Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Software > Aplikacije
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 10.12.2007., 22:54   #31
nx01
Registered User
 
nx01's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 18
od nekog tko vec dugo koristi oba...

ovako.. vec duze vrijeme koristim operu i ff.. neko sam vrijeme za neke stvari koristio i IE, ali on je zadnja rupa na sviralu. No, ako radis stranice, moras i njega imat.
Recimo sad bi odma spomenuo da na koji god nacin, ili u cemu god stranicu napravio u operi ce biti vidljiva bez ikakvih problem, dok sam s ff imao nekih problema. Nego, nije to sad vazno.. ajmo na moja iskustva...

Opera i ff su odlicni programi koji nude mnostvo usluga.. Meni je vazan mail, i premda ne volim microsoft, koristim operu za mail i presretan sam. Od citanja, odgovaranja, preko importa i exporta maila... radi odlicno.
Davno, davno sam koristio mozilin thunderbird za mail, ali nije mi nikako ni blizu ovog integriranog u operu..

Bez ff ne mogu jer ima fenomenalan add-on za ftp.. (FireFTP)

Premda sam dugo igrao ogame, mogu reci da je opera i brza od ff, ali u igri mi je prevladao ff jer ima legalan add-on za razliku od operinog add-on'a tj. jedne fenomenalne skripte koju nazalost gameforge ne dozvoljava jer ima karakteristike neceg sto oni inace naplacuju... (nebitno, ali nek kad vec spominjem, sve govorim)

Moram dati jedan veliki minus operi, jer mi se poslije zadnje verzije cini malo nestabilnom. Kad se bacam izmedju tab'ova mi se srusi (iako se to dogodilo samo 2 puta.. od opere ne ocekujem nista manje nego savsenstvo)

Citam po svuda da je ff user frendly za razliku od opere.. pa, sad.. ne bi se bas to tako moglo reci.. mislim, priznajem da treba bar biti malo napredniji korisnik da bi se BRZE ufuralo u operu od ff, ali stvarno se radi o nijansama..
Npr.. u adress bar na operi upisite "opera:" i dobit cete nekoliko opcija. Zapravo se zelim osvrnut na opciju "config".. ovo sto sad vidite vam pokazuje snagu i raznovrsnost opere..
Ako ne znate cemu 90% ovih opcija sluzi onda vam stvarno ne treba multiprakticnost opere.. tada se jednostavno primite ff koji u startu nema sve, ali siguran sam da se putem njegovih add-on'ova moze vecinu svega sto opera ima dodat.
Ovu cinjenicu ce netko uzet za + operi, a netko za + ff... stvar je korisnikovih preferenci...

Sto se preglednosti tice.. mislim da je to samo stvar navike.. ja se ugodnje osjecam za operom.. Ali, opet moram stavit + za operu kad pricamo o default skinu.. mislim da je ff default skin "preglomazan".. opera nekako sofisticiranije izgleda.. kazem opet, mozda je jednostavno stvar navike...
a, zapravo.. iskreno.. kad covjek ima mrcinu od monitora na visokoj rezoluciji... tak je svejedno.. i da je naopako bilo bi pregledno..


vidim da se pricalo tu o hot key'evima... nisam kompetentna osoba da pricam o tome jer bi pre jednostrano isao u korist opere premda u njoj znam vecinu i koristim... mogu samo reci da sve sto se tu pitao.. postoji i jos puno puno vise...
ali, jedna mi stvar nije nikad bila u operi jasna... oni "Mouse Gestures'i".. mislim da je to nepotrebno i neprakticno.. kad bi to imao ukljuceno.. poludio bi...

Postoji jedna cinjenica koju ne smijem zaboravit i mislim da svaki korisnik ff'a ili IE'a mora odat pocast develeperima iz opere jer su oni napravili prekretnicu u danasnjem koristenju browser'a.. TAB'ovi.. opera ih je izmislila.. jel mozete zamislit zivot bez njih?? naravno da ne..


Mogla bi se o razlikama i slicnostima izmedju ova dva programa napisati knjiga.. mislim da bi bilo vise stranica u toj knjizi o slicnostima nego o razlikama..

zakljucak je da su oba programa vrhunski alati za pretrazivanje i da ce korisnik sam po sebi odabrat (po svojim zeljama, ili tradiciji koristenja) onaj koji mu vise pase...
nx01 je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2007., 16:16   #32
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
ne znam, ja sam se vratio definitivno na firefox. i zasada me opera s ničim ne privlači,iako ću je možda instalirati pa neka ju cura koristi, tako da mi ne brlja u moje favoritse...

a IE7 je takvo smeće, ruši mi se, blokira, smrzne.. katastrofa. pa IE6 bolje radi 20puta od njega.
Gabre je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 11.12.2007., 17:27   #33
F@NTOM
Darth Pope
 
F@NTOM's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: localhost
Postovi: 224
meni JEDINA stvar koja smeta kod opere i zbog koje nisam (i ako to ne ubace) presao na nju je da kad upisujem pojam u google search bar da mi taj pojam i zapamti za sljedeci put, sto me trenutno iznimno iritira jer te opcije nema (ili se ja varam).
__________________
F@NTOM je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2007., 20:05   #34
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,060
Postoji li način da se sredi autoresize i autocomplete. Npr. otvorim na Socksoff.com neki wallpaper i da mi ga prilagodi mojoj rezoluciji (desna tipka - View Image i on bi mi to FF-u resizeao). Opera otvori u 1600x1200 pa moram scrollat kako bi sagledao cijelu sliku. I drugo autocomplete, npr. da mi zapamti ime u Gmail-u, ja krenem pisat ma i da mi se pojavi nickname i da ga izaberem u padajućem kao meniju kao u FF-u.

Može li se to kako sredit ili se moram pomirit s tim "nedostacima"?
tutix je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2007., 20:29   #35
Ninoffmaniak
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 153
tutix@ rijesenje je ctrl+enter autologin ukoliko imas vise od jednog acounta otvara se izbornik i za odabir prvoga samo lupis enter a za drugi strelica dole i enter ne moze biti brze od ff nikako

mause gesturs u operi su divota vjerujte mi na rijec ja nemam uopce back forvard ni slicne tipke sve se radi preko mause gestturs tako da ljudi koji sjednu n moj komp ostanu u cudu posto se ne mogu snaci :-D


imam pitanej za opera znalce
kako disejblati operin integrirani bittottent
Ninoffmaniak je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2007., 20:32   #36
nx01
Registered User
 
nx01's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 18
Citiraj:
Autor Ninoffmaniak Pregled postova
imam pitanej za opera znalce
kako disejblati operin integrirani bittottent
u adress bar upisi "opera:config" i mislim da ces znati sam dalje..


(pokusavam nac ovo o cemu je tutix pricao, ali jos neuspjesno.. mozda ni nema.. ne znam.. pogledat cu jos..)
nx01 je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2007., 20:34   #37
Zlik
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 110
Zlik je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2007., 20:43   #38
Baka
Pig on the Wing
 
Baka's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 88
Citiraj:
Autor Ninoffmaniak Pregled postova
tutix@ rijesenje je ctrl+enter autologin ukoliko imas vise od jednog acounta otvara se izbornik i za odabir prvoga samo lupis enter a za drugi strelica dole i enter ne moze biti brze od ff nikako

mause gesturs u operi su divota vjerujte mi na rijec ja nemam uopce back forvard ni slicne tipke sve se radi preko mause gestturs tako da ljudi koji sjednu n moj komp ostanu u cudu posto se ne mogu snaci :-D


imam pitanej za opera znalce
kako disejblati operin integrirani bittottent
gdije ukljucim mause gesturs?

U ff mi je dobro sto mi predlaze rijecu u trazilici google...moze li to Opera?
Baka je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2007., 20:59   #39
nx01
Registered User
 
nx01's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 18
Citiraj:
Autor Baka Pregled postova
gdije ukljucim mause gesturs?
Tools - Preferences - Advanced - Shortcuts - (prva gornja opcija je "enable mouse gestures")
i, evo ti popis "pokreta" : tu

Citiraj:
Autor Baka Pregled postova
U ff mi je dobro sto mi predlaze rijecu u trazilici google...moze li to Opera?
to stvarno nemem pojma.. mozda saznam...
nx01 je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2007., 22:06   #40
Baka
Pig on the Wing
 
Baka's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 88
thx...
Baka je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 11.12.2007., 23:50   #41
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,060
Citiraj:
Autor Ninoffmaniak Pregled postova
tutix@ rijesenje je ctrl+enter autologin ukoliko imas vise od jednog acounta otvara se izbornik i za odabir prvoga samo lupis enter a za drugi strelica dole i enter ne moze biti brze od ff nikako
Nije loše uopće, ali ciljao sam na nešt drugo. Npr. tražio sam nešt o Britni Spirs u Google-u, i sutra npr. hoću opet potražit nešt o njoj i krenem pisat Bri - a on meni izbaci sve što sam tražio a počinje sa bri (britanija, brijeg, brid etc.). Ali nema veze, hvala ti i ovo će zadovoljit. Za ove slike mi je veći problem, nepraktično je skroz.
tutix je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2007., 12:57   #42
nx01
Registered User
 
nx01's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 18
Citiraj:
Autor tutix Pregled postova
Postoji li način da se sredi autoresize i autocomplete. Npr. otvorim na Socksoff.com neki wallpaper i da mi ga prilagodi mojoj rezoluciji (desna tipka - View Image i on bi mi to FF-u resizeao). Opera otvori u 1600x1200 pa moram scrollat kako bi sagledao cijelu sliku. I drugo autocomplete, npr. da mi zapamti ime u Gmail-u, ja krenem pisat ma i da mi se pojavi nickname i da ga izaberem u padajućem kao meniju kao u FF-u.

Može li se to kako sredit ili se moram pomirit s tim "nedostacima"?
evo.. sad vise ne trebas ribat po micu.. kad imas sliku koja je prevelika da bi se cijela vidla.. ctrl+F11, ili ako si ostavio tipku "Fit to width" koja bi ti trebala bit u View iznorniku...

kaj se tice ovih padajucih izbornika.. google... nula bodova.
nx01 je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2007., 15:13   #43
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,060
E to je to što se traži . Hvala nx01.
tutix je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2007., 15:51   #44
Baka
Pig on the Wing
 
Baka's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 88
kaj se tice ovih padajucih izbornika.. google... nula bodova.[/QUOTE]

znaci nista...za mene je to minus - za Operu

npr. zena koja je posudila glas u Simpsonima i Futurami je Tress MacNeille...pocnes pisati Tres i dobijes ponudeno Tress MacNeille. Brzo i jednostavno. plus + za FF.
Googlanje je brze i jednostavnije.
Baka je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2007., 21:47   #45
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,060
Opet problemi s tom Operom . Zašt ne radi Gmail chat unutar browsera? Kliknem na ime kolege, pocrni mi cijeli prozor, Opera se smrzne (not responding) i baj baj till next time. Ima lijeka, nema lijeka?

Bio sam primoran koristit FF cijelu večer a baš se fino privikao na Operu. I još sam nešto primjetio - ne može se otvorit opcija Moj komp tu na forumu ako nije do kraja učitana tema, WTF? Jer dotično zna potrajat. Zadnjih par dana neki response od xclaim servera koči.
tutix je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2007., 21:48   #46
nx01
Registered User
 
nx01's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 18
evo, bas pricao s frendom nesto o ovoj temi i rekao mi soluciju problema:

evo za one kojima je ovaj google'ov dodatak iz FF neophodan..
stavite si ovaj link na homepage i to je to.. (opera homepage shortcut vam je "ctrl+space") ili postavite da opera uvijek starta s homepage... evo link:

http://www.google.com/webhp?complete=1&hl=en
nx01 je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2007., 21:52   #47
nx01
Registered User
 
nx01's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 18
Citiraj:
Autor tutix Pregled postova
Opet problemi s tom Operom . Zašt ne radi Gmail chat unutar browsera? Kliknem na ime kolege, pocrni mi cijeli prozor, Opera se smrzne (not responding) i baj baj till next time. Ima lijeka, nema lijeka?
meni normalno radi chat.. ne znam u cemu je problem.. pogledat cu... pa javim nadjem li nesto..
nx01 je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2007., 09:02   #48
Ninoffmaniak
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 153
Citiraj:
Autor nx01 Pregled postova
u adress bar upisi "opera:config" i mislim da ces znati sam dalje..


(pokusavam nac ovo o cemu je tutix pricao, ali jos neuspjesno.. mozda ni nema.. ne znam.. pogledat cu jos..)
thx
Ninoffmaniak je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2007., 16:57   #49
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,060
Sređen je Gmail chat , trebalo je samo noviju verziju Adobe Flash Player-a instalirat. Instalirah i najnoviju Javu (može i Švedski) za svaki slučaj ^^.
tutix je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2007., 19:06   #50
nx01
Registered User
 
nx01's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 18
homepage

evo za sve one koji su se odlucili za firefox, a fali im dial pad iz opere...
poslao mi je frend link za ovu kopiju dial pad'a iz opere.. jako prakticno, stavite na homepage, i uzivajte...

http://www.homepagestartup.com/#
nx01 je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2007., 12:56   #51
Freek
Premium
Moj komp
 
Freek's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Zagreb/Dubrava
Postovi: 2,869
Citiraj:
Autor nx01 Pregled postova
evo za sve one koji su se odlucili za firefox, a fali im dial pad iz opere...
poslao mi je frend link za ovu kopiju dial pad'a iz opere.. jako prakticno, stavite na homepage, i uzivajte...

http://www.homepagestartup.com/#
umjesto da integriraju neke stvari u taj Firefox, moraš za svaku glupost na 20 mjesta ić
Freek je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2007., 16:07   #52
Ninoffmaniak
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 153
Citiraj:
Autor nx01 Pregled postova
evo za sve one koji su se odlucili za firefox, a fali im dial pad iz opere...
poslao mi je frend link za ovu kopiju dial pad'a iz opere.. jako prakticno, stavite na homepage, i uzivajte...

http://www.homepagestartup.com/#
vidis to me smeta kod ff
nemamnista protiv jednih ni drugih ali ALI
zar ff mora pokrasti sve stvari sa opere i onda mi se noobovi busaju sa stvarima koje opera ima vec godinama
mislim bilo bi ljepse da opera lupi par patenata an stvari koje izmisli tako bi ff smislajo nesto novo umjesto da kradu i svi bi bili sretnije jer bi se sve brze razvijalo ;-)
Ninoffmaniak je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2007., 19:24   #53
nx01
Registered User
 
nx01's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 18
Citiraj:
Autor Ninoffmaniak Pregled postova
vidis to me smeta kod ff
nemamnista protiv jednih ni drugih ali ALI
zar ff mora pokrasti sve stvari sa opere i onda mi se noobovi busaju sa stvarima koje opera ima vec godinama
mislim bilo bi ljepse da opera lupi par patenata an stvari koje izmisli tako bi ff smislajo nesto novo umjesto da kradu i svi bi bili sretnije jer bi se sve brze razvijalo ;-)
evo, da se i to dogodi. moram stat u obranu mozzile koju si krivo optuzio.. jer ovaj dial pad za koji sam link stavio nije njihov nego netko lijevi...

ali, u pravu si opcenito.. recimo da je opera zastitila tab'ove.. hehe.. samo bi opera ostala.. nitko ne bi koristio ni FF ni IE..
iskreno, meni je bitno samo da se IE ne koristi, opera, ili FF.. svejedno.. bitno je samo los IE izgurat iz tog default polozaja.

ako kazem da sam imao zivaca starom objasnjavat operu 2mj. onda znate kolko mi je stalo da se IE izgubi..
nx01 je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2007., 16:13   #54
domina
Premium
Moj komp
 
domina's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: KC (HR)
Postovi: 898
moj glas ide operi jer se daleko bolje moze konfigurirati po vlastitoj zelji i potrebama, a isto tako mi bolje pase od ff-a kad ga instaliram i dok je sve po defaultu, jer ima bolje shortcute što se tiče mojih potreba
domina je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2007., 17:32   #55
Voorhees
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2003
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 167
za one kojima fali u operi nešto poput FlashGot-a imaju oGet za Operu (mislim da je 2.5.8 zadnja verzija) koji je baziran na FlashGotu, eto napomenuo to jer je bilo dosta slučajeva da je tako nešto ljudima falilo a nisu znali za oGet
http://lexi.ucoz.ru/

@Gabre
Mislim da se nebi trebao brinuti oko zooma jer ako se ne varam Full pagezoom bi trebao biti implementiran u Firefox 3 sa Gecko 1.9 (layout engine), dakle to je na pomolu, neznam da li u beti to već funkcionira
Voorhees je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2007., 01:23   #56
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
e samo mi taj zoom još fali u firefox, i onda ću bit sretan.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2007., 10:46   #57
gog
Premium
Moj komp
 
gog's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 581
Citiraj:
Autor Ninoffmaniak Pregled postova
vidis to me smeta kod ff
nemamnista protiv jednih ni drugih ali ALI
zar ff mora pokrasti sve stvari sa opere i onda mi se noobovi busaju sa stvarima koje opera ima vec godinama
mislim bilo bi ljepse da opera lupi par patenata an stvari koje izmisli tako bi ff smislajo nesto novo umjesto da kradu i svi bi bili sretnije jer bi se sve brze razvijalo ;-)
Zašto misliš da bi se brže razvijalo? Svi browseri su besplatni.
gog je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2007., 13:41   #58
nx01
Registered User
 
nx01's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 18
Citiraj:
Autor gog Pregled postova
Zašto misliš da bi se brže razvijalo? Svi browseri su besplatni.
jesu, besplatni su, ali ono sto je on htio reci je to da su svi sve pokrali od opere.. svi danasnji browseri su identicni ranijim verzijama opere...

da mozzila i microsoft nisu smjeli koristit operinu tehnologiju, mozda bi danas imali totalno razlicita 3 browsera, a ne ovako da ih nijanse razlikuju...
nx01 je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2007., 14:41   #59
F@NTOM
Darth Pope
 
F@NTOM's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: localhost
Postovi: 224
Citiraj:
Autor nx01 Pregled postova
evo za sve one koji su se odlucili za firefox, a fali im dial pad iz opere...
poslao mi je frend link za ovu kopiju dial pad'a iz opere.. jako prakticno, stavite na homepage, i uzivajte...

http://www.homepagestartup.com/#
imas vec plugin za ff sto se ovoga tice
https://addons.mozilla.org/en-US/fir...+dial&status=4
__________________
F@NTOM je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2007., 01:48   #60
Amdejac
PCEkspert Agent
Moj komp
 
Amdejac's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2003
Lokacija: Monitoring Room
Postovi: 5,245
Da li je moguće povečati broj stavki za brzo biranje.
Ima ih 9, ali ja bih ako je moguće htio smanjiti tumbove i povečati taj broj.
__________________


Asus N750JK 2014 godina (Upgrade 2023)
CPU: Intel i7-4700HQ (2,4mhz-3,3mhz)
MBO: Asus N750JK
RAM: 2x8 Gb PC3-12800 DDR3
VGA: Intel HD 4600 & GF GTX 850M 2 Gb VRAM, DDR3
HDD: 960 Gb SSD Corsair Force, 256 Gb mSATA mini SSD, 1 Tb Hitachi 7200 rpm
PSU: Asus Li-ion 69486 mWh (nova 2023)
OS: Windows 8.1
Monitor: 17,3 LCD (FHD)
Net: Intel AX210 NGW
Sound: Bang & Olufsen 4 Speakers with subwoofer


CPU: Intel® Core™ i3-12100F, 4 Cores, 12M Cache, up to 4.10 GHz
MBO: ASRock H610M-HDV/M.2 R2.0
RAM: 16 Gb, Corsair DDR4, 3000 MHz
VGA: NVIDIA GeForce GTX 1080, 8 Gb
HDD: NVMe 1 Tb, KINGSTON
Net: TP-Link Archer TX55E
PSU: Xilence, Bronze 550W
OS: Windows 11 Pro


CPU: Intel® Core™ i7-5820K, 6 Cores, 15M Cache, up to 3.60 GHz
MBO: JGINYUE, X99M-PLUS D4 v5.3, LGA 2011-3, 2xM.2 NVMe, 4xSATA3, WiFi NGFF
RAM: 2x8 Gb, Kllisre DDR4, 2666MHz
VGA: ATI RX570, 4 Gb
HDD: NVMe 1 Tb, Patriot
Net: Fenvi WiFi 7, Intel BE200NGW M.2 Wireless Adapter
PSU: Inter-Tech SP750
OS: Windows 11 Pro
Amdejac je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na