Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming > Konzole
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 13.12.2023., 09:48   #1861
Interpol
Premium
Moj komp
 
Interpol's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 890
Ne mogu se ni ja natjerat nakon cijelog dana na kompu zbog posla opet sjest za PC i igrat nešto. Ne mogu ni fizički. Dođe to s godinama, prirodni put od radnog stola do kauča.

Probao sam i ja spajat PC s TV-om, kontroler, Steam Link, kabel, ali uvijek neka zajebancija s tim. Konzolu upališ i igraš.
Interpol je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2023., 10:08   #1862
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,970
HDMI kabel od metra iz grafičke u 65" TV, gamepad, stisneš veliko X na gamepadu i otvori se na ekranu game bar sa instaliranim igrama, odabereš igru i stisneš A na gamepadu. Igraš.
Mladenxy je online   Reply With Quote
Staro 13.12.2023., 10:56   #1863
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,434
Ja ipak neke igre moram sjedeći za stolom, za kompom, za ostalo je tu gamepad+tv/PS.
Npr RTS obavezno i neke FPSove baš moram za kompom tj za stolom.
__________________
Slobodno me dodajte na PSN
Disco je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2023., 11:21   #1864
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,216
Citiraj:
Autor Mladenxy Pregled postova
HDMI kabel od metra iz grafičke u 65" TV, gamepad, stisneš veliko X na gamepadu i otvori se na ekranu game bar sa instaliranim igrama, odabereš igru i stisneš A na gamepadu. Igraš.
Taj gamebar ne radi 95% vrimena, radi svjeze nakon reinstala, kojeg nije ji lako napravit, a na kompu je uvik drkanje neko i crashevi i 14 launchera, evo ja xcom2 nemgou upalit jer epic launcha 2k koji nemoze laucnhat xcom.

Gamebar sam iskljucio botun i to pali steam big screen, al opet stalno mi za neki djava teiba mis pa vnc na mobu odradi svoj posa.

Drugo, kad ostane alan wake 2 upaljen na kompu ode 5kw struje priko noci, ps ode u onaj svoj sleep i sve 5.

Trece, namistanje grafickih postavki, pa 3 dana to radim hahah

PS je bolji za gejmanje i to je cinjenica, i onaj preload i da mos igrat prije nego se skine
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2023., 11:39   #1865
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,970
Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
Taj gamebar ne radi 95% vrimena, radi svjeze nakon reinstala, kojeg nije ji lako napravit, a na kompu je uvik drkanje neko i crashevi i 14 launchera, evo ja xcom2 nemgou upalit jer epic launcha 2k koji nemoze laucnhat xcom.

Gamebar sam iskljucio botun i to pali steam big screen, al opet stalno mi za neki djava teiba mis pa vnc na mobu odradi svoj posa.

Drugo, kad ostane alan wake 2 upaljen na kompu ode 5kw struje priko noci, ps ode u onaj svoj sleep i sve 5.

Trece, namistanje grafickih postavki, pa 3 dana to radim hahah

PS je bolji za gejmanje i to je cinjenica, i onaj preload i da mos igrat prije nego se skine
Meni radi savršeno game bar. Također svaki od lounchera radi kako treba. Ako ne želiš imati desetak lounchera može sve integrirati na GOG louncher.
Ne ostavljam ništa preko noći, komp se pali brzo.
Ne namještam ništa, high detalji, RT isključen, FSR upaljen za sve igre.
Ćinjenica je da na svom PCu igram multiplatform igre, Sony igre, Microsfot igre, PC igre, Nitendo emulator, sve je kompatibilno unazad trideset godina, kupujem igre po tržnicama koje si međusobno konkuriraju cijenom, koristim pretplate 10-15 eura na kojima nove igre od prvog dana, hrpa free igara.

Ali za 4-5 godina vjerojatno prelazim sa PC-a trajano na XBOX i game pass ako ostanu trenutni uvijeti cijene konzole i pretplate. Na PC-u je jednostavno preveliki izbor i treba to smanjiti, raditi i neke druge stvari sa slobodnim vremenom. Također smjer dizanja cijena grafičkih kartica je prelud da bi ga više pratio, ne želim. Ali miran sam do nove generacije konzola, a PC dok ne crkne. S time da Sony konzolu ni ne razmatram pored game passa.
Mladenxy je online   Reply With Quote
Staro 13.12.2023., 11:46   #1866
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,240
Komp mi je work station i ništa više od toga.
Čak i da želim kemijati spajanje na TV, sam komp i telka nisu u istoj
sobi. Štoviše nisu na istom katu, plejka je brža i jednostavnija.
Zauzima manje mjesta, PC gaming me sve više odbija što sam stariji
i ne znam šta bi se moralo dogoditi da se vratim gejmat na PC.
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2023., 11:51   #1867
Interpol
Premium
Moj komp
 
Interpol's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 890
Citiraj:
Autor Mladenxy Pregled postova
HDMI kabel od metra iz grafičke u 65" TV, gamepad, stisneš veliko X na gamepadu i otvori se na ekranu game bar sa instaliranim igrama, odabereš igru i stisneš A na gamepadu. Igraš.
Točno to mi je i bio plan. Samo je kabel s malo više metara.

Ali uvijek neka sranja sa HDMI signalom, možda je do TV-a, možda je do PC-a/grafičke, možda je do kabela. Drkanje po rezoluciji i ostalim opcijama i kad konačno sve proradi kako treba, nakon mjesec dana odluči da više neće pa opet drkanje. I ovako ograničeno vrijeme za igranje gubim na gluposti. Ne da mi se.

Poslao sve u 3pm, uzeo ps5 i igram ka gospodin.
Interpol je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2023., 11:53   #1868
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,216
@Mladen imamo skoro isti setup haha, meni ostane upaljen, mala se probudi otrcim je uspavat, zaspem ja kraj nje, i ostane igra upaljena do iduci dan dok se ne spojim na komp.

Ja niti nemam PS5 nego mi prika posudi, i ako imam istu igru na PS i na kompu, upalit cu je na PSu. Na kompu imam Xbox i PS5 kontroler, pc je spojen na tv, al nemam mis i tipkovnicu

Igram ovisno sta mi se igra i to mi određuje "konzolu" al ps je stvarno plug and play. Nemas ni konfiguracije niti grafikckih opcija nema nista, ko iphoneovi

edit e da ja sad imam dramu sa prekidanjem zvuka odkad sam stavio 6800, uspio sam dosta tog odradit i smanjilo se sa svaki minut na svakih 10 minuta, al i dalje se desava... PS od spajanja do prvog levela igre mi je trajalo 30 sekundi, imsa svojih benefita jer je namjenjeno za to što je namjenjeno i tako je konfigurirano.
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2023., 11:57   #1869
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,970
Citiraj:
Autor Interpol Pregled postova
Točno to mi je i bio plan. Samo je kabel s malo više metara.

Ali uvijek neka sranja sa HDMI signalom, možda je do TV-a, možda je do PC-a/grafičke, možda je do kabela. Drkanje po rezoluciji i ostalim opcijama i kad konačno sve proradi kako treba, nakon mjesec dana odluči da više neće pa opet drkanje. I ovako ograničeno vrijeme za igranje gubim na gluposti. Ne da mi se.

Poslao sve u 3pm, uzeo ps5 i igram ka gospodin.
win key+P i odabereš koji će ekran biti u funkciji, monitor ili TV. Nakon toga PC radi samo na tom ekranu, tak svejedno na kojem. Rezoluciju, izvor zvuka i sve postavke zapamti od prve, nikad to poslije ne riktaš, osim ak ne izbrišeš divere do ibera i ne odabere klasičnu nadogradnju.
Npr. na monitoru imam isključen HDR jer je sranje a na TV-u imam upaljen HDR jer je odličan i to windowsi pamte kao takovo, kao i različiti refresh rate, monitro 165 hza, TV 144 hza.
Štoviše novi TV kad upalim automatski prebaci sliku sa monitora na sebe, i monitor se ugasi...valjda ove napredne hdmi opcije koje sam popalio na TV-u.
Kaj se tiče gospodskog igranja, ne znam može li gospodnje od 144 hza praktički u svim igrama uz freesync
Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
Na kompu imam Xbox i PS5 kontroler, pc je spojen na tv, al nemam mis i tipkovnicu
ja imam bežični miš i tipkovnicu, pa ak treba kaj doradit iz kreveta nije problem.

Zadnje izmijenjeno od: Mladenxy. 13.12.2023. u 12:10.
Mladenxy je online   Reply With Quote
Staro 13.12.2023., 12:29   #1870
Interpol
Premium
Moj komp
 
Interpol's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 890
Win+P, nego. Sve to super zvuči u teoriji. U praksi, posložim sve tip-top, pokrenem istu igru sljedeći dan nema zvuka i ne pomaže prebacivanje izvora, treći dan nema hdmi signala. Možda je vrijeme za Win 11...

U međuvremenu, PC za tipkanje, plejka za igranje, 60 herca na 65" meni dosta
Interpol je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2023., 12:40   #1871
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,970
Jebiga, kod mene radi savršeno
Mladenxy je online   Reply With Quote
Staro 13.12.2023., 13:14   #1872
slavonac90
Premium
Moj komp
 
slavonac90's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,399
Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova

Igram ovisno sta mi se igra i to mi određuje "konzolu" al ps je stvarno plug and play. Nemas ni konfiguracije niti grafikckih opcija nema nista, ko iphoneovi
Drito to, to malo slobodnog vremena bih radije potrošio da se kvalitetno poigram nego da se zezam sa postavkama i koječim, realno nikada na kompu ne radi sve savršeno, te uvijek nešto treba dodatno čačkati, dok na konzoli jednostavno sve radi kako treba bez dodatne zahebancije i mir.
Imao sam PS 5 prije nepunih godinu dana i prodao ga jer sam odlučio uzeti novu grafu, ali s obzirom na sve, PS 5 mi je definitivno isplativiji za casual gaming, tako da mi taman Pro inačica dođe kao naručena za godinu dana.
slavonac90 je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2023., 13:19   #1873
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,240
PC Master Race-anje je za one naše kompetitive rekreativce koji gejmaju FPS igre i lože se na ray tracing, dlss i sve ostalo apsolutno nebitno za SP experience na konzoli.
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2023., 13:32   #1874
slavonac90
Premium
Moj komp
 
slavonac90's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,399
A gle, ložim se i ja na DLSS, jer bez istoga ova moja 4070 bi eventualno bila dovoljna za FHD rezoluciju i to ne u svim igrama ofc
RT volim kada može biti na on, ali guta performansi ajme, a to je ono o čemu pričam, dok sve podesim da imam željeni FPS prođe me volja za igrom haha
slavonac90 je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2023., 13:51   #1875
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,970
RT se isključi po difoltu u baš svakoj igri, ni ne pomišljam upaliti ga Hebo RT, meni govno od tehnologije koje donosi premalo a uzima previše.
S druge strane jako teško će mi se biti jednom vratiti na 60 fps gaming...ali kako će vrijeme prolaziti i hradver mi biti sve sporiji budem se polako prilagođavao. A za 30 fpsa će mi trebati barem mjesec dana navikavanja...valjda ću uspjeti
Kaj se tiče upscalinga, na konzolama je FSR i to bu postao standard za svaku igru. Meni super.
Mladenxy je online   Reply With Quote
Staro 13.12.2023., 13:59   #1876
slavonac90
Premium
Moj komp
 
slavonac90's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,399
Ne patim ni ja od RT, ali da je lijepo kada je isti uključen, jbg je.
Nadam se da će PS 5 Pro omogućiti još više igara sa otključanim fps-om u 120 hz, a mislim da ni na aktualnom PS 5 nema više igara koje rade u 30 fps-a.
Ruku na srce meni ispod 60 fps-a nije igrivo, zapavo kada bolje razmislim jedina prednost gaminga na kompu mi i je zapravo visoki broj sličica u sekundi.
slavonac90 je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2023., 14:41   #1877
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,434
https://wrapup.playstation.com/

Ajmo gejmeri, koliko sati imate...ja imam ''čak'' 124h ove godine.
Tlou 2 mi je najviše sati, 42.

Kaže mi 40% satnice je na PS5 koji sam kupio pred 3 tjedna. :P
Ima još do kraja godine, da povećam taj postotak.
__________________
Slobodno me dodajte na PSN
Disco je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2023., 14:43   #1878
Gemmy
smeghead
Moj komp
 
Gemmy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,946
Citiraj:
Autor Mladenxy Pregled postova
RT se isključi po difoltu u baš svakoj igri, ni ne pomišljam upaliti ga Hebo RT, meni govno od tehnologije koje donosi premalo a uzima previše.
S druge strane jako teško će mi se biti jednom vratiti na 60 fps gaming...ali kako će vrijeme prolaziti i hradver mi biti sve sporiji budem se polako prilagođavao. A za 30 fpsa će mi trebati barem mjesec dana navikavanja...valjda ću uspjeti
Kaj se tiče upscalinga, na konzolama je FSR i to bu postao standard za svaku igru. Meni super.
ja sam mislio da ce mi biti teze igrat na 30 fpsa, ali na steam decku sam skuzio da nije lose, ovisno o igri. vec na 40+ je super igrivo. oko se brzo privikne
Gemmy je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2023., 14:56   #1879
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,434
30 FPS je baš OK, tek ispod 25 je loše IMHO.
__________________
Slobodno me dodajte na PSN
Disco je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2023., 14:58   #1880
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,892
Citiraj:
Autor Disco Pregled postova
https://wrapup.playstation.com/

Ajmo gejmeri, koliko sati imate...ja imam ''čak'' 124h ove godine.
Tlou 2 mi je najviše sati, 42.

Kaže mi 40% satnice je na PS5 koji sam kupio pred 3 tjedna. :P
Ima još do kraja godine, da povećam taj postotak.

Slab sam, ali opet s dvoje male djece sam čak i zadovoljan:



Na drugom forumu gledam ljudi imaju po 1500, pa 1700, a jedan čak i preko 2000h.. pa kad jebo vas. Da svaki dan odigram 2-3h ne bi toliko nakupio.
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2023., 15:29   #1881
blackened
Premium
Moj komp
 
blackened's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Beli Manastir
Postovi: 1,271
Citiraj:
Autor Mladenxy Pregled postova
Jebiga, kod mene radi savršeno
Također. Bežično tipkalo i miš, drugi gamepad od PS5 spojen na komp, oduvijek to fercera bez problema. Sjedenje za računalom mi se svodi kad obradjujem fotografije ili igram FPS - a to je vrlo rijetko, sve ostale naslove igram na tv-u.

Više me sekiraju svi launcheri, ea, epic, steam ne znam ni šta imam više, to je istina neusporedivo sa brzinom PS5 kad se nešto pokreće.
blackened je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2023., 16:04   #1882
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Ah,opet !
Vječita rasprava Pc vs Ps!
Ja baš slažem novi komp,i to zadnji što se tiče mojih investicija u pc igranje.
Možda još u budućnosti neke korekcije glede procesora ili grafičke,ali sve ponovno?
Ne ,hvala! Preskup je to sport!

Kod mene je jednostavno:
Ps je jeftiniji:Lijepo legneš i igraš nakon posla.Da bi sjeo za komp i igrao onako umoran,no way Hose!
S druge strane ,nemam neki skill na psu,pa moram smanjivat težine,a to ne volim.Ipak sam odrastao uz tipkovnicu i miš.
Tako da,kako je gore rečeno.Čeka se Ps5 pro,i Amen!
__________________
Phil of the future!
emilblomsky je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2023., 16:18   #1883
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,240
PlayStation 5

Fali dosta igra, posto su samo prve dvije moje.
CoD najvise uzas.
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2023., 22:53   #1884
listerstorm
Registered User
Moj komp
 
listerstorm's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,408
Citiraj:
Autor slavonac90 Pregled postova
A gle, ložim se i ja na DLSS, jer bez istoga ova moja 4070 bi eventualno bila dovoljna za FHD rezoluciju i to ne u svim igrama ofc
RT volim kada može biti na on, ali guta performansi ajme, a to je ono o čemu pričam, dok sve podesim da imam željeni FPS prođe me volja za igrom haha
Huh...4070 za FHD...ja planiram to ili 7800xt za 1440p....a navodno je i rx 6700 dobra za 1440p...
listerstorm je offline   Reply With Quote
Staro 14.12.2023., 05:08   #1885
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,434
@Mirko: Da, te satnice sa drugih foruma su i meni upale u oko. Ne kužim, ili su školarci, ili su samci, ili jednostavno van posla samo igraju, ne znam kako stignu nabiti toliku satnicu.
Ja na ovih 124h koje btw još nabijam svakodnevno, imam i barem duplo na PC i nešto na PS3/Wii, ali svejedno bi rekao da nisam ni prismrdio tih 1000h.
Fun fact: 2000h=250 radnih dana.
Ja nemam djecu, pa svejdno ne provodim svaku minutu u igrama.
__________________
Slobodno me dodajte na PSN
Disco je offline   Reply With Quote
Staro 14.12.2023., 07:37   #1886
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,240
PlayStation 5

Citiraj:
Autor Disco Pregled postova
@Mirko: Da, te satnice sa drugih foruma su i meni upale u oko. Ne kužim, ili su školarci, ili su samci, ili jednostavno van posla samo igraju, ne znam kako stignu nabiti toliku satnicu.
Kak ne ? Imam jednog takvog s posla ravno na plejku do 22-23h udara, onda kao nemre spavat digne se u 2-3 ujutro i do 7 ujutro kad ide na posao opet udara.
I onda se ja isto cudio kad mi je rekao da je na diablu natukao 60h u par dana. Kaj je najbolje baš me zanima njegov wraped ��

Edit: dobar je 1743h, diablo 392h ��

Zadnje izmijenjeno od: devaa. 14.12.2023. u 08:34.
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 14.12.2023., 08:31   #1887
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,434
Citiraj:
Autor devaa Pregled postova
Kak ne ? Imam jednog takvog s posla ravno na plejku do 22-23h udara, onda kao nemre spavat digne se u 2-3 ujutro i do 7 ujutro kad ide na posao opet udara. I onda se ja isto cudio kad mi je rekao da je na diablu natukao 60h u par dana. Kaj je najbolje baš me zanima njegov wraped 😁

Edit: dobar je 1743h, diablo 392h 😅
To je to, stari sonyev slogan: ''live in your world, play in our''...samo bez live.
__________________
Slobodno me dodajte na PSN
Disco je offline   Reply With Quote
Staro 14.12.2023., 08:35   #1888
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,240
Citiraj:
Autor Disco Pregled postova
To je to, stari sonyev slogan: ''live in your world, play in our''...samo bez live.
Sad baš gledam svoj 386h sa time da pola otpada jer šogi roka AC-ove
preko mog profila, znači da sam ja ove godine na nekih 200tinjak sati.
Slab sam ja gamer.
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 14.12.2023., 09:14   #1889
slavonac90
Premium
Moj komp
 
slavonac90's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,399
Citiraj:
Autor listerstorm Pregled postova
Huh...4070 za FHD...ja planiram to ili 7800xt za 1440p....a navodno je i rx 6700 dobra za 1440p...
Krivo si me shvatio, govorim u slučaju da ne koristiš DLSS, a koristiti ćeš ga ko i sav normalan svijet
Ja sam zadovoljan sa rtx 4070, većinu igara peglam u 4k DLSS performance, negdje se smanje malo postavke i bez problema si na nekih 80-90 fps-a, što je meni sasvim dovoljno s obzirom da pretežito peglam SP igre.
Ako ciljaš na 1440p, te ako si u mogućnosti isprsiti se za rtx 4070 ili rx 7800 xt, onda rx 6700 xt nemaš što gledati, jednostavno je slabija grafa od ove dvije.
Isprike na
slavonac90 je offline   Reply With Quote
Staro 14.12.2023., 10:53   #1890
virty
Ronon Dex
Moj komp
 
virty's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: DS9
Postovi: 1,582
Oh yea

__________________
virty je online   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na