Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 01.10.2014., 09:30   #31
tomislav10
Registered User
 
tomislav10's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 226
Citiraj:
Autor Burko Pregled postova
evo, ja upogonio maxT preko satelita - danas. prije toga bio nekih 6-7 godina preko zice, def, nikakav HD. nije niti sada, tj ne daju HD programe preko satelita osim ono sto daju, jel........

rezime? i dalje je to poprilicna kompresija, jer i dalje domaci digitalni programi izgledaju poprilicno bolje preko antene nego preko satelitske. imam ovaj receiver od tcoma (neki paco, tako nesto) koji obavlja dobar posao jer ocito ima jaci tuner od nekog infinityija sto imam u svojoj sobi. takoder, areneHD lijepo izgledaju, kao i poprilicno FTA programa na hotbirdu i astri. ima se tri LNBa, jel.......

kako god, maxTv nije nesto niti preko satelita, niti preko zice (IPTV). za ostale providere ne znam jer nisam bio na njima .
Jel možeš sliku s satelitskog MAXTV-a usporediti s EvoTV-ovom slikom?
tomislav10 je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2014., 09:57   #32
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Da li je različita kvaliteta MaxTV-a na bakru i optici ili je sve to jedan te isti stream?
Garro je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 01.10.2014., 10:02   #33
Tihomir111
ZeNgE_Tiho_Cro
Moj komp
 
Tihomir111's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Virovitica
Postovi: 465
Citiraj:
Autor Salko01 Pregled postova
Ma svi hd programi rade,kompletan sky sport,svi sky movies,programi sa serijama. Ima i jedan sky 3d

Aj ti meni uslikaj neki SKY HD program i tu okači, jel koliko ja znam ti programi su presli na novi sustav kodiranja http://forums.digitalspy.co.uk/showthread.php?t=1965212

kao drugo, HD programi su preseljeni na novi satelit Astra 2F sa uskim snopom UK only, tako da bez antene od 2,4 metra nemozes gledat u HR
http://robssatellitetv.com/astra2f.htm

sd kanali jos rade na 28.2
Tihomir111 je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2014., 10:29   #34
Prezime
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,057
Kao prvo, napisi tocno koji Sky HD, jer postoji i Sky_HD.de ciji programi se mogu uredno gledati. Ne mogu se "ilegalische" gledati britanski i taljanski HD programi.

Kao drugo, nisu svi britanski HD programi preseljeni na UK Beam, nego samo oni koji se emitiraju i u "zemaljskoj" mrezi, dakle BBC, ITV itd. Sky_HD.uk programi su ostali na europskom beam-u i mogu se gledati kod nas i s 85cm antenama, naravno uz adekvatno dekodiranje.
Prezime je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2014., 11:37   #35
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
Citiraj:
Autor tomislav10 Pregled postova
Jel možeš sliku s satelitskog MAXTV-a usporediti s EvoTV-ovom slikom?
nemam EvoTVa. ali, relativno lako je usporediti cisto po logici - pogledaj kakva je slika digitalnog free domaceg sa programima kojem mozes samo preko evotva gledati. ako nema razlike (tj, ista je kvaliteta preko npr nekog DVB dig receivera koji lovi nase free programe) i programa koje gledas preko evotv-a, onda evo definitivno ima bolju sliku od maxTva.


Citiraj:
Autor Garro Pregled postova
Da li je različita kvaliteta MaxTV-a na bakru i optici ili je sve to jedan te isti stream?
a ne znam iskreno, mozda cak i malo je bolja preko satelita. jedinostavno je losija slika npr na hrt programima ili 100 (sto najvise gledam, dokumentarce), nego kada se sada zaletim do slo1 ili tako nesto, pa vidim koliko je slika cisca, ljepsa, ostrija, ne primjecujem pikselizaciju itd itd.......


ali ja sam ostao malo paf kako to lijepo sljaka preko satelita osim sto imam na maxT preko satelita dvije ogromne zamjerke:

daljinski sto dolazi sa receiverom je blago receno smece. toliko los raspored tipki nisam vidio jako dugo, toliko uske tipke (ali ono, brojke koje mi kod ovakvog sustava igraju jako veliku ulogu jer je to djubre sa cca 800 ili tako negdje programa (hotbird, astra, eutelsat)) da samo dijete moze pikati kako treba.

druga zamjerka je ocito skrkani firmware od ovog paco receivera i ubacena cro/eng verzija koja je unaprijed isprogramirana. sto nije toliko lose, osim sto:

-ne mozes sam sortirati programe-

sto opet nije toliko lose, da je sam raspored programi u bocu kopiran sa zicanog maxTVa. malo je debilno sto od 1 do 19 jednostavno nemas unosa, nepostojeci su programi, pa je na 20 rtl plus, na 21 hrt1 itd itd.

ostalo je ok, dokumentarci su na 100, djeciji na 200, 300 filmovi i serije, 400 sport itd itd.


ali opet se vracam, za 79 kuna (koliko mjesecno cepa maxTV, osnovni paket, ja sam uzeo za 99 kuna s obzirom da daju extra paket), plus sto je prvih 9 mjeseci u pola cijene (dakle, 50 kuna), s obzirom da daju min do 31.12.2014 valjda sve free osim HBO i Pink kanala (oni su samo prvi mjesec free), plus sto mozes kaciti jos dodanih satelita pa imati tonu programa jos uz ove iz maxTva......... onak, too much ih ima, ali imas sta gledati. doslovce, imas sta gledati.

pogotovo ako se vec ima satelitska kao ja .
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2014., 11:45   #36
Salko01
Premium
Moj komp
 
Salko01's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: PcEkspert forum
Postovi: 551
Citiraj:
Autor Tihomir111 Pregled postova
Aj ti meni uslikaj neki SKY HD program i tu okači, jel koliko ja znam ti programi su presli na novi sustav kodiranja http://forums.digitalspy.co.uk/showthread.php?t=1965212

kao drugo, HD programi su preseljeni na novi satelit Astra 2F sa uskim snopom UK only, tako da bez antene od 2,4 metra nemozes gledat u HR
http://robssatellitetv.com/astra2f.htm

sd kanali jos rade na 28.2
Budem ti usliko kad dodjem s posla,hoćeš da ti slikam sky sa titlovima na hr ili bez ? Zeka mala,koji te programi točno zanimaju?
__________________
Bez linkova u sigu...
Salko01 je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2014., 13:33   #37
driftwood
Premium
 
driftwood's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: .
Postovi: 660
Citiraj:
Autor Burko Pregled postova
paco receivera
PACE (čit. pejs, zapravo bi trebalo čitati pejsi, isto kao i (skype) skajpi i (nike) najki)


Citiraj:
Autor Burko Pregled postova
malo je debilno sto od 1 do 19 jednostavno nemas unosa, nepostojeci su programi, pa je na 20 rtl plus, na 21 hrt1 itd itd.
Kanali 1-19 su za DVB-T. Ako imaš zemaljsku antenu prikopčaj ju u receiver i imat ćeš zemaljske kanale na tim brojevima. PACE je combo receiver DVB-S+DVB-T

I da smeće od receivera.
__________________
Dazed and confused
driftwood je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2014., 14:18   #38
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
sto ce reci da ce se ponavljati programi, domaci koje nade preko dvb-ta?

pace, paco, peace....... isti shit .
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2014., 18:41   #39
Salko01
Premium
Moj komp
 
Salko01's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: PcEkspert forum
Postovi: 551
__________________
Bez linkova u sigu...

Zadnje izmijenjeno od: Salko01. 01.10.2014. u 18:46.
Salko01 je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2014., 19:49   #40
Prezime
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,057
Sve5, samo sto momak smatra da je Sky HD samo britanski, a zaboravlja da postoje i njemacki i talijanski.

Ajd, ako si voljan pokazi i slike sa SkyHD.uk i/ili SkyHD.it
Prezime je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 03.10.2014., 13:06   #41
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,164
ma nema kaj pokazati hehe
kad ne rade.
hd kanali još rade kod švaba vezano za sky.
kod talijana i engleza samo rade sd kanali.
čak razmišljam da nabavim ogrmnu antenu
ali zato u cs radi max tv
chief_wolfinjo je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2014., 18:19   #42
Salko01
Premium
Moj komp
 
Salko01's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: PcEkspert forum
Postovi: 551
Nemam uopće u listi sky uk a niti sky it. Niti mi treba,ono što meni treba je da imam sky bundesligu,premier ligu i ligu prvaka u hd. Sto se tiče sky movies i ostalih takvih kanala kad hoću gledati nekakav film ionako mi je po defaultu prebačeno na eng jezik,samo ubacim hr titl i piči.
Max tv radi ali ne može pera odbiti pinkovima. Ne onim krkanskim programima sa cajkama nego pink movies 1-2-3,pink action 1-2-3,premium i comedy. Nisu novi filmovi ali se uvijek ima nešto za pogledati za razliku od hbo i cinemax koji vrte tri filma mjesec dana.
Sto tiče uk i it sky tu si u pravu,rade ali nemaju hd programe.
Koristim Triax tanjur,mislim da je 80-90cm složen na motor kojeg uredno vrti DM.
__________________
Bez linkova u sigu...
Salko01 je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2014., 18:35   #43
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,164
ja najviše volim pogledati History, discovery itd...
pa trenutno najviše gledam History HD na 23.5e
volim pogledati pawn stars, counting cars, rick restoration itd...
chief_wolfinjo je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2014., 03:06   #44
driftwood
Premium
 
driftwood's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: .
Postovi: 660
Citiraj:
Autor Burko Pregled postova
sto ce reci da ce se ponavljati programi, domaci koje nade preko dvb-ta?

pace, paco, peace....... isti shit .
Pa slika je bolja preko DVB-T, ide par sekundi ranije i u maxu nema svih lokalnih kanala.
__________________
Dazed and confused
driftwood je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2014., 07:29   #45
Bono
Uptime 99.99%
Moj komp
 
Bono's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb Croatia
Postovi: 2,475
Citiraj:
Autor Salko01 Pregled postova
Nemam uopće u listi sky uk a niti sky it. Niti mi treba,ono što meni treba je da imam sky bundesligu,premier ligu i ligu prvaka u hd. Sto se tiče sky movies i ostalih takvih kanala kad hoću gledati nekakav film ionako mi je po defaultu prebačeno na eng jezik,samo ubacim hr titl i piči.
Max tv radi ali ne može pera odbiti pinkovima. Ne onim krkanskim programima sa cajkama nego pink movies 1-2-3,pink action 1-2-3,premium i comedy. Nisu novi filmovi ali se uvijek ima nešto za pogledati za razliku od hbo i cinemax koji vrte tri filma mjesec dana.
Sto tiče uk i it sky tu si u pravu,rade ali nemaju hd programe.
Koristim Triax tanjur,mislim da je 80-90cm složen na motor kojeg uredno vrti DM.
Koji dosadan ulet u temu, uzivaj u njemcima jos kojih 9 mjeseci, jer ih vise nece biti, a da ne pricam da je DM proslost. Vu+ ga je ubio s kvalitetom, uglavnom kako ljudi kazu nece jos to sve dugo. Iptv je buducnost i s h.265 codecom kad krene ce se slika jos poboljsati.
Ne moram ni spominjati da na PCE nije dopusteno pricati o stvarima koje spadaju u ilegalnu sferu.
__________________
“Those who surrender freedom for security will not have, nor do they deserve, either one.”
Bono je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2014., 08:16   #46
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,164
iptv nemre nikad biti jednako dobar kao satelitski hd kanal... nažalost
a vjerujem da bi mogli nekaj srediti.
što se tiče dreamboxa, njih su ponajviše kinezi uništili sa klonovima.
evo ja već pune tri godine ima dm500 hd ferrari sim.
chief_wolfinjo je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2014., 08:23   #47
Bono
Uptime 99.99%
Moj komp
 
Bono's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb Croatia
Postovi: 2,475
Citiraj:
Autor chief_wolfinjo Pregled postova
iptv nemre nikad biti jednako dobar kao satelitski hd kanal... nažalost
a vjerujem da bi mogli nekaj srediti.
što se tiče dreamboxa, njih su ponajviše kinezi uništili sa klonovima.
evo ja već pune tri godine ima dm500 hd ferrari sim.
H.265 codec kad postane mainstream koristi 50% manje bandwditha od danasnjeg codeca, tako da za 4K trebas oko 45mbita, a s H.265 to ce biti na razini od 12-15mbita. HD preko sadasnjeg codeca je oko 5-6mbita, pa racunaj da s novim codecom koji je instina jako zahtjevan bi se HD mogao gledati s oko ~3mbita koliko je danas bandwdith SD kanala. Trenutacno je satelitska slika bolja, ali s razvojem optike to se vrlo brzo moze promjeniti.
Sto se tice Dreama nisam mislio zbog klonova nego jednostavno su se prestali razvijati i vecina inzinjera je otisla u Vu+. Dream je bio hit 2005e, a sad je ipak 2014 i od receivera se ocekuju nove funkcije i naravno bolja cijena od precjenjenog Dreama.

Ne moram ni spominjati da recimo ako hoces gledati Max TV preko cama, to ne mozes na svom, a steta je gledati na njihovom, jer je receiver tesko smece.
__________________
“Those who surrender freedom for security will not have, nor do they deserve, either one.”

Zadnje izmijenjeno od: Bono. 04.10.2014. u 08:39.
Bono je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2014., 10:34   #48
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Sve sam bliže Bneta zbog CAM modula... Već mi idu na živce dva daljinska... CAM imaju samo Bnet i zaobilaznim putevima Evo?
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2014., 10:51   #49
Bono
Uptime 99.99%
Moj komp
 
Bono's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb Croatia
Postovi: 2,475
Citiraj:
Autor Garro Pregled postova
Sve sam bliže Bneta zbog CAM modula... Već mi idu na živce dva daljinska... CAM imaju samo Bnet i zaobilaznim putevima Evo?
Max tv ima cam.
__________________
“Those who surrender freedom for security will not have, nor do they deserve, either one.”
Bono je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2014., 11:15   #50
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Iptv ima CAM? Jesi li siguran?
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2014., 11:21   #51
pinkskin
Premium
Moj komp
 
pinkskin's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Daruvar
Postovi: 1,738
MaxTV preko satalita
__________________

pinkskin je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2014., 12:10   #52
Bono
Uptime 99.99%
Moj komp
 
Bono's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb Croatia
Postovi: 2,475
Da pardon preko satelita, uglavnom to je spas, jer jos nisam nasao niti jedan receiver koji bi mogao vise od par sati koristiti, sve je to presporo.
__________________
“Those who surrender freedom for security will not have, nor do they deserve, either one.”
Bono je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2014., 15:49   #53
Salko01
Premium
Moj komp
 
Salko01's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: PcEkspert forum
Postovi: 551
Citiraj:
Autor Bono Pregled postova
Koji dosadan ulet u temu, uzivaj u njemcima jos kojih 9 mjeseci, jer ih vise nece biti, a da ne pricam da je DM proslost. Vu+ ga je ubio s kvalitetom, uglavnom kako ljudi kazu nece jos to sve dugo. Iptv je buducnost i s h.265 codecom kad krene ce se slika jos poboljsati.
Ne moram ni spominjati da na PCE nije dopusteno pricati o stvarima koje spadaju u ilegalnu sferu.
Ma tako je da,veća sam ja budala koja uopće ide nesto pisati nego ti.
Kažeš pričaju ljudi,ja sam mislio da ti to znaš iz vlastitog iskustva. I tako ja slušam ljude uživaj još 9 mjeseci,pa nakon toga uživaj još 9 mjeseci pa onda nakon 18 mjeseci cujem uživaj još 9 mjeseci. Iskreno da ti kažem da sam presto slušati ljude šta kažu.
Reći da je DM proslost neću ni komentirati
Čujem da je Milanović reko da će biti bolje u HR,ne znam jel to istina ili samo čovjek priča?
Edit:
Ti ljudi koji pričaju da DM ima lošu kvalitetu slike ili da nesto drugo ne štima s njim vjerovatmo imaju DM koji je plaćen nekih 500-600kn,pa onda ne možes ni očekivati da ti sve radi kako treba jer to nije ni D od DreamBox-a.
Eto toliko do mene,Lp
__________________
Bez linkova u sigu...

Zadnje izmijenjeno od: Salko01. 04.10.2014. u 15:55.
Salko01 je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2014., 17:58   #54
Bono
Uptime 99.99%
Moj komp
 
Bono's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb Croatia
Postovi: 2,475
Citiraj:
Autor Salko01 Pregled postova
Ma tako je da,veća sam ja budala koja uopće ide nesto pisati nego ti.
Kažeš pričaju ljudi,ja sam mislio da ti to znaš iz vlastitog iskustva. I tako ja slušam ljude uživaj još 9 mjeseci,pa nakon toga uživaj još 9 mjeseci pa onda nakon 18 mjeseci cujem uživaj još 9 mjeseci. Iskreno da ti kažem da sam presto slušati ljude šta kažu.
Reći da je DM proslost neću ni komentirati
Čujem da je Milanović reko da će biti bolje u HR,ne znam jel to istina ili samo čovjek priča?
Edit:
Ti ljudi koji pričaju da DM ima lošu kvalitetu slike ili da nesto drugo ne štima s njim vjerovatmo imaju DM koji je plaćen nekih 500-600kn,pa onda ne možes ni očekivati da ti sve radi kako treba jer to nije ni D od DreamBox-a.
Eto toliko do mene,Lp
Cisco je kupio NDS prije 3 godine, SKY odustaje od Nagre i sve prebacuje na novi Cisco system, do kraja 2015 migracija ce biti gotova, a onda ces gledati crni ekran.
A sto se DM-a tice vec godinama nisu posteni receiver izdali, stalno najavljuju nesto veliko, a nista od njih ne stize. Da si procitao malo bolje nisam napisao da ima losu sliku, samo da ne prate nove trendove i tehnoloski su zastarjeli. Prosle godine su tek updatali neke uredaje i da li su im vise rama.

Puno si pisao, ali uglavnom sve sto si napisao nije tocno, a reagirao sam zbog glupog OT uleta gdje se prica o IPTV-u, a ti uletis sa spikom ja gledam Nijemce. I naravno da ne znas da ne postoji samo jedan SKY, nego ih ima vise od Talijana, Njemaca do Engleza i kako sam rekao uskoro ce i Nijemci imati najnoviju verziju NDS-a kao sto imaju ostala dva.
__________________
“Those who surrender freedom for security will not have, nor do they deserve, either one.”
Bono je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2014., 18:35   #55
Salko01
Premium
Moj komp
 
Salko01's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: PcEkspert forum
Postovi: 551
Citiraj:
Autor Bono Pregled postova
Cisco je kupio NDS prije 3 godine, SKY odustaje od Nagre i sve prebacuje na novi Cisco system, do kraja 2015 migracija ce biti gotova, a onda ces gledati crni ekran.
A sto se DM-a tice vec godinama nisu posteni receiver izdali, stalno najavljuju nesto veliko, a nista od njih ne stize. Da si procitao malo bolje nisam napisao da ima losu sliku, samo da ne prate nove trendove i tehnoloski su zastarjeli. Prosle godine su tek updatali neke uredaje i da li su im vise rama.

Puno si pisao, ali uglavnom sve sto si napisao nije tocno, a reagirao sam zbog glupog OT uleta gdje se prica o IPTV-u, a ti uletis sa spikom ja gledam Nijemce. I naravno da ne znas da ne postoji samo jedan SKY, nego ih ima vise od Talijana, Njemaca do Engleza i kako sam rekao uskoro ce i Nijemci imati najnoviju verziju NDS-a kao sto imaju ostala dva.
Gasili su i prije,pa se uvijek nađe način da se upali ponovo!
U zadnje vrijeme sky ita je samo u pokušaju CS-a ubijao kartice u roku jedne sekunde,pa se ipak pronaslo riješenje,istina ne za hd programe. Što se tiče crnog ekrana,vjerujem da ga nikad neću imati. I da mi ugase sky ostaje mi maxtv i ostaje mi iptv. A polako se vraća i total tv na CS.
__________________
Bez linkova u sigu...
Salko01 je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2014., 21:37   #56
NikolaA
Premium
 
NikolaA's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 67
Citiraj:
Autor Thermaltake Pregled postova
Mene zanima amis na optici kakva je slika ako netko ima iskustva naravno na LED televizor il LCD il plazmi ne na katodi.
ovo i mene zanima
NikolaA je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2014., 22:02   #57
zag0
Premium
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 128
Citiraj:
Autor Garro Pregled postova
Sve sam bliže Bneta zbog CAM modula... Već mi idu na živce dva daljinska... CAM imaju samo Bnet i zaobilaznim putevima Evo?
Apropo B.neta, zaboravi. Zadnjih godinu-dvije svim korisnicima daju Albis prijamnik koji dolazi bez CI kartice. Ja sam im neki dan slao mail da pitam da li mogu inzistirati na starom TechnoTrend prijamniku s karticom (jer sam, kao, nezadovoljan Albisom) i ovo su mi odgovorili:

Citiraj:
Poštovani,

zahvaljujemo Vam na poslanoj e-pošti.

Željeni prijemnik ne nalazi se više u našoj ponudi, te isti nije moguće zatražiti.

U slučaju da postoje poteškoće sa Albis prijemnikom, poteškoću možete prijaviti pozivom na niže navedeni broj Službe za korisnike.

S poštovanjem

Ivan Širanović
Odjel korisničke podrške
Mislim da ti je jedina opcija MAXtv Sat s CI+ karticom ili, ako ti se kupuje novi televizor, evotv.
zag0 je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2014., 22:28   #58
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Maloprije sam ih zvao, tip mi veli da ako inzistiram da će mi dati stari prijamnik sa karticom...go figure...
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2014., 00:01   #59
zag0
Premium
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 128
Citiraj:
Autor Garro Pregled postova
Maloprije sam ih zvao, tip mi veli da ako inzistiram da će mi dati stari prijamnik sa karticom...go figure...
Probaj pa javi kako je prošlo. Ako ti uspije, ja odmah drugi dan uzimam Malo mi je bed potpisat ugovor na 12 mjeseci na prošireni paket i onda dobit faking Albis.

Meni je B.net+CI kartica jedina opcija pošto mi plazma nema DVB-S2 prijamnik.

Citiraj:
Minimalno trajanje ugovora je 12 mjeseci na sve opcije 2D paketa.
http://www.bnet.hr/paketi/tv_interne...1&p1=bh-item-2
zag0 je offline   Reply With Quote
Staro 07.10.2014., 13:24   #60
Tihomir111
ZeNgE_Tiho_Cro
Moj komp
 
Tihomir111's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Virovitica
Postovi: 465
Citiraj:
Autor Prezime Pregled postova
Kao prvo, napisi tocno koji Sky HD, jer postoji i Sky_HD.de ciji programi se mogu uredno gledati. Ne mogu se "ilegalische" gledati britanski i taljanski HD programi.

Kao drugo, nisu svi britanski HD programi preseljeni na UK Beam, nego samo oni koji se emitiraju i u "zemaljskoj" mrezi, dakle BBC, ITV itd. Sky_HD.uk programi su ostali na europskom beam-u i mogu se gledati kod nas i s 85cm antenama, naravno uz adekvatno dekodiranje.

Ma zanima me samo sky UK HD recimo sky action HD, E4 HD i tak, ovo na švabama i talijanima je tak tak...SD su totalno loši, ubiju svaku sliku.
Tihomir111 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na