Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kućišta, napajanja i modding > Kućišta i napajanja
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 04.05.2008., 01:37   #91
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,945
Cestitke, trebalo je puno strpljenja ali bitno da je sad TU .
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2008., 02:07   #92
stuc
Banned
 
stuc's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Online
Postovi: 2,402
Jel se to meni čini ili se zaista u odnosu na prvi dan promjenio kompletan font stranica ?
Nekako mi je sve boldano a ako gledam "nove proizvode" slova su totalno nejasna ?

Evo
stuc je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.05.2008., 02:22   #93
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Citiraj:
Autor stuc Pregled postova
Jel se to meni čini ili se zaista u odnosu na prvi dan promjenio kompletan font stranica ?
Nekako mi je sve boldano a ako gledam "nove proizvode" slova su totalno nejasna ?

Evo
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2008., 02:42   #94
D-I-A-B-L-O
Bannija :D
Moj komp
 
D-I-A-B-L-O's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Sisak
Postovi: 1,098
Ma svaka cast beshtija! Ovakvo nesto nam je stvarno falilo u hr, moram priznati da sam bio skeptican u pogledu shopa nakon svih onih odgadjanja, i drago mi je sto nisam bio u pravu,a jedino mi je zao sto nisi ranije otvorio,kad vidim ovaj s1 za pisljivih 150kn dodje mi da placem kad se sjetim da sam ja svog platio 250 :'(. Puno puno srece ti zelim u daljnjem radu!
__________________
D-I-A-B-L-O je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2008., 03:37   #95
žile
Banned
 
žile's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 3,074
Citiraj:
Autor D-I-A-B-L-O Pregled postova
kad vidim ovaj s1 za pisljivih 150kn dodje mi da placem kad se sjetim da sam ja svog platio 250 :'(
Jesi ti slučajno tu kupio u sisku rev 1. za 250,ono što smo se ja i razer smijali?
žile je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2008., 08:41   #96
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
Ma hajde, pa S1 i vrijedi 250kn. Ovo za 150kn je bagatela.
SRV je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2008., 09:15   #97
D-I-A-B-L-O
Bannija :D
Moj komp
 
D-I-A-B-L-O's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Sisak
Postovi: 1,098
Nisam,neznam da ga je ikada i bilo u sisku za kupit. Kupio sam u zg,preko trznice. Jbg,sta da kazem,bila je stiska,preko mjesec dana sam ga trazio i nisam mogao naci,bilo je uzmi dok mozes...
__________________
D-I-A-B-L-O je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2008., 09:28   #98
žile
Banned
 
žile's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 3,074
Citiraj:
Autor SRV Pregled postova
Ma hajde, pa S1 i vrijedi 250kn. Ovo za 150kn je bagatela.
Neznam,kada se sjetim da sam morao riljat cijeli radni dan i još par sati sa dobrom satnicom,nije toliko dobar,pogotovo kada se zna kolika je tržišna vrijednost i da to nije stvar od presudne važnosti

Citiraj:
Autor D-I-A-B-L-O
Nisam,neznam da ga je ikada i bilo u sisku za kupit. Kupio sam u zg,preko trznice. Jbg,sta da kazem,bila je stiska,preko mjesec dana sam ga trazio i nisam mogao naci,bilo je uzmi dok mozes...
http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=104753
žile je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2008., 10:03   #99
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,510
Citiraj:
Autor Fleks Pregled postova
Da bas. jebote sto ste svi tolko navalili na njega. Onak gledam i nevjerujem i optik i ice i svi. Ko da se kuruza djeli. Daj pustite covjek da dise malo, jos mu samo vi trebate da ga gnjavit u quratz...

@Router: nekuzim te sa postarinom ? Sto nemozes iz dubrave do samobora doc?
pa naravno da mogu , to bas i mislio prvo preko maila pitati jer sam gledao uvjete kupovine i naglaseno je bas poslovanje kao webshop , dakle dostava ... a naravno da mogu otici do Samobora , i platiti punu cijenu i odnijeti doma kaj trebam
Router je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2008., 12:44   #100
flajpan
.....
Moj komp
 
flajpan's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Zagreb, Centar
Postovi: 1,787
Citiraj:
Autor Router Pregled postova
pa naravno da mogu , to bas i mislio prvo preko maila pitati jer sam gledao uvjete kupovine i naglaseno je bas poslovanje kao webshop , dakle dostava ... a naravno da mogu otici do Samobora , i platiti punu cijenu i odnijeti doma kaj trebam
Vidiš, to bi bilo super da možeš doć po plaćenu narudžbu - i diskont24 je webshop, jel? - al svejedno možeš pokupit kod njih nakon što platiš.

@Router - ako se ispostavi da je tako i kod Beshtyje, ako ti nije problem bi li mi uzeo 2 venta, možda i neki cooler? (uplatim ti lovu na račun).
flajpan je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.05.2008., 16:25   #101
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,510
Citiraj:
Autor flajpan Pregled postova
Vidiš, to bi bilo super da možeš doć po plaćenu narudžbu - i diskont24 je webshop, jel? - al svejedno možeš pokupit kod njih nakon što platiš.

@Router - ako se ispostavi da je tako i kod Beshtyje, ako ti nije problem bi li mi uzeo 2 venta, možda i neki cooler? (uplatim ti lovu na račun).
ako cu ici , nema frke , budem ti javio preko pm-a da idem ranije pa da i ti stignes si naruciti sto treba , pa onda lagano istjeramo i ostale detalje
Router je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2008., 16:31   #102
Munjara
Beerman
 
Munjara's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Sisak- grad hrvatskih po/b(i)jeda
Postovi: 1,525