Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Ostalo
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 14.05.2012., 16:38   #211
PointDexter
Premium
Moj komp
 
PointDexter's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Éire
Postovi: 1,808
PLANTRONICS GameCom 380

Može komentar/mišljenje za ovaj headset. Na netu imaju 2 vrlo površna reviewa, jedino sam na Overclockers forumu našao komentare i uglavnom su pozitivni.
http://www.links.hr/?naziv=slusalice...kl=100.506.410
Čine mi se vrlo udobne, sa zanimljivim smještajem kontrolera za volumen i mute. Neznam iz iskustav koliko je dobro imati te kontrole na samoj slušalici. O kvaliteti zvuka kažu da su bolje od svoga prethodnika, no to mi baš ne znači puno
Za 275 kuna, dobra ili loša kupnja?
__________________
alien-smilies-0046.gif von smiliesuche.de
PointDexter je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2012., 17:03   #212
d4rk_ch1ld
Premium
Moj komp
 
d4rk_ch1ld's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Krapinske Toplice
Postovi: 695
Imaš ih u hg spotu za 200.
__________________
d4rk_ch1ld je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.05.2012., 19:25   #213
sapunko_HR
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2011
Lokacija: _
Postovi: 277
Citiraj:
Autor PointDexter Pregled postova
Može komentar/mišljenje za ovaj headset. Na netu imaju 2 vrlo površna reviewa, jedino sam na Overclockers forumu našao komentare i uglavnom su pozitivni.
http://www.links.hr/?naziv=slusalice...kl=100.506.410
Čine mi se vrlo udobne, sa zanimljivim smještajem kontrolera za volumen i mute. Neznam iz iskustav koliko je dobro imati te kontrole na samoj slušalici. O kvaliteti zvuka kažu da su bolje od svoga prethodnika, no to mi baš ne znači puno
Za 275 kuna, dobra ili loša kupnja?
Imaš komentar od kupca na linksu pa pogledaj,sve pozitivno
http://www.links.hr/index.php?option...kl=100.506.410
sapunko_HR je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2012., 19:30   #214
Reedy
Premium
Moj komp
 
Reedy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Varaždin
Postovi: 765
Citiraj:
Autor PointDexter Pregled postova
Može komentar/mišljenje za ovaj headset. Na netu imaju 2 vrlo površna reviewa, jedino sam na Overclockers forumu našao komentare i uglavnom su pozitivni.
http://www.links.hr/?naziv=slusalice...kl=100.506.410
Čine mi se vrlo udobne, sa zanimljivim smještajem kontrolera za volumen i mute. Neznam iz iskustav koliko je dobro imati te kontrole na samoj slušalici. O kvaliteti zvuka kažu da su bolje od svoga prethodnika, no to mi baš ne znači puno
Za 275 kuna, dobra ili loša kupnja?
Vjerujem da su sluške super kao i sve plantronics, tako da go for it.

@sapunko za ovo kaj ispod piše se netreba uopće zamarati jer se puno put i pronađu bedastoće u tim komentarima.
Reedy je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2012., 20:24   #215
PointDexter
Premium
Moj komp
 
PointDexter's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Éire
Postovi: 1,808
Citiraj:
Autor d4rk_ch1ld Pregled postova
Imaš ih u hg spotu za 200.
Čini se da više nisu dostupne u hgspotu, međutim zbog poštarine i same pouzdanosti hgspota radije ne kupujem tamo

Citiraj:
Autor sapunko_HR Pregled postova
Imaš komentar od kupca na linksu pa pogledaj,sve pozitivno
http://www.links.hr/index.php?option...kl=100.506.410
Pročitao sam komentare i vidim uzeo sam ih u obzir. Samo neznam koliko su oni kredibilni i objektivni.
Citiraj:
Autor Reedy Pregled postova
Vjerujem da su sluške super kao i sve plantronics, tako da go for it.

@sapunko za ovo kaj ispod piše se netreba uopće zamarati jer se puno put i pronađu bedastoće u tim komentarima.
O plantronicsu sam čuo da rade vrlo udobne slušalice, ali da im je kvaliteta zvuka (do sada) bila ispod one kod konkurentskih headsetova, npr Creativeovih fatality-a. E sada je pitanje dali bi ja tu razliku uopće zamjetio i dali je vrijedno žrtvovati komfort plantronicsa.
Pričekat ću još dan-dva i ako ne bude nekih izrazito negativnih komentara za ovaj headset, vrlo vjerojatno ću ga uzeti.
Hvala svima na komentarima
__________________
alien-smilies-0046.gif von smiliesuche.de
PointDexter je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2012., 11:17   #216
housel
aka Sizif
Moj komp
 
housel's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: požega
Postovi: 581
To nije istina. Osobno imam i Fatality i Plantronic 367 i mogu ti reći ra Plantronic ima dosta bolji zvuk, Fatality ima preizražene basove dok im srednji nedostaju a udobnost je totalno neusporediva. Plantronic sjedne preko cijelih ušiju dok Fatality sjedne na same uši i žulja nakon duljeg nošenja. Jedina zamjerka Plantronicu je što vole puknuti (367 model) nakon cca godinu dana nošenja i to su mi i druge pukle na istom mjestu, iznad lijeve školjke, tamo di se mirofon uklapa.
380 model na prvu izgleda dosta bolji od 367 i mislim da ćeš biti vrlo zadovoljan.
Jedino će se vrlo vjerojatno mikrofon s vremenom rasklimati i spuštati u poziciju za chat i kada to ne želiš kao što je bio slučaj na starijem modelu koji je isto izgledao.
Da sada trenutno opet kupujem headset, definitivno bih Plantronic 380 uzeo
__________________
housel je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2012., 11:11   #217
Teo
Premium
Moj komp
 
Teo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 82
Citiraj:
Autor PointDexter Pregled postova
Može komentar/mišljenje za ovaj headset. Na netu imaju 2 vrlo površna reviewa, jedino sam na Overclockers forumu našao komentare i uglavnom su pozitivni.
http://www.links.hr/?naziv=slusalice...kl=100.506.410
Čine mi se vrlo udobne, sa zanimljivim smještajem kontrolera za volumen i mute. Neznam iz iskustav koliko je dobro imati te kontrole na samoj slušalici. O kvaliteti zvuka kažu da su bolje od svoga prethodnika, no to mi baš ne znači puno
Za 275 kuna, dobra ili loša kupnja?
Baš ih i ja sada gledam, čine mi se dobre prema ovom reviewu ispod...
Ima li ih itko na forumu, kakav je zvuk i mikrofon?
Teo je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2012., 12:07   #218
PointDexter
Premium
Moj komp
 
PointDexter's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Éire
Postovi: 1,808
Citiraj:
Autor Teo Pregled postova
Baš ih i ja sada gledam, čine mi se dobre prema ovom reviewu ispod...
Ima li ih itko na forumu, kakav je zvuk i mikrofon?
Ipak sam ih uzeo prije kojih tjedan dana. Nažalost u igrama ih još nisam probao, a za svaku drugu uporabu mogu jedino reći da su dobre (nemam baš istančan osjet sluha) Slušao sam malo glazbu i razlika spram Philipsa od 120 kuna su nebo i zemlja. Mikrofon je prema mišljenju ljudi sa TS-a dobar, i odmah su primjetili razliku od prijašnjeg mikrofona koji sam koristio (neki logitechov).
Headset je vrlo udoban, pokrije cijelo uho, plastika ne žulja tjeme, samo još ćemo vidjeti koliko će se glava grijati po ljeti Sustav za kontrolu glasnoće i mutea mica je vrlo praktično, samo se treba malo naviknuti.
Kabel je malo prekratak (mislim da je 2 metra) i na krajevima kod chincheva mi se čini malo nesiguran, nema zaštitu od savijanja i mislim da ću morat paziti kod čupanja sluški iz kompa.
Headset ima "feature" da se slušalice zakreću do 90 stupnjeva unazad. Iskreno ne vidim smisao toga i samo povećava mogućnost da se nešto mehanički pokvari.
Još jedna stvar što mi smeta je da se mikrofon može podignuti samo okomito, što ga naspretno naslanja na slušalice i ako ga zaboraviš muteati vjerojatno proizvodi buku u kanalu.
Sve u svemu, jako sam zadovoljan i mislim da nema puno dvojbe kod kupnje headseta u ovom cjenovno rangu.
__________________
alien-smilies-0046.gif von smiliesuche.de
PointDexter je offline   Reply With Quote
Staro 02.07.2012., 20:43   #219
viper
super user
Moj komp
 
viper's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Houston, TX
Postovi: 1,805
Review
Citiraj:
Plantronics GameCom 380 i 780

Plus
Kvaliteta izrade, zvuka, tehnička rješenja, dizajn, cijena, duljina kabela…
Minus
Voljeli bismo vidjeti izmjenjivi kabel
Dojam
Vrhunske slušalice kako za igrače tako i za audiofile
Cijena
279 i 599 kuna
http://ljetni.bug.hr/article/plantro...com_780_96036/

evo ima i http://www.pcchip.hr/recenzija/plant...-7-1-dolby380/
__________________

Zadnje izmijenjeno od: viper. 02.07.2012. u 21:01.
viper je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2012., 16:04   #220
Godfather0501
Tata
Moj komp
 
Godfather0501's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Karlovac
Postovi: 127
Nedavno sam kupio novi headset Plantronics Gamecom 777
Zvuk im je stvarno dobar,sa naglašenim dubokim tonovima što se doduše i očekuje od gamerskog headseta,ali zamjerka ide na to da su mogli stavit regulaciju glasnoće basa da si ljudi kojima to ne odgovara mogu poštelat...
Nisu preteške i fino nasjedaju preko ušiju (osim u extremnim slučajevima klempavoće ),ali malo im je prejak stisak mada ljudi u osvrtima kažu da im stisak nakon prvih 10-ak sati korištenja popusti,pa mislim da će bit to OK.
Osim toga za mene je i veliki + to što se mikrofon može sakriti u slušalicu kada se ne koristi i onda ne zapinješ za sve oko sebe,te fizički odvojiva zvučna kartica tako da se mogu spojit i na itegriranu ili klasičnu zvučnu karticu što recimo nije slučaj kod novoga modela 780 gdje je headset moguće priključiti samo preko usb konektora.
Koštale su me 485 kn sa dostavom što je već fina cijena u odnosu na cijenu kada su se tek pojavile u prodaji.
U svakom slučaju moja topla preporuka svakome ko može odvojiti toliko novaca,stvarno ga neće bacit u vjetar!
__________________
Fuck them & their law!
Godfather0501 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 06.08.2012., 04:17   #221
karl051
Shpongle
Moj komp
 
karl051's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2011
Lokacija: Rijeka
Postovi: 119
Pozdrav !
Razmisljam uzeti neki jeftini headset, razmisljam izmedju Prestigia PHS1 i Sharkoon Rush-a. Koji je bolji ? mogu preporuke do 100 kn
LP Unaprijed hvala
__________________
karl051 je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2012., 09:07   #222
cccp
Premium
Moj komp
 
cccp's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,030
Pridružujem se gornjem upitu još samo da je USB kompatilan sa PS3.
cccp je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2012., 09:27   #223
iNoob
Game Collector
Moj komp
 
iNoob's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: Viškovo (Rijeka)
Postovi: 366
Citiraj:
Autor housel Pregled postova
Jedina zamjerka Plantronicu je što vole puknuti (367 model) nakon cca godinu dana nošenja i to su mi i druge pukle na istom mjestu, iznad lijeve školjke, tamo di se mirofon uklapa.
Pukle i moje Plantronics GameCom 367 nakon 9 mjeseci na istom mjestu. Kao da su to namjerno tako dizajnirali.
__________________
Trust me - I know what I'm doing!
iNoob je offline   Reply With Quote
Staro 16.08.2012., 09:57   #224
raven34
Premium
Moj komp
 
raven34's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: HR,ZG
Postovi: 42
Sharkoon

Bilo što od Sharkoona , nemožeš fulati. Imam X-tatic 5.1 već 4 godine , i pukao mi je konektor od mikrofona, dok je moja najdraža čistila stvar. Kontaktirao sam dečke u Sharkoonu , u Njemačkoj, i znaš što? Mada mi je garancija istekla - ljudi mi šalju BESPLATNO zamjenski mikrofon. Imam i TTSport by Thermaltake, isto su prekrasne i dobre u svom cjenovnom rangu - ali nit blizu Sharkoonu. Jednostavno, opseg frekvencija i boju tona nemožeš dobiti sa ničim drugim. I da imaju i bass vibro, i spajaju se optikom. Cinch ili full optical digital.

Kad bi tako Hr firme radile , ma preporodili bi se, a ovi naši tupamarosi muljaju nešto o servisu , pa 30 dana kao moraju provest tamo - umjesto da ti ponude zamjenski odmah , ma ako treba i platiti neku siću , mislim da je oko 10 EU, što je ništa za sluške od 200 EU. Trenutno ti je najjači model kod nas u prodaji cca 999 kn, ali ima i jeftinijih.
Ovaj moj model se više ne prodaje. Nažalost.

Pa ako ih kupuješ za dulje vrijeme i za sebe - izdvoji malko više, dobit ćeš kvalitetnu stvar sa podrškom koja vrijedi zlata , što bi se reklo, a nije samo slovo na papiru kad ti neštio crkne.
__________________
raven34 je offline   Reply With Quote
Staro 16.08.2012., 13:48   #225
housel
aka Sizif
Moj komp
 
housel's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: požega
Postovi: 581
Citiraj:
Autor Godfather0501 Pregled postova
Nedavno sam kupio novi headset Plantronics Gamecom 777
Zvuk im je stvarno dobar,sa naglašenim dubokim tonovima što se doduše i očekuje od gamerskog headseta,ali zamjerka ide na to da su mogli stavit regulaciju glasnoće basa da si ljudi kojima to ne odgovara mogu poštelat...
Nisu preteške i fino nasjedaju preko ušiju (osim u extremnim slučajevima klempavoće ),ali malo im je prejak stisak mada ljudi u osvrtima kažu da im stisak nakon prvih 10-ak sati korištenja popusti,pa mislim da će bit to OK.
Osim toga za mene je i veliki + to što se mikrofon može sakriti u slušalicu kada se ne koristi i onda ne zapinješ za sve oko sebe,te fizički odvojiva zvučna kartica tako da se mogu spojit i na itegriranu ili klasičnu zvučnu karticu što recimo nije slučaj kod novoga modela 780 gdje je headset moguće priključiti samo preko usb konektora.
Koštale su me 485 kn sa dostavom što je već fina cijena u odnosu na cijenu kada su se tek pojavile u prodaji.
U svakom slučaju moja topla preporuka svakome ko može odvojiti toliko novaca,stvarno ga neće bacit u vjetar!
..model 777 je u biti model 367 u sivoj boji s zvučnom koja vrijedi cca 50kn. Kolega je uzeo njih jer su mu se svidjele moje 367 no mora da su 777 još bolje jer su duplo skuplje. Platio ih je skoro 700kn.
Moram priznat da sam se iznenadio koliko i on kad smo igh usporedili
Ako želite iole bolji zvuk glazbe za što manje para, uzmite si Sennke HD 201 a plantronic ostavite za igre
__________________

Zadnje izmijenjeno od: housel. 16.08.2012. u 13:49. Razlog: nadopuna
housel je offline   Reply With Quote
Staro 16.08.2012., 19:24   #226
Godfather0501
Tata
Moj komp
 
Godfather0501's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Karlovac
Postovi: 127
Citiraj:
Autor housel Pregled postova
..model 777 je u biti model 367 u sivoj boji s zvučnom koja vrijedi cca 50kn. Kolega je uzeo njih jer su mu se svidjele moje 367 no mora da su 777 još bolje jer su duplo skuplje. Platio ih je skoro 700kn.
Moram priznat da sam se iznenadio koliko i on kad smo igh usporedili
Ako želite iole bolji zvuk glazbe za što manje para, uzmite si Sennke HD 201 a plantronic ostavite za igre
Je,istina je da su slušalice identične,ali ne bih rekao da im zvučna vrijedi 50 kn,reci mi prijatelju di se može nać zvučna kartica te kvalitete za 50 kn i kupujem vagon odmah...
__________________
Fuck them & their law!
Godfather0501 je offline   Reply With Quote
Staro 16.08.2012., 21:19   #227
housel
aka Sizif
Moj komp
 
housel's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: požega
Postovi: 581
Lol, evo jedne, doduše za 15$ no poanta je da je lošija od svake pci a za razliku u cijeni između 367 i 777 možeš kupiti Xonar dg. Možda si se malo prebukvalno uhvatio za tih 50kn..
__________________
housel je offline   Reply With Quote
Staro 16.08.2012., 21:42   #228
Godfather0501
Tata
Moj komp
 
Godfather0501's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Karlovac
Postovi: 127
Citiraj:
Autor housel Pregled postova
Lol, evo jedne, doduše za 15$ no poanta je da je lošija od svake pci a za razliku u cijeni između 367 i 777 možeš kupiti Xonar dg. Možda si se malo prebukvalno uhvatio za tih 50kn..
Lol ima sigurno i cijeli headset na e-bay-u za 30 $ što ne znači da je to realna vrijednost...jednostavno se nemam namjeru dat uvuć u dječje rasprave a "prebukvalno" je riječ kojoj ja stvarno neznam značenje,ali to je već priča za neki drugi forum i neku drugu temu.
Uglavnom zvuk je preko ove gamecom-ove zvučne bolji od zvuka bilo koje integrirane na matičnoj ploči,nema statičkog krckanja,igranja sa lošim driverima itd. Ukratko ja zadovoljan i to je jedino bitno.
__________________
Fuck them & their law!
Godfather0501 je offline   Reply With Quote
Staro 17.08.2012., 09:53   #229
housel
aka Sizif
Moj komp
 
housel's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: požega
Postovi: 581
bukvalno- doslovno
Ma naravno da je bolji od svake integruše te odlična stvar ako si na laptopu no ako imaš PC, za pare 777 možeš uzeti 367 i xonar dg, to je trebala biti poanta, tj. blago razočaranje kolege koji je uzeo 777 da bi dobio 367 s usb karticom, kužiš?
__________________
housel je offline   Reply With Quote
Staro 17.08.2012., 12:07   #230
Godfather0501
Tata
Moj komp
 
Godfather0501's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Karlovac
Postovi: 127
Citiraj:
Autor housel Pregled postova
bukvalno- doslovno
Ma naravno da je bolji od svake integruše te odlična stvar ako si na laptopu no ako imaš PC, za pare 777 možeš uzeti 367 i xonar dg, to je trebala biti poanta, tj. blago razočaranje kolege koji je uzeo 777 da bi dobio 367 s usb karticom, kužiš?

Istina,malo je pretjerana cijena.
Ironično imao sam xonar dg ali nisam imao mjesta za utaknut ju,zato sam ju prodao i kupio ovaj headset.Lakše nego mijenjat matičnu...
__________________
Fuck them & their law!
Godfather0501 je offline   Reply With Quote
Staro 17.08.2012., 14:25   #231
housel
aka Sizif
Moj komp
 
housel's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: požega
Postovi: 581
Nisi ju imao gdje piknut u komp koji je u profilu naveden pod "moj komp"?
__________________
housel je offline   Reply With Quote
Staro 17.08.2012., 16:53   #232
Godfather0501
Tata
Moj komp
 
Godfather0501's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Karlovac
Postovi: 127
Tada je "moj komp" malo drugačije izgledao...
Bilo je drugo napajanje-Corsair AX750,a matična Asus Maximus Extreme p67,naša draga elektra je imala prekapčanje i skurila mi napajanje,procesor i matičnu što nije sad ni bitno,uglavnom kamo ubost xonar dg na toj matičnoj?!
Zato sam ju prodao i uzeo headset sa zvučnom karticom.To ti je kad pucaš na visoko pa se uključi svevišnji i posloži ti drugu konfiguraciju...
__________________
Fuck them & their law!
Godfather0501 je offline   Reply With Quote
Staro 17.08.2012., 17:31   #233
housel
aka Sizif
Moj komp
 
housel's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: požega
Postovi: 581
Citiraj:
Autor Godfather0501 Pregled postova
Tada je "moj komp" malo drugačije izgledao...
Bilo je drugo napajanje-Corsair AX750,a matična Asus Maximus Extreme p67,naša draga elektra je imala prekapčanje i skurila mi napajanje,procesor i matičnu što nije sad ni bitno,uglavnom kamo ubost xonar dg na toj matičnoj?!
Zato sam ju prodao i uzeo headset sa zvučnom karticom.To ti je kad pucaš na visoko pa se uključi svevišnji i posloži ti drugu konfiguraciju...
Lol, da, u tvom slučaju je je ovaj usb dongle bio pravo rješenje, koja glupa situacija..
__________________
housel je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2012., 00:00   #234
°kabel listrik°
Premium
Moj komp
 
°kabel listrik°'s Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 79
Pozdrav, duze već pratim ovu temu, pa sam se odlucio javiti. Svrljam po raznim forumima i review-ima a vezano za ove Pletronicove slusalicekoje si planiram uzeti...
Naime trebam nesto u tom cijenovnom rangu, pa nisam siguran da li su one jos uvijek best buy, treba bi ih najvise za Slusanje glazbe, ali isto tako ponekada i skype, film i koji gameplay, no na nekoj ljestvici 60-70% vremena bi upregnute kao slusalice za slusanje glazbenih numera raznih vrsta...

Ima li nesto bolje, kvalitetnije ili konkretnije sto bi odgovaralo gore napisanom, a da netko ima iskustva, savjet ili sugestiju..

Hvala
__________________
°kabel listrik° je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2012., 08:06   #235
housel
aka Sizif
Moj komp
 
housel's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: požega
Postovi: 581
One su više za igre nego za glazbu. Za mjuzu imam i koristim Sennheiser hd 201 od nekih 150kn a već su one bolje za mjuzu od Plantronica. Ako nemaš zvučnu, onda si pikni njih i zvučnu a ako ju imaš onda sačekaj post od nekog tko će ti preporučiti sluške iz cijenovnog ranga do 600kn.
__________________
housel je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2012., 10:32   #236
sapunko_HR
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2011
Lokacija: _
Postovi: 277
Citiraj:
Autor °kabel listrik° Pregled postova
Pozdrav, duze već pratim ovu temu, pa sam se odlucio javiti. Svrljam po raznim forumima i review-ima a vezano za ove Pletronicove slusalicekoje si planiram uzeti...
Naime trebam nesto u tom cijenovnom rangu, pa nisam siguran da li su one jos uvijek best buy, treba bi ih najvise za Slusanje glazbe, ali isto tako ponekada i skype, film i koji gameplay, no na nekoj ljestvici 60-70% vremena bi upregnute kao slusalice za slusanje glazbenih numera raznih vrsta...

Ima li nesto bolje, kvalitetnije ili konkretnije sto bi odgovaralo gore napisanom, a da netko ima iskustva, savjet ili sugestiju..

Hvala

Grado SR60i
sapunko_HR je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2012., 11:29   #237
viper
super user
Moj komp
 
viper's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Houston, TX
Postovi: 1,805
Gdje nabavit Speed link Medusa NX 5.1 (3.5mm ne USB) ? Trenutno imam plantronics I nisam zadovoljan s virutalnim surroundom kad to isto tj puno bolje mogu imat preko zvucne.
__________________
viper je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2012., 13:51   #238
veve
woot!!!
Moj komp
 
veve's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 2,473
Planiram uzeti najvjerojatnije drugi tjedan nove sluske, primarna namjena je gaming, mjuza i filmovi nebitno, buduci da za to koristim zvucnike. E sad treba mi mala pomoc.

Prvo sam imao u planu PLANTRONICS GameCom 380, ali kolko vidim po netu neki ljudi vele da nije neka kvaliteta izrade i da su im se vec raspale nakon mjesec dana (stvarno ne znam sta oni s njima rade ).
Pa bi bilo dobro da neko veli kakva je kvaliteta izrade iz iskustva, da li mu se vec javljaju kakva pucanja plastike i sl.?

Onda u drugi plan ulazile su Sennheiser hd201 + neki mikrofon. Ako zna netko di se jos uopce mogu one nabaviti u Varazdinu osim u Ronisu?

I pod brojem tri PLANTRONICS GameCom 307, ako ima netko nekakva iskustva? Ispadaju iz izbora zbog problema.

Zadnje izmijenjeno od: veve. 19.08.2012. u 21:31.
veve je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2012., 12:15   #239
°kabel listrik°
Premium
Moj komp
 
°kabel listrik°'s Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 79
Da li netko ima iskustva sa modelima

Grado SR60i

i

Grado SR80i

citam da su to uredne slusalice, ikao mi ovako na prvi pogled i ne izgledaju tako, da li ih netko ima i zna kakva je inace Grado kao marka!

Naime upario bih njih sa ovom zvucnom :

ASUS XONAR DX/XD

Ima li netko neku sugestiju ? tnx
__________________
°kabel listrik° je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2012., 13:29   #240
°kabel listrik°
Premium
Moj komp
 
°kabel listrik°'s Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 79
ima li tko, ideju, savjet ?
__________________
°kabel listrik° je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na