Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 30.10.2012., 18:30   #151
Superior
Premium
 
Superior's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: ZABOK
Postovi: 183
Citiraj:
Autor lubenne Pregled postova
Ima ima s desne strane iznad tipki za glasnocu . Ovo pisem s moba vec me oci peku koliko zurim u ekran .Ako ne vjerujes poslikam cim stignem .
Pa to i je tipka za kameru
Superior je online   Reply With Quote
Staro 30.10.2012., 21:28   #152
bad_ri
Registered User
Moj komp
 
bad_ri's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 87
evo mali update glede trajnosti baterije....
testirao sam dakle ponašanje s jedom sim karticom aktivnom, malo surfanja na 3g, malo na wireless, ono da skinem mail, odem na fejs, malo odigram riječalicu hehe.... u tom režimu, preko vikenda, s normalnim brojem poziva (ne razgovaram puno, tj razgovori su kratki), mob izdrži dva dana bez beda. postavke ekrana su na automatskom brightnessu, a mislim da bi se moglo još malo energije uštedit na ne-animiranom wallpaperu. u pozadini rade kalendar, sync, phone scheduler i cpu master u power save načinu rada, ali je frekvencija najmanja podešena na 500mhz, jer kernel ne dozvoljava manje. dobio sam mail od proizvođača softvera da je to zbog kernela, a da se možda kasnije pojavi i neki soft prilagođen našim procovima koji će još bolje i adekvatnije šparat struju kad proc ne radi ništa zahtjevno.

što se tiče radnog dana, danas aktivne dvije kartice cijeli dan, pozivi naravno učestaliji nego vikendom, servisi isti kao gore, malo wireless, malo 3g, baterija je od jutros od 7 sati do sad (20:28) pala na 30%. znači moram demantirati sam sebe, čini se da mob može s dva sim-a izdržati 24 sata bez većih problema.
bad_ri je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 30.10.2012., 21:52   #153
bokol
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2012
Lokacija: Varaždin
Postovi: 31
jel se može nekako promijeniti tipka za otključavanje/zaključavanje uređaja? znači, da recimo tipka od kamere obavlja tu ulogu.
bokol je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2012., 22:23   #154
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Da, custom rom vjerojatno, hihihihihihi
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2012., 15:23   #155
Bloodhunter
Premium
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 108
Nije mi bas jasan smisao razglasit ga da je super mobitel i onda ga svega na dva mjesta možeš kupit na nabavi.net. Mislim na ovaj pap 4300
Bloodhunter je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2012., 15:37   #156
lubenne
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2012
Lokacija: B.M.
Postovi: 12
Unhappy

Citiraj:
Autor Superior Pregled postova
Pa to i je tipka za kameru
Aaa...sad sam tek vidio post . Piše lijepo u priručniku koji je btw. na 4 stranice . Citiram , "1.Tipka pozivanja -Pregled popisa poziva ; Birajte broj" . Ako je za kameru , a izgleda da je , onda su zabrljali s papirologijom .

Jel ga mogu ostavit na punjaču preko noći ? , mislim jel mu škodi . pitam zato što punjenje traje jako dugo . S 13% do100% 4,5 sata .
lubenne je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2012., 15:37   #157
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
ma, svi potplaceni ovdje, mito & korupcija, bljak bljak........

PS. mobitela je bilo na vise mjesta, ali je planuo. no tebi nije jasno .
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2012., 15:58   #158
lubenne
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2012
Lokacija: B.M.
Postovi: 12
Citiraj:
Autor Bloodhunter Pregled postova
Nije mi bas jasan smisao razglasit ga da je super mobitel i onda ga svega na dva mjesta možeš kupit na nabavi.net. Mislim na ovaj pap 4300
Ima u Osijeku u emmezeti 5 komada 4300 , ja sad pito (31.10.2012.-14,45 h).
Nazoveš ih 062202022 nek ti povuku iz Os. za Zg. , ako si iz Zg.
lubenne je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2012., 16:01   #159
Bloodhunter
Premium
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 108
Citiraj:
Autor Burko Pregled postova
ma, svi potplaceni ovdje, mito & korupcija, bljak bljak........

PS. mobitela je bilo na vise mjesta, ali je planuo. no tebi nije jasno .
Ma da ovako sam malo spor pa mi treba neko da mi objasni, znči da ti imaš dućan i neki proizvod ti ide toliko brzo da ti prva pošiljka odma plane, ti ćeš čekat jedno mjesec dana da te nešto zasvrbi i onda ćeš novu pošiljku naručit, dok je tvoja konkurecij već prodala 400 mobitela.

(ovo vrijedi i za distributera)
Bloodhunter je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2012., 17:33   #160
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
Citiraj:
Autor Bloodhunter Pregled postova
Ma da ovako sam malo spor pa mi treba neko da mi objasni, znči da ti imaš dućan i neki proizvod ti ide toliko brzo da ti prva pošiljka odma plane, ti ćeš čekat jedno mjesec dana da te nešto zasvrbi i onda ćeš novu pošiljku naručit, dok je tvoja konkurecij već prodala 400 mobitela.

(ovo vrijedi i za distributera)


mislim da nije to do trgovine ili distributera, nego jednostavno do prestigia i isporuke. dali su valjda koliko mogu, kada dode sljedeca isporuka - dode.

i svejedno, ja sam aludirao na ovo "razglasili su da je super". razglasili su ljudi, ne trgovine, kuzis .
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 01.11.2012., 01:16   #161
peltierzg
Premium
 
peltierzg's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 70
Bok

Može mala pomoć oko modela 4300?

Uzeo ga jučer, mobitel super, sve pet, ali na ekranu postoji pravilna mreža pixela svakih 0.5cm i na tom mjestu je točkica svijetlija (ko da je riknuo pixel).
Onda počinje sljedeći red 0.5cm niže i opet točkice svakih 0.5cm...

Malo sam nacrtal u paintu da dobijete otprilike sliku kak to izgleda.
http://img826.imageshack.us/img826/3980/tokice.jpg

To se kuži pogotovo na svijetlim podlogama.
Interesira me jel to normalno i ako mogu vlasnici istog modela provjeriti na svojim uređajima bio bih jako zahvalan.
Jer ako je greška idem ga reklamirati odmah u petak...

Hvala

Pozz
peltierzg je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2012., 09:59   #162
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Pa meni to ne djeluje kao da je krepao pixel, on ili krepa ili ne, a po ovome što govoriš nije krepan.. Čekajmo ostale vlasnike istih da iskažu ovo iskustvo..
Btw, ajde napišite nešto, što se čeka?
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2012., 10:59   #163
lubenne
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2012
Lokacija: B.M.
Postovi: 12
Citiraj:
na ekranu postoji pravilna mreža pixela svakih 0.5cm i na tom mjestu je točkica svijetlija (ko da je riknuo pixel).
pogledaj pod jakim svjetlom na ugašenom i dobro obrisanom ekranu trebao bi vidjeti mrežu točkica po vertikali i dijagonali u razmaku od 0,5cm . normalno za IPS LCD ekrane .

Zadnje izmijenjeno od: lubenne. 01.11.2012. u 11:45.
lubenne je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2012., 15:13   #164
peltierzg
Premium
 
peltierzg's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 70
Je... vidi se i na ugašenom ekranu... nisam znao da je to slučaj sa IPS ekranima. Izgleda da ću morati živjeti s tim
Ali dajte još ako se nađe koji vlasnik da provjeri na svojem uređaju, da mogu mirno spavati.

Hvala


Bok

Opet ja... napunio danas full bateriju i sada mi je na 15%??? Nakon 5 sati.
Napravio sam dva poziva od par minuta i ostalo standby.
Sve mi je ugašeno... wifi, bluetooth, gps, data promet... malo sam zbunjen.

Ako može netko pomoć bilo bi super!

Hvala

Pozz

Zadnje izmijenjeno od: Jelc. 04.12.2012. u 03:17.
peltierzg je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2012., 19:34   #165
bokol
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2012
Lokacija: Varaždin
Postovi: 31
Citiraj:
Autor peltierzg Pregled postova
Je... vidi se i na ugašenom ekranu... nisam znao da je to slučaj sa IPS ekranima. Izgleda da ću morati živjeti s tim
Ali dajte još ako se nađe koji vlasnik da provjeri na svojem uređaju, da mogu mirno spavati.

Hvala
i kod mene je tako. ja to uopće ne vidim kad koristim uređaj, pa mi ne smeta
bokol je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2012., 19:42   #166
krešo
Administrator
Moj komp
 
krešo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: PCE Lab
Postovi: 3,676
Citiraj:
Autor peltierzg Pregled postova
Bok

Opet ja... napunio danas full bateriju i sada mi je na 15%??? Nakon 5 sati.
Napravio sam dva poziva od par minuta i ostalo standby.
Sve mi je ugašeno... wifi, bluetooth, gps, data promet... malo sam zbunjen.

Ako može netko pomoć bilo bi super!

Hvala

Pozz
U settings -> battery imaš postotke koji je servis koliko "pojeo" baterije pa provjeri šta ti se vrti u pozadini...
krešo je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2012., 23:44   #167
peltierzg
Premium
 
peltierzg's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 70
Da to je ono kaj me brine
Veli: Cell Standby 49%; Phone idle 44%; Screen 9%; Voice calls 2% i 1% ostalo baterije nakon 9 sati.
Eh i da back gumb mi prestane funkcionirati i onda moram resetirati telefon da ponovo proradi...

Nisam baš nešto sretan...

Pozz
peltierzg je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2012., 03:47   #168
fishkal
Premium
Moj komp
 
fishkal's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,110
Ja bi na tvom mjestu probao još dvije stvari:

1. Factory reset

2. Nosit mob na garanciju.
__________________
Gledam, čitam, kad ne znam pitam!
fishkal je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2012., 07:51   #169
brmbo
Premium
Moj komp
 
brmbo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Zadar
Postovi: 187
Citiraj:
Autor peltierzg Pregled postova
Da to je ono kaj me brine
Veli: Cell Standby 49%; Phone idle 44%; Screen 9%; Voice calls 2% i 1% ostalo baterije nakon 9 sati.
Eh i da back gumb mi prestane funkcionirati i onda moram resetirati telefon da ponovo proradi...

Nisam baš nešto sretan...

Pozz
I ja san ženi kupija 4300 i već prvi dan je back tipka štekala svakih desetak minuta a dva put i menu pa san ga vratija i mora uzeti 4040 jer nije bilo više ovog.
Ne moraš resetirati samo ugasi gori na tipku ekran i ponovo upali i back proradi ali to nije to.
Na ovom isto baterija odjednom propadne i onda se cili dan zadrži na npr 19 % ali na to san se se navika sa prestigiom jer san ima 2 njihova tableta
i to se znalo dešavati.
4300 ostavlja puno bolji dojam moba od ovog manjeg koji taman upadne u silikon maskicu od Galaxy S II a veći nije moga.
brmbo je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2012., 11:36   #170
ante2
Premium
Moj komp
 
ante2's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,300
Evo da jevim utiske nakon par dana koristenja modela 4300.
Za sada ja sretan ko malo djete u ducanu slatkisa , zvuk dobar slika dobra, prijem dobar, brzina WLAN-a dobra, reprodukcija filmova 480p odlicna (jos nisam proba 720p sa manjim bitrate-om ali ne vidim neku svrhu posto je ekran 800 x 480 cisto probe radi), sve tipke rade.
Potrosnja tj trajanje batreije bi moglo bit i duze ali koliko vidim/cujem i skuplji modeli (samsung, jabuka,sony, itd) isto izdrze cca 1 dan ako ih se gnjavi pa se ne cu puno bunit, ja sam proba vozit na minimumu (znaci samo telefon sa jednom karticom, bez neta,filmova igranja i inih cuda) baterija mi je izdrzala cca 2,5 dana.
Jednini bug koji sam primjetija je taj da mi se kamera kad je prebacim sa prednja (velika) na zadnju (mala) oce stiltat i javlja gresku programa, sacekam par sekundi upalim je i opet radi ali se oce opet stitlat ako prebacujem prednja zadnja.
Javlja mi da ima novi "Firmware update PAP4300DUO.20120907.v1.0.07" pa pitam jel neko update-ao na novi firmware i kako je prosa + je li novi firmware zapravo update androida ili bas firmware (kao recimo BIOS)

Uglavnom da zakljucim, ja sam (za sada) jako jako zadovoljan i mislim da za cijenu koju ima nisam moga bolje proc, drugim rjecima za mene cista petica od mogucih pet

Eto toliko za sad drage lege


Citiraj:
Autor peltierzg Pregled postova
Bok

Opet ja... napunio danas full bateriju i sada mi je na 15%??? Nakon 5 sati.
Napravio sam dva poziva od par minuta i ostalo standby.
Sve mi je ugašeno... wifi, bluetooth, gps, data promet... malo sam zbunjen.

Ako može netko pomoć bilo bi super!

Hvala

Pozz
Je si li pogleda u "TaskManage-ru" sta ti radi tj. ostane upanjeno u pozadini i eventualno pogasija ono sta ti ne treba.
Evo mene tkz youtube tolko nervira da misim da cu ga deintalirat jer svaki put kad ujdem u TaskManage-r vidim da yubitubi radi a nisam ga nit palija nit na netu bio.
__________________
MSI Z77 MPower
Intel i5 3570K @4,2GHz, NOCTUA NH-U12S
Gigabyte GTX 1070
DDR3 16GB (4x4GB) 1600Hz Corsair Vengeance
Carbide Series Air 540, Corsair RM750i
CREATIVE LABS X-Fi Titanium-Kingston HyperX Cloud
DELL U2515H
Synology DS413

Zadnje izmijenjeno od: Jelc. 04.12.2012. u 03:17.
ante2 je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2012., 16:01   #171
peltierzg
Premium
 
peltierzg's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 70
Bok

Pa ono s baterijom si u pravu Brmbo jer još uvijek drži baterija a imao sam dosta poziva... Napravio sam factory reset i za sada sve radi pa ću vidjeti preko vikenda i sada pokazuje pravo stanje baterije.

Provjerio sam Task Manager ali ništa se ne vrti u pozadini.

Jel ko našao neku silikonsku masku da paše za njega jer nemam pojma u što da ga stavim?
I jel ima koja aplikacija da mogu sinhronizirati Outllok sa njim?

Hvala svima na pomoći!

Pozz
peltierzg je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2012., 16:06   #172
anteloff
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2012
Lokacija: Split
Postovi: 3
Youtube, facebook i jos neke aplikacije se stalno same pale u pozadini... yt sam deinstall facebook zasad trpim.
kad udete u taskmanager mozete stisnuti ovu dole tipku "menu" i onda services pa vam prikaze jos programa koji rade u pozadini, a recimo mozete ih pogasit jer ih nikad necete ni koristit..
npr Google usluge (lokacija i jos nesto)
e-pošta (provjeris postu kad ti treba sta ce ti aplikacija koja stalno to radi)
office suite
trg google play i tako to..
anteloff je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2012., 16:41   #173
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Citiraj:
Autor ante2 Pregled postova
Evo da jevim utiske nakon par dana koristenja modela 4300.

Jednini bug koji sam primjetija je taj da mi se kamera kad je prebacim sa prednja (velika) na zadnju (mala) oce stiltat i javlja gresku programa, sacekam par sekundi upalim je i opet radi ali se oce opet stitlat ako prebacujem prednja zadnja.
Javlja mi da ima novi "Firmware update PAP4300DUO.20120907.v1.0.07" pa pitam jel neko update-ao na novi firmware i kako je prosa + je li novi firmware zapravo update androida ili bas firmware (kao recimo BIOS)
Da, firmware je nešto kao i BIOS, uglavnom u hardwareu.. Znači to nije nova verzija androida ni ništa slično. Svakako to trebaš "praktički obavezno" update-at jer donosi poboljšanja što se tiče pa gotovo svega, od trajanja baterije, možda performansi, bugova u hardware-u i tako to..
Ja bi to odmah stavio da sam na tvom mjestu ili pričekaj nekog "pokusnog kunića"

Druga stvar, što ti to znači "stilati"?
U vezi tvog problema sa kamerama (pretpostavljam da što god da je to, da to riješava upravo update o kojem govorimo)..

Moja čarapica je puna i mogu krenuti u trgovinu po 4300
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2012., 17:28   #174
brane2
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: ivanec
Postovi: 6
pozdrav...evo zanima isto kupnja modela 4040 pa da vas pitam da li postoje kakve zaštitne navlake za te uređaje tipa slikonske ili torbice...:roller

bokol...vidim da si iz vž-a,pa mi reci di si ti kupio svoj??

Zadnje izmijenjeno od: Jelc. 04.12.2012. u 03:17.
brane2 je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2012., 18:01   #175
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
Citiraj:
Autor Omerta Pregled postova

Druga stvar, što ti to znači "stilati"?
Jesi ti kada igrao fliper
Ima ona opcija tilt kada ga zatreses ( mislim na pravi filper a ne na racunalu igru )
RAUL je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2012., 18:46   #176
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Citiraj:
Autor brane2 Pregled postova
pozdrav...evo zanima isto kupnja modela 4040 pa da vas pitam da li postoje kakve zaštitne navlake za te uređaje tipa slikonske ili torbice...:roller
Citiraj:
Autor brane2 Pregled postova
bokol...vidim da si iz vž-a,pa mi reci di si ti kupio svoj??
Koristi opciju EDIT kad želiš nešto dopisat..
Naravno da postoje zaštiten navlake za 4" mobitele, pa odi u prvu trgovinu, pitaš kao da si iz spilje izašao
Citiraj:
Autor RAUL Pregled postova
Jesi ti kada igrao fliper
Ima ona opcija tilt kada ga zatreses ( mislim na pravi filper a ne na racunalu igru )
Da, ali kakve veze ima to sa kamerama, i dalje nisam shvatio..
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2012., 19:51   #177
alcem
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: selo veselo
Postovi: 133
Citiraj:
Autor ante2 Pregled postova
Javlja mi da ima novi "Firmware update PAP4300DUO.20120907.v1.0.07" pa pitam jel neko update-ao na novi firmware i kako je prosa + je li novi firmware zapravo update androida ili bas firmware (kao recimo BIOS)
Ja updateao, nisam primjetio nikakve napretke, ali ni nazatke.
Doduse, ja sam update skuzio sljedeci dan od kupnje, tako da nisam previse se ni igrao sa "starim" FW-om. Nije update Androida, jer i dalje pise 4.0.3.

Za ostale, dakle, back tipka radi normalno, baterija mi drzi ravno dan s time sto ja ne trosim ni facebook ni youtube. Interneta mozda sat vremena (mail i news portali), dvije kartice upogonjene, poziva oko 50 minuta (dolaznih i odlaznih skupa na obe kartice), Torque sat vremena (BT), ne znam koliko Prince of Persia i Birdsa.

I ako moze prijedlog za kakvu futrolu jer sam obisao apsolutno sve ducane gdje bi to moglo biti, ali nisam nasao jos nesto u sto bi stao PAP4300... Zapravo, stao je u jednu futrolu za fotoaparate, ali to je jako gadno izgledalo.
alcem je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2012., 20:00   #178
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Ne znam gdje ti živiš, ali u svakom mobile centru (tele2, vip, tmobile itd) imaš futrola na bacanje.. Iskreno nebi nikad kupio kod njih je koštaju cirka 100kn, a za tu lovu kupim 10 na iBeju, jednake kvalitete..

Možda se varam, no ukoliko neznaš što tražiti pitaj trgovce ako imaju futrole za Galaxy SII, trebao bi stat unutra.. (provjeri dimenzije oba uređaja)..

Btw, baš bio u nekima od gore navadenih centara sa upitom ako imaju nove mobitele Prestigio (iako znam da se ne prodaju po tim trgovinama ali svejedno sam otišao pitati ), a prodavači na moje pitanje odgovore: "Haaaa????? Nemamo mi to"
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2012., 20:01   #179
brane2
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: ivanec
Postovi: 6
[QUOTE=Omerta;2267725]Koristi opciju EDIT kad želiš nešto dopisat..
Naravno da postoje zaštiten navlake za 4" mobitele, pa odi u prvu trgovinu, pitaš kao da si iz spilje izašao


Ja jesam možda izašao iz špilje,ali ti ćeš još dugo ostati u njoj..uostalom ja sam ovdje došao s namjerom da nešto saznam,a ne da mi ti tako odgovaraš...balavac
brane2 je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2012., 20:03   #180
alcem
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: selo veselo
Postovi: 133
Citiraj:
Autor Omerta Pregled postova
Ne znam gdje ti živiš, ali u svakom mobile centru (tele2, vip, tmobile itd) imaš futrola na bacanje.. Iskreno nebi nikad kupio kod njih je koštaju cirka 100kn, a za tu lovu kupim 10 na iBeju, jednake kvalitete..
U apsolutno ni jednu futrolu ne stane... ukljucujuci tipsku za S3 koja mi je djelovala najveca. Bio u vipa/t-mobile/tele2 ducanima, bio u ovim ducanima sto dilaju mobe, nemaju te u svepristutnoj emezzeti, technomarketu, technomaxu... nemaju nista dovoljno veliko.
alcem je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na