Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Rezultati ankete: Kakve Su Nase Pizze?
Da, zbilja su sve domace Pizze slicne ! 21 26.25%
Ma ljudi, niste jeli Pizzu dok ne probate u kvartu kod mene! 19 23.75%
Jedem u premalo pizzerija da budem objektivan. 26 32.50%
Kakva pizza, ja sam radni covjek, za 50 kuna, kupim kantu hrane i kilu somuna! 1 1.25%
Godina je teska, jedva spavam zbog poskupljenja, pizze mi se cine kao prividjenja! 0 0%
Jedem samo zamrznutu iz ducana, alimentacija od zene, pojede mi sva primanja. 1 1.25%
Krasi me nepce sladokusca i kulinarskog snoba, Pizza u Italiji jedina je moda! 2 2.50%
Svaki dan maznem jednu, metabolizam od sporta izgara, ne pazim se, a imam i viska para! 2 2.50%
Pizzu jedem samo kad slavim rodjendan i castim ekipu doma. 0 0%
Narucim Pizzu kad padam s nogu, ili kad maljam stan od punice 0 0%
Samo domacu radim kod sebe doma, bolje pice nema. 8 10.00%
Glasači: 80. Ne možete glasati na ovoj anketi

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 19.06.2014., 23:12   #541
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Citiraj:
Autor Juice Pregled postova
Pa to ima na svakom meniju ahahah
Jednostavan si
Pa zapravo i nema

Prava picante je ona sa slike kaj je stavio magarac, a to što neke pizzerije ne znaju glavne sastojke pojedinih pizza to je drugi par rukava.

Jeo sam ja slavonsku sa pršutom ali to je slavonska samo u toj pizzeriji.
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2014., 23:17   #542
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Kodnas se na slavonskim(i piccante) pizzama smjenjuju: kuruza,luk,feferoni,vrhnje,ajvar,paprike,divljač,kulen,kobasica,vratina,špek,gavrilović čajna a sad vidim i pršut....
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2014., 23:58   #543
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Obicno su odovjene sve te varijatne u menijima. Bar tam di ja idem.

Vrhnje nebi stavil na piccante ni da mi zivot ovisi o tome. Komadic feferona, speka, tijesta sa malo paradajza, sira i sunke ak zahvatim je meni ultimativni pica zalogaj. Jedina pizza koju skoro da ne mogu jest bez vrhnja je sunka/sir al nju vise ne jedem tolko jer su sunke postale smece u vecini picerija. Nisu mi cak ni dobre sve domace kombinacije tipa slavnoske i sl. Ima dobrih ali znaju i pretjerat. Pizzu je lako sjebat kad se pocne kemijat i pretjerivat sa sastojcima.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2014., 09:42   #544
Ladytron25
Glazba, auti, itd :D
 
Ladytron25's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Zg- Kvatrić
Postovi: 62
Bio tko u Milanelu???
Ladytron25 je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2014., 14:49   #545
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Naručio prije par dana, Milanelo i Milanelo hot su dobre pizze, bar meni. Miješana im je prosjek, a u odnosu na recimo miješanu iz Al Metro-a dva koplja lošija.
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2014., 15:24   #546
Ladytron25
Glazba, auti, itd :D
 
Ladytron25's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Zg- Kvatrić
Postovi: 62
Ma ta ima dostavu na jarun...nist..moram probat
__________________
Ladytron25 je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2014., 17:39   #547
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Onda si mi susjeda.

Ne zaboravi da imaš Spizzu, Peci Bokun i Chello koje su isto dobre pizzerie.
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2014., 18:25   #548
Ladytron25
Glazba, auti, itd :D
 
Ladytron25's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Zg- Kvatrić
Postovi: 62
Citiraj:
Autor Garro Pregled postova
Onda si mi susjeda.

Ne zaboravi da imaš Spizzu, Peci Bokun i Chello koje su isto dobre pizzerie.
Ajuj..bas susjeda? Shit ))


Ma polako..tek sam dosla
__________________
Ladytron25 je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2014., 21:51   #549
Ondar
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2013
Lokacija: .
Postovi: 22
danas probali Chello Doomsday i poprilicno je dobra
sljedeci put cemo probati chicago style double decker, ali mi je malo glupavo jer ne pise nigdje sta ide u tu pizzu.
Ondar je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2014., 21:58   #550
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,364
Kak tu u kvartu oko Kvatrića ni nema neke dostave baš osim Žaca neki dan naručio iz Rikule (na Heinzlovoj).
Dostava stigla u ekspresnih 15 minuta, drugi puta za 30 minuta. Pizza je super. Tijesto dobro, bogata je. Za sada ostajem pri njima
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 05.07.2014., 11:22   #551
hlebinac
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 28
Citiraj:
Autor 2 die 4 Pregled postova
Iskreno, ja volim miješanu zbog gljiva.
Jedino u toj kombinaciji sastojaka mi šampinjoni daju onaj poseban miris i nešto malo okusa.
Dok recimo na jednoj slavonskoj ili nekoj drugoj varijaciji iste gdje idu bilo kuplen, njegova seka, kobase, špek ili pršut, jednostavno ti šampinjoni samo ubiju sve i zato ih i nema (IMHO) na takvima.
Dakle ja kad hoću taj okus jedem miješanu, kad hoću da bude masna, onda jednu od gore navedenih ili Doomsday
slazem se sa tobom. Ja pizze u vecini slucajeva biram po tome da li su im jedan od sastojaka gljive. Shvacam da ne stavljaju svugdje gljive kako se ne bi previse razgnjecale zbog vode koje gljive pustaju, ali ja sam spreman na taj rizik

Citiraj:
Autor Ondar Pregled postova
danas probali Chello Doomsday i poprilicno je dobra
sljedeci put cemo probati chicago style double decker, ali mi je malo glupavo jer ne pise nigdje sta ide u tu pizzu.
Probao sam chicago style pizzu prvi puta prije 2 mjeseca i mogu reci da mi se svidja, narucio sam je jos dva puta nakon toga sa frendovima. A sadrzajno je klasika - nekoliko vrsti mesa i sira + bilo je i par mini rajcica unutra.
hlebinac je offline   Reply With Quote
Staro 05.07.2014., 17:17   #552
dav87gr
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10
Citiraj:
Autor Juice Pregled postova
Kak tu u kvartu oko Kvatrića ni nema neke dostave baš osim Žaca neki dan naručio iz Rikule (na Heinzlovoj).
Dostava stigla u ekspresnih 15 minuta, drugi puta za 30 minuta. Pizza je super. Tijesto dobro, bogata je. Za sada ostajem pri njima
Nisam neki od pizza baš, ali netko naručio iz Gentelmen (? valda) Kraljevićeva ulica, meni baš dobra.
dav87gr je offline   Reply With Quote
Staro 08.07.2014., 20:54   #553
mujica
črna jetra
Moj komp
 
mujica's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 451
evo da se i ja malo pohvalim, tj pojadam..

Bil u ovoj piceriji O'Hara na malešnici (krizanje oranica i ibm), ko piva jelte.
Prolazio usput, pa da probam, uzmem za doma i zveknem pivu usput. Sad, to mi nikad nije bila fina piva, al rekoh ajd da probam. Kadli nema točene. Zveknul sam toplu Kasačku iz flaše. Ajd zalomi se, nije da je nemrem na dvaput trgnut dok je jos k cemu..
Uzel mislim mješanu i nekakvu sličnu tome samo sa mozzarellom i maslinovim uljem. Uzeo on meni 107kn za to troje, ja kao malo djete sjedam u mujicamobil i tutanj doma dok je jos topla.
Bi otvoril kutiju il nebi. Rekoh necu, pojest cu ju do doma, nek bude suprajz. I bješe tako.
Uletavam doma, brzo presvlacenje, pali film, otvaraj kutiju, kad li o majku ti kaje ovo???! Mater kad mlince dela vece napravi. I rub je veci i boja je ljepsa. Rekoh ajde fakit, bit ce dost. Inace dobro zgleda, malo nepravilno i blijedo al ajd, ima svega kaj je pisalo, idem probat. Nije fino. Gledam, bokte tak mi se jede pizza, a ovo mi nije fino. Nis smazem ja par komada jedne, par druge, gljive ok friske, sunka se ne osjeti od paradajza, ni sir se ne osjeti, ni ona mozzarella, al se kuzi da je ona onak pod jezikom. Da neznam da treba bit maslinovog ulja, najvjerojatnije ga nebi ni skuzio. Tijesto je em tanko em se jos uspjelo razdvojit po pola, onak izfiletirat, i rubovi i podloga i sve. Astvarno volim taj rub, onak napuhnuti hrskavi mekan unutra, ovaj je ravan, ko kreker i ima jedno 3mm... Imaju fakin krušnu pec, gledal sam ju i nije mi jasno kak moze ovakvo govno izac iz tako profinjenog izuma. Pa drek na štapu bi bil fin ak ga u krušnoj ispečeš... Piknem maslinu, nema okusa. Nemam pojma kaj se dogadja, stavljam film na pauzu i idem prema boravku. Stara mi je** mater kaj nisam narucil pizzu kao i inace. Sad eto stavio film na pauzu i cekam dostavu... jos uvijek imam okus paradajza u ustima. Jako sam nezadovoljan, jako jako, ono kad nekaj oces i kupis i onda to nije to. Pa u pekarama su bolje pizze, a te mi nisu bas drage i izbjegavam ih.

Ne želim da se ovo nikome dogodi. Stvarno sam bil i gladan i nabrijan bas cijeli dan na pizzu i onda me ovak sj...

Jedino sto mi je bilo dobro u toj pizzeriji je Kasačka od pol kile. Topla.
__________________
Avoid hangovers: stay drunk.
mujica je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2014., 08:50   #554
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
e ti si ga sine propisno popušio
syss je offline   Reply With Quote
Staro 15.07.2014., 20:45   #555
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,112
Click image for larger version

Name:	uploadfromtaptalk1405449815000.jpg
Views:	2964
Size:	86.8 kB
ID:	13605
Bolja mi je sa blagim umakom.
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2014., 16:55   #556