Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Softverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 20.06.2010., 13:14   #1
borisb
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Beograd
Postovi: 31
Kako otkriti password za dial-up konekciju?

Da li postoji mogucnost ili nacin da se sazna password za Dial-up. ako se zna User Name?
Naravno osim pitanja osobe koja je postavila passwod.

U pitanju je Dial-up u firmi. PC su povezani izmedju kancelarija, ustvari PC koji koristim ima Dial-up samo sto se prikazuje user name, ali trazi password.

Mala ispravka, PC nisu umrezeni, samo su na tel. liniji, ovaj moj konkretno je na tel. liniji zbog faxa, ali pokazuje i
Dial-up konekciju sa user name kolege iz druge kanc. Znaci samo bih hteo da iskoristim mogucnost konekcije na internet.

Ne radi ni o kakvoj zloupotrebi, osim potrebe za obicnom konekcijom.

Imam program Dialupass, ali ne znam kako se koristi, pa ako neko zna, da mi objasni kako.

EVEREST je program za ocitavanje hardvera i svih programa u kompu, ima i opciju/mogucnost: SECRET, kada se klikne na nju-on iscita pasvorde koji su korisceni na tom racunaru kao i korisnicka imena ???

Vec dosta dugo imam i povremeno pregledavam Everest, ali nisam primetio tu opciju, doduse nikad mi nije palo na pamet da je trazim, jer iskreno receno nisam ni znao da postoji, pa me interesuje gde se nalazi u istom?

Pokusao sam i sa Password Hacking via USB
Ovaj USB hack radi delimicno, ustvari prikazuje samo PasswordFox i to samo
nekoliko, koji su stvarno ok. Od cega zavisi da li ce da prikazuje sve ili samo neke password-e?

Malo sam oduzio, ali ako je moguce da dobijem neki odgovor, bio bih Vam veoma zahvalan.

Hvala
borisb je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2010., 15:09   #2
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,393
Kod biranja konekcije, da li na mjestu passworda piše poruka da je isti zapamćen? Tekst bude nakošen i sivih slova...

Ako nema, uzalud ti svi programi kad password u sustavu uopće ne postoji. U tom slučaju kontaktiraj ISP i od njih zatraži password ili resetiraj pa postavi novi.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 20.06.2010., 23:52   #3
borisb
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Beograd
Postovi: 31
U delu za password nema nicega. Da li znas nesto od onoga u vezi Everesta, mislim na onu opciju? Zahvaljujem na trudu i angazovanju. Pozdrav
borisb je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2010., 23:56   #4
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,393
Onda zaboravi...

Nisam vidio tu opciju. Koju verziju Everesta imaš i gdje se nalazi navedena opcija?
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2010., 21:36   #5
borisb
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Beograd
Postovi: 31
everestultimate_build_1454
borisb je offline   Reply With Quote
Staro 22.06.2010., 07:53   #6
Vanjus
Premium
 
Vanjus's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 26
nema toga nigdje...
Vanjus je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na