Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 23.12.2011., 19:58   #4621
Michel
Premium
Moj komp
 
Michel's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 1,279
Ajd bogati ako bi me ko dodo MichelGTX ali ko igra iskljucivo hardcore mod.
Dosadilo protiv potpuno nepoznatih a od obicnog mi se iskreno povraća.
Michel je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2011., 21:37   #4622
VandaL.pr!
Premium
Moj komp
 
VandaL.pr!'s Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: zaDAR
Postovi: 760
Ja uvjek igram normal... sto je bolje/gore kod hardcorea?


EDIT:

to je ovo i suppose:
Citiraj:
1) 3d spotting
2) minimap
3) too little weapon dmg
4) killcam
5) no ff
6) health regen
__________________
ORIGIN: CR0_VandaL | STEAM: vandalzd | TDU2: VaandaL | R* Social Club: vandal_zd | DayZ: VandaL | battle.net: VandaL #2220
VandaL.pr! je offline   Reply With Quote
Staro 24.12.2011., 10:37   #4623
Alph4Dawg
Addicted to music.
Moj komp
 
Alph4Dawg's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Feldkirchen-Westerham
Postovi: 1,782
Ovdje je softcore skoro pa hardcore. ^^
__________________
The voice in your head is just me in your headphones.

All you have is your fire and the place you need to reach.
Don't you ever tame your demons, always keep them on a leash.
Alph4Dawg je offline   Reply With Quote
Staro 24.12.2011., 11:16   #4624
Michel
Premium
Moj komp
 
Michel's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 1,279
Ma samo da rečem ovo za hardcore..... Ne da sam ja neki igrac nego sam ziva katastrofa u ovoj igri.... ali softcore mod me izluđiva od ciljnika, mape i svega
ali najvise me smeta sto treba jednostavno previse metaka za nekoga ubit u hardcore a kamoli normal.
To je samo moje mišljenje o ukusima se ne raspravlja. (Osim kod Ane)

Btw kupio sam karkand i ono..... ovo su napokon solidne mape iako iskreno destruction je shit Ubija mi atmosferu da se nesto melje u milijun komada
a drugi dio zgrade ni mrvicu. Ali dobro nema veze.

Jedno pitanje... kako ispravno koristiti javelin? Jučer sam skinuo avion s njim, valjda ga je soflam locko bilo mi cudno jer nemogu ja rucno letjelicu.....
Mogu li mijenjati modove s njim tipa direktno pucanje ili ono odozgor ?
Michel je offline   Reply With Quote
Staro 24.12.2011., 13:42   #4625
thesekiman
Pr0d1gy
Moj komp
 
thesekiman's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Pula
Postovi: 288
Sa Javelinom mozes lockati i gađati samo ground vozila, osim ako avion ili heli nije lockan SOFLAM-om, onda možeš gađati i leteće mašine.

A koliko znam, nemožeš mijenjati kako da ti ispucava raketu, ali mislim da ako je nešto lockano soflamom (tenk, heli, nije bitno) onda ispucava raketu u zrak, a ako sam lockaš, onda ti ide direkt. Mada i tako kad lockaš nešto možeš dignut javelin na brzinu u zrak i ispucati raketu.
__________________
thesekiman je offline   Reply With Quote
Staro 24.12.2011., 14:42   #4626
Cartmann
Premium
Moj komp
 
Cartmann's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Split
Postovi: 488
Citiraj:
Autor Michel Pregled postova
Ma samo da rečem ovo za hardcore..... Ne da sam ja neki igrac nego sam ziva katastrofa u ovoj igri.... ali softcore mod me izluđiva od ciljnika, mape i svega
ali najvise me smeta sto treba jednostavno previse metaka za nekoga ubit u hardcore a kamoli normal.
To je samo moje mišljenje o ukusima se ne raspravlja. (Osim kod Ane)

Btw kupio sam karkand i ono..... ovo su napokon solidne mape iako iskreno destruction je shit Ubija mi atmosferu da se nesto melje u milijun komada
a drugi dio zgrade ni mrvicu. Ali dobro nema veze.

Jedno pitanje... kako ispravno koristiti javelin? Jučer sam skinuo avion s njim, valjda ga je soflam locko bilo mi cudno jer nemogu ja rucno letjelicu.....
Mogu li mijenjati modove s njim tipa direktno pucanje ili ono odozgor ?
Pridružujem se pitanju, jučer sam dobio taj jevelin kojeg sanjam noću jer me uneredio bezbroj puta. Rekli su mi na ts da nije baš učinkovit jer mu treba dugo da locka, pretpostavljam da je nakon locka s soflamom to ide trenutačno?

Hardcore igram isključivo na metrou jer mi se sprey and prey u softcoreu ne sviđa iako je i to bezveze bez teamspeaka (i uigrane ozbiljne ekipe) jer mi se mnogo puta dogodilo da se 20min kolje u tube-u kod b (spamanje granatama), dopizdi mi pa uletim gore i nasreću ubijem trojicu, a onda me ubije moj igrač iza leđa. Al jbga, čovjek puca ispred sebe prema prostoriji gdje su protivnici, to da ću ja izletit ispred njih ili da se nalazim tamo ne može znat bez dogovora i/li teamspeaka. I velika mana HC-a su cheateri, nema kill cam pa se valjda nadaju da ih neće skužit, ali srećom na ovom serveru gdje igram su ih počeli kickat.
__________________

Cartmann je offline   Reply With Quote
Staro 24.12.2011., 14:51   #4627
Danko86
Premium
Moj komp
 
Danko86's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Rijeka
Postovi: 600
jevelin ne locka instant sa soflamom. locka isto kao bez samo radi duplo veci dmg.
Danko86 je offline   Reply With Quote
Staro 24.12.2011., 14:56   #4628
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
I ne leti ravno nego ide prvo u zrak kako bi i trebao bez obzira tko locka.
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 24.12.2011., 16:04   #4629
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
lol ovo mi je lakše na HC Conquest mode , jedino nemogu spotat.
  Reply With Quote
Staro 24.12.2011., 16:11   #4630
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Citiraj:
Autor Michel Pregled postova
Jedno pitanje... kako ispravno koristiti javelin? Jučer sam skinuo avion s njim, valjda ga je soflam locko bilo mi cudno jer nemogu ja rucno letjelicu.....
Mogu li mijenjati modove s njim tipa direktno pucanje ili ono odozgor ?
Na bližoj udaljenosti možeš lockati bilo koje ground vozilo, a "pravilnog" korištenja nema.

Kad SOFLAM designate-a air ili ground metu ostaje isti locking time, ali tada možeš lockati na većoj udaljenosti i projektil 100% pogađa metu i tu ne pomažu nikakve protumjere kao flaresi, ECM ili smoke.

Inače nakon patcha stvarno pretjeruju igrači kao inžinjerija. Do patcha nitko Javelin nije ni koristio, sad više nema ni assaulta ni supporta, svi sa Javelinima trčkaraju.
Vrlo iritantno kad me četvorica odjednom pokušavaju lockat.

IMO patch je jako promjenio balans u igri i bio mi je puno bolji prije.
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 24.12.2011., 17:02   #4631
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
Na bližoj udaljenosti možeš lockati bilo koje ground vozilo, a "pravilnog" korištenja nema.

Kad SOFLAM designate-a air ili ground metu ostaje isti locking time, ali tada možeš lockati na većoj udaljenosti i projektil 100% pogađa metu i tu ne pomažu nikakve protumjere kao flaresi, ECM ili smoke.

Inače nakon patcha stvarno pretjeruju igrači kao inžinjerija. Do patcha nitko Javelin nije ni koristio, sad više nema ni assaulta ni supporta, svi sa Javelinima trčkaraju.
Vrlo iritantno kad me četvorica odjednom pokušavaju lockat.

IMO patch je jako promjenio balans u igri i bio mi je puno bolji prije.
Not true.
Ako te je netko lockao sa soflamom i gađa te javelin, a ti letiš avionom, možeš pobjeći sa afterburnerom ako si na dovoljnoj udaljenosti da odmah počneš bježat. Javelin ima ograničen domet, a ne beskrajan, nakon čega eksplodira u prazno. To bi trebao znati sa svojom količinom sati u avionu (mada ti je očito svrha letaranje bzvz jer kolko vidim nemaš baš neki kpm s avionima, a i destroyed vehicles je mršav).

Balans je sasvim ok i sada, ništa teže nije igrat, samo je malo više zgubidana po mapi koji ne rade ništa korisno nego se skempaju i pokušavaju skidati nas letače u avionima i chopperima. No zato je lakše pobijediti kad je takvih puno u protivničkom timu A i kad me jednom skine, drugi puta neće, jer dođem po njega (rocketpodsima, tenkom, i sl. artiljerijom)
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote
Staro 24.12.2011., 17:58   #4632
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Nisam primjetio da je velik broj uspješnih bježanja od Javelina navođenog SOFLAM-om
Em neznam otkuda me locka sam Javelin (SOFLAM-e obično uništavam čim vidim crveni odsjaj), em ako letiš prema njemu nečeš sigurno uspjeći pobjeći, a nagli climb je obično prespor za lock, pogotovo ako si se tek spustio iz dive-a sa rocket podsima.

Ne, ja nisam casual anti-air letač sa heat seekerima. Igram sa rocket podsima ili guided missile-ima, a SPM u avionu je bio vrlo dobar do patcha, nakon toga naglo opao čim su fixali Javelin pa ga sad svaka šuša ima.
Večinom igram na vehicle destroy ali obično salva iz rocket podova nije dovoljna za disable (pogotovo kad te netko drugi lovi pa moraš i manevrirati) pa se zadovoljim kad ga neko drugi disable/destroy a ja dobijem assist
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 24.12.2011., 18:40   #4633
Ecips Dlo
Premium
 
Ecips Dlo's Avatar
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: brlog
Postovi: 488
dobro da nije kao u beti da stinger,a i javelin (iako nije radio) imaju neogranicen domet
Ecips Dlo je offline   Reply With Quote
Staro 24.12.2011., 20:03   #4634
Cartmann
Premium
Moj komp
 
Cartmann's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Split
Postovi: 488
Ne igram intezivno, ali se ne mogu sjetit da mi se prije patcha dogodilo da upadnem u team koji cijelu partiju pokušava srušit heli i ne uspije. Nakon patcha je to skoro pa svakodnevna pojava (min jedna od 10 partija na letačkim mapama).
__________________

Cartmann je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2011., 00:35   #4635
Bishop
Premium
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 466
Ja i frend imamo taktiku, obicno smo udaljeni oko 150 metara jedan od drugoga (na tim mapama nema pretjerano potrebe za squad play tipa ko na metro) i kad treba skinut heli, obojica ga lockamo s iglama/stingerima ali ne pucamo, cekamo da rokne flerove, onda obojica rokamo, u 75 posto slucajeva uspije, ako ne, try again. S avionima ne uspijeva pretjerano jerbo su brzi pa pobjegnu, ali i to je dobro, barem nam ne smetaju i fino zauzmemo flag
__________________
Of course he's dead, you can see his brain
Bishop je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2011., 11:59   #4636
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
kako se ispaljuju rakete iz aviona? Idem na switch weapon , 1,2, F i ne mijenja mi onaj top?
  Reply With Quote
Staro 25.12.2011., 12:27   #4637
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,457
Citiraj:
Autor ivan77 Pregled postova
kako se ispaljuju rakete iz aviona? Idem na switch weapon , 1,2, F i ne mijenja mi onaj top?
ti bi bio lvl 4 i već rakete puco, nemože tako.
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2011., 13:11   #4638
bluefluid
Premium
Moj komp
 
bluefluid's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: VG
Postovi: 1,756
bluefluid je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2011., 15:15   #4639
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Citiraj:
Autor ivan77 Pregled postova
kako se ispaljuju rakete iz aviona? Idem na switch weapon , 1,2, F i ne mijenja mi onaj top?
Moraš prvo otključati heat seekere killovima i asistencijama iz aviona (prvi unlock su flareovi a onda heat seekeri)

Citiraj:
Autor Bishop Pregled postova
Ja i frend imamo taktiku, obicno smo udaljeni oko 150 metara jedan od drugoga (na tim mapama nema pretjerano potrebe za squad play tipa ko na metro) i kad treba skinut heli, obojica ga lockamo s iglama/stingerima ali ne pucamo, cekamo da rokne flerove, onda obojica rokamo, u 75 posto slucajeva uspije, ako ne, try again. S avionima ne uspijeva pretjerano jerbo su brzi pa pobjegnu, ali i to je dobro, barem nam ne smetaju i fino zauzmemo flag
Protiv kakvih vi to pilota igrate koji ispucavaju protumjere čim se lock-aju?

Svako normalan će čekati da projektil postane air-born odnosno da se ispuca (visoki titrajući zvuk nakon locka) prije bacanja ECM/flare-ova
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2011., 15:35   #4640
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
jel uopće moguće sletit sa avionom ili je skok sa padobranom jedina opcija? Glupo pitanje al ono nisam primjetio da je netko sletio

I kako da dajem asistenciju iz aviona s onim strojnicama kad pri onoj brzini sve izgleda isto nema šasne da naciljam u nešto?
  Reply With Quote
Staro 25.12.2011., 16:00   #4641
Visitor Q
Premium
Moj komp
 
Visitor Q's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Bangladesh
Postovi: 271
Citiraj:
Autor ivan77 Pregled postova
jel uopće moguće sletit sa avionom ili je skok sa padobranom jedina opcija? Glupo pitanje al ono nisam primjetio da je netko sletio

I kako da dajem asistenciju iz aviona s onim strojnicama kad pri onoj brzini sve izgleda isto nema šasne da naciljam u nešto?
ja obavezno sletim svakih 7-8 min. prelakiram ga, i onda nazad u lov
__________________
I'm all alone, I smoke my friends down to the filter, but I feel much cleaner after it rains..
Visitor Q je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2011., 16:22   #4642
Rudy
Premium
Moj komp
 
Rudy's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 169
Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
Svako normalan će čekati da projektil postane air-born odnosno da se ispuca (visoki titrajući zvuk nakon locka) prije bacanja ECM/flare-ova
ispravi se
__________________
Rudy je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2011., 16:38   #4643
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975
Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
Svako normalan će čekati da projektil postane air-born odnosno da se ispuca (visoki titrajući zvuk nakon locka) prije bacanja ECM/flare-ova
Osim ako triumph leti, onda ništa ne pomaže
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2011., 16:45   #4644
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Citiraj:
Autor ivan77 Pregled postova
I kako da dajem asistenciju iz aviona s onim strojnicama kad pri onoj brzini sve izgleda isto nema šasne da naciljam u nešto?
Prilično lako, uz malo prakse.


Citiraj:
Autor Visitor Q Pregled postova
ja obavezno sletim svakih 7-8 min. prelakiram ga, i onda nazad u lov
Ja nemam baš neke afinitete prema slijetanju. Ako nisam disable-an sam će se popraviti samo ću letati na periferiji zračnog prostora dok se ne popravi, a ako sam pak disable-an slijetanje je poprilično teško jer me baca vamo-tamo


Citiraj:
Autor Rudy Pregled postova
ispravi se
Zašto?
Svatko će čekati da protivnik ispuca projektil prije ispuštanja/bacanja/aktiviranja ECM-a ili flare-ova


Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Osim ako triumph leti, onda ništa ne pomaže
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2011., 17:00   #4645
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975
Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
Zašto?
Svatko će čekati da protivnik ispuca projektil prije ispuštanja/bacanja/aktiviranja ECM-a ili flare-ova
Ne uvijek.
Ti bar letiš često, trebao bi znati...
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2011., 17:17   #4646
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Ne uvijek.
Ti bar letiš često, trebao bi znati...
Ma pitam njega što da ispravim u postu.

E da, letim često, pa ću parafrazirati
Zašto bi itko ispucavao flare-ove za vrijeme lockanja kad postoji mogučnost da pobjegne Stingeru/Igli i sličnome i sačuva flare da ne mora čekati reload i riskirati death ako ga netko drugi počne loviti

Logično da češ ispucavati flareove kad protivnik opali, a ne panično ispucavati protumjere čim netko počne lockati
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2011., 17:45   #4647
Rudy
Premium
Moj komp
 
Rudy's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 169
ECM koliko znam nema nikakvog ucinka nakon sto te lockao/ispalio, sluzi da sprijeci lock, nakon toga radje bjezi ak imas samo ECM Jammer
__________________
Rudy je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2011., 20:03   #4648
tigerija
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: Koprivnica
Postovi: 253
Ja sam probao par puta letit u helikopteru i katastrofalan sam .

Razorim se uvijek ili letim jako sporo haha. A ovi moji frendovi to lete ko profesionalci.

Makar si nisam uzeo niti vremena da naučim letjet heličem.
tigerija je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2011., 00:03   #4649
Bishop
Premium
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 466
poanta cijele price je, ne znaju svi koristit taktiku, nama ova funkcionira za sad, mozda kad ljudi pocnu drugacije, i mi cemo nesto drugacije. Jedino imam filing, ako uletim u njihovu bazu i ispostavljam c4 po letjelicama da ce me neko nazvat njubarom mada, i to je taktika
__________________
Of course he's dead, you can see his brain
Bishop je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2011., 00:09   #4650
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,876
Mislim da se ni nećeš moći približiti bazi.
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je online   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na