Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 25.03.2015., 17:23   #1591
DragonSlayer
Premium
Moj komp
 
DragonSlayer's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 675
ok, što jeftinije sluje za glazbu i filmove gledat.
mic je poželjan al nepotreban, pošto bu išle samnom na put uz lap, pa nebu gejmao puno.
nevažno jesu teške/lake, samo da su bar relativno čvrste, treba da traju bar godinu dana.
a pošto ću ih koristit malo, ne planiram preko 100kn.
a ni ne plaća mi se poštarina 50kn, pa ako ima u zd super, ako nema, bu ja našo neki šrot u linksa, pa šta bude, bude.
DragonSlayer je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2015., 15:48   #1592
Poggiali
Rocker
Moj komp
 
Poggiali's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagorje
Postovi: 1,995
Samsung EO-HS3303WE

Da li mi moze netko reci gdje bi mogao kupiti navedene slusalice na podrucju Zagreba?

Fala
__________________
Konfa: Intel Core 2 Duo E 6400, 2.72GHz || Asus P5B Deluxe || 8800 EVGA GTS 320 mb || Super Talent 2x1 gb 800MHz CL5 || Seagate Barracuda 7200.10 320 GB 16 mb || Samsung Spinpoint F1 750 GB 32mb || Seasonic S 12 430W || A+ X-Blade || Logitech Z 5500 || CL X-Fi Xtreme Game || Logitech G500 || Logitech UltraX Flat Desktop || Canon Pixma iP4300 || Samsung ML-2510 || Toshiba Regza 32XV733G
Poggiali je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 12.04.2015., 13:18   #1593
Susiah
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: Zadar
Postovi: 20
Pozdrav svima!
odlucio sam se za kupnju Sennheiser HD 202 slusalica, jel ima razlike izmedu tih i ovih Sennheiser HD 202 ii , posto ove druge imaju ''ii'' u imenu, na sta se to tocno odnosi?
i zanima me otprilike kakav cu zvuk imati, jer bi glazbu (EDM pretezito) najvise slusao na mobitelu Huawei Ascend Y530 i laptopu TOSHIBA L50-A-138, posto sam negdje procitao da su HD 201 nekima bile tihe kad su ih spajali na integriranu zvucnu, dali je isto i sa HD 202?
Susiah je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2015., 12:11   #1594
s.u.l.e.l.u.s
Premium
 
s.u.l.e.l.u.s's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Matulji
Postovi: 303
Evo konacno sam svoje grado sr80i zamjenio sa

I iskreno mogu reci da sam odusevljen sa njima;i svi koji su ih poslušali.
Bass je taman ni previse ni premalo,visina ok,mid isto;jedino je malo gornji mid naporan ali nis strasno.Zamjenio sam music player na iphone-u sa EQu i sve se da postelati.
Elektronika,rap,pop itd zvuci super,rock ne slusam tako da nemam pojma.
Budem ih isprobao u studiu sa raznim frekvama jos,live bubnjom itd pa vidim;a ako budem vremena imao ih malo na flat postavkama izmjerim pa da vidim krivulju samo da se malo razrade.Glasne su za pop.. i propustanje van je minimalno.Ovih dana cu malo vise o njima napisati...I da org su ...plaćene cca 200$
s.u.l.e.l.u.s je offline   Reply With Quote
Staro 30.04.2015., 12:57   #1595
brandon
azriel
 
brandon's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: kavez
Postovi: 246
Jel naručio tko Xiaomi Pistonse 3?

Verzija 2.1 me još uvijek dobro služi ali vidim da trojka nudi određeni broj poboljšanja pa me svrbi naručiti
__________________
Chasing shadows, all your life
brandon je offline   Reply With Quote
Staro 30.04.2015., 20:12   #1596
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor Susiah Pregled postova
Pozdrav svima!
odlucio sam se za kupnju Sennheiser HD 202 slusalica, jel ima razlike izmedu tih i ovih Sennheiser HD 202 ii , posto ove druge imaju ''ii'' u imenu, na sta se to tocno odnosi?
i zanima me otprilike kakav cu zvuk imati, jer bi glazbu (EDM pretezito) najvise slusao na mobitelu Huawei Ascend Y530 i laptopu TOSHIBA L50-A-138, posto sam negdje procitao da su HD 201 nekima bile tihe kad su ih spajali na integriranu zvucnu, dali je isto i sa HD 202?
ja imam HD201 i HD518 i nemaju problema sa spajanjem na bilo kakav komp/mobitel.

barem na ono na sto sam ja spajao.


nego, meni bi trebala neka preporuka slusalica, iskljucivo za filmove/serije, ove HD518 su mi nekako "prazne" nema onoga uuump kod baseva, one su over the ear, ali otvorenog ripa, tako da puno zvuka "bjezi" van.
inace sviraju super, ali nekako nisam najsretniji za film. sve se precizno cuje, vokal, sve, ali nekako su mi tanke, nemaju ekstenzije u basu.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 01.05.2015., 00:24   #1597
Eladio
..starija garda
Moj komp
 
Eladio's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: ZG
Postovi: 3,168
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
ja imam HD201 i HD518 i nemaju problema sa spajanjem na bilo kakav komp/mobitel.

barem na ono na sto sam ja spajao.


nego, meni bi trebala neka preporuka slusalica, iskljucivo za filmove/serije, ove HD518 su mi nekako "prazne" nema onoga uuump kod baseva, one su over the ear, ali otvorenog ripa, tako da puno zvuka "bjezi" van.
inace sviraju super, ali nekako nisam najsretniji za film. sve se precizno cuje, vokal, sve, ali nekako su mi tanke, nemaju ekstenzije u basu.
svakako probaj superlux , ili neke druge sluške koje imaju malo veće drivere od cca 50mm
ili obrati paznju na sluske koje imaju hw kontrolu high/mid/low pa si štelaj kako ti paše (npr. to mi je bilo zakon kod sharkoon xtatic 5.1 )
__________________




MojSkuter
---------------------------------PEACE
Eladio je online   Reply With Quote
Staro 01.05.2015., 04:39   #1598
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Imas neki konkretan link Ili model?
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 01.05.2015., 15:27   #1599
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,184
Imate kakvu preporuku gayming headseta do 300kn? Čisto za casual gaming, i sad GTA V online. Ali ne bih htio da su ultimativno smeće kao što sam kupio na brzinu neki Sharkoon u Instaru koji su bili blizu 200kn, ali su u rangu ebay sranja za 2.99$. Nevjerojatno, kvaliteta zvuka je jednostanvo užasna, ultimativno smeće.

Kakve su ove Coolermasterove u tom rangu? Vidim isto ima svakakvih dojmova...

Hvala!

Edit:

Btw, jesam ja fulao temu? Tu su samo slusalice ili? :/
Sam Fischer je offline   Reply With Quote
Staro 01.05.2015., 16:11   #1600
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
trouble je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 01.05.2015., 20:44   #1601
Eladio
..starija garda
Moj komp
 
Eladio's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: ZG
Postovi: 3,168
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
Imas neki konkretan link Ili model?
vjerovatno si primjetio da trenutno imam superlux hd681evo (druge nisam probao, ove sam narucio na blef i super recenzije sto ih mozes naci svuda po netu), i vjeruj mi nakon dosta razlicitih sluski sto sam probao i promjenio ove ne namjeravam vise mjenjat ..jedino mi zao sto s obzirom da ih koristim na kompu, nemam vise asus xonar dx, jer ove sluske trebaju i zasluzuju poštenu zvučnu

cesto ih spajam na tv, kad mi doma odu moji spavat.. i tu su super prakticne jer imaju 3,5mm konektor odmah na sluski, i lako ih odvajam od kompa i spajam na tv, i onda opet ih lako vratim i tako u krug


@sam fisher, ako te ne brine to sto nemaju mikrofon, pogledaj malo vise o superluxu
__________________




MojSkuter
---------------------------------PEACE
Eladio je online   Reply With Quote
Staro 01.05.2015., 20:45   #1602
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
ja imam pojacalo za slusalice, tako da tu nema brige.

budem pogeldao gdje ih mogu narucit
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 01.05.2015., 20:50   #1603
Eladio
..starija garda
Moj komp
 
Eladio's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: ZG
Postovi: 3,168
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
ja imam pojacalo za slusalice, tako da tu nema brige.

budem pogeldao gdje ih mogu narucit
ja sam ih narucio iz zadra, combo.hr , a ti vidi u canadi
__________________




MojSkuter
---------------------------------PEACE
Eladio je online   Reply With Quote
Staro 01.05.2015., 21:10   #1604
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
ima li gdje online da si narucim, malo mi je zadar DALEKOOOO
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 01.05.2015., 22:02   #1605
Eladio
..starija garda
Moj komp
 
Eladio's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: ZG
Postovi: 3,168
__________________




MojSkuter
---------------------------------PEACE
Eladio je online   Reply With Quote
Staro 01.05.2015., 22:09   #1606
Kristijan1
Premium
Moj komp
 
Kristijan1's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Čepin
Postovi: 1,442
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
ima li gdje online da si narucim, malo mi je zadar DALEKOOOO
Možeš ih naručiti putem e-maila , tako sam i ja napravio .
Dostave ti ih u roku dva dana i tada ih platiš .

http://www.combo.hr/katalog/studio-o...681-evo-detail
Kristijan1 je online   Reply With Quote
Staro 02.05.2015., 00:14   #1607
flyer1
Premium
Moj komp
 
flyer1's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: home
Postovi: 545
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova

nego, meni bi trebala neka preporuka slusalica, iskljucivo za filmove/serije, ove HD518 su mi nekako "prazne" nema onoga uuump kod baseva, one su over the ear, ali otvorenog ripa, tako da puno zvuka "bjezi" van.
inace sviraju super, ali nekako nisam najsretniji za film. sve se precizno cuje, vokal, sve, ali nekako su mi tanke, nemaju ekstenzije u basu.
Citiraj:
Autor Eladio Pregled postova
vjerovatno si primjetio da trenutno imam superlux hd681evo (druge nisam probao, ove sam narucio na blef i super recenzije sto ih mozes naci svuda po netu), i vjeruj mi nakon dosta razlicitih sluski sto sam probao i promjenio ove ne namjeravam vise mjenjat ..jedino mi zao sto s obzirom da ih koristim na kompu, nemam vise asus xonar dx, jer ove sluske trebaju i zasluzuju poštenu zvučnu

cesto ih spajam na tv, kad mi doma odu moji spavat.. i tu su super prakticne jer imaju 3,5mm konektor odmah na sluski, i lako ih odvajam od kompa i spajam na tv, i onda opet ih lako vratim i tako u krug
nhf, ali iskreno dvojim da bi mu te slusalice bile upgrade u odnosu na hd 518. iz prvog posta na head-fi iscitam slijedece: In some cases I even prefer them to my girlfriend's Sennheiser HD-650

(ili po naski, u nekim je slucajevima bolji moj golf dvica nego curin lexus is250.)
flyer1 je offline   Reply With Quote
Staro 02.05.2015., 01:42   #1608
Eladio
..starija garda
Moj komp
 
Eladio's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: ZG
Postovi: 3,168
Citiraj:
Autor flyer1 Pregled postova
nhf, ali iskreno dvojim da bi mu te slusalice bile upgrade u odnosu na hd 518. iz prvog posta na head-fi iscitam slijedece: In some cases I even prefer them to my girlfriend's Sennheiser HD-650

(ili po naski, u nekim je slucajevima bolji moj golf dvica nego curin lexus is250.)
probao si superlux sluske?

uglavnom ako si pratio moj prvi post sa prijedlogom da pogleda neke sluske koji imaju veci driver, bar 50mm.., mozda sam falio "ceo fudbal" , ali gledam fotke 518 http://www.head-fi.org/t/609634/hd-5...shocking-twist i čini mi se da je sam zvučnik na sennheiser manji (nema specifikacije), kao da nema ni 40mm.. ..i te svakako dobre hd650 imaju manji 40mm driver http://www.engadget.com/products/sen.../hd/650/specs/ ..s velicinom zvucnika ce svakako dobiti na niskima,a posto mu treba za filmove preporucio sam mu sluske koje imam i za koje znam da su mi super bas za te stvari.. bar meni jesu ..moje superluxice imaju 50mm zvucnik, i nisu tanke na basu (ponavljam meni )
ako imas bolji prijedlog, svakako, na forumu smo, nema ljutnje
__________________




MojSkuter
---------------------------------PEACE

Zadnje izmijenjeno od: Eladio. 02.05.2015. u 01:50.
Eladio je online   Reply With Quote
Staro 02.05.2015., 13:39   #1609
flyer1
Premium
Moj komp
 
flyer1's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: home
Postovi: 545
kakva ljutnja, ono nhf je vise refleksna reakcija.

te superluxice su (cini mi se) privlacile dosta paznje ovde na forumu, ali i inace, jer isporucuju dosta za relativnu sicu.
pa sam kopao malo dublje jutros zato jer nekako mi model nije zvonia u usima samo zbog recenzija po netu i doista se dodem do spoznaje ko ih ima, pa cu ih vrlo rado stavit na usi do kraja vikenda - malo s filmskim, a malo s glazbenim (u pravilu s lose masteriranim zvukom koji preferiram ne zbog reference, nego slusateljskog zadovoljstva ) materijalom.

btw. ima sam priliku (srecu, stovise!) slusat hd650 spojene s arcamovim rdac-om, i onako, nema te kombinacije u kojoj bi budget slusalice, uz ne znam kakvu inzenjersku ingenioznost involviranu u njihov razvoj, mogle parirat zvucnoj ekspresiji ovo dvoje. tim vise jer nekakvog krupnog breakthrougha na dizajnersko-sonicnom planu nema vec duze vrijeme, pa su mi verbalni 'izleti' tipa onog citiranog gore u najmanju ruku pretjerani.

osobno koristim senn momentum + esi juli@ - 650+arcam ih ostavljaju daleko u prasini!

@Gabre: 98% najcjenjenih dinamickih slusalica su open tipa.
flyer1 je offline   Reply With Quote
Staro 02.05.2015., 14:06   #1610
Eladio
..starija garda
Moj komp
 
Eladio's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: ZG
Postovi: 3,168
@flyer1
..sve 5, ja sam se naslusao svega i svacega od te opreme (jer imam tu sreću ili nesreću da sam radio u razno raznim takvim dućanima ) ..i svega tu ima, često su tu veliki porezi na "ime" , a i oduvijek sam više "otvoren" prema alternativi

..s obzirom da nisam pjesnički tip u izražavanju, i često u svemu vidim opravdanje u matematici, moj savjet je išao u smislu da gleda sluške koje imaju veće drivere , 50mm+

__________________




MojSkuter
---------------------------------PEACE
Eladio je online   Reply With Quote
Staro 07.05.2015., 10:59   #1611
MesS
Buy now, cry later
Moj komp
 
MesS's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: rijeka
Postovi: 193
Citiraj:
Autor brandon Pregled postova
Jel naručio tko Xiaomi Pistonse 3?

Verzija 2.1 me još uvijek dobro služi ali vidim da trojka nudi određeni broj poboljšanja pa me svrbi naručiti
Mene isto zanima 3. verzija Xiaomi
__________________
MesS je offline   Reply With Quote
Staro 07.05.2015., 11:19   #1612
Princ288
Premium
Moj komp
 
Princ288's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 848
Stigle frendu, kaze da je jako zadovoljan, udobnost puno veca nego na 2.1 zvuk je usporedio sa sa svojim AKG k 375 ali s malo manje basa. Kvaliteta ultra super
Princ288 je offline   Reply With Quote
Staro 07.05.2015., 18:37   #1613
His Airness
Premium
Moj komp
 
His Airness's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 144
Imate li mišljenje o ovima? http://www.sancta-domenica.hr/slusal...r-rf811rk.aspx

Tražim nešto bežično da se može štogod i vanka oko kuće poslušati.
Zanima me i može li netko predložiti nešto jeftinije a da je pristojno. Domet ne mora biti 100 m, ali druge što sam viđao od deklariranih 20 m, bojim se da sa zidovima između više nije stvarnih 20 m.
His Airness je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2015., 14:50   #1614
MesS
Buy now, cry later
Moj komp
 
MesS's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: rijeka
Postovi: 193
Citiraj:
Autor Princ288 Pregled postova
Stigle frendu, kaze da je jako zadovoljan, udobnost puno veca nego na 2.1 zvuk je usporedio sa sa svojim AKG k 375 ali s malo manje basa. Kvaliteta ultra super
Znači vrijede 20$
__________________
MesS je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2015., 17:15   #1615
Dekriptor
Sa K
Moj komp
 
Dekriptor's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Split
Postovi: 67
Citiraj:
Autor His Airness Pregled postova
Imate li mišljenje o ovima? http://www.sancta-domenica.hr/slusal...r-rf811rk.aspx

Tražim nešto bežično da se može štogod i vanka oko kuće poslušati.
Zanima me i može li netko predložiti nešto jeftinije a da je pristojno. Domet ne mora biti 100 m, ali druge što sam viđao od deklariranih 20 m, bojim se da sa zidovima između više nije stvarnih 20 m.
Ove sonyeve sam probao i vratio nakon 2 dana. Slušalice imaju dosta pozadinskog šuma .
Nemoj kupovat.
Sad imam ove:
http://www.p4c.philips.com/cgi-bin/c...ctn=SHC8525/05
Isto šume ali sam ih dobio u zamjeni na njuškalu tako da .
Domet je dosta dobar 30-čak 50m zavisi koliko je zidova između njih i odašiljača.
Probaj naći neke dobre bluetooth sluse. Manji je domet al je zvuk puno bolji.

Zadnje izmijenjeno od: Dekriptor. 11.05.2015. u 20:31.
Dekriptor je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2015., 07:57   #1616
Dac
Premium
Moj komp
 
Dac's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 664
Bilo koje slušalice mogu postati bluetooth sa nečim ovakvim: http://www.dx.com/p/mocreo-bluetooth...7#.VVGWB6nFw94

Ima ih i skupljih i jeftinijih i sa baterijom i bez... u teoriji najbolje zvuče uređaji koji podržavaju bt 4.0 i/ili aptX ali IMHO i "slabiji" bi trebali raditi u rangu ili bolje od RF
Dac je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2015., 13:02   #1617
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Moze neka preporuka nekih 5.1 bežičnih slusalica i da stvarno tako rade? Imam sennheiser RS 110 i zadovoljan sam zvukom pa bih zelio da kvaliteta zvuka bude ista. Do 1400-1500kn

Zadnje izmijenjeno od: spawn. 12.05.2015. u 19:21.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2015., 21:22   #1618
Dekriptor
Sa K
Moj komp
 
Dekriptor's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Split
Postovi: 67
[QUOTE=Dac;2777632]Bilo koje slušalice mogu postati bluetooth sa nečim ovakvim: http://www.dx.com/p/mocreo-bluetooth...7#.VVGWB6nFw94

Opet imaju žicu
Dekriptor je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2015., 15:46   #1619
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
Ne znam dal će ovo nekome pomoći ili ne, al trenutno u METRO u,
bežične slušalice "Manta", za 59 kn.


Da se razumijemo, o ovima se ne može govoriti u kontekstu kvalitete zvuka i sličnom, ali za tu lovu,
meni su idealne kad bolja polovica spava pored mene,
a meni se gleda TV, pa stavim zvuk na njih da ne razvlačim kabele.

Sam reciver radi na dvije AAAA baterije i slušalice traže još dvije AAAA.
I preporučam punjive, jer ih troši bolesno.
  Reply With Quote
Staro 13.05.2015., 18:52   #1620
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,633
Kakve su to AAAA baterije?
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na