Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > PC Ekspert > Komentari i prijedlozi
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 17.08.2015., 17:32   #1
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,602
Kategoriziranje tržnice

Postoji li mogućnost da se prodaja i kupnja na tržnici kategorizira?
U prijevodu, da postoje kategorije hardver, periferija, softver, prijenosna računala, stolna računala, mrežna oprema i sl. Ne mora biti podkategorija tipa miš, tipkovnica, modem i sl. Samo ovo da je jednostavnije naći ako nešto tražimo.

Pošto su admini / moderatori rasjekli masu tema na dvije ili tri zasebne, ne vidim zašto se isto ne bi napravilo i s tržnicom. Bilo bi lakše naći ono što tražimo i ne bi bilo postova u kojima se prodaje 893 različite stvari.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64

Zadnje izmijenjeno od: 1v@n. 17.08.2015. u 18:32.
1v@n je offline  
Staro 17.08.2015., 17:34   #2
Laszlo
Premium
Moj komp
 
Laszlo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 321
Jako dobar prijedlog, slažem se
Laszlo je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.08.2015., 18:01   #3
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Dobra ideja, slažem se s kolegom.
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
partwish je offline  
Staro 17.08.2015., 19:24   #4
Mario92
Omicron Alpha resident
Moj komp
 
Mario92's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Bistra
Postovi: 4,762
Također se slažem za nekakvu kategorizaciju. Ništa previše - iskreno bilo bi dosta da se podijeli na komponente, mobiteli i ostalo. Ili u tom nekom stilu.

Ali da, dobra ideja
__________________

Ryzen 7 5700G

AsRock B550 Pro4

HyperX Fury DDR4 3000MHz (4 x 16GB)

Kingston A2000 1TB NVMe

Intel 660p 1TB NVMe

Fortron Hexa 400W

Random PC case

Proxmox VE

95% of the world is retarded, I'm glad I am the 10%.
HP Elitebook 840 G7

Intel i5 10310U

Corsair Vengeance 2x16GB 3000MHz

SK Hynix P31 Gold 1TB

14" FHD IPS

Mario92 je offline  
Staro 17.08.2015., 21:12   #5
Frung
Premium
Moj komp
 
Frung's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: zg westside
Postovi: 597
Mislim da nema dovoljno postova dnevno na tržnici da bi kategoriziranje imalo smisla. Eventualno za neki povijesni pregled, ali valjda se postovi stariji od mjesec dana uglavnom ne gledaju previše. Da ne spominjem cross-category postove kojih isto ima puno.
__________________
~Fury of the dwarves runs deep.
Frung je offline  
Staro 17.08.2015., 21:18   #6
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,602
Ako nisi preprodavač koji traži jeftino bilo što, nego netko običan koji traži RAM ili CPU onda tražiš 15-ak stranica i prođeš 30-ak oglasa na kojima piše samo RAM da bi našao specifičan RAM koji tražiš.

Ako se kategorizira, onda mogu fino otić u kategoriju gdje je RAM i gdje fino piše DDR2 SODIMM 667 Mhz u oglasu i u roku 5 minuta naći što tražim.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline  
Staro 17.08.2015., 21:21   #7
boy005
Premium
Moj komp
 
boy005's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: ZG
Postovi: 597
pa imas za to trazilicu unutar prodaje
__________________
boy005 je offline  
Staro 17.08.2015., 21:23   #8
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,602
Citiraj:
Autor boy005 Pregled postova
pa imas za to trazilicu unutar prodaje
Koja odlično funkcionira, ajde mene probaj nać u tražilici
Primjerice, Tapatalk mi čak javlja kad zvonac dobije PM ili ga se quotea negdje
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline  
Staro 17.08.2015., 23:45   #9
windfucker
Guest
 
Postovi: n/a
Prekomplicirano za primjenu u praksi, imo, već vidim nered u provedbi.
Osim toga, broj postova na tržnjaku nije takav da zahtijeva ovakve intervencije,čak i kada bi bile provodive.
Pustimo sad specijalizirane sajtove za prodaju, tržnica je oduvijek bila dodatak forumu, a ne obrnuto.
 
Staro 18.08.2015., 01:03   #10
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,602
Zašto je prekomplicirano za provedbu u praksi ako su se mogle različite teme rasčlanjivati na 2 ili 3 nove, a to realno nije bilo potrebno?

Stalno su iste mantre da je tržnica dodatak forumu, a ne obrnuto. Tamo ne smije postojati red iz nekog razloga?

Ako se kategorizira, stavi se pravilo da svatko može imati jednu temu u svakoj kategoriji i bit će sve pregledno.

Gledam ovih dana što se nudi i oglasi su više manje ovakvi:
P: Procevi, matične,grafe,ram,hardovi,laptop,kućišta,optika...

Sad uđi u svaku takvu temu, scrollaj 10 minuta da skužiš da ti ništa ne odgovara i tako u krug.

Pokušavam frendu složiti komp, a nemam previše slobodnog vremena, a kad ga nađem, onda završim s 50 tabova tržnice i na 20. stranici, a pola oglasa je prodano.

Vjerojatno je teško prodavačima tekst oglasa označiti crvenom bojom ili dodati "prodano" u naslov, no da se mene pita i to bi trebalo ići u pravila.

Ne znam zašto su svima promjene mrske, pogotovo kad ti tako nešto može olakšati korištenje.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 18.08.2015., 03:08   #11
VedranO
Premium
Moj komp
 
VedranO's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2013
Lokacija: Zg
Postovi: 400
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Zašto je prekomplicirano za provedbu u praksi ako su se mogle različite teme rasčlanjivati na 2 ili 3 nove, a to realno nije bilo potrebno?

Stalno su iste mantre da je tržnica dodatak forumu, a ne obrnuto. Tamo ne smije postojati red iz nekog razloga?

Ako se kategorizira, stavi se pravilo da svatko može imati jednu temu u svakoj kategoriji i bit će sve pregledno.

Gledam ovih dana što se nudi i oglasi su više manje ovakvi:
P: Procevi, matične,grafe,ram,hardovi,laptop,kućišta,optika...

Sad uđi u svaku takvu temu, scrollaj 10 minuta da skužiš da ti ništa ne odgovara i tako u krug.

Pokušavam frendu složiti komp, a nemam previše slobodnog vremena, a kad ga nađem, onda završim s 50 tabova tržnice i na 20. stranici, a pola oglasa je prodano.

Vjerojatno je teško prodavačima tekst oglasa označiti crvenom bojom ili dodati "prodano" u naslov, no da se mene pita i to bi trebalo ići u pravila.

Ne znam zašto su svima promjene mrske, pogotovo kad ti tako nešto može olakšati korištenje.
Mislim da imas dva problema u ideji.

1. Puno ljudi prodaje vise stvari odjednom. I puno njih bi ignoriralo kategorije i nastavilo bubati 5-6 razlicith stvari u jedan oglas koji je u jednoj specificnoj kategoriji a samo se jedan predmet iz tog oglasa zapravo treba nalaziti u toj kategoriji.
Znaci svaki put kad se takav oglas nadje moderator mora brisati taj oglas i obavjestiti clana foruma da se to tako ne radi nego da mora otvoriti 5 zasebnih oglasa, po jedan za svaki predmet u svojoj kategoriji.

2. Sto je sa vec postojecim oglasima, kojih bas i nema tako malo.
Tko ce to sve prebacivati i razbijati jedan oglas sa vise predmeta u vise oglasa koji ce se prebacivati u kategorije.
I kako odrediti koji oglas obrisati a koji ostaviti.
Ima tu oglasa starih i par mjeseci koji su jos uvijek aktivni.

Kategorije nisu losa stvar ali jedino ako ih se koristi od samog pocetka.
VedranO je offline  
Staro 18.08.2015., 03:47   #12
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,424
Ideja je ok ali na zalost PCE nije njuskalo i netreba stavljati takav naglasak na trznicu, sluzi nam za usputno prodavanje i kupovanje, nikako ne prioritetna stavka ovog foruma
__________________
mamutarka je online  
Staro 18.08.2015., 08:09   #13
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,602
Citiraj:
Autor VedranO Pregled postova
Mislim da imas dva problema u ideji.

1. Puno ljudi prodaje vise stvari odjednom. I puno njih bi ignoriralo kategorije i nastavilo bubati 5-6 razlicith stvari u jedan oglas koji je u jednoj specificnoj kategoriji a samo se jedan predmet iz tog oglasa zapravo treba nalaziti u toj kategoriji.
Znaci svaki put kad se takav oglas nadje moderator mora brisati taj oglas i obavjestiti clana foruma da se to tako ne radi nego da mora otvoriti 5 zasebnih oglasa, po jedan za svaki predmet u svojoj kategoriji.

2. Sto je sa vec postojecim oglasima, kojih bas i nema tako malo.
Tko ce to sve prebacivati i razbijati jedan oglas sa vise predmeta u vise oglasa koji ce se prebacivati u kategorije.
I kako odrediti koji oglas obrisati a koji ostaviti.
Ima tu oglasa starih i par mjeseci koji su jos uvijek aktivni.

Kategorije nisu losa stvar ali jedino ako ih se koristi od samog pocetka.
1. Pa ako se definiraju pravila, tu su da se krše. Prekrše se jednom, dobije se opomena i drugi put se neće kršiti.

2. Obrišeš sve oglase jednostavno... Ne vidim razlog zašto netko ne bi mogao ponovno napisati oglas?

Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
Ideja je ok ali na zalost PCE nije njuskalo i netreba stavljati takav naglasak na trznicu, sluzi nam za usputno prodavanje i kupovanje, nikako ne prioritetna stavka ovog foruma
Da, opet ista mantra. Baš smo 'rvati, uvijek ćemo naći razlog protiv, o čemu god da se radi Još se nije javio nitko od odgovornih, pa da objasni može li se ili ne može i zašto.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline  
Staro 18.08.2015., 08:40   #14
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,112
Apsolutno podržavam....

Znači svi stari oglasi se obrišu, naprave se podkategorije, mobiteli/proc/mbo/grafulje/Ram i ako neko stavi sve u jedan oglas hlađenje mjesec dana....

Baš sam probao i kroz search i ručno naći rabljeni monitor....uglavnom to je muka isusova...
Master_Hrc je offline  
Staro 18.08.2015., 09:47   #15
Laszlo
Premium
Moj komp
 
Laszlo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 321
Kategoriziranje tržnice

Ne moraju se cak obrisati svi stari odjednom, nego privremeno napraviti kategoriju "stari oglasi" i tu ubaciti one koji su jos aktivni medu dosadasnjim oglasima i onda kad se lockaju i ti preostali svi, jednostavno izbrisati kategoriju i sve oglase iz nje
Laszlo je offline  
Staro 18.08.2015., 09:58   #16
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Da, opet ista mantra. Baš smo 'rvati, uvijek ćemo naći razlog protiv, o čemu god da se radi Još se nije javio nitko od odgovornih, pa da objasni može li se ili ne može i zašto.
kolega vedran ti je dobro objasnio prepreke koje ovako na prvu padaju na pamet.

stisneš prodaja ili kupovina, ctrl + f i bog te veseli, stvarno nije teško, a svi su već dobro istrenirani da napišu u subject sve kaj prodaju (naravno u razumnom obujmu).
syss je offline  
Staro 18.08.2015., 10:05   #17
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,919
ja nisam za nikakvu kategorizaciju jer bi to donijelo samo dodatni nered, ali sam zato da se daje sto detaljniji opis onoga sto se prodaje.

npr. ako netko prodaje mobitel onda ne moze napisati "prodajem sgs1" vec bi trebao napisati "Prodajem Samsung Galaxy S1 model XXXX" kako bi putem trazilice bilo lakse pronaci rezultate.

trenutno mi to malo ide na zivce kad za jednu te istu stvar moram preko trazilice 3 puta traziti, svaki put uz drukciji opis da bih pronasao ono sto trazim.

to bi se moglo dodati u pravila trznice, ako vec nije, i sve oglase koji nisu u skladu s tim brisati ili upozoriti vlasnike istih da ih ispravno napisu.
Cuky je online  
Staro 18.08.2015., 10:06   #18
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,602
Može li se onda bar uvesti da se prodani oglasi označe već u samom naslovu da ih možemo odmah ignorirati već na samoj listi oglasa?
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline  
Staro 18.08.2015., 10:21   #19
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
ma je da, najbolje da sjedimo na tržnjaku i dežuramo kako bi označili prodane oglase... manualu zaboravi, a automatika teško da će se uvoditi.

mislim kome nije teško nek prijavi da je prodano/kupljeno i mi ćemo intervenirati, najmanji problem... kome je teško, ni pakao mu neće teško pasti
syss je offline  
Staro 18.08.2015., 10:25   #20
tskarda
Premium
Moj komp
 
tskarda's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Umag
Postovi: 1,099
I ja smatram da nije problem napraviti podforume kako je kolega Ivan to predložio, nije puno posla dodati kategorije a korisnici će se sami staviti u red s vremenom.
tskarda je offline  
Staro 18.08.2015., 10:26   #21
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,602
Ma mislim da se onima koji daju oglas da do znanja da bi bilo ok da prodan oglas označe prodanim i u naslovu. Neki još nisu apsolvirali "napredne opcije" kod uređivanja
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline  
Staro 18.08.2015., 10:28   #22
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
je, budemo i besplatnu radionicu radili za pravila ponašanja kod oglašavanja... daj nemoj me ovak rano ujutro
syss je offline  
Staro 18.08.2015., 11:06   #23
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,424
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Da, opet ista mantra. Baš smo 'rvati, uvijek ćemo naći razlog protiv, o čemu god da se radi Još se nije javio nitko od odgovornih, pa da objasni može li se ili ne može i zašto.
nije baš, ja podržavam ideju, ali smatram da bi bilo puno posla oko toga i ljudi se nebi pridržavali te kategorizacije
__________________
mamutarka je online  
Staro 18.08.2015., 11:27   #24
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,695
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
je, budemo i besplatnu radionicu radili za pravila ponašanja kod oglašavanja... daj nemoj me ovak rano ujutro
Gdje se moze prijavit za tu radionicu i koji je okvirni datum početka?
__________________

srale7 je offline  
Staro 18.08.2015., 11:40   #25
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
prijave se rade tu, a krenuti možeš odmah
syss je offline  
Staro 18.08.2015., 12:20   #26
VedranO
Premium
Moj komp
 
VedranO's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2013
Lokacija: Zg
Postovi: 400
Gle 1v@ne nitko ne veli da je tvoja ideja losa. Naprotiv mislim da je dobra, samo smatram da je implementacija iste u ovom trenutko vec malo kompliciranija.

Cak i da otvoris nove kategorije (a nije problem napraviti nove podforume) ne mozes se napraviti lud i samo pobrisati sve stare oglase.

Ako nista drugo meni uvijek dobro dodju kao procjena jer mogu vidjeti kad, za koliko novaca i u kojem roku se nesto prodalo.
VedranO je offline  
Staro 18.08.2015., 12:24   #27
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,602
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
je, budemo i besplatnu radionicu radili za pravila ponašanja kod oglašavanja... daj nemoj me ovak rano ujutro

Citiraj:
Autor VedranO Pregled postova
Gle 1v@ne nitko ne veli da je tvoja ideja losa. Naprotiv mislim da je dobra, samo smatram da je implementacija iste u ovom trenutko vec malo kompliciranija.

Cak i da otvoris nove kategorije (a nije problem napraviti nove podforume) ne mozes se napraviti lud i samo pobrisati sve stare oglase.

Ako nista drugo meni uvijek dobro dodju kao procjena jer mogu vidjeti kad, za koliko novaca i u kojem roku se nesto prodalo.
Ma sve 5, netko je i spomenuo da se stari oglasi mogu staviti u "stari oglasi" ako je baš do toga.

Veli sisa da se ne može i što sad, nije kraj svijeta. Pitao sam, nije prošlo, što sad, NHF ljudi

Zato postoji tema komentari i prijedlozi
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline  
Staro 18.08.2015., 12:31   #28
VedranO
Premium
Moj komp
 
VedranO's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2013
Lokacija: Zg
Postovi: 400
Da ali ako stavis sekciju "stari oglasi" onda ju moras i zakljucati da bi sprijecio postavljanje novih oglasa i bumpanje starih, da navedes ljude da koriste kategorije.
A onda opet imas inbox pun upita "el braco aj ti meni kazi zast ja ne mog bumpati svoj oglas".

Sve u svemu ideja je OK, ali trznjak nikad nije bio zamisljen kao toliko razradjen dio foruma tako da sad imamo jedan lagani clusterfuck na koji smo se vec lagano navikli i snalazimo se u njemu.

A ruku na srce stvari koje se ovdje prodaju po realnoj cijeni odu dosta brzo tako da vec nakon 4. stranice trznjaka nailazis ili na prodane oglase ili preprodavace cije oglase ne vredi ni gledati.
VedranO je offline  
Staro 18.08.2015., 12:51   #29
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,395
Citiraj:
Autor tskarda Pregled postova
... a korisnici će se sami staviti u red s vremenom.
Ne, nece nikako.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline  
Staro 18.08.2015., 14:40   #30
windfucker
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Pokušavam frendu složiti komp, a nemam previše slobodnog vremena, a kad ga nađem, onda završim s 50 tabova tržnice i na 20. stranici, a pola oglasa je prodano.
Znaš... čitao sam negdje da navodno postoji nekakvo mjesto, nešto kao baš za one koji imaju namjeru kupovati .
Istinabog, to su malo zabačeniji dijelovi foruma o kojima rijetki nešto iz prve ruke znaju, no kunu se da su bili tamo, postavili oglas šta kupuju, a ljudi im se potom sami jave sa ponudom... Ma, nemrešbelivit.
Al' nemoj me uzeti za riječ, i meni je sve to sumnjivo, no ja samo prenosim šta sam na načuo






(nhf, ofc frende)
 
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na