Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Softverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 04.10.2008., 17:58   #31
Chandler
Premium
Moj komp
 
Chandler's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 214
Pa ja cu poludit!!!!!!!!!!!!!!!!
Evo danas opet krepo,sam se restarto.

Novi je disk unutra,drugi ram-i(sa 256 na 1gb),drugo (jace) napajanje,druga graficka (7600gt) i on opet isto,evo radio je dva dana i sad je krepo,ceprkam nest po netu i sam se monitor zgasi a komp radi,sad dal se restarta ili ne neznam jer nist nevidim,a izgubio je sam od sebe sve one zvukove od windowsa,zaboravio sve sifre u mozilli.....................

Katastrofa!!!! Jel moze bit da je monitor? Al nevjerujem kad on zaboravi sifre,izgubi zvukove u windowsima,nemogu vise instalirat drivere od volana,a bili su intalirani,kad stisnem system u control panelu pise mi: This aplication has failed to start because framedyn.dll was not found.Re-installing the application may fix this problem. Nemogu ni paint otvorit,sad mi se iz traya dolje pojavljuje rundll32.exe corrupt file.Vidim da mi ni windowsi ne izgledaju isto,sve nesto bijelo nema onih plavih standardnih rubova.U outlooku mi nece prikazat sadrzaj maila,kao da je prazna poruka. Za popizdit,tak bi ga ritno kroz prozor a nemam para za drugi. Jooooooooooooooojjjjjjjj!!!!!!!!!



Temperature su:

Cpu 50
Gpu 51
HD 38
maticna 36

Poslije igranja igrica je bilo nesto malo vise a ovako na ''leru'' su ove temperature.
Chandler je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2008., 16:44   #32
Chandler
Premium
Moj komp
 
Chandler's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 214
E da kad mi se restarta onda mi se pokaze da fali run.dll i zbog toga nemoze dignut windowse. Jel je moguce i da je napajanje? Unutra je nekakvo spire 420W,i to sam kupio kad sam uzeo drugu grafu inace prije je bilo nekakvo od 300W i to je ganjalo cijelu konfu ko bog onda je bilo athlon 2600+, 512 ram-a,80 gb hard seagate ,fx 5700le gpu, tv kartica,zvucna sb live 5.1, a sad je sve isto samo je hard 160gb hitachi,7600gt grafa i 1gb kingmax ram-a.
Chandler je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2008., 12:35   #33
Chandler
Premium
Moj komp
 
Chandler's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 214
Evo mene opet nakon mjesec dana zezancije uspio sam doci do kvara.

Trenutno je konfa ovako:

Athlon 2600+
1gb ram-a kingmax
hard 160gb hitachi
geforce 2 mx400
napajanje spire 420W
tv kartica leadtek winfast
sb live 5.1


To sad sve radi ok vec tjedan dana znaci ispravno,drugu graficku 7600gt,sam probao kod buraza na par dana,sve ok ne rusi se radi besprijekorno,a ja kad ju stavim kod sebe radit ce mozda jedan dan i srusit ce se sve,i onda ponovno windowse itd...
A nekuzim zasto?

Da li je to mozda do napajanja? Ili je mozda u konfliktu sa maticnom ?

Maticna je MSI KT4AV (MS-6712) chipset VIA VT8377A Apollo KT400A
Chandler je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na