za leavanje banaju, to mi je već prošle godine doš'o jednom warn od leaverbustera da ako nastavim leavati gameove = ban, a najbolja stvar od svega bila je da sam u jednom vikendu izletio iz igre jedno 20 puta zbog bugsplata
naravno iš'o sam se na support žalit, pa ko tu koga drži za majmuna dok ti crashne client a oni tebi seru da će te banat, de...

edit: pogledah sad, nema gamea u match history, dobro, barem to
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2013., 22:32   #668
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,892
Sorry na spamu ali piše da topik ima 666 postova pa da i to riješim :P
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2013., 16:20   #669
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
4rchange1
EUNE...
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2013., 23:23   #670
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
Citiraj:
Autor panda505 Pregled postova
ma ja igr'o Dravena,ali kažem Annie patch, naš mid bio Annie (sa novim skinom brijem)

ali svejedno, ovo je glupo do bola, i živcira totalno, ne bi ništa rek'o da se dogodilo jednom, ali doživjeh ovo već valjda 10 puta

još je dobro dok te i prije igre izbaci, ali dok te izbaci npr. u 30. minuti, e onda kvragu

a još mi to noćaš nije bilo ni najgore nego ovo diskonektanje

dođe mi Darius na 1vs1 i taman treba da se počnemo rokati a ono meni Attempting to Reconnect,

@x nadam se da neće vrijediti, inače je Riot teško u q
...\Riot Games\League of Legends\RADS\solutions\lol_game_client_sln\releases\0.0.0.210\deploy

Tu pokreni League of Legends.exe reconnectas se direktno u gejm bez skidanja patcha i bez logiranja.
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2013., 04:31   #671
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Citiraj:
Autor xGAME Pregled postova
...\Riot Games\League of Legends\RADS\solutions\lol_game_client_sln\releases\0.0.0.210\deploy

Tu pokreni League of Legends.exe reconnectas se direktno u gejm bez skidanja patcha i bez logiranja.
dobro za znati

hvala
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2013., 09:59   #672
knocker
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Kaštela
Postovi: 295
ali vidim da je popriličan broj ekipe popušio honor oznake.

Zadnje izmijenjeno od: knocker. 11.02.2013. u 10:05.
knocker je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2013., 10:12   #673
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
yeap, i moj frend isto

ja sam tu ostao paf

prvo sam imao žuti honor, tada zeleni, pa onda crveni...kako je s tim patchem nestalo masu njima crveni, ja sam dobio natrag zeleni O.o
X-Plosiv je online   Reply With Quote
Staro 11.02.2013., 10:17   #674
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Ja sam sva sreća ostao na istome

Zašto su im uzeli honore?
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2013., 12:46   #675
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
Citiraj:
Autor panda505 Pregled postova
dobro za znati

hvala
Ja imam na desktopu shortcut te .exe datoteke (nazvao je LoL- Reconnect) pa kad mi se igra crasha, discconecta ili bilo sto, samo to pokrenem i odmah sam u igri nazad. Ali taj .exe ti radi samo ako gejm iz kojeg te izbacilo se jos igra, inace ne mozes uc u igru jer se nema gdje spojiti.

Vezano za ovo uz honor badgeve; ne ostaju zauvijek ako ti suigraci ili protivnici to redovito ne daju.
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2013., 22:47   #676
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Citiraj:
Autor xGAME Pregled postova
Ja imam na desktopu shortcut te .exe datoteke (nazvao je LoL- Reconnect) pa kad mi se igra crasha, discconecta ili bilo sto, samo to pokrenem i odmah sam u igri nazad. Ali taj .exe ti radi samo ako gejm iz kojeg te izbacilo se jos igra, inace ne mozes uc u igru jer se nema gdje spojiti.

Vezano za ovo uz honor badgeve; ne ostaju zauvijek ako ti suigraci ili protivnici to redovito ne daju.
Majke ti, već 5 dana učim ko zadnji luđak, pa niti ne stignem malo pogledati

Hvala na ovome btw.

Neki dan napravio prvu pentu u lol stažu, s nocturne.. Ludnica champ

I od kad sam došao na lvl 30, digao si ratio s 97-95 na 110-102, pa sam zadovoljan do sad s lvl 30 Sutra uzimam zadnju runu za AD i onda imam 5 pageva punih tier 3 runa
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2013., 12:18   #677
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,892
Odigrao sad 3 ranked-a i kakve idiote dobijam u team-u... Xin na topu uzem heal + flash i dorans sword, naravno, mrtav u 2 min. Bot Soraka odbija heal-at našeg adc-a, to još nisam vidio.

Još gora stvar je što u champ selectu svi lijepo napišu "Hello" a zadnji ili predzanji pick zove mid ili top.

Uglavnom 2 losa i 1 win gdje sam iskerio žešće za tanky Xin-om.
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2013., 12:29   #678
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
Quinn, heroj koji dolazi uskoro, povukao ideje sa reddita iz kojih su se izgranale daljnje ideje za Rengara, itd.
Evo post od prije godinu dana: Link
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2013., 15:22   #679
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
Evo moj copy/paste s forum.hr

"Odigrao jučer Qualifications za Silver 1.

Ovako su prošla ta tri gejma


1. Uzeo Katarinu, oni me išli counter pick s Kennenom. Završio s 9/0/6 (brijem 6 assistencija ako se ne varam) i nekim 217 cs u 27 minuta. Pobijedili.
2. Uzeo Miss Fortune, lik me supportao s Nami. Izgubili jer su oni imali Graves/Taric kombinaciju na botu, s time da su nas 7x gankali prije nego je naš jungler ili mid jednom došao dole. Izgubili opako jer je Garen imao 80cs na topu, a naša Elisa 22cs u 13min. (Imao sam 5/7/7)
3. Uzeo Kassadina first pick, oni counterpick Malzahar. Završio s 14/1/12 i carryao do pobjede.

Inače problem je dosta kod ljudi što uzmu nekog tko je "counter pick", samo zato što to piše na internetu, a ne igraju s njim toliko. Odigrao sam oko 700 gejmova u mid-u, i znam da ako si dobar možeš s counter champion dominirati lane (jer je ipak to counter pick), ali ako ga ne igraš baš, a njihov igra tog championa, biti će ti teško.

Od zadnjih 18 gejmova na midu, 14 gejmova sam završio tako da sam pobijedio "
X-Plosiv je online   Reply With Quote
Staro 13.02.2013., 15:30   #680
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
X-Plosiv, držim te za riječ da ćeš danas izdominirati lejn
__________________

HP Obelisk Desktop PC - 875-0040ny
Intel i7 9700F
32GB Hyper-X DDR4-2666
2TB 970Pro PCIe NVMe M.2
Palit GeForce RTX 3060 StormX 8GB
Windows 11 Professional

Periferija
2 x 27" Dell P2723D
Corsair SP2500 2.1
Logitech MK270

Lenovo Legion 5 17ACH6H 82JY007GSC
17,3 FHD IPS 144Hz
AMD Ryzen 7 5800H
16GB DDR4-3200 RAM
NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6
1TB PCIe NVMe SSD
Windows 11 Professional

Sony Playstation 5
Philips The One 75PUS8807/12 LED UHD 4K 120 hz
Logitech K400 wireless keyboard
Guls je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2013., 16:14   #681<