Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 15.06.2014., 12:53   #1021
thunderbird
Premijum AMDebil
Moj komp
 
thunderbird's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: jastrebarsko
Postovi: 1,142
Citiraj:
Autor elzel Pregled postova
Kupio bih mobitel koji je zaključan na T-mobile, istekla mu je garancija, garantni list postoji ali čovjek izgubio račun. Da li će u T-com tehničkoj službi mi htjeti otključati mobitel besplatno bez računa? Ako ne, ne bih, naravno, kupovao mob pa još plaćao otključavanje. Radi se o Sony Ericsson Vivaz U5i.
Odi sa prodavačem do t-centra, pošto bi mobitel trebao biti vezan na njegov broj, daju mu kod na temelju IMEI-a toj uređaja, otključate ga i to je to
__________________
X
thunderbird je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2014., 16:33   #1022
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Citiraj:
Autor elzel Pregled postova
Kupio bih mobitel koji je zaključan na T-mobile, istekla mu je garancija, garantni list postoji ali čovjek izgubio račun. Da li će u T-com tehničkoj službi mi htjeti otključati mobitel besplatno bez računa? Ako ne, ne bih, naravno, kupovao mob pa još plaćao otključavanje. Radi se o Sony Ericsson Vivaz U5i.
Ja sam imao jednu specifičnu situaciju sa otključavanjem. Imao sam mobitel koji sam dobio na nagradnoj igri, što znači da nema računa. Otključali su mi na temelju toga, jamstva i IMEI-a, nisu pravili problem iako su prvobitno tražili račun.
partwish je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2014., 16:53   #1023
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
T-centar ima u bazi svaki lMEI koji je prodan od strane THT-a. Kad god sam nosio mob na servis, bio privatni ili službene, osoblje samo ukuca IMEl i izbace se odmah svi podaci, tako da bi lMEl trebao biti dostatan ukoliko nema računa.

Napisao sam nedavno u jednoj drugoj temi. Otključali su mi mob na temelju poslanog IMEI-ja, bez računa i garancije. Samo mail se treba slati na tehnicka.podrska@t.ht.hr
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2014., 19:22   #1024
elzel
Premium
Moj komp
 
elzel's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: Zlatar Bistrica
Postovi: 748
Super, hvala!
elzel je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2014., 19:30   #1025
6Finger
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Zagreb, trešnjevka
Postovi: 1,166
Pošalji upit mailom umjesto odlaska u t centar, puno brže i jednostavnije.
Meni su nedavno poslali kod za aparat bez jamsvenog lista ili računa samo na temelju imei-a.
6Finger je offline   Reply With Quote
Staro 16.06.2014., 14:55   #1026
Metro Polac
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1
Citiraj:
Autor Mark33 Pregled postova
Unlock HTC One Tele 2? molim pomoč Dal netko zna di mogu otključati navedeni mobitel? radi na tele 2 mrežu. Navodno je (bilo) problematično.Hvala
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
Moze se samo u servisu,i to ne svakom. Gubi se garancija,samo da se napomene.
Imam HTC One V zaključan na T-mobile. Ne bih čekao još 2 mjeseca do isteka garancije od dvije godine, pa bih ga otključao. Ima li netko nekoga za preporučiti pa da ga otključam za manje od 200 kn koliko mi traže likovi random nazvani s njuškala? Može ZG, ali ako netko to može daljinski npr. iz OS nema bed, riješit ćemo.
Metro Polac je offline   Reply With Quote
Staro 16.06.2014., 15:51   #1027
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,945
Citiraj:
Autor Direktor Brko Pregled postova
T-centar ima u bazi svaki lMEI koji je prodan od strane THT-a. Kad god sam nosio mob na servis, bio privatni ili službene, osoblje samo ukuca IMEl i izbace se odmah svi podaci, tako da bi lMEl trebao biti dostatan ukoliko nema računa.

Napisao sam nedavno u jednoj drugoj temi. Otključali su mi mob na temelju poslanog IMEI-ja, bez računa i garancije. Samo mail se treba slati na tehnicka.podrska@t.ht.hr
Kolko ta procedura traje ? Ja sam poslao mail jucer ali danas evo jos nista nije stiglo a brijem d aim je vec lagano kraj radnog vremena.
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 16.06.2014., 16:25   #1028
trampoculo
Registered User
 
trampoculo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: istra
Postovi: 34
Citiraj:
Autor Lewis Pregled postova
Kolko ta procedura traje ? Ja sam poslao mail jucer ali danas evo jos nista nije stiglo a brijem d aim je vec lagano kraj radnog vremena.
Zna potrajat i po par dana.
Ovisno za koji mob. Iphone čak i u istom danu dok sam za Samsung čekao 3H a SE 3 dana
trampoculo je offline   Reply With Quote
Staro 16.06.2014., 19:56   #1029
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Lewis Pregled postova
Kolko ta procedura traje ? Ja sam poslao mail jucer ali danas evo jos nista nije stiglo a brijem d aim je vec lagano kraj radnog vremena.
Dobio sam kod za 3 dana. Kako ti kolega reče, ovisno kak im naletiš.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 16.06.2014., 20:46   #1030
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,945
Citiraj:
Autor Direktor Brko Pregled postova
Dobio sam kod za 3 dana. Kako ti kolega reče, ovisno kak im naletiš.
Kako sam i mislio, nebu to bas islo tako lako stigo odgovor:

"Poštovani, zahvaljujemo na Vašem upitu, u nastavku dostavljamo odgovor.
Kako bi otključavanje uređaja bilo moguće, potrebno je da nam priložite presliku računa i jamstvenog lista na kojem je vidljiv IMEI kod uređaja za kojeg tražite otključavanje te datum kupnje istog. Ukoliko više ne posjedujete račun, isti možete zatražiti u prodajnom mjestu T-HT-a gdje možete također zatražiti otključavanje uređaja ili nam e-mailom dostaviti tražene preslike."
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 16.06.2014., 22:49   #1031
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Čudno. To valjda ovisi na koga naletiš tamo i tko ti odgovara na email.
Brko je offline   Reply With Quote