Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 22.08.2017., 11:38   #31
ModulDevet.com
Registered User
 
ModulDevet.com's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4
Odgovor na neke postove

Poštovani kupci,

Prije svega, isprike, na bilo kakvim negativnim iskustima koja ste neki od Vas imali prilikom kupnje na stranicama ModulDevet.com

Stranica posluje preko 10 godina i u tom periodu smo odradili preko 6000 narudžbi i nismo na svakoj narudžbi bili na vrhu zadatka. I to nam je iskreno žao. Trudimo se biti bolji. U svakom slučaju nikoga nismo, niti nam je to namjera bila, prevarili ili nešto slično. Također vjerujem da su svi kupci na ovoj temi dobili sve kako je trebalo.

Zbog vas se trudimo biti bolji.

Hvala.

Sdračan pozdrav,
ModulDevet.com prodajni tim
ModulDevet.com je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2017., 11:40   #32
ModulDevet.com
Registered User
 
ModulDevet.com's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4
Poštovani kupci,

Prije svega, isprike, na bilo kakvim negativnim iskustima koja ste neki od Vas imali prilikom kupnje na stranicama ModulDevet.com

Stranica posluje preko 10 godina i u tom periodu smo odradili preko 6000 narudžbi i nismo na svakoj narudžbi bili na vrhu zadatka. I to nam je iskreno žao. Trudimo se biti bolji. U svakom slučaju nikoga nismo, niti nam je to namjera bila, prevarili ili nešto slično. Također vjerujem da su svi kupci na ovoj temi dobili sve kako je trebalo.

Zbog vas se trudimo biti bolji.

Hvala.

Sdračan pozdrav,
ModulDevet.com prodajni tim
ModulDevet.com je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.08.2017., 17:52   #33
Dario667
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2017
Lokacija: Donji Vidovec
Postovi: 1
...

Zadnje izmijenjeno od: Dario667. 25.08.2017. u 16:17.
Dario667 je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2018., 17:36   #34
RimtuTiTuki
Premium
Moj komp
 
RimtuTiTuki's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,514
Da li mi može netko objasniti koji je od ova dva web shopa pravi.. i od kud tolika razlika u cijeni...

https://www.moduldevet.hr/dronovi-s-...000007501.html

https://www.moduldevet.com/dji-mavic...t.00000075.01/
__________________
I never make the same mistake twice I make it five or six times just to be sure...
RimtuTiTuki je offline   Reply With Quote
Staro 17.05.2018., 14:31   #35
ModulDevet.com
Registered User
 
ModulDevet.com's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4
Poštovani RimtuTiTuki,

Oba su shopa prava. ModulDevet.hr je novi shop i na njemu se još radi. Uskoro će samo on biti aktivan.

Srdačan pozdrav,
ModulDevet.com
ModulDevet.com je offline   Reply With Quote
Staro 17.05.2018., 17:05   #36
tskarda
Premium
Moj komp
 
tskarda's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Umag
Postovi: 1,099
ModulDevet prijavite se na praćenje teme pa dobijete obavijest mailom kada netko odgovori, ovako ste zakasnili 20 dana na odgovor
tskarda je offline   Reply With Quote
Staro 10.08.2018., 09:10   #37
tomios
Premium
Moj komp
 
tomios's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 210
---------------------------------------------

Zadnje izmijenjeno od: tomios. 20.08.2018. u 11:32. Razlog: problem rjesen :)
tomios je offline   Reply With Quote
Staro 10.08.2018., 10:40   #38
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,347
Imaju li telefon, fejs? Probaj ih tako kontaktirati
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2018., 08:00   #39
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,160
jako lose iskustvo ,frendu narucena graficka proslo 7 dana osmi dan tek stize i to kriva bez venta verzija .komunikacija nikakva i jako lose iskustvo nikad vise.
Tajl3r je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2018., 16:10   #40
marq
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2018
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1
Kupio televizor kod njih, LG-ev OLED.
Definitivno najbolja cijena na tržištu.
Sve je sretno završilo.
marq je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 15.09.2019., 16:49   #41
Night
Premium
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Dbk
Postovi: 989
Moje prvo, vjerojatno i zadnje iskustvo.


Naručio par diskova preko web-shopa, samo došlo na mail da uplatim. Pošto sam istu stvar tražio već na nekim mjestima i nije ih bilo poslao sam upit je li roba raspoloživa u količini koja mi treba i hoće li odmah biti poslana. Nema odgovora. Postavim i pitanje preko web chata i javili mi da će provjeriti i javiti ujutro. Ujutro nema odgovora. Pošaljem ponovno upit na mail, nema odgovora. Sedam dana poslije još nema odgovora.



Pošto nemam običaj uplatiti 5k kuna nekome i onda nemati nikakve informacije hoću li i kada (ikada) dobiti robu mislim da je to kraj moje priče sa tom trgovinom.


P.S. Prije njih sam probao Centro, javili mi odmah da nemaju u količini koju trebam, a da im ni dobavljač ne može nabaviti u razumnom roku. Ok, nema problema, ovaj put ništa od posla ali drugi put ću im se opet javiti kad nešto budem trebao. Modulu Devet baš i neću.
Night je offline   Reply With Quote
Staro 15.09.2019., 17:42   #42
ibme74
Premium
 
ibme74's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2013
Lokacija: Planet Zemlja
Postovi: 1,417
ma sprdačina od trgovine, nedavno imali grešku pa bili po nekoj uber niskoj cijeni (oko 100kn ako se dobro sjecam) ssd-ovi od 960gb, link se pojavio na bug.hr forumu i normalno masa ljudi narucila, i sad kad su skuzili gresku frajeri ti zovu redom da jave kako od toga nista i ok, nije problem ali nisu rekli nesto tipa: "ispricavamo se, bila je pogreska pri pisanju cijene, nazalost diskovi nisu dostupni po toj cijeni" i kraj price nego frajer ide pricati kako je stvarno bila ta cijena i kako su imali samo 2-3 diska i da su to odmah u zoru neki dosli i pokupovali, da stvar bude jos smijesnija neko od forumasa prilikom poziva im je valjda rekao da se link sa ponudom pojavio na bug.hr pa su oni nakon toga napravili profil na forumu kao neka random osoba koja je kupila jedan od tih diskova i eto sasvim se slucajno pojavila na forumu bas taj dan u toj temi gdje je bio link za tu ponudu da se pohvali kako je on jedan od sretnika koji je ugrabio disk od 960gb za 100 i kusur kuna naravno od toga dana taj slucajni random sretni kupac se vise nije pojavljivao na forumu

uglavnom totalni amaterizam i izbjegavat ih u sirokom luku, kao da kupujes kod nekih švercera sa nedjeljne pijace a ne od nekog ducana
ibme74 je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2019., 13:45   #43
ModulDevet.com
Registered User
 
ModulDevet.com's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4
HDD po niskim cijenama

Poštovani,

Prodano je 4 komada diska po nižoj cijeni jer su ostali od jednog većeg projekta kako Vam su kolege i rekle.

Isprike što niste uspjeli dobiti svoj primjerak. Nije nam želja bila da kupci budu obmanuti niti smo očekivali takav odaziv.

Srdačan pozdrav,
ModulDevet team

Citiraj:
Autor ibme74 Pregled postova
ma sprdačina od trgovine, nedavno imali grešku pa bili po nekoj uber niskoj cijeni (oko 100kn ako se dobro sjecam) ssd-ovi od 960gb, link se pojavio na bug.hr forumu i normalno masa ljudi narucila, i sad kad su skuzili gresku frajeri ti zovu redom da jave kako od toga nista i ok, nije problem ali nisu rekli nesto tipa: "ispricavamo se, bila je pogreska pri pisanju cijene, nazalost diskovi nisu dostupni po toj cijeni" i kraj price nego frajer ide pricati kako je stvarno bila ta cijena i kako su imali samo 2-3 diska i da su to odmah u zoru neki dosli i pokupovali, da stvar bude jos smijesnija neko od forumasa prilikom poziva im je valjda rekao da se link sa ponudom pojavio na bug.hr pa su oni nakon toga napravili profil na forumu kao neka random osoba koja je kupila jedan od tih diskova i eto sasvim se slucajno pojavila na forumu bas taj dan u toj temi gdje je bio link za tu ponudu da se pohvali kako je on jedan od sretnika koji je ugrabio disk od 960gb za 100 i kusur kuna naravno od