Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Software > Operativni sustavi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 05.08.2018., 09:05   #1
BlackForrest
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2015
Lokacija: Aspen
Postovi: 47
Problem - Microsoft Store

Posjedujem legalni Windows 10, u posljednje vrijeme imam velikih problema sa skidanjem i instalacijom aplikacija s Windows Storea.

Primjerice, jučer pokušavam skinuti Netflix aplikaciju i stalno mi iskače pogreška "Couldn't install. Ask Troubleshoot for problems". Onda sam provjerio i tu opciju, a Troubleshoot je otkrio da postoji problem s Windows Update, da je kao isključen. Restartao sam Windows Update službu, ali opet ista priča.

Onda sam malo gledao po ranije instaliranim aplikacijama i vidim da masa njih ne može provesti update na novije verzije iz istog razloga. Također, kada preko MS Edgea pokušavam otvoriti Extensions, browser se redovito sruši.

Redovito koristim Update, tako da imam sve najnovije zakrpe, mogu pretpostaviti da je tu problem, ali kako to riješiti?

Hvala unaprijed na svakoj pomoći.
BlackForrest je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2018., 19:06   #2
pci_e3x
Premium spammer
Moj komp
 
pci_e3x's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: D.Zagora
Postovi: 766
Imas li ikakve skripte/programe koji 'blokiraju' da Windows prikuplja tvoje podatke te da ih salje 'doma'?
Imao sam slican problem, nisam mogao nista preko win store otvoriti. Razlog je bio sto je takva jedna skripta dodala hrpu toga u hosts datoteku pa blikiralo pristup.
Kako nisam nikako imao potrebe isntalirat nesto preko Store-a, nisam ni pokusao rjesit problem
Ali cisto da ides u tom smjeru, ako si koristio ikakvu takvu skriptu ili program.
pci_e3x je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na