Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 31.01.2013., 17:26   #31
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Sve MP igre su mi iste postale, ne vidim više ni aliene ni tenkove ni predatore. Ma ništa.
Sve mi postalo gomila pixela i samo tražim da nema tehničkih problema i da su sve klase i oprema balansirane i konkurentne u PVP-u.
  Reply With Quote
Staro 31.01.2013., 18:17   #32
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Citiraj:
Autor Nybelung Pregled postova
Sve MP igre su mi iste postale, ne vidim više ni aliene ni tenkove ni predatore. Ma ništa.
Sve mi postalo gomila pixela i samo tražim da nema tehničkih problema i da su sve klase i oprema balansirane i konkurentne u PVP-u.
A.K.A. League of Legends
Mommistake je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 03.02.2013., 21:37   #33
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Sve pucačine su postale više-manje generičke i COD-like. No, svejedno tematika ove igre je neuništiva, pa ajde, barem zbog Aliena će se isplatiti odigrati
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2013., 20:17   #34
JoZ@
Premium
Moj komp
 
JoZ@'s Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: VG-ZG i okolica
Postovi: 739
JoZ@ je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2013., 21:16   #35
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Vise volim origigi aliena koji je puno veca sila od svih zajedno na tom videu. Ovi mali su mi isti drek ko i svako drugi neprijatelj u bilo kojem FPSu. Rade bi se se ganjo s jednim pol sata ak treba nek ubio njih 100 ovak.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2013., 21:29   #36
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
Vise volim origigi aliena koji je puno veca sila od svih zajedno na tom videu. Ovi mali su mi isti drek ko i svako drugi neprijatelj u bilo kojem FPSu. Rade bi se se ganjo s jednim pol sata ak treba nek ubio njih 100 ovak.
Pa baš to.. I film je takve tematike, 1 je u 3 filma pobio 50 ljudi.. Ovako ispadaju jednaki ljudima, napadaju po nekakvim otocima, bla bla bla, njih 30 trči po livadi i napada.. Pa to nisu divlje svinje jbt, to su ELIJENI!!!!
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2013., 21:46   #37
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Kaj je ovo, jedan metak ubija 1 Aliena... u čuču materinu
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2013., 23:26   #38
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,033
Ovo prikazano je šetnja po osvijetljenom parku za neke nove klince.
Joj kad se samo sitim jeze prilikom igranja AvP 2 (više mraka nego svjetla - zapravo najviše svjetla bilo je od baterijske lampe na pušci, alieni brzi ko vrag i traže pola šaržera za poljubit pod, muka mi je bila uopće repetirat kad bi ostalo 6-7 metaka...)
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2013., 01:55   #39
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469


Pohrani.com
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je online   Reply With Quote
Staro 05.02.2013., 08:41   #40
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Drvoje Pregled postova
Ovo prikazano je šetnja po osvijetljenom parku za neke nove klince.
Joj kad se samo sitim jeze prilikom igranja AvP 2 (više mraka nego svjetla - zapravo najviše svjetla bilo je od baterijske lampe na pušci, alieni brzi ko vrag i traže pola šaržera za poljubit pod, muka mi je bila uopće repetirat kad bi ostalo 6-7 metaka...)
Krasno. sjećam se, bio je Alien i na Playstationu, 1997-1998, sad više ne znam... bome je isto bio težak. Za ubit maticu na kraju je trebalo trčat skakat, bacat i granate i pucat... a sad... cutscene i 3 metka

Citiraj:
Autor Jelc Pregled postova


koji je to nastavak?
Brko je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 05.02.2013., 09:07   #41
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
koji je to nastavak?
AvP 2
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je online   Reply With Quote
Staro 08.02.2013., 18:48   #42
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,033
Ja sam odma pripozna sliku, ginilo se na veliko i često gledalo u tu poruku, jer sam tih godina sam ipak bija zakržljala njubara (tek me Unreal Tournament u LAN-u isklesa kako triba, a AA3 podiga na tron ).

Dakle prošlo je 10-tak godina i još se sićam pojedinih scena AvP2 (probij prsni koš domaćina, hvataj žohare da budeš jak i Xenomorph, teški koraci Predatora, ona njegova oružja, te naravno iritantni pištavi zvuk scannera kod marinaca), a ove današnje igre pih, zbljuv, žbljak, štrlj, mujjj..

Pitam ja susida klinju (15-16god.) koje igre, scene, dojmovi ovo ono.., a on pojma nema, šta nije ni čudo koliko ih zaredom odigra na easy, a svaka igra kopija/nastavak neke prethodne od prije 12mj. - pogotovi današnji FPS-ovi.
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2013., 22:44   #43
yedwy
Beskorisna bitanga...
Moj komp
 
yedwy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Sesvete (Zg)
Postovi: 6,956
Meni je svaki nastavak igre bio lošiji od prethodne, najbolji mi je bio origigi AvP, dvojka je bila pasable, trojka je dosadna pa od ove očekujem da će bit još gora i ne mislim je kupit...

A što se tiče filmova jedan alien je bio u 1 i 3 filmu, u drugom je bio cjeli hive, tako je i nastala "ideja" u igri i film se zato i zvao Aliens za razliku od Alien i Alien 3 i onda 4 tj. resurrecion...

U 4 filmu su oni kakti klonirani izrodi krac nešt i ima ih nekoliko, a AvP filmove netreba ni komentirat...
__________________
--
Have a nice day...
yedwy je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2013., 08:17   #44
James Hunt
Registered User
Moj komp
 
James Hunt's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: zagorje/zg
Postovi: 47
nije mi vrag dao mira pa pogledao prvu misiju , i blago sam razocaran...ne kuzim imaju savrsen setting za napravit mamohebacku igretinu a oni naprave cod u svemiru...mislim red dot na pulse rifle wtf?????
James Hunt je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2013., 09:34   #45
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
AvP je vise atmosfera u mraku, strah i survival od nepoznatog neprijatelja, i dovoljan je jedan da te sredi. Close combat kill = restart.

Sve drugo je samo CoD sa drugim skinom, u prevodu opce sranje. Vise nema ni straha od aliena, dolaze u hordama, umiru prelako, kiselina kao da ne postoji.

Uzeli su super ideju i zasrali je do maximuma kao i inace.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2013., 10:21   #46
James Hunt
Registered User
Moj komp
 
James Hunt's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: zagorje/zg
Postovi: 47
ovo bi trebala biti igra u kojoj je samo bitna atmosfera,znaci nemam nista protiv skriptiranih scena i pravocrtnog napredovanja kroz ugru ,samo mi daj tjeskobnu,bezizlaznu atmosferu i ja zadovoljan...daj mi municiju tek tolko da prezivim,a ne metaka ko blata pa ti samaraj
James Hunt je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2013., 13:10   #47
yedwy
Beskorisna bitanga...
Moj komp
 
yedwy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Sesvete (Zg)
Postovi: 6,956
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
AvP je vise atmosfera u mraku, strah i survival od nepoznatog neprijatelja, i dovoljan je jedan da te sredi. Close combat kill = restart.
Upravo tako, ako ga ubiješ tako da te zalije kiselina možeš odma restartat mapu, bar sa marincem, sa predatorom još kako tako možeš i preživjet ako nije pregusta horda - ionako njegov električni pištolj kad ga dobiješ i uvježbaš se uglavnom suvereno rješava veće hrpe, a za ostalo tu je disk...

Inače IMHO nema druge igre koja ima takvu atmosferu terora kad sa stereo sluškama oko 1 u noći šuljaš po mapi i čuješ onaj zvuk grebanja koje proizvodi facehugger i znaš da je djubre negdje blizu i onda odjedom skviiik skviik, napuniš gaće istog časa...
__________________
--
Have a nice day...
yedwy je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2013., 16:33   #48
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Citiraj:
Autor yedwy Pregled postova

Inače IMHO nema druge igre koja ima takvu atmosferu terora kad sa stereo sluškama oko 1 u noći šuljaš po mapi i čuješ onaj zvuk grebanja koje proizvodi facehugger i znaš da je djubre negdje blizu i onda odjedom skviiik skviik, napuniš gaće istog časa...
Neznam za igru koja me vise isprepadala, strah me bilo izac iz pojedine sobe i ici dalje po levelu.

Na kraju levela 3, ima onaj poznati facehugger, poznat je jer mu je svatko opcio sa majkom na ovaj ili onaj nacin radi restarta levela. Jos znam otprilike gdje je, bacam flareove, osluskujem, pazim, i djubre mi skoci na lice...usro sam se od straha, mis je odletio od zid a ja na pod sa stolice. To je atmosfera, znas gdje je i sve, al kad iskoci opet se prepadnes.

Ili igranje sa radarom, to je samo za posebne ljude. Koliko sam se puta okrenio i cuo biiiip-biiiip-bip, restart.

Il se okrenes na jednu stranu i imas kontakt, ne prilazi....sta je sad, djubre me ceka... kad sam se ohrabrio da idem vidit sta je... putem sam izgubio 2 godine zivota od straha i dodjem blizu i vidim da su to samo pokretna vrata.

Nekada si na mjestima ingame cuo i predatora, ono pucketanje njegova glasa, samo gledam da vidim negdje 3 crvene crte i restart.

Jebemu, kako su to bile dobre igre. Atmosfera do jaja, bas te bilo strah ic i pogledat drugu sobu, ili okrenit se. A kad pocne akcije, onaj prekrasan zvuk marinske puske bi te dodatno ubacio u taj svijet.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2013., 18:52   #49
James Hunt
Registered User
Moj komp
 
James Hunt's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: zagorje/zg
Postovi: 47
i da se vratimo na temu...probat ce se divlja verzija kad izadje jer se jos uvijek nadam da ce se sam gameplay popravit u trenutku kad se marinci spuste sa famoznog broda na jos famozniji planet...
James Hunt je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2013., 19:47   #50
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Kaj je ovo, jedan metak ubija 1 Aliena... u čuču materinu
jase nadam da neće biti tako i da su ovi gameplayi neki ultra easy mod pa eto..
jer nema smisla.. u AVP je poanta štedit municiju i pazit na aliene.
Neće valjda napravit 3d space invaderse.

Citiraj:
Autor James Hunt Pregled postova
i da se vratimo na temu...probat ce se divlja verzija kad izadje jer se jos uvijek nadam da ce se sam gameplay popravit u trenutku kad se marinci spuste sa famoznog broda na jos famozniji planet...
Naravno. Prvo "demo" pa da vidimo. Nema šanse za iskrcat 30€ pa ono..lom
  Reply With Quote
Staro 10.02.2013., 20:06   #51
James Hunt
Registered User
Moj komp
 
James Hunt's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: zagorje/zg
Postovi: 47
mislim da ce se pomno gledat recenzije i to sa zadrskom...al ipak bi da bude podnosljiva igra jer obozavam tu tematiku i opcenito taj svijet

Zadnje izmijenjeno od: James Hunt. 10.02.2013. u 20:18.
James Hunt je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2013., 07:43   #52
malba
schwere panzerspitze
 
malba's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zadar
Postovi: 313
I ja čekam "demo" za odluku iako se ne nadam baš... Sve upućuje na eksplozivni proljev.
Velika šteta, kad se sjetim koliko sam se namrtvo isprepadao uz jedinicu i duju. Ako me onda srce nije prekinulo, neće ni ako mi se ikad pravi alien pojavi na vratima.
malba je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2013., 07:54   #53
James Hunt
Registered User
Moj komp
 
James Hunt's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: zagorje/zg
Postovi: 47
Da,ali ova igra i nema puno veze sa AVP igrama(fala bogu) ...
__________________
ORIGIN: jameshunt184

PSN ID: dejan041
James Hunt je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2013., 08:39   #54
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
Neznam za igru koja me vise isprepadala, strah me bilo izac iz pojedine sobe i ici dalje po levelu.

Na kraju levela 3, ima onaj poznati facehugger, poznat je jer mu je svatko opcio sa majkom na ovaj ili onaj nacin radi restarta levela. Jos znam otprilike gdje je, bacam flareove, osluskujem, pazim, i djubre mi skoci na lice...usro sam se od straha, mis je odletio od zid a ja na pod sa stolice. To je atmosfera, znas gdje je i sve, al kad iskoci opet se prepadnes.

Ili igranje sa radarom, to je samo za posebne ljude. Koliko sam se puta okrenio i cuo biiiip-biiiip-bip, restart.

Il se okrenes na jednu stranu i imas kontakt, ne prilazi....sta je sad, djubre me ceka... kad sam se ohrabrio da idem vidit sta je... putem sam izgubio 2 godine zivota od straha i dodjem blizu i vidim da su to samo pokretna vrata.

Nekada si na mjestima ingame cuo i predatora, ono pucketanje njegova glasa, samo gledam da vidim negdje 3 crvene crte i restart.

Jebemu, kako su to bile dobre igre. Atmosfera do jaja, bas te bilo strah ic i pogledat drugu sobu, ili okrenit se. A kad pocne akcije, onaj prekrasan zvuk marinske puske bi te dodatno ubacio u taj svijet.
Moj frend mi pričao, igrao navečer, u mraku, sa sluškama. U jednom trenutku, on nije čuo, mama mu je ušla u sobu i stavila ruku na rame. Ovog samo kaj herc nije strefio, veli da je 2 metra skočio iz stolca. I još joj je mamu spomenuo. Pa ti objasni mami.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2013., 09:25   #55
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
Moj frend mi pričao, igrao navečer, u mraku, sa sluškama. U jednom trenutku, on nije čuo, mama mu je ušla u sobu i stavila ruku na rame. Ovog samo kaj herc nije strefio, veli da je 2 metra skočio iz stolca. I još joj je mamu spomenuo. Pa ti objasni mami.
Od modernijih igara, taj "štimung" zadnje je imao Doom3 koliko se sjećam. Znam da sam se 2004. pošteno isprepadao dok sam ga igrao i nisam ponavljao igru. Em je bilo dosta Gameplaya, em je isto bilo mračno sve i ovi su samo se stvarali

OK, Stalkere neću obrajati u to jer ima puno nateravanja i po danu tako nije to to, ali i oni imaju to nešto. Ali ove COD-like igre
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2013., 09:59   #56
James Hunt
Registered User
Moj komp
 
James Hunt's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: zagorje/zg
Postovi: 47
Još uvijek se nadamo da bas ne bu cod like,mada me onaj red do ciljnik obeshrabruje
__________________
ORIGIN: jameshunt184

PSN ID: dejan041
James Hunt je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2013., 12:00   #57
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,768
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
OK, Stalkere neću obrajati u to jer ima puno nateravanja i po danu tako nije to to, ali i oni imaju to nešto.
Na mene je od svih tih igara (pa i starog AvP-a) jedino Stalker znao strefiti, bilo po danu ili po noći...
edit .ltx - flash_radius - 180°

A ovaj video s prošle stranice ne dopire do mene uopće. Ne može se igrati s alienom iz prvog lica, dobivaš neke xy bodove za kilove, otključavaš ačivmente...

Je li uopće moguće u ovoj igri zeznuti nešto do te mjere da moraš loadirati?
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.

Zadnje izmijenjeno od: xlr. 11.02.2013. u 12:08.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2013., 12:25   #58
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,804
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Je li uopće moguće u ovoj igri zeznuti nešto do te mjere da moraš loadirati?
Možda ako alt-tabaš pa se igra crasha kod vraćanja ingame. Dosta često se dešava kod Paradoxovih igara, ali one vrijede nešto zato
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 12.02.2013., 07:29   #59
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor potemkin.hr Pregled postova
Možda ako alt-tabaš pa se igra crasha kod vraćanja ingame.
Čemu to služi, gledanju walkthrougha ili ?
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 12.02.2013., 08:35   #60
Charmander
Ultrapiretik
Moj komp
 
Charmander's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 900
došla igra (yarrr edition). da vidimo ako ce biti ista bolje od AVP 2010.
__________________
Moja trgovanja: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Picoin invite: bass999 // minepi.com/bass999
Charmander je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na